>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Jeton Wallet - opinie

maarcin14 667,5K

maarcin14

Użytkownik
a tego to nie wiem :D u mnie miała miejsce sytuacja że w piątek zleciłem po południu przez trustly a miałem pieniądze na koncie w poniedziałek po południu. A zazwyczaj to trwa kilka lub kilkanaście minut
 
C 0

crypton1985

Użytkownik
Tak zaakceptowali w poniedzialek, w transakcji jest sending, i support mowi ze po ich stronie wszystko ok, ze to trustly cos zwalilo

Edit. Zawsze mialem instant a dzisiaj 3 dzien i nic
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jeżeli problem jest po stronie trustly to:

"Jeśli zauważysz opóźnienie lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące płatności, skontaktuj się ze sprzedawcą i przekaż mu kopię potwierdzenia transakcji z banku internetowego. Będą w stanie zapewnić odpowiednią pomoc i będą wiedzieć, z kim się skontaktować, jeśli będą potrzebować dalszej pomocy.

Jeśli z jakiegoś powodu sprzedawca nie jest w stanie Ci pomóc, możesz się z nami skontaktować. Aby skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, prosimy skierować wiadomość e-mail na adres [email protected]. "
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Szybkie pytanie, Mam na jetonie kwotę w USD i w EUR - czy da się to wypłacić na revolut , w tych samych walutach? Bo automatycznie mi wyskakuje przeliczenie na PLN , więc rozumiem że na revolut da się wypłacić tylko w PLN ?
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
P 0

pieczara69

Użytkownik
Cześć. Możecie mi powiedzieć czy wypłata przez Trustly jest szybsza niż Manual Bank Transfer? Zwykły przelew przychodzi po niecałych 48 godzinach. Czy przez Trustly będzie szybciej? Mam konto w BNP Paribas
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Cześć. Możecie mi powiedzieć czy wypłata przez Trustly jest szybsza niż Manual Bank Transfer? Zwykły przelew przychodzi po niecałych 48 godzinach. Czy przez Trustly będzie szybciej? Mam konto w BNP Paribas
w moim przypadku: alior bank, czas operacyjny po zatwierdzeniu przelewu taki sam, różnica? Jeton szybciej akceptuje wypłatę trustly niż manual bank transfer. Jakim cudem zwykły przelew idzie do 48h (od czasu akceptacji) to nie wiem.
 
S 0

sharcel

Użytkownik
Mam pytanie, mam jeton i zawsze wypłacałem pieniadze z kasyn na karte i przez bankomat ale sporo zabierało przez te przewalutwania z euro na pln, i pytanie czy jak przeleje z kasyna na jeton i potem z jeton na revolut i z revolut na normalny polski bank ing, to może być za to jakis przypał prawny? czy wtedy już sie nie doszukają skad te pieniądze?
 
Ostatnia edycja:
K 451

kolba121

Użytkownik
Ja przelewałem kilka razy z Jetona bezpośrednio na konto bankowe w ING Bank Śląski i nic się nie dzieje. Przelew przychodzi z

CUSTOM HOUSE FINANCIAL (UK) LTD14-18 FINSBURY SQUARE,ALPHABETA BUIGB LONDON. Nie ma żadnych opłat, jak na razie nigdy nie było.
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Coś takiego dostałem na e-mail.
Hey there! Bonus Waves are here! 🌊🌊

Ride the waves of exciting rewards and make a splash this summer! 🏄 🌞We're excited to present Bonus Waves, a special promotion that will make your experience with Jeton even more enjoyable! Get ready to make a splash with incredible bonuses that will add a refreshing twist to your summer.

