>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeśli nie masz zamiaru lub potrzeby płacenia kartą w sklepach lub wypłaty kasy tym sposobem to karta jest Ci niepotrzebna.
Prowizja za przelew nie jest zależna od karty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 1

piny

Użytkownik
Karta się przydaje ???? ja mam konto VIP i mam zwrot opłaty za wypłatę z bankomatu, a wygląda to tak:
Kwota: PLN 42.93
identyfikator tej płatności: Withdrawal fee refund Dec&#39;10
Szczegół 1: Monthly VIP reports - Withdrawal fee stat- Dec&#39;10
Monthly VIP reports - Withdrawal fee stat- Dec&#39;10
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
1. Tę naklejkę z przodu karty informującą o aktywacji można zostawić czy trzeba odkleić?
2. Jakie warunki trzeba spełnic, żeby mieć status VIP?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A ile trzeba czekać na listy z kodami rozszerzającymi limit operacji na koncie ? Właśnie mija tydzień i nic...
Te listy czasami nie dochodzą. Napisz do nich, że nie dostałeś to czasami można to inaczej załatwić.
 
junior_battle 148

junior_battle

Użytkownik
Witam, zweryfikowałem swoje konto, zwiększyłem limit, wysyłałem wniosek o karte, mam 10E oplaty, mialem dostac w ciagu 24-48h odpowiedz, minęły ponad 2 dni a odpowiedzi dalej nie ma i postępu w wyrabianiu karty...

mial ktos podobny problem?
pzdr
 
M 0

mati5000

Użytkownik
Jak myślicie a wypłaty codzienne z bankomatu po 1tys z bankomatu mogą zaporocentować, że bank zainteresuję się mną?
 
C 0

czulu

Użytkownik
Wystąpilem o kartę MB i żeby pokryc koszty wniosku nieopatrznie przelalem kase z konta w swoim banku. czy to moze mnie potencjalnie zdekonspirowac przed fiskusem ?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Wystąpilem o kartę MB i żeby pokryc koszty wniosku nieopatrznie przelalem kase z konta w swoim banku. czy to moze mnie potencjalnie zdekonspirowac przed fiskusem ?
Spodziewaj się listu poleconego z Urzędu Skarbowego celem wyjaśnienia tej sprawy oraz zapłacenia wysokiej grzywny.

A tak serio, jak się obawiasz fiskusa to po co robisz przelewy? I za taką kwotę to raczej nikłe szanse że coś Ci sie stanie.
 
C 0

czulu

Użytkownik
Nie robię przelewów z mb do banku, tylko raz zrobiłem z banku do mb żeby szybko rozpocząć procedurę wydawania tej karty, co z po namyśle uznałem za lekkomyślne, w tym kontekście że obawiam się czy fiskus w razie kontroli nie &quot;dojdzie po nitce do kłębka&quot; czyli od konta bankowego do konta w mb gdzie chce przeprowadzać swoje lewe operacje...
 
R 0

rerk

Użytkownik
cześć Wszystkim,
przed chwilą założyłem konto na mb dostałem maile z prośbą o weryfikację adresu, co zrobiłem. Czy mam im wysłać jeszcze skan dowodu bo później będę chciał przelać pieniądze do betfair?
sorry temat pomyliłem, to miało iść do tematu ogólnego o mb. ale skoro tu już jestem, to jak będę chciał złożyć niosek o kartę, to w tedy na pewno będę musiał zweryfikować konto skanem dowodu tak? No i mieć te min. 50zł na opłatę z kartę?
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
jak będę chciał złożyć niosek o kartę, to w tedy na pewno będę musiał zweryfikować konto skanem dowodu tak? No i mieć te min. 50zł na opłatę z kartę?
Tak, musisz zweryfikować konto, zanim w ogóle przejdzie Twój wniosek o kartę i tak, musisz mieć 10€ na koncie.
 
J 0

joanna

Użytkownik
Czy można zrezygnować z konta moneybookers? Czy ono jest już na zawsze? Czy w przypadku nieużywania tego konta są naliczane jakieś opłaty?
I czy weryfikacja konta jest potrzebna tylko jeśli chce się mieć kartę? Czy zawsze trzeba dokonać tej weryfikacji żeby korzystać z konta?
Ile czasu idą przelewy z moneybookers na normalne konto bankowe?
 
K 66

kanarek

Użytkownik
cześć Wszystkim,
przed chwilą założyłem konto na mb dostałem maile z prośbą o weryfikację adresu, co zrobiłem. Czy mam im wysłać jeszcze skan dowodu bo później będę chciał przelać pieniądze do betfair?
Nie wiem jak u innych, ale u mnie na jedne weryfikacji sie nie skończyło. Parę miesięcy póżniej musiałem dosłać jeszcze faktury na moje nazwisko i skany drugiego dokumentu.
 
J 0

joanna

Użytkownik
Mam problem z wpłaceniem przez internet na moneybookers. Na liście banków do wyboru, nie ma getinbanku, w którym mam konto. Nie wiem też gdzie miałabym wpisać adnotację z moim numerem ID, której wymagają przy przelewie. Może ktoś mógłby mi pomóc?
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Mam problem z wpłaceniem przez internet na moneybookers. Na liście banków do wyboru, nie ma getinbanku, w którym mam konto. Nie wiem też gdzie miałabym wpisać adnotację z moim numerem ID, której wymagają przy przelewie. Może ktoś mógłby mi pomóc?
Pisz w sprawie przelewu natychmiastowego do supportu MB. MoneyBookers korzysta z usługi przelewy24, która de fakto oferuje możliwość korzystania z getina.
Zawsze możesz wysłać kasę zwykłym przelewem i adnotację ( numer ) wpisujesz w tytule przelewu.
Zawsze możesz też wpłacić za pomocą karty...
 
Do góry Bottom