>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

J 0

joanna

Użytkownik
Dzięki za pomoc. Wysłałam pieniądze normalnym przelewem. W tytule wpisałam sam numer (moje ID). Mam nadzieję, że nie będzie problemów i Moneybookers zorientuje się, że numer w tytule, to moje ID???
 
mataz 1

mataz

Użytkownik
Mam pytanie z jakich bankomatów wypłacacie kasę za pomocą karty Moneybookers? Bo ostatnio miałem z nią problemy, a teraz czytam, że musi to być bankomat obsługujący kartę chipową, także będę bardzo wdzięczny za info z jakich wam wypłaca
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja wypłacałem z różnych bankomatów i nigdy nie spotkałem problemów z winy bankomatu: ING, PKO, euronet itd.
Dwa inne problemy to:
- w przeciągu 24h możesz max 250euro wypłacić
- gdy otrzymasz kasę np. z firmy bukmacherskiej przed jej wypłaceniem z bankomatu musisz się zalogować na MB. Coś w rodzaju aktywacji środków. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo miałem z tym problem. Po zalogowaniu od razu w tym samym bankomacie mogłem wypłacić.
 
A 0

asdmnb

Użytkownik
w polsce, w pewnej jednej sieci kasyn (pewnie i w innych tez) mozna wyplac kase z kart kredytowych bez prowizji. wiec jesli komus sie chce zaoszczedzac na prowizjach mozna sie udac do kasyn po wyplate. Jest to traktowane jako zakupy, a tak naprawde dostajesz gotowke do reki
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
mam zweryfikowany adres na moneybookers,10 euro na koncie jest, jakieś warunki muszę jeszcze spełnić, bo coś czytałem że są dwie opcje weryfikacji,do końca nie wiem jak to wygląda, dziękuję za odpowiedz
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
mam zweryfikowany adres na Moneybookers,10 euro na koncie jest, jakieś warunki muszę jeszcze spełnić, bo coś czytałem że są dwie opcje weryfikacji,do końca nie wiem jak to wygląda, dziękuję za odpowiedz
Z tego co pamiętam, to nic więcej nie trzeba robić. Jeśli czegoś będą chcieli - skontaktują się z Tobą. Składaj podanie i ciesz się kartą ;)
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
oprócz 10 euro za wyrobienie karty, nie ma żadnych kosztów dysponowania kartą? Oprócz prowizji przy wypłacie z bankomatu?
 
krzych88 5

krzych88

Użytkownik
Nie ma. 10€ na rok za kartę i tyle.
No właśnie, jak jest z tymi opłatami za kartę? Jak to egzekwują, saldo minus 40 zł czy jak? Mam kartę grubo ponad rok i nic się nie zgłaszają po opłatę za kolejny rok.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No właśnie, jak jest z tymi opłatami za kartę? Jak to egzekwują, saldo minus 40 zł czy jak? Mam kartę grubo ponad rok i nic się nie zgłaszają po opłatę za kolejny rok.
Mi jak minął rok to po prostu ok. 40 zł (równowartość - 10€) odjęli z konta - tytułem opłaty za kartę.
 
B 0

billcolavita

Użytkownik
&#39;&#39;Dodatkowo możemy potrzebować potwierdzenia miejsca zamieszkania: zeskanowanej kopi papierowych dokumentów, wydanych w ciągu ostatnich 3 miesięcy, na których widnieje Twoje imię, nazwisko i adres – przykładowo rachunek za gaz, prąd, wodę, wyciąg z banku czy podobny dokument.&#39;&#39;

Czyli co mam im wysłać jak mieszkam z rodzicami i do mnie żadne rachunki nie przychodzą, może być książeczka wojskowa? co im tam wysyłaliście?

z gory dzięki, pzdr. ????
 
L 51

legionista880

Użytkownik
korzystanie z karty mb jest kompletnie nieoplacalne bodaj cos kolo 8 zlotych za wybranie/placenie gdybym nie mial vipa na mb i nie dostal tego za darmo to w zyciu bym sie nie podjal tego plac 40zl+ kasa za kazde wybranie pieniedzy chyba ze sie boisz przesylac na bank i chcesz omijac bankowosc przy wyplatach tok chociaz wiedz ze bank i tak cie bedzie chronil w koncu z ciebie zyja
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
korzystanie z karty mb jest kompletnie nieoplacalne bodaj cos kolo 8 zlotych za wybranie/placenie
Poprawka: płatności tą kartą w sklepach itp. są darmowe. Poza tym np. dla mnie opłata roczna zwróciła mi się już przy pierwszej rezerwacji lotów liniami RyanAir, bo dzięki niej każdy lot dla jednej osoby jest o 5 Euro tańszy.
 
Do góry Bottom