Simply deposit and pay €20, and we will generously credit an additional €20 to your Jeton wallet!​
  • Terms and Conditions
  • The promotion will begin on July 12, 2023 and will conclude on July 30 2023.
  • To be eligible you must have a verified Jeton Wallet account and have funded it during the promotional period.
  • Jeton Card transactions are excluded from this campaign.
  • The €10 will be credited to your Jeton Wallet account as a bonus. The bonus is non-monetary and will not be provided in cash.
  • The bonus will be credited to your Jeton Wallet bonus account in 72 hours.
  • The maximum bonus amount is €50.
  • This campaign can not be merged with other campaigns. All kinds of problems, objections and complaints that may be regarding the products purchased within the scope of the campaign can be forwarded to the relevant complaint line.
  • Jeton Wallet reserves the right to make changes to the campaign at any time without notice.
  • The promoter is LA Orange GE LLC.
Post automatycznie złączony:

Po przetłumaczeniu w translatorze :
No hej! Fale bonusowe są tutaj! 🌊🌊 Płyń na falach ekscytujących nagród i zrób plusk tego lata! 🏄 🌞Z radością przedstawiamy Bonus Waves, specjalną promocję, która sprawi, że Twoje doświadczenia z Jeton będą jeszcze przyjemniejsze! Przygotuj się na plusk dzięki niesamowitym bonusom, które dodadzą orzeźwiającego akcentu Twojemu lecie. Po prostu zdeponuj i zapłać 20 €, a my hojnie przekażemy dodatkowe 20 € do Twojego portfela Jeton! Zdobądź tę ofertę! Regulamin Promocja rozpocznie się 12 lipca 2023 r. i zakończy się 30 lipca 2023 r. Aby się zakwalifikować, musisz mieć zweryfikowane konto Jeton Wallet i zasilić je w okresie promocyjnym. Transakcje Jeton Card są wykluczone z tej kampanii. 10 € zostanie przelane na Twoje konto Jeton Wallet jako bonus. Bonus nie ma charakteru pieniężnego i nie będzie wypłacany w gotówce. Bonus zostanie zaksięgowany na Twoim koncie bonusowym Jeton Wallet w ciągu 72 godzin. Maksymalna kwota bonusu wynosi 50 €. Tej kampanii nie można łączyć z innymi kampaniami. Wszelkiego rodzaju problemy, zastrzeżenia i reklamacje, które mogą dotyczyć produktów zakupionych w ramach akcji, można kierować na odpowiednią infolinię reklamacyjną. Jeton Wallet zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w kampanii w dowolnym momencie bez powiadomienia. Promotorem jest LA Orange GE LLC.
 
Otrzymane punkty reputacji: +375
T 132

Tr3y

Użytkownik
Coś takiego dostałem na e-mail.
Hey there! Bonus Waves are here! 🌊🌊

Ride the waves of exciting rewards and make a splash this summer! 🏄 🌞We're excited to present Bonus Waves, a special promotion that will make your experience with Jeton even more enjoyable! Get ready to make a splash with incredible bonuses that will add a refreshing twist to your summer.

Simply deposit and pay €20, and we will generously credit an additional €20 to your Jeton wallet!​

  • Terms and Conditions
  • The promotion will begin on July 12, 2023 and will conclude on July 30 2023.
  • To be eligible you must have a verified Jeton Wallet account and have funded it during the promotional period.
  • Jeton Card transactions are excluded from this campaign.
  • The €10 will be credited to your Jeton Wallet account as a bonus. The bonus is non-monetary and will not be provided in cash.
  • The bonus will be credited to your Jeton Wallet bonus account in 72 hours.
  • The maximum bonus amount is €50.
  • This campaign can not be merged with other campaigns. All kinds of problems, objections and complaints that may be regarding the products purchased within the scope of the campaign can be forwarded to the relevant complaint line.
  • Jeton Wallet reserves the right to make changes to the campaign at any time without notice.
  • The promoter is LA Orange GE LLC.

