>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jeton Wallet - opinie

maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
ja kiedyś miałem jakiś bonus i mogłem go wykorzytać jedynie do wybranego kasyna lub bukmachera, nie pamiętam jakiego ale to zapytaj na czacie gdzie możesz ten bonus wpłacić i jak bedziesz wiedział to normalnie wybierasz opcje depozytu jetonem i wpłacasz tym bonusem
 
D 720

david89

Użytkownik
Witam moje pytanie dotyczy Jetona, ktos wie czymu zniknela stamtad opcja wyplaty przez Trustly? wole zaplacic 12 zl i od razu miec kase, niz czekac 3 dni.

Pytalem na czacie Jetona ale powiedzieji ze nie moga udzielac informacji i jak wroci to wroci. Jak dla mnie w tej chwili stal sie bezuzyteczny
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
kiedyś też były sutyacje że znikał i po jakimś czasie wracał, także trzeba na to liczyć :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
D 720

david89

Użytkownik
Zapytalem jeszcze raz na Jtonie i dostalem odpowiedz ze nie jest dostepny przez problemy techniczne. Gdy napisalem "czyli za jakis czas wroci" dostalem odp w stylu "przepraszam, nie jestesmy tego pewni". Dziwne..
 
lukpol 67K

lukpol

Użytkownik
Witam, wam też historia transakcji jest co miesiąc kasowana....ze względów bezpieczeństwa???
 
B 648

brof123

Użytkownik
Witam dziś jest jakieś święto , tam gdzie Jetton ma siedzibe , nie wiem skąd oni są UK ? bo wypłata nie chcę mi się zaakceptować , tak zawsze z rana w PON jak dawałem w weekend , była approved
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wypłata z Jeton na kartę. 2 dni minęły. Status transakcji aproved a pieniędzy nie ma na karcie
Miał ktoś tak?
tak, ja miałem :) jak aproved było po 14-15 to kasa przychodziła następnego dnia. Za mało danych podajesz ;) aproved o której było? Na Litwie nie ma dzisiaj żadnego święta, więc banki normalnie pracują.
 
T 132

Tr3y

Użytkownik
Karta zamówiona 19 maja. Przychodzi 24 maja. Byłem w szoku, że tak szybko. Pisało, że nawet do miesiąca mogę czekać.
Pierwsza wypłata. Bankomat PKO. Wpisałem kwotę 1350zł, to wyskoczył błąd, że za dużo. 1300zł przeszło bez problemu. Zaznaczyłem bez przeliczenia. Wypłata 1300 +17,90 opłata.
Tragedii nie ma.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Karta zamówiona 19 maja. Przychodzi 24 maja. Byłem w szoku, że tak szybko. Pisało, że nawet do miesiąca mogę czekać.
Pierwsza wypłata. Bankomat PKO. Wpisałem kwotę 1350zł, to wyskoczył błąd, że za dużo. 1300zł przeszło bez problemu. Zaznaczyłem bez przeliczenia. Wypłata 1300 +17,90 opłata.
Tragedii nie ma.
No tak, tylko nie zwróciłeś uwagi na wcześniejsze przewalutowanie. Samo doładowanie karty z konta to już 6-7% mniej bo zabierają kasę za przewalutowanie z pl na euro. Ja wpłaciłem na kartę 1000zl to to spieniężeniu tego w bankomacie zostało 900zl. Dla mnie to bardzo dużo i karta poszło do kosza. Są tańsze alternatywy.
 
C 0

crypton1985

Użytkownik
Wczoraj cos nie tak poszlo, zawsze jak wyplacalem na konto z jetona trustly, kasa na koncie do 5 minut, a wczoraj wyslane okolo 10.30 i do dzisiaj nic nie doszlo.
 
Do góry Bottom