>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

Q 4

qw85qw

Użytkownik
Panowie a karta idzie jako polecony czy zwykla przesylka? Bo przyszlo mi jakies awizo i nie wiem czy to od karty czy to cos innego ?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Umożliwia, tak samo jak możesz płacić nią za zakupy na allegro, jeżeli jest tylko opcja &quot;Płacę z Allegro&quot; i do tego 0 prowizji. Jak dla mnie rewelacja.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Witam, dziś otrzymałem karte i aktywowałem. Jednak mam pewne pytanie, jka moge dokonac płatności online tą kartą np. do jakiegoś bukmachera jeśli jest to karta &quot;przedpłatowa&quot;, a mozna wpłacać tylko kartami kredytowymi lub debetowymi?
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
Po 1 ! Karta jest wypukła czy nie ? Chodzi o numer karty ? Karta kredytowa to karta z wypukłymi cyframi, wtedy możesz nią płacić poprzez jej numer. Sam czekam na karte MB nie wiem czy ma wypukły numer czy nie, ale wydaje mi się że ona nie działa jak karta kredytowa :/ Możesz ktoś kto bardziej w temacie sie wypowie...
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
ja mam 3 karty wliczajac tą mb. 1 jest wypulka a druga nie i i jedna i druga moge placic u buka a karta mb nie jest wypukla.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
widzę, że MB zyskało w oczach klientów, ale jeszcze pamiętam jak swoimi weryfikacjami, niezgodnością w saldzie i w ogóle dziwnymi przekrętami była ostra nagonka na MB ... ja poczekam z tym hurraoptymizmem i może też się skuszę na kartkę, choć nie jest ona niezbędna.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Ja nigdy, prze nigdy nie mialem problemow z mb. Odrazu po zalozeniu tam konta zrobilem wszystkie weryfikacje konta zeby nie bylo niedomowien i tyle.
 
Do góry Bottom