>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Wypłacałem 2 razy na konto bankowe w PKO. Przelewy 1000+ / 4000+
Czas oczekiwania +/- 2 dni.
Nie było problemów z wypłatą. Support działa jak należy. 0 prowizji.

Może głupie, ale czy to nie pomysł na biznes? przy wpłacie 1000zł dostajemy na Jettona cashback 10zł :D
Jeżeli można od razu to wszystko wypłacić to zarabiamy co chwile 10pln za free. Przy wpłacie 10 koła dostajemy 100zł :pP

Ktoś próbował? :unsure::ROFLMAO:
haha ciekawe :D też o tym myślałem, tylko, że będą co chwilę duże wpływy na konto bankowe i tu jest lipa
 
T 132

Tr3y

Użytkownik
haha ciekawe :D też o tym myślałem, tylko, że będą co chwilę duże wpływy na konto bankowe i tu jest lipa
No dobra, ale czemu miałby się ktoś o to przyczepić?
Wpłacasz powiedzmy 5 koła. Dostajesz 50zł od Jettona i nie grasz u bukmachera tylko od razu wypłacasz i tak na prawdę wraca na konto twoje 5 koła + te 50zł.
Dziwne, żeby ktoś się o to przyczepił. To tak na prawdę tylko te 50zł powinno być opodatkowane :p
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
T Tr3y zawsze się mogą przyczepić że używasz/nadużywasz cashbacku w sposób niedozwolony. Ja na pewno nie ryzykowałbym dla jakiś groszy problemów na jednym z najbardziej popularnych obecnie portfeli. No ale niech każdy robi jak uważa ;)
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Nie ma już metody wypłaty trustly?
podejrzewam, że też pisałeś do supportu pytanie, ale dla tych, którzy nie pytali - wczoraj Trustly zostało rzeczywiście wyłączone z przyczyn technicznych na Jetonie, ale z tego co konsultant mówił to jest to tymaczosowe i Trustly na 100% wróci, ale nie ma time frame’u.

No dobra, ale czemu miałby się ktoś o to przyczepić?
Wpłacasz powiedzmy 5 koła. Dostajesz 50zł od Jettona i nie grasz u bukmachera tylko od razu wypłacasz i tak na prawdę wraca na konto twoje 5 koła + te 50zł.
Dziwne, żeby ktoś się o to przyczepił. To tak na prawdę tylko te 50zł powinno być opodatkowane :p
Moim zdaniem na 100% nie przejdzie na dłuższą metę. Swoją drogą jestem zaskoczony, że nie masz problemu z wpłatą i od razu wypłatą (wydawało mi się, że tak jak u Buka jest obrót, tak tutaj musisz coś z tą kasą zrobić (gdzieś zapłacić albo przekonwertować itp) zanim bedzięsz mógł wypłacić. Tu oprócz nadużywania cashbacku weź też pod uwagę wpływy na konto, które są dosyć niewygodne (jak wspomniano powyżej), ale też ewentualne opłaty przy wypłatach (jeżeli np. Korzystasz z trustly). Summing up -gra nie jest warta świeczki imo
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Duza jest oszczednosc na przewalutowaniu z euro na zl z karta jeton. Aktualnie kurs euro to 4.69 a na gieldzie jeton 4.57 wiec przy przewalutowaniu wewnatrz jeton 1000 euro straci sie jakies 120zl. Duza jest oszczednosc przy przewalutowaniu przy uzyciu karty w euro? W sensie trzeba wyslac pieniadze na karte euro a pozniej przy uzyciu tej karty doladowuje sie jakiegos revoluta tak? Jakies koszty sa?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
W sensie trzeba wyslac pieniadze na karte euro a pozniej przy uzyciu tej karty doladowuje sie jakiegos revoluta tak? Jakies koszty sa?
Tak, trzeba zlecić wypłatę na kartę, poczekać dzień lub dwa aż zostanie zrealizowana i później kartą można doładowywać revoluty, nie ma żadnych opłat.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Nawet nie wiedziałem, że utrzymanie karty coś kosztuje, więc tego nie jestem pewien. Ale w transakcjach sprawdzałem i żadnych opłat za wypłatę do karty nie ponosiłem, z karty wypłacałem okrągłe kwoty i okrągłe kwoty otrzymywałem na fintechach :D
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Duza jest oszczednosc na przewalutowaniu z euro na zl z karta jeton. Aktualnie kurs euro to 4.69 a na gieldzie jeton 4.57 wiec przy przewalutowaniu wewnatrz jeton 1000 euro straci sie jakies 120zl. Duza jest oszczednosc przy przewalutowaniu przy uzyciu karty w euro? W sensie trzeba wyslac pieniadze na karte euro a pozniej przy uzyciu tej karty doladowuje sie jakiegos revoluta tak? Jakies koszty sa?
Po co chcesz doładowywać kartę jeton a potem lać z niej na revo? W ten sposób tracisz ok 6% na przewalutowaniu zł na euro. Lej bezpośrednio z konta jeton na revo i nie masz żadnych opłat.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Jak ma się złotówki na Jetonie to się wypłaca przelewem bankowym na Revo. Jak ma się euro na Jetonie to się wypłaca na kartę i robi depozyt kartą na Revo.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
A potem z revoluta na konto bankowe?
Po co? Żeby każda instytucja w Pl wiedziała o tych pieniądzach? Po ta są portfele żeby zapomnieć o używaniu kont bankowych. Jak chcesz lać pieniądze z portfela na konto to możesz je odrazu lać z buka na to konto. Po co to robić przez portfel? Instytucja to zwisa czy przelejesz z portfela czy od buka bo kara będzie taka sama.
Post automatycznie złączony:

