>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

Q 4

qw85qw

Użytkownik
Ja póki co &quot;odpukać&quot; tez problemow nigdy nie mialem :/ I przesylalem kase do kumpla na jego konto, on do mnie, generalnie OK. I oby tak zostalo ! Szkoda tylko ze nie moze ktos obcy robic wplat z banku na np moje konto MB. To najwiekszy minus MB
 
K 0

kroljames

Użytkownik
Dzisiaj dokonałem wypłaty w bankomacie BZ WBK na kwotę 1000 PLN, konto mam w PLN, kartę w PLN a zjadło mi z konta 1032 PLN, wg. cennika powinno to być tylko 1.8 EURO a nie aż 32 PLN ktoś miał podobnie ?
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Dzisiaj dokonałem wypłaty w bankomacie BZ WBK na kwotę 1000 PLN, konto mam w PLN, kartę w PLN a zjadło mi z konta 1032 PLN, wg. cennika powinno to być tylko 1.8 EURO a nie aż 32 PLN ktoś miał podobnie ?
moze ten bankomt nie jest jdnym z miliona ktore obsluguja mb za 1.8 eur? :/ dziwne...
 
J 5

jawa123

Użytkownik
hmm a moze jest tak ze 1,8 wzielo MB a reszte bankomat? nie wiem
pytanko jak otyrzymaliscie meila ze karta zostala wyslana to ile okolo dni czekaliscie za karta i ile potem za pinem
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Dzisiaj dokonałem wypłaty w bankomacie BZ WBK na kwotę 1000 PLN, konto mam w PLN, kartę w PLN a zjadło mi z konta 1032 PLN, wg. cennika powinno to być tylko 1.8 EURO a nie aż 32 PLN ktoś miał podobnie ?
Z bardzo bliskiego źródla ;) WBK pobiera oplate jezeli wyplacasz obca karta. Kwota ta wynosi od 5-10zł lub pobierane jest pewny % z sumy jakiej wyplacales ????
 
krystian198811 3

krystian198811

Użytkownik
Mozna w tej karcie zmienic PIN na swoj ?
Do karty jest przydzielony losowo wybrany numer PIN. Jeśli chcesz zmienić ten numer na inny łatwiejszy do zapamiętania możesz to zrobić w większości bankomatów. Jeżeli bankomat nie pozwala na zmianę PIN’u znaczy to, że najprawdopodobniej jest nieprzystosowany do kart chipowych.
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
eee no ciekawe to co piszesz. a wiec tak, jak dostalem z gory PIN dla konta w banku w ING to zastanawialem sie jak zmienic PIN, zadzwonilem na infolinie i babkja powiedziala zeby wrzucic karcioche w bankomat ING i tam jest opcja zmiany PIN, i tak wlasnie zmienilem PIN dla karty ING. Natomiast zmiane PIN w Mbanku mozna zrobic przez www logujac sie na konto. Czyli jak piszesz wystarczy dorwac bankomat ktory ma opcje zmiany PIN - czyli ING na bank ma taka mozliwosc. No zobaczymy czy zadziala.
 
krystian198811 3

krystian198811

Użytkownik
eee no ciekawe to co piszesz. a wiec tak, jak dostalem z gory PIN dla konta w banku w ING to zastanawialem sie jak zmienic PIN, zadzwonilem na infolinie i babkja powiedziala zeby wrzucic karcioche w bankomat ING i tam jest opcja zmiany PIN, i tak wlasnie zmienilem PIN dla karty ING. Natomiast zmiane PIN w Mbanku mozna zrobic przez www logujac sie na konto. Czyli jak piszesz wystarczy dorwac bankomat ktory ma opcje zmiany PIN - czyli ING na bank ma taka mozliwosc. No zobaczymy czy zadziala.
Powinno zadziałać ???? Jak tylko sprawdzisz czy zadziałało proszę napisz co z tego wyszło Pozdro
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Też chciałem zmienić PIN w karcie. No więc poszedłem do bankomatu ING, który ma opcje zmiany PINu w kartach chipowych. I co się okazało po włożeniu karty? Są tylko 2 opcje: wypłata z wydrukiem i bez wydruku...
Może w innym bankomacie jest taka opcja?
Na stronie MB jest wzmianka, że trzeba pisać do supportą z prośbą o zmianę pinu...
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
Witam, ta sprawa z 32 zł prowizji przy wypłacie tysiaka skłoniła mnie aby zadać następujące pytanie, Na stronie mb jest napisane że wypłacaj z ponad 1 miliona bankomatów na świecie i prowizja ryczałt 1,8 eur czyli +/- 8zł, zatem czy mógłby ktoś przedstwić liste bankomatów przy których wypłata obciążona jest jedynie taką prowizją a nie jak w przypadku kolegi wyżej że zapłacił 4 razy tyle niż powinien ? byłbym wdzięczny pozdrawiam.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
mam pytanie zwiazane z karta po czesci, mianowicie:
Karta i korzystanie z mb jest sposobem na dzialania rzadu, uchronic gracza od kontroli skarbowej, policji. Ale czy mb w ramach zapobiuekagania oszustwom fin. i pranbiu pieniedzy nie moze na wniosek polskiego organu panstwowego (policji np.) udostepnic dane z konta klienta mb? pytam, nie czytalem ich regulaminu ale ja mowie ze mb moze tak zrobic i w razie potrzeby wsypac polskiego klienta.
bo gdybym naprawde czynil wielkie zlo i robil cos zlego w mb to mb bedzie za wszelka cene strzec danych na ich serwisie?
pozdro...
 
R 125

roger12

Użytkownik
Panowie mam pytanko z innej beczki troche czy jest taka możliwość załozenia 2 kont Mb na te same dane np ja mam konto mam karte Mb i np teraz chce brat załozyć to może i czy też może sie starac o karte ??
 
Do góry Bottom