>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

kuerten 138

kuerten

Użytkownik
I zonk, wyplata, bankomat Euronet i komunikat &quot;transakcja chwilowo nie moze zostac zrealizowana&quot; kasa jednak zeszla ze Skrill a potwierdzenia nie wydrukowalo z bankomatu.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dostałem kartę wysłaną 14 września... 19 października. Wniosek który złożyłem kilka dni temu o nową kartę, anulowali i zwrócili te 10 euro więc jak ktoś nie dostał jeszcze karty, to możliwe że ja dostanie jeszcze.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
I zonk, wyplata, bankomat Euronet i komunikat &quot;transakcja chwilowo nie moze zostac zrealizowana&quot; kasa jednak zeszla ze Skrill a potwierdzenia nie wydrukowalo z bankomatu.
miałem tak 3razy już, wypłaty po 4000zł, za kazdym razem kasa wracała po 10dniach roboczych
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Ja tak miałem już kilkanaście razy, najczęściej kasa wracała na drugi dzień, tylko raz Bank PKO BP wróciła tego samego dnia. No i raz musiałem czekać 2 tygodnie co innego jak miałem wydruk wtedy skan i na support Skrilla i od razu wrzucali, trzeba brać wydruki.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Widzę, że pojawil sie juz watek o braku prowizji przy wyplacie z bankomatu nową kartą skrill. Ja mam jeszcze starą kartę (tj. bez mozliwosci placenia zblizeniowo), aczkolwiek wyslana zostala mi juz ta nowa, bo waznosc starej uplywa z dniem 1.11.2016r., no ale zdziwilem sie ostatnio, ze wlasnie wyplacajac z bankomatu kilkakrotnie ostatnio tą starą jeszcze, za kazdym razem nie byla pobierana zadna prowizja. Zlikwidowali calkowicie prowizje przy wyplatach i sa one juz za free? ;)
Aaa i jeszcze zauwazylem, ze niby zlozylem we wrzesniu wniosek o nowa karte, nawet widnieje data konkretna zlozenia wniosku, jednak nic takiego nie robilem, wiec po prostu Skrill zrobil to automatycznie za mnie?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Aaa i jeszcze zauwazylem, ze niby zlozylem we wrzesniu wniosek o nowa karte, nawet widnieje data konkretna zlozenia wniosku, jednak nic takiego nie robilem, wiec po prostu Skrill zrobil to automatycznie za mnie?
Tak, te nowe karty to odgórny &quot;wymóg&quot;.
Co do tych prowizji - masa postów na ten temat się pojawia, lecz brak konkretów ze strony Skrilla. Może ktoś w niedalekiej przyszłości da praktyczne informacje.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ma ktoś jakieś konkretne info odnośnie ilości transakcji? Skrill twierdzi, ze jest 10 transakcji na 24 godz kartą, oraz 5 wypłat z bankomatów, mi każdą transakcję księgują jako POS i mam łącznie tylko 10, przy próbie wypłaty z bankomatu pojawią się info &quot;przekroczono dopuszczalną ilość transakcji&quot;
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Ma ktoś jakieś konkretne info odnośnie ilości transakcji? Skrill twierdzi, ze jest 10 transakcji na 24 godz kartą, oraz 5 wypłat z bankomatów, mi każdą transakcję księgują jako POS i mam łącznie tylko 10, przy próbie wypłaty z bankomatu pojawią się info &quot;przekroczono dopuszczalną ilość transakcji&quot;

Zależy jaki masz poziom Skrill. Możesz raz wypłacać maxymalną kwotę na 24h.
 
yam 93

yam

Użytkownik
Nie wszystkim.
Wiekszosci wysylaja sami.
A innym mowia, ze jak chca nowa to albo czekac az stara sie skonczy za pare dni i zamowic nowa.
Albo uniewaznic stara i zamowic nowa.
Obu jednoczesnie nie pozwalaja (tej czesci ludzi) i po zamowieniu trzeba bedzie 2-3tyg byc bez karty.
Takie dziwne praktyki maja.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
I kaska wróciła dokładnie po 10 dniach roboczych. Trzeba brać potwierdzenia z bankomatu wtedy mail i kasę od razu dodają - miałem tak trzy razy.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
pobieraja juz prowizje za wyplaty z bankomatu - nie wiem czy widnieje na wyciagu bo jeszcze mi nie wskoczyly transakcje, ale przy wyplacie 1070 odjelo z konta 1088.
wyplacalem 1.11 i dzisiaj - dwa razy z prowizja.
 
wtf 48

wtf

Użytkownik
Moze mi ktos wytlumaczyc co oni robia z prowizjami??? Przez X lat bylo 12-13zl na konto i to bylo do zniesienia ostatnio zmienili na 17zl a teraz potracili mi 24zł!!!! ile beda to zwiekszac i co to ma byc? 100% przez tak krotki czas? czesto wyplacam kwoty rzedu 100-200 zl i placic za to 25 zl?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Albo po prostu wypłacać większe kwoty, to opłata nie będzie tak zauważalna.
No ale wzrosty opłat niestety spodziewane. Odkąd netletter przejął skrill stał się prawie monopolistą i dyktuje ceny opłat graczom bo wie że lepszej opcji i tak nie ma. Choć tak dużych wzrostów to się nikt chyba nie spodziewał.
 
Do góry Bottom