>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jetbull

V 0

vvojtaszek

Użytkownik
zwijają manatki no to pięknie, pech chciał że musiałem się skusić na tego ich pseudo bonusa, jeszcze 200zł do obrócenia i spróbuje wypłacić..
 
V 0

vvojtaszek

Użytkownik
minimalny depozyt 20zł więc dużo nie stracisz, jeżeli jeszcze nie wysłałeś to wyślij skany bo długo im schodzi weryfikacja, niedługo zlecę wypłatę napiszę jak sprawa wygląda
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
minimalny depozyt 20zł więc dużo nie stracisz, jeżeli jeszcze nie wysłałeś to wyślij skany bo długo im schodzi weryfikacja, niedługo zlecę wypłatę napiszę jak sprawa wygląda
zeby wyplacic trzeba wplacic 20euro a nie zl a to jest wedlug ich przelicznika 76zl
tez mam taka sytuacje ze mam tam ponad 400zl i teraz nie wiem co robic bo nie chce stracic 76zl ????
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Niewiem jak teraz to jest. Ale kiedyś ugrałem z HH 2 tys. zł przesłałem skan dowodu osobistego poźniej minimalny depozyt i mi bez problemu wypłacili kasę.
 
V 0

vvojtaszek

Użytkownik
zeby wyplacic trzeba wplacic 20euro a nie zl a to jest wedlug ich przelicznika 76zl

tez mam taka sytuacje ze mam tam ponad 400zl i teraz nie