>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

P 0

pabletta

Użytkownik
A ja mam pytanie odnośnie wypłaty z karty prepaid w bankomacie..czy MB ma jakieś limity, po których przekroczeniu przesyła informacje do US? Czy wypłacając za pomocą karty to zupełnie nie dotyczy US?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czyli taką zagraniczną kartą MB można śmiało wypłacać nie narażając się zupełnie?
Podałem Tobie na tacy tematy a Tobie nie chce się czytać? Trochę wysiłku...
Odpowiem Tobie:
TAK/NIE ***
*** wybierz sobie jedno.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tematy przeczytane, jednak zdania wciąż brak...pozwolisz, że zapytam-jaka jest Twoja opinia tej sprawie?
1. Kilka tysięcy postów do przeczytania a Ty je przeczytałeś w niespełna pół godziny?
2. Gdybyś przeczytał te tematy to byś moją opinię znał.
 
P 0

pabletta

Użytkownik
Chodzi mnie o te stricte dotyczące poruszanego tematu.
W porządku, tylko pytam. Myślałem, że coś będziesz mógł dodać.
W każdym razie dzięki.
 
C 17

ciasny-wiesiek

Użytkownik
ale jak uzyskać status gold lub diamond?
osobiście wypłacam regularnie 1k prawie codziennie, naspiałem do mb czy jest możliwość zwiększenia tego limitu 250e, a odpisali mi że nie mam takiej opcji...
ps. mam zwykłe konto bez vipa ale status &quot;Skrill (Moneybookers) Account Pro Gambler Status&quot;
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
ale jak uzyskać status gold lub diamond?

osobiście wypłacam regularnie 1k prawie codziennie, naspiałem do mb czy jest możliwość zwiększenia tego limitu 250e, a odpisali mi że nie mam takiej opcji...

ps. mam zwykłe konto bez vipa ale status &quot;Skrill (Moneybookers) Account Pro Gambler Status&quot;
http://www.moneybookers.com/vip/support/

Nie pamiętam dokładnie gdzie tą informację znalazłem ale mi już podnieśli limit na płatności w punktach usługowych do 3000e (wiem też że wypłaty z bakomatów maks 500e). Informacje jak zostać vipem i jak uzyskiwać odpowiednie statusy pod wskazanym wyżej linkiem.

Dodam tylko, że ja też kontaktowałem się z supportem również w sprawie karty. Czy można płacić więcej niż 1000e. Odp dostałem że nie. Po tym przerzuciłem się na pomoc w języku angielkim. Nie dość że w moim przypadku dostaje odp w ciągu kilku godzin zazwyczaj tego samego dnia to oczywiście poinformowali mnie o statusach, które uprawniają do zwiększenia limitów na karcie prepaid.
Pozdrawiam
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
ale jak uzyskać status gold lub diamond?
osobiście wypłacam regularnie 1k prawie codziennie, naspiałem do mb czy jest możliwość zwiększenia tego limitu 250e, a odpisali mi że nie mam takiej opcji...
ps. mam zwykłe konto bez vipa ale status &quot;Skrill (Moneybookers) Account Pro Gambler Status&quot;
Odpowiedź znajdziesz w tych dwóch linkach:
http://www.moneybookers.com/vip/pl/korzysci/
http://www.moneybookers.com/vip/pl/regulamin/
Jeżeli celujesz minimum w VIP Gold lub wyżej, to nawet po 1 koło dziennie nic nie da. Licząc średni kurs euro po 4 zyla, to musiałbyś w okresie 6 miesięcy zrobić transakcji na 360 000 !!! Przy powyższych wpłatach masz połowę z tego (VIP Silver powinieneś posiadać z tych wpłat... ? ). Do tego obrotu dodatkowo wydaję mi się, że pod uwagę są tylko brane transakcje &quot;wychodzące&quot; ze SKRILL, czyli wypłaty z bankomatów kartą, płatności kartą w różnych miejscach, transakcje przekazywane na konto, transakcje zakupowe (z partnerami handlowymi), w tym również wpłaty do buków, środki przekazywane pomiędzy kontami SKRILL, i inne (o których nie pamietam ???? ). Raczej nie są brane pod uwagę środki przychodzące od buka... Ale mogę się mylić...
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik

Pragniemy Cię poinformować o pewnych zmianach związanych z Twoją kartą przedpłaconą MasterCard.
Dotychczasowy emitent Twojej karty ‒ Newcastle Building Society (NBS), przekształcił swój dział zajmujący się kartami przedpłaconymi w nowy podmiot gospodarczy: Wirecard Card Solutions Limited (WDCS). Nowy wydawca karty ‒ WDCS podlega autoryzacji i regulacji Financial Services Authority w Wielkiej Brytanii oraz jest podporządkowany decyzjom Rzecznika ds. Usług Finansowych (Financial Ombudsman Service). Regulamin korzystania z karty, jak i cennik opłat pozostają bez zmian.
Na odwrocie Twojej karty, NBS wciąż figuruje jako jej emitent. W żaden sposób nie wpływa to jednak na status Twojej karty lub inne ustawowe prawa. Naszym celem jest dalsze dostarczanie najwyższej jakości usług, do której, jako nasz klient, zdążyłeś się już przyzwyczaić.
W razie pytań, wątpliwości lub chęci pozyskania bardziej szczegółowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +44 203 514 5562 od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 9 -18 (czasu GMT) lub za pośrednictwem Centrum Obsługi Klienta
Z pozdrowieniami,
Skrill (Moneybookers)
 
R 4

rafall

Użytkownik
&quot;Roczna opłata za kartę 10 EUR rocznie (pierwsza opłata w momencie złożenia wniosku, a następnie po upływie każdego kolejnego roku)&quot;
Mogę zrezygnować z kolejnych opłat? Chodzi o to czy mogę jakoś zablokować kartę po upływie 12 miesięcy?
 
E 0

element11

Użytkownik
Witam , mam pewien problem , założyłem dziś konto na Moneybookers bo słyszałem że bardzo szybko działają przelewy , staram sie przelać kwote na Betclica ale co chwile wyskakuje mi błąd , czy ktoś może mi jakoś pomóc?
 
Do góry Bottom