>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kącik Filmowy - opinie, recencje, przemyslenia...

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik


Alfabet Mafii

Za onetem: Film dokumentalny ALFABET MAFII opowiada o wojnie Pruszkowa z Wołominem podczas ostatnich kilkunastu lat. Przywołuje najciekawsze postacie dwóch wzajemnie zwalczających się gangów. Opowiada o MASIE świadku koronnym numer 1 w Polsce, człowieku, który pogrążył Pruszków oraz m.in. o PERSHINGU, SŁOWIKU, KIEŁBASIE, DZIADZIE i WARIACIE.

Przewodnikami po ALFABECIE MAFII są znani dziennikarze śledczy: Piotr Pytlakowski z tygodnika POLITYKA oraz Ewa Ornacka z tygodnika WPROST.


Mój komentarz: wrażenia naprawdę super po obejrzeniu tego filmu. &quot;Od kuchni&quot; przedstawione dwa największe gangi w Polsce. Wszystko bardzo szczegółowo pokazane, wydaje mi się, że jak najbardziej obiektywnie.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
nie wiem czy ktos juz podawal tutaj ten film, bo nie chc emi sie przegladac o tej porze calego tematu ale GRAN TORINO to świetnym film..własnie skonczyłem oglądac i nie nudziłem się ani chwili....polecam także ARLINGTON ROAD...trzymające w napięciu kino akcji
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Protektor/ Keeper (2009)
Policjant z Los Angeles, Roland Sallinger (Steven Seagal) cudem uchodzi z życiem z akcji, podczas której został zdradzony przez swojego partnera. Po roku rekonwalescencji przyjmuje ofertę pracy u starego znajomego, bogatego przedsiębiorcy naftowego. Ma chronić jego córkę. Gdy Nikita zostaje porwana dla okupu, Salinger organizuje grupę zawodowców, która ma odbić dziewczynę i zniweczyć plany mocodawcy porywaczy.
Obejrzałem go dosłownie przed chwilą, i polecam każdemu. Grejt ;) 9,5/10
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dzis ponownie obejrzalem sobie w TV i moge polecic jeden z moich ulubionych filmow gatunku. &quot; Nikomu Ani Slowa&quot; http://www.filmweb.pl/f31374/Nikomu+ani+słowa,2001
Film z Douglasem Beanem i nieżyjącą już Brittany Murphy, która wedlug mnie zagrała w tym filmie kapitalnie. Film trzyma w napieciu nie jest przesadzony i ma sie świadomośc realizmu sytuacji . Gdy polaczy sei do z dobra obsada , wykonaniem i grą aktorska na poziomie powstaje wlasnie taki film , polecam !
 
L 0

lukasz77

Użytkownik
Protektor/ Keeper (2009)

Policjant z Los Angeles, Roland Sallinger (Steven Seagal) cudem uchodzi z życiem z akcji, podczas której został zdradzony przez swojego partnera. Po roku rekonwalescencji przyjmuje ofertę pracy u starego znajomego, bogatego przedsiębiorcy naftowego. Ma chronić jego córkę. Gdy Nikita zostaje porwana dla okupu, Salinger organizuje grupę zawodowców, która ma odbić dziewczynę i zniweczyć plany mocodawcy porywaczy.
Obejrzałem go dosłownie przed chwilą, i polecam każdemu. Grejt ;) 9,5/10
widzę, że oglądaliśmy go w podobnym czasie. czyżby HBO ;-)? ogólnie dobry film, główną bohaterkę gra bardzo ładna dziewczyna (chodzi mi o tą córkę, która została porwana, nie pamiętam nazwiska). warto obejrzeć 8/10.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Panowie poszukuje jednego tytulu. Fabula : taka mini gangsta porywa brata dluznika, ktory nie mial kasy zeby oddac za prochy czy cos takiego. Dzien wczesniej ten co wisi bosowi kase podjezdza do jego domu z chlopakami i rabuje ogromny telewizor i zalatwia sie na srodku pokoju ;o potem oni troche spanikowali, ze dostana wyrok itp i chca oddac dzieciak, ale on nie chce bo sie poklocic z rodzicami, niestety konczy sie zle bo dzieciak ginie i wszyscy zostali zlapani. cos takiego
pomoze ktos ?
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Panowie poszukuje jednego tytulu. Fabula : taka mini gangsta porywa brata dluznika, ktory nie mial kasy zeby oddac za prochy czy cos takiego. Dzien wczesniej ten co wisi bosowi kase podjezdza do jego domu z chlopakami i rabuje ogromny telewizor i zalatwia sie na srodku pokoju ;o potem oni troche spanikowali, ze dostana wyrok itp i chca oddac dzieciak, ale on nie chce bo sie poklocic z rodzicami, niestety konczy sie zle bo dzieciak ginie i wszyscy zostali zlapani. cos takiego

pomoze ktos ?
Alpha Dog ...
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Poleci mi ktos jakas dobra komedie? Do ogladniecia z dziewczyna ;)

ps. komedie romantyczne odpadaja :grin:


A co do ostatnio ogladanych filmow to: Gran Torino - bardzo polecam! ???? Bardzo ciekawy i genialny film, z pewnym przekazem.

- Miss Marca
- Dziewczyna mojego kumpla
- Dziewczyna moich koszmarów
- Ostrożnie z dziewczynami
- Stary, kocham Cię

;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Kiedys ogladalem film o gosciu ktory przezyl katastrofe lotnicza i zaczal brac udzial w zawodach ludzi podobnych do niego (farciarzy). Byly to rozne zawody o kase, min zapadla mi w pamiec scena jak biegli przez las z zawiazanymi oczami. Na koncu jechali do jakiegos wegra ktory byl mistrzem farciarzy i grali w rosyjska ruletke o gruba kase. Wiem ze opis malo dokladny ale jesli ktos kojarzy cos podobnego to prosze o tytul.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
jakie są jeszcze fajne filmy wydane w kilku częsciach ?
typu
Matrix
Batman
Spider-Man
X-Man
Adrenalina
American Pie
Straszny film
Hooligans ?
nie chce mi sie wszystkich wymieniać tylko tak przykładowo ????
a wracając do tematu
Polecam Adrenalina 1 i 2 , Zawód Gangster , Eurotrip , Fighting , 11 Wrzesnia - niewygodne fakty , Droga do Guantanamo , Wielki Stach , Champion 1 i 2. Tak na szybko ostatnio obejrzane ???? a i wszystkie części wypisanych tych w słupku ale pewnie każdy oglądał ????
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
Kiedys ogladalem film o gosciu ktory przezyl katastrofe lotnicza i zaczal brac udzial w zawodach ludzi podobnych do niego (farciarzy). Byly to rozne zawody o kase, min zapadla mi w pamiec scena jak biegli przez las z zawiazanymi oczami. Na koncu jechali do jakiegos wegra ktory byl mistrzem farciarzy i grali w rosyjska ruletke o gruba kase. Wiem ze opis malo dokladny ale jesli ktos kojarzy cos podobnego to prosze o tytul.
Ten film to Intacto
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Gola 1 i 2 oglądałem i były dobre ;) 3 na wyrywki i jakoś nie specjalny ;)
szukaj dalej może coś znajdziesz jeszcze :p :p
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Polecam &quot;Telefon&quot;, &quot;Annapolis&quot; i &quot;Akeelah and the Bee&quot;, fantastyczne filmy. Pierwszy, mimo praktycznie akcji w budce telefonicznej - kapitalny, ciekawy, intrygujący. Drugi - perypetie żołnierza w amerykańskim wojsku z genialną rolą Tyrese&#39;a Gibsona, z kolei &quot;Akeelah...&quot; to film o młodej uczennicy biorącej udział w ogólnokrajowym konkursie ortograficznym. Film genialny, z rewelacyjną rolą S. Jacksona. Niech tytuł i opis filmu nie zwiedzie nikogo - ten obraz po prostu trzeba obejrzec.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
ja polecam film psychologiczny &quot;Powrót&quot;- ros. &quot;Vozvrashcheniye&quot;
(2003) . To tylko dla inteligentnych. Zwykły plebs wyłączy już po 5 minutach uznając, że ten film to jakieś żarty.
 
marti 2

marti

Użytkownik
Polecam film &quot;Echo&quot; dla mnie 8/10, oczywiście musi by odpowiedni klimat,czyli dobre nagłośnienie noc i pogaszone światła ???? krótki opis filmu za filmweb.pl: &quot;Bohater filmu - były przestępca wprowadza się do starego budynku. Staje się tam świadkiem jak sąsiad dręczy swoją rodzinę. Próbując interweniować zostaje przeklęty klątwą, od której nie może uciec.&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom