>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kącik Filmowy - opinie, recencje, przemyslenia...

Status
Zamknięty.
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Wczoraj wieczorem obejrzałem, &quot;Bękarty wojny&quot; i szczerze mówiąc bardzo pozytywnie mnie zaskoczył !
Zarazem śmieszny, jak i prawdziwy, wzruszający !
Oczywiście kolorytu dodawał Brad Pitt.
Polecam bardzo ;)

Tytul Bekarty wojny to w ogole jakies chore tlumaczenie z angielskiego. Kompletnie nie pasuje do filmu w stosunku do odpowiednika...
 
half 4

half

Użytkownik
Fast and Furious Tokyo Drift -Świetny film wg. mnie najlepsza część serii. Dobre efekty wizualne jak i dźwiękowe i ciekawa fabuła oraz oczywiście dziewczyny ????
Gol 1&amp;2 - Ostatnio ponownie obejrzałem obie części wg. mnie świetny film odwzorowujący życie piłkarza. Część trzecia była jednak do bani xD
American pie -Wg mnie części wszystkie ok prócz Nagiej Mili ????
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
niedługo zamierzam obejrzec jeszcze Dom Zły, Galerianki, no i Bękarty Wojny jak tak zachwalacie, bo byłem w kinie ale obejrzałem tylko pierwsze 35-40 minut ;]
czym byłeś zajęty? ???? ????

żeby nie było offa- od siebie polecam film Avatar ale tylko i wyłącznie w 3D. fabuła nie była porażająca ale efekty :|
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Zabić sędziego: bardzo, ale to bardzo dobry dokument. Pokazana od kuchni praca arbitrów, szefów sędziów, delegatów, ich rodzin i wszystkiego co z tym związane. Przyznam, że nabrałem dystansu do sędziów po obejrzeniu tego filmu, który dobitnie pokazał, pod jaką presją (dużo większą niż piłkarze) i pod jakim obstrzałem obojętnie wobec podjętych dobrych czy złych decyzji są arbitrzy. Lektura obowiązkowa. 7/10
Bękarty Wojny: dla mnie REWELACJA. Waltz po tej roli powinien dostac Oscara bez względu na inne role innych aktorów w innych filmach. Rola absolutnie genialna i absolutnie historyczna. Film piekielnie ironiczny, gorzki, brutalny w swej prostocie i wobec ludzkiej naiwności, po prostu majstersztyk. Zgadzam się, że nie każdemu może się podobac - mało tu akcji, mało strzelania, mało wybuchów, ale ten klimat! Klimat godny Tarantino i film jak najbardziej godny Oscara. 9/10

Operacja Dunaj
: pierwsze 15 minut świetne, uśmiałem się jak nie pamiętam kiedy. Później delikatnie film spuszcza z tonu, ale trzyma niezły poziom. Jest się z czego pośmiac. Zamachowski i jego żona (filmowa) - mistrzostwo. Tempo filmu ogólnie osiadłe i z pozoru mdłe, ale niektóre dialogi na pewno zapadną mi długo w pamięc. ???? 5+/10
Harry Potter i Książę Półkrwi: żenada. Naprawdę. Przeczytałem wszystkie części Pottera po kilka razy, obejrzałem wszystkie filmy, ale ten to po prostu jedna wielka padaczka. Fatalnie złożony, najważniejsze wątki poucinane, mało ważne - rozbudowane, nudny, w ogóle nie trzyma poziomu książki. Realizacja tego &#39;dzieła&#39; pozostawia wiele do życzenia, zdecydowanie najnudniejsza częśc ze wszystkich. 3/10!
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Zgadzam się Bękarty Wojny konieczie do obejrzenia ;) mnie za to urzekła rola Brada Pitta i jego akcent ???? no po prostu jakby od małego się wychował na farmie w Texasie ;)
Ostatnio oglądałem również &quot;Dom zły&quot; śmieszny film pokazujący realia PRL czyli wódka, wódka i jeszcze raz milicja śmieszne zbiegi okoliczności i ciekawa końcówka, nikt by nie powiedział, że to polski film ;)
Revolver - to już zupełnie coś innego niż filmy wymienione wyżej, świetne główne cytaty wokół których rozgrywają się akty filmu, do tego tajemniczość, nagłe zwroty akcji i tematyka hazardu i brudnej roboty. Co więcej dialogi:!: te mnie najbardziej urzekły inteligentne i złożone to lubię ;)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Polecam film Dance Flick autorstwa braci Wayansów czyli chłopaków którzy wyreżyserowali Straszny Film 1 jak i 2, czy jeden z nich grał główną rolę On, ona i dzieciaki. W takim stylu jak ich filmy parodiuję te wszystkie High Schoole czy Stend Up&#39;y czy inne musicale czy filmy z tanczeniem na pałę dawno się tak nie uśmiałem. :spokodfhgfh:
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
15 Minutes That Shook The World