Post automatycznie złączony:

Po przetłumaczeniu w translatorze :
No hej! Fale bonusowe są tutaj! 🌊🌊 Płyń na falach ekscytujących nagród i zrób plusk tego lata! 🏄 🌞Z radością przedstawiamy Bonus Waves, specjalną promocję, która sprawi, że Twoje doświadczenia z Jeton będą jeszcze przyjemniejsze! Przygotuj się na plusk dzięki niesamowitym bonusom, które dodadzą orzeźwiającego akcentu Twojemu lecie. Po prostu zdeponuj i zapłać 20 €, a my hojnie przekażemy dodatkowe 20 € do Twojego portfela Jeton! Zdobądź tę ofertę! Regulamin Promocja rozpocznie się 12 lipca 2023 r. i zakończy się 30 lipca 2023 r. Aby się zakwalifikować, musisz mieć zweryfikowane konto Jeton Wallet i zasilić je w okresie promocyjnym. Transakcje Jeton Card są wykluczone z tej kampanii. 10 € zostanie przelane na Twoje konto Jeton Wallet jako bonus. Bonus nie ma charakteru pieniężnego i nie będzie wypłacany w gotówce. Bonus zostanie zaksięgowany na Twoim koncie bonusowym Jeton Wallet w ciągu 72 godzin. Maksymalna kwota bonusu wynosi 50 €. Tej kampanii nie można łączyć z innymi kampaniami. Wszelkiego rodzaju problemy, zastrzeżenia i reklamacje, które mogą dotyczyć produktów zakupionych w ramach akcji, można kierować na odpowiednią infolinię reklamacyjną. Jeton Wallet zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w kampanii w dowolnym momencie bez powiadomienia. Promotorem jest LA Orange GE LLC.
Chyba tylko dla wybranych. Nic nie otrzymałem na maila.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
"Common Reporting Standard (CRS) oznacza Wspólny Standard Raportowania. Jest to dokument, który zobowiązuje wybrane instytucje finansowe do przekazywania danych klientów organom podatkowym. Celem raportów jest wykrywanie oszustw podatkowych i uchylania się od podatków. CRS działa już w systemie bankowym. Portfele internetowe zostaną objęte systemem CRS od 1 stycznia 2026."

Krótko mówiąc skarbówka będzie mogła zaglądnąć w historie portfeli internetowych. Pozostało tylko 30 miesięcy.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dlatego szukam offshore bank account xD mam 30 miesięcy, żeby się tego nauczyć aby nie było unikania podatków xD oligarchy i te inne tak robią za pomocą fasad, więc dlaczego samemu nie spróbować xD przecież te buki z Curacao mają przedstawicieli na terenie UE (Cypr), więc jak ktoś im na to pozwala to może mi też pozwoli xD

Jak uniknąć raportowania CRS?
Najbardziej oczywistym sposobem na uniknięcie raportowania CRS jest posiadanie konta w kraju, który nie wprowadził standardu CRS. Np. Gruzja, USA, Puerto Rico, Ukraina, Kambodża. Banki w tych krajach nie są zobowiązane do przekazywania danych o kontach należących do nierezydentów. Zakładając spółkę np. w Delaware w USA oraz konto bankowe, jest się poza zasięgiem CRS.


ps. Jeton ma licencje z Gruzji ;)

© 2023 LA ORANGE GE LLC | Jeton is a trading name of LA Orange GE LLC. LA Orange GE LLC holds its license No. 0110/481 by the Hualing Kutaisi Free Industrial Zone in Georgia; LA Orange GE LLC Company number: # 406318916.

edit: dobra już nie szukam, już znalazłem tylko nawet o tym nie wiedziałem xD to prawo w UE wchodzi ;)

Advanced Cash Limited is a licensed payment service provider authorized by the Belize Financial Services Commission (FSC), licenses MT 000107/455, PPS 000107/456.
 
Ostatnia edycja:
Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
"Common Reporting Standard (CRS) oznacza Wspólny Standard Raportowania. Jest to dokument, który zobowiązuje wybrane instytucje finansowe do przekazywania danych klientów organom podatkowym. Celem raportów jest wykrywanie oszustw podatkowych i uchylania się od podatków. CRS działa już w systemie bankowym. Portfele internetowe zostaną objęte systemem CRS od 1 stycznia 2026."

Krótko mówiąc skarbówka będzie mogła zaglądnąć w historie portfeli internetowych. Pozostało tylko 30 miesięcy.
Ciekawe jak w kwestii danych za lata ubiegłe. Czy te dane będą podlegały potencjalnemu przekazaniu.
 
Do góry Bottom