W jaki sposob skoro jak wybieram walute euro do wyplaty to od razu jeton mi ja przewalutowuje na PLN? Jak mozesz podaj dokladna instrukcje co i gdzie kliknac.
Przyznam szczerze że zawsze przelewalem zł. Z euro może być jednak inaczej aczkolwiek to trochę dziwne i zaraz to sprawdzę i dam znać.
Edit.
Wysłałem właśnie euro na Zen i Revo i przyjęli normalnie jako Euro. Zobaczymy czy normalnie dojdzie.
 
Ostatnia edycja:
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Żołnierz, ale co Ty się tak uparłeś żeby wyplacac kasę z revo? Przecież masz tam karte więc możesz sobie trzymać tam kase i używać jak konta bankowego. Ew iść do bankomatu i wypłacić pieniądze jak potrzebujesz gotówki.
 
U 0

Usunięty użytkownik 176886

Gość
Mam to konto i kartę od około 3 tygodni. Jeśli w ogóle konta i karty nie będę używał (na ten moment się na to nie zanosi, zmieniły się priorytety a dokładniej buk, w którym miałem grać) to czy konto np zostanie zablokowane po jakimś czasie ? dzięki
Pytam, ponieważ ze Skrill-em były podobno takie przypadki.
 
areck 213

areck

Użytkownik
Pytanie do użytkowników Jetona. W jaki sposób najtańszym kosztem wypłacacie środki z portfela?

Wyrobiłem sobie kartę Jeton do bankomatu, jednak przelanie z portfela na kartę oznacza przewalutowanie (PLN na EUR), a potem wypłata kartą z bankomatu ponowne przewalutowanie (EUR na PLN), co wraz z opłatą transakcyjną zjada ponad 10% pierwotnie posiadanej kwoty na Jetonie.

Nie idzie wypłacić w EUR z bankomatu (np. wiele euronetów ma taką opcję), jednak gdy próbowałem tak zrobić to technicznie nie czyta mi karty.

Jak sobie z tym radzicie? Oczywiście wolałbym uniknąć wypłaty na konto bankowe, a zebrana kwota jest na tyle sensowna, że każdy uszczknięty % przy wypłacie zrobi różnicę
 
Do góry Bottom