>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Jeton Wallet - opinie

D 720

david89

Użytkownik
Wysłałem im w końcu te przelewy bo nie miałem wyjścia i dzisiaj rano odpisali:

"
Thank you so much for taking the time to contact us.

Thank you for providing the requested documents we are glad to inform you that you can continue to use the wallet without any restrictions and the withdraw will be processed shortly.

For more inquiries, please send an e-mail to [email protected] or contact our Live Support Team available 24/7. "

o tych 1200 nawet nie wspomnielii, moze ja co poj*alem po pijaku
 
Ostatnia edycja:
T 271

typnet1

Użytkownik
Mógłby ktoś pomóc w opisaniu jak wypłacić hajs z jetona na revolut, co wpisać w iban oraz kod swiftt, oraz kod oddziału.

jeśli mam pln jelton, i pln revolut, to będzie jakieś przewalutowanie?
dzięki
 
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Czyli najlepszy sposób na wypłatę kasy z 1xbet to przelanie jej na Jeton a później z Jeton przelewem na Revolut?

Gdybym chciał korzystać z karty Jeton to najpier traciłbym na przewalutowaniu ze złotówek na euro. Później podczas płatności karta (karta jest w euro) kolejne przewalutowanie na złotówki plus 0,5 % wartości transakcji?

Pytanie czy Revolut jest bezpieczny. Jakiś czas temu w apce miałem informację, że potrzebują moich danych podatkowych.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Revolut jest bezpieczny ale jeśli chcesz mieć już 1000procent pewności to karta jeton tylko że to trwa troszkę dłużej i przewalutowanie
Post automatycznie złączony:

Mógłby ktoś pomóc w opisaniu jak wypłacić hajs z jetona na revolut, co wpisać w iban oraz kod swiftt, oraz kod oddziału.

jeśli mam pln jelton, i pln revolut, to będzie jakieś przewalutowanie?
dzięki
W apce revolut masz wszystko co wpisać i nie będzie przewalutowania
 
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Chcę wypłacić 20 tysięcy z 1xbet na Jeton a następnie na Revoluta. Czy Jeton albo Revolut nie przyczepią się do tych pieniędzy? Jak to zrobić? Jeden duży przelew czy kilka mniejszych?
 
Ostatnia edycja:
C 945

celka 40

Użytkownik
Niestety àle podobno najkorzystniej wyplacać z pko z drugiej strony ile znaczy bezpieczenstwo... mozesz probować z krypto jak sie znasz
 
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Wybieram się na wakacje i chciałbym mieć na karcie Revoluta koło 10 tysięcy. Jeszcze to przemyślę. Może ktoś z większym doświadczeniem się wypowie.
 
C 945

celka 40

Użytkownik
Witam mam pytanie ,Wieksza wygrana wiec chca znow weryfikowac konto mam namysli total casyno chcą historie z 30 dni z banku czyli standard waham się bo nie Wiem czy Nie doczepia się do przelewow z banku na portfele JETON mfinity a to totalizator sportowy... chyba że poczekam kolejny miesiąc albo opis przy wplacie neteller na casyno envoyservices.com ?nie wiem czy portfele mfinity ,jeton itd nie kojarzą sie głownie z grą w kasynach czy buków .Niestety to totalizator wiec jedyna opcja wyplaty to na konto problem bo z tego konta gralam też za granicą i zastanaiwm się czy się nie dowalą?
 
areeek95 1,8K

areeek95

Użytkownik
Witam mam pytanie, jak najlepiej wyciągnąć pieniądze z Jeton. Mam ich kartę fizyczną, tylko jak raz wypłaciłem 100 zł z bankomatu, to wyszła duża prowizja. Co będzie najkorzystniejsze. Czy płacenie kartą czy jednak wypłata, czy może przelew na przykład na Revolut?
 
Panowie przybywam z zagadkowym pytaniem. Miałem kiedyś problem z grą na 888starz. Suport podał mi nazwę strony przez którą mam spróbować się zalogować i czy problem dalej będzie. I teraz tak na naszej kochanej stronie z domenami niezgodnymi z ustawą owej strony nie ma a gram od kilku miesięcy na niej. Wypłacam oczywiście buk-Jeton-Revolut. Także gdyby tfu tfu się us skarbowy doczepił to biorąc pod uwagę, że dana domena nie jest na liście podanej na tej stronie http://hazard.mf.gov.pl/ to czy mogą mnie cmoknąć w pompkę czy nie?🤔 pozdrawiam
 
maarcin14 691K

maarcin14

Użytkownik
to czy dana domena jest na liście czy nie , nie ma najmniejszego znaczenia. jest to nielegalny bukmacher więc jeśli rzeczywiście by Ci udowodnili grę tam w co wątpię to wtedy jakieś konsekwencje zapewne by były
 
to czy dana domena jest na liście czy nie , nie ma najmniejszego znaczenia. jest to nielegalny bukmacher więc jeśli rzeczywiście by Ci udowodnili grę tam w co wątpię to wtedy jakieś konsekwencje zapewne by były
A czemu sądzisz, że nie byli by w stanie mi tego udowodnić. Co prawda nigdzie w siecie się nie spotkałem żeby kogoś złapali za grę na nielegalu chyba, że ktoś inteligentny wpłaca na swoje konto bankowe ale wiadomo, że nie pewność jest😅
 
Do góry Bottom