Film oparty na wygranej Champions League Liverpoolu w 2005 roku. Ukazane w filmie są wszystkie momenty gry i wiele ciekawych nowinek na temat piłki nożnej i klubu.
Dla fanowi pilki noznej a szczegolnie Liverpoolu. Przedstawienie w wersji komicznej co sie dzialo w szatni podczas przerwy Liverpool - Milan w 2005. Film pokazuje nam takze zachowanie kibicow Evertonu oraz sir Alexa Fergusona na gole strzelone przez LFC oraz frustracje po koncowym sukcesie. A tajemnica Dudka nt jego tanca jest prosta - Red Bull ????
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Cześć...
Ostatnio miałem pisać prace przejściowa dlatego zamiast to robić ......trochę podgoniłem z zaległymi filmami także mogę polecić kilka dobrych (nie koniecznie nowości)...;) :

1. ALI - Historia burzliwej kariery jednego z najsłynniejszych bokserów na świecie- Muhammada Ali. Twórcy ukazali nie tylko drogę Aliego na sportowy szczyt lecz także przedstawili jego duchowe rozterki związane ze zmianą religii...
2.BLOW - Film przedstawia nam historię George Junga, słynnego przemytnika. Jak doszło do tego, że George został handlarzem narkotyków? Pamiętając z dzieciństwa kłótnie rodziców i osądzanie przez swoją matkę ojca, wyrzucanie mu, że nie zarabia wystarczająco dużo pieniędzy, postanowił, że zdecydowanie nie pójdzie w ślady ojca...
3.CHANGELING - Historia dzieje się w Los Angeles w 1928 roku. Angelina Jolie gra postać Christine Collins. Pewnego dnia jak zwykle Christie wychodzi do pracy zostawiając syna Waltera w domu. Gdy wraca, dziecka nie ma w domu. Po pewnym czasie synek się odnajduje, jednak jej serce podpowiada, że to nie jest jej dziecko...
4. 500 DAYS - Zwariowana komedia romantyczna o młodej kobiecie, która nie wierzy w miłość, dopóki nie spotyka na swej drodze chłopaka, gotowego na wszystko, by zdobyć jej serce...
5.Veronika Decides To Die - Długo oczekiwana ekranizacja kultowej powieści Paula Coelho. Weronika jest młodą kobietą, która z pozoru wiedzie idealne życie. Jednak w jej własnych oczach wydaję się ono mdłe i wsystarcza to, by Weronika postanawiła się zabić. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu psychiatrycznym, lekarze oznajmiają jej, że zostało jej zaledwie kilka dni życia...

POZA TYMI FILMAMI POLECAM TEZ :

-We are Marshall
-Traitor
-The Blind Side
-Stan gry
-Plan doskonały
-Million dollar baby
-Kobiety pragną bardziej
-Człowniek ringu
na imdb albo filmwebie jest duzo o tych filmach także opisywanie wszystkich nie ma sensu ... MIŁEGO OGLĄDANIA ...
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Metal: A Headbanger&#39;s Journey

Film dokumentalny o historii muzyki metalowej, którego twórcą jest fan tej muzyki, z wykształcenia antropolog. Cały film to krótkie wywiady z członkami zespołów metalowych (m.in. Black Sabbath, Iron Maiden, Slayer, Slipknot a także deathmetalowy Cannibal Corpse oraz blackmetalowe Mayhem, Gorgoroth), ekspertami i znawcami muzyki oraz jej fanami. Oglądając film poznajemy początki tej muzyki oraz jej rodzaje, ich ewolucję na przestrzeni lat. Dowiadujemy się, dlaczego jest pomijana w mediach, pomimo że ma wielu oddanych fanów na całym świecie. Film porusza także kontrowersyjne tematy, jak tematykę utworów - m.in. negatywne nastawienie do religii czy nawet propagowanie satanizmu, a także śmierć, zaś wykonawcy tej muzyki ujawniają swoje prawdziwe poglądy, odpowiadając na nurtujące wielu pytanie: Czy to tylko sposób na zwrócenie na siebie uwagi, a tym samym zyskanie popularności, czy też jest traktowane bardzo poważnie.

