>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Pytanie do użytkowników Jetona. W jaki sposób najtańszym kosztem wypłacacie środki z portfela?

Wyrobiłem sobie kartę Jeton do bankomatu, jednak przelanie z portfela na kartę oznacza przewalutowanie (PLN na EUR), a potem wypłata kartą z bankomatu ponowne przewalutowanie (EUR na PLN), co wraz z opłatą transakcyjną zjada ponad 10% pierwotnie posiadanej kwoty na Jetonie.

Nie idzie wypłacić w EUR z bankomatu (np. wiele euronetów ma taką opcję), jednak gdy próbowałem tak zrobić to technicznie nie czyta mi karty.

Jak sobie z tym radzicie? Oczywiście wolałbym uniknąć wypłaty na konto bankowe, a zebrana kwota jest na tyle sensowna, że każdy uszczknięty % przy wypłacie zrobi różnicę
:) ja tak nie robię, ale ludzie tutaj pisali, że złotówki wypłacają na revoluta (polski iban) i potem sobie wypłacają revolutem i tyle. A jak mają euro to na kartę jeton i wypłata z bankomatu PKO BP lub bank Milenium. Osobiście mam euro u buków, żeby nie przewalutować, bo wypłacam na kartę jeton wszystko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
:) ja tak nie robię, ale ludzie tutaj pisali, że złotówki wypłacają na revoluta (polski iban) i potem sobie wypłacają revolutem i tyle. A jak mają euro to na kartę jeton i wypłata z bankomatu PKO BP lub bank Milenium. Osobiście mam euro u buków, żeby nie przewalutować, bo wypłacam na kartę jeton wszystko.
Tylko trzeba pamiętać żeby nie wypłacac wszystkiego z revo w bankomacie bo się przyczepia. Zresztą jak każdy inny portfel. Lejemy kase na revo ale przynajmniej 30% kwoty którą wpłaciliśmy trzeba wydać płacąc kartą, w necie itp a resztę można wypłacić. Inaczej konto wcześniej czy później zostanie zablokowane i moga być z tego problemy.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Tylko trzeba pamiętać żeby nie wypłacac wszystkiego z revo w bankomacie bo się przyczepia. Zresztą jak każdy inny portfel. Lejemy kase na revo ale przynajmniej 30% kwoty którą wpłaciliśmy trzeba wydać płacąc kartą, w necie itp a resztę można wypłacić. Inaczej konto wcześniej czy później zostanie zablokowane i moga być z tego problemy.
To ciekawe bo ja wyplacam tylko z bankomatu od kilku lat i nikt się nie czepia
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
To ciekawe bo ja wyplacam tylko z bankomatu od kilku lat i nikt się nie czepia
Duża część negatywnych opinii o Skrillu, Revo itp jest pisana przez ludzi którzy poprostu nie wiedzą jak ich używać. Przelewają kase a potem wszystko wypłacają i mają przez to problemy. Skoro Ty tak robisz od kilku lat i nikt się nie czepia to bardzo dziwne. No chyba, że są to niewielkie kwoty rzędu kilku tys miesięcznie to wtedy nikt na to nie patrzy.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
mam pytanie. jaki jest najszybszy sposób na wypłatę środków z jeton? karte dopiero zamówiłem i przyjdzie za 2/3 tygodnie zatem to odpada...
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A gdzieś czytałem, że wyplaty na niektóre konta np pko czy bnp metoda trustly idą od razu w formie instant i w ciągu 15 min są pieniądze na koncie. Prawda to? Opłata jest 12,50 zł.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Np jak mam na koncie jeton 1000 zł to jak wyślę na kartę to jakis procent zabierają? I jak już będę miał pieniądze na karcie jeton to jaki jest koszt wypłaty z bankomatu?
Nie znam procentów, ale się nie opłaca. Karta działa tylko w Euro, więc wysyłając PLN na kartę będziesz musiał płacić za przewalutowanie. A później wypłacając z bankomatu znowu będziesz musiał przewalutować z Euro na PLN.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Np jak mam na koncie jeton 1000 zł to jak wyślę na kartę to jakis procent zabierają? I jak już będę miał pieniądze na karcie jeton to jaki jest koszt wypłaty z bankomatu?
Było to już wcześniej opisywane. Poszukaj. Z tego co pamiętam to finalnie zabrało mi ok 10%. Czyli przelałem 1k a wypłaciłem 900zl. Kartę odrazu wyrzuciłem do kosza bo już taniej wychodzi przelewać krypto.
 
Na filmiku do momentu aktywuj bonus jest tak samo lecz jak kliknę aktywuj bonus pojawia się komunikat ,,Twoja promocja jest aktywna.
Zaloguj się do Jeton supported strony, Płać z Jeton, wybierz EUR' z listy walut i dokończ swoją płatność. Powodzenia!,, Lecz mimo to dalej kwota jest w polu bonusu i nie mogę nic z tym zrobic
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to ja nie pomogę... nie mam opcji "bonus" i nie wiem za co on jest 🤷‍♂️ nie wiem czy to przy wpłacie czy jakaś promocja. Najlepiej na chacie się zapytać co i jak.
 
Do góry Bottom