>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ciekawe jak w kwestii danych za lata ubiegłe. Czy te dane będą podlegały potencjalnemu przekazaniu.
5-6 lat takie są standardy trzymania danych w zależności od prawa w danym kraju. Podobna zmiana weszła w życie rok temu i skarbówka może zaglądać na konta ludzi bez informowania ich o tym. Podobne pytanie padło wtedy czy usunięcie konta spowoduje, że skarbówka nie będzie mogła zobaczyć tych danych, odp. będzie mogła ze względu na okres przechowywania danych (taki mają obowiązek wynikający z przepisów prawa aby przechowywać dane tyle lat).
 
T 132

Tr3y

Użytkownik
Ciekawe jak w kwestii danych za lata ubiegłe. Czy te dane będą podlegały potencjalnemu przekazaniu.
4.3. Czy moje dane sprzed 31 grudnia 2025 zostaną udostępnione?
Z tego co zrozumiałem, to nie. Prawo nie działa wstecz.

Instytucje finansowe zaczną się dzielić danymi klientów od 1 stycznia 2027. Zakres danych będzie obejmował historie klientów od 1 stycznia 2026.


Jeżeli jednak będzie inaczej to nie chce wiedzieć co nas czeka..
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ten Contis co w kwietniu dostał 180k euro kary od Banku Litwy jest w jakiś sposób powiązany z Contis LTD i Jetonem?
Dostali karę za to za co muchbetter (mit Lithuania).


"The Bank of Lithuania has established that the electronic money institution UAB Finansinės paslaugos Contis had failed to comply with the requirements for the protection of customer funds, incorrectly calculated the own funds requirement and failed to comply with its requirements and failed to ensure adequate internal control in these areas."

Świadczą usługi tak jak Payrnet UAB, wyłącznie za pośrednictwem pośredników. Licencje dostali w 2019r aby móc działać swobodnie na terenie EOG. Jak ktoś trzyma pieniądze w portfelu dedykowanym hazardzistom i nie wypłaca ich na bieżąco (mając taką możliwość, gdzie to nie jest podejrzana działalność...) to SAM JEST SOBIE WINIEN!!! ja nie będę potem nikogo uświadamiał. Po to te durne newsy czytam i wklejam o muchbetter, żeby wiedzieć takie rzeczy wcześniej... Nie mówię, że zamkną jetona... po prostu nie trzymajcie pieniędzy w takich miejscach i nie traktujcie tego jak konto w banku...


UAB „Finansinės paslaugos” Contis” przeznaczono 180 000 za niewłaściwie przechowywane środki klientów i naruszenia wymogów kapitałowych. euro grzywny

Bank Litwy ustalił, że instytucja pieniądza elektronicznego UAB „Finansinės paslaugos” Contis” nie spełniała wymogów ochrony środków klientów, błędnie obliczała zapotrzebowanie na kapitał własny, nie spełniała swoich wymogów i nie zapewniała odpowiednią kontrolę wewnętrzną w tych obszarach.

Zgodnie z ustawą o pieniądzu elektronicznym i instytucjach pieniądza elektronicznego instytucja musi oddzielić środki posiadaczy pieniądza elektronicznego (klientów) od środków własnych i odpowiednio przechowywać je na odrębnym rachunku. Instytucja trzymała na tym samym rachunku nie tylko środki klientów, ale także partnerów, tym samym naruszyła ww. prawo. Instytucja przez pewien czas w ogóle nie regulowała procesu ochrony środków klientów, a opracowane później wewnętrzne dokumenty w tym zakresie miały zasadnicze braki. Ponadto UAB „Finansinės paslaugos „Contis” z opóźnieniem przekazała do Banku Litwy raporty w tym zakresie, podając w nich nieprawdziwe informacje.

Instytucja również błędnie wyliczyła zapotrzebowanie na kapitały własne według wybranej metody iw związku z tym nie spełniała wymogów kapitałów własnych, jak również nie zapewniała odpowiedniej kontroli wewnętrznej również w tym zakresie.

Bank Litwy przyznał UAB „Finansinės paslaugos „Contis” 180 000 za wyżej wymienione naruszenia. euro grzywny i zobowiązała do zapewnienia odpowiedniej ochrony środków klientów najpóźniej do końca czerwca br., a do 2 października. - korygować inne naruszenia i uchybienia operacyjne.

Plačiau: https://www.lb.lt/lt/naujienos/lietuvos-banko-finansu-rinkos-prieziuros-komiteto-sprendimai-38

Mają niecałe dwa miesiące jak nie to stanie się pewnie to co z Muchbetter... czyli blokada środków, kontrola etc.
Post automatycznie złączony:

https://www.lb.lt/en/news/uab-finan...anted-an-electronic-money-institution-licence a tutaj o licencji i o tym co pisałem, że świadczą usługi na tej samej zasadzie co Payrnet UAB
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
S 1,9K

syach

Użytkownik
Od dawna nie ma opcji wypłat poprzez trustly? Wcześniej znikały na dzień czy dwa. Teraz już chyba nie widziałem z tydzień tej opcji. Support też oczywiście odpowiada że pracuje nad rozwiązaniem ale dziwnie odpowiada że może wróci w tym czy w następnym tygodniu.... jakieś problemy mają? Ktoś coś?
 
B 0

bogusz73

Użytkownik
Pomocy. Po zalogowaniu się na komputerze mam białą stronę. Jak to obejść? Próbowałem wszystkich przeglądarek, czyściłem historię i dalej to samo.
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Pomocy. Po zalogowaniu się na komputerze mam białą stronę. Jak to obejść? Próbowałem wszystkich przeglądarek, czyściłem historię i dalej to samo.
A wczesniej z tego kompa i z wykorzystaniem tej samej sieci logowales sie na konto?? Jeśli nie to..

Spróbuj z innego połączenia internetowego. Jeton często tak reaguje jeżeli sieć uzywa starego protokołu bezpieczeństwa i z przyczyn właśnie zabezpieczeń nie pozwala z takich sieci zalogować się na swoje konto. Na 99% to jest powód. Jeżeli korzystasz z jakiejś sieci gminnej/miejskiej to na 100% to jest powodem. Spróbuj z tel zrobić router, połącz kompa z internetem poprzez właśnie telefon z wykorzystaniem sieci operatora komórkowego i powinno zadziałać. Daj znać czy to to. Na 99,9% to jest Twój problem.
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
No to pozostaje wam support.

Ja przez kompa loguje się raz na rok ale z ciekawości przed chwilą spróbowałem i wszystko działa.

Z taką białą stroną i z apliakcja gdzie wyświetlało mi sie jedynie logo Jetona zamiast okienek do podania PIN miałem raz - właśnie przez to że próbowałem się zalogować poprzez jakieś miejskie wifi wtedy jakoś wyszło że sieć działa na jakimś starym protokole bezpieczeństwa. Wyświetlił się komunikat że coś tam tam ...no message avalaible.. Zmiana sieci rozwiązała mi wtedy problem.

Ale jeśli możesz się zalogować poprzez aplikację korzystając z tej samej sieci co komputer który nie może to problem musi być w kompie jakimś bloku albo braku wtyczki.

Wczoraj miałem problem z wpalta z Jetona na jedną ze stron ale zmiana z chrome na Mozillę pomogła. Choć też dziwnie było bo do wpłaty wyskoczyło wogóle nowe okno a dotychczas na tej stronie gdzie wpalcalem wszystko było "wewnatrz" tejże strony.

A dla zainteresowanych moim wcześniejszym postem odnośnie trustly w Jetonie poniżej odpowiedź od trustly...

Thank you for contacting us.

We are sorry to let you know that at the moment, Jeton is unfortunately not supported with our service. We are hoping they will become available again in the near future. Please note that there is no timeframe for when this will be done.

At this time, we can only recommend that you use a payment method if possible in order to circumvent this.
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Dobrze ze się udało. Czegoś brakuje na twoim kompie najwidoczniej. Albo na odwrót czegoś jest za dużo. U mnie problemem była sieć jak pisałem.

A tak szczerze to nie wiem po co logować się przez kompa do Jetona... z poziomu aplikacji w zasadzie zrobisz wszystko co potrzebne. I wystarczy wklepać pin żadnych 2 etapowych logowan na sms czy email. Pyk i jesteś.
 
C 945

celka 40

Użytkownik
Hejka Powiedzcie ile mogę wyplacic Max by Nie mieć weryfikacji już narazie mam ich dosc z kasyn i od mfinity . Chyba powinnam wyplacać w Euro na Karte JETON?
 
T 132

Tr3y

Użytkownik
Wygrana od buka wypłacasz na jettona a z jettona na jetton card. Przelew idzie do 2 dni. Później wypłacasz kartą w bankomacie. Max 300 EUR dziennie.
 
C 945

celka 40

Użytkownik
Chyba mogę wyplacic w Pko Santander Euronet i Milenium wiesz gdzie najkorzystniej i wyplaty w euro:)
Post automatycznie złączony:

Pko bp mnie zdecydowanie odstraszylo przez wczesniejsze problemy.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Chyba mogę wyplacic w Pko Santander Euronet i Milenium wiesz gdzie najkorzystniej i wyplaty w euro:)
Post automatycznie złączony:

Pko bp mnie zdecydowanie odstraszylo przez wczesniejsze problemy.
Wygrywasz duże sumy w kasynie, a boisz się banku. Co taka strachliwa jesteś, jak los Ci sprzyja?
 
C 945

celka 40

Użytkownik
Inkub czytales moje wczesniejsze posty to wiesz:) los sprzyja chwilowo, nie znam się na portfelach, krypto a z wyplatami na pko i tak przeginałam więc Czas na jeton :) Ñie wiedzialam że z mfinity też bedzie cieżko co chwile weryfikacje I nie bardzo poza krypto można dzialać.Strachliwa od zawsze:)
 
Do góry Bottom