Film tak mi się spodobał, że obejrzałem dwa razy w ciągu jednego dnia i polecam wszystkim, zarówno zwolennikom tej muzyki, jak i tym, którzy w ogóle jej nie znają.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Global Metal
Tematem filmu jest rozwój muzyki metalowej na całym świecie. Autor odwiedza różne kraje nietypowe dla tego gatunku muzyki (Brazylia, Japonia, Chiny, Indonezja, Izrael, Zjednoczone Emiraty Arabskie), rozmawia z członkami zespołów metalowych, zamieszkujących te kraje, którzy opowiadają o powstaniu metalu w ich ojczyźnie, a także z tamtejszymi fanami, którzy mówią m.in. o stosunku władz do tego typu muzyki (ograniczeniach, zakazach...).
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Chłopaki też płaczą -kolejna ? głupia komedia z USA, jedyne co może się podobać to urocze aktorki. 2/10
Eagle Eye - ten film za to bardzo mi się podobał, oglądałem go dwa razy, bo wczoraj na C+, puszczali, ciekawa fabuła, do końca trzymająca w napięciu. 8/10
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Chłopaki też płaczą -kolejna ? głupia komedia z USA, jedyne co może się podobać to urocze aktorki. 2/10
Eagle Eye - ten film za to bardzo mi się podobał, oglądałem go dwa razy, bo wczoraj na C+, puszczali, ciekawa fabuła, do końca trzymająca w napięciu. 8/10
insajd ju dobre było ???? ????
ja wczoraj obejrzałem film &quot;Uprowadzona&quot;, troche naciagane bo jeden typo rozwala 20 bez zadnej pomocy i ratuje corke ale mi sie podobalo.
polecam tez film &quot;Ile waży koń trojański&quot;, szczególnie dla fanów F1 i Kubicy ????
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Lęk Pierwotny (The Primal Fear): obejrzałem wczoraj w częściach na youtubie i muszę przyznac, że zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Ceniony prawnik żądny jeszcze większej sławy bierze sprawę morderstwa arcybiskupa przez jednego z jego ministrantów. Film trzyma w napięciu, nie dłuży się, jest po prostu świetny. Fantastyczna rola Nortona, genialne zakończenie, niezły Gere. Naprawdę warto obejrzec. ????
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Dokładnie, popieram kolegę wyżej. Dokument warty obejrzenia.

Natomiast wczoraj w końcu wybrałem się z dziewczyną na Avatara. Nie jestem może absolutnie zachwycony, ale muszę przyznac, że mocno tym filmem poruszony. Nie zwracam uwagi nawet na efekty specjalne, które skądinąd są fantastyczne, ale o całą resztę. O ile pierwsza częśc filmu jest spokojniejsza, stonowana, wprowadzająca widza w dalsze, ważniejsze wydarzenia, to druga to już praktycznie akcja w czystej postaci. Dawno nie byłem tak wbity w wydarzenia dziejące się w filmie, a ostatnie 70 minut filmu to się chyba nawet nie poruszyłem. MIAZGA. Na pewno za wcześnie stwierdzac, czy można Avatara ustawic w jednej linii z największymi filmami tego gatunku, ale nie zmienia to faktu, że najnowszy film Camerona po prostu trzeba i - co ważniejsze - warto zobaczyc. Polecam! :spokodfhgfh:
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
tez widzialem Avatara i niestety lekko sie zawiodlem. Nie byl najgorszy ale mogl byc ciekawszy. Fabula jak juz fuzo ludzi mowilo slaba a efekty moze i fajne ale mialem tego pecha ze siedzialem z samego tylu kina przez co nie bylo to az tak realistyczne. jak dla mnie 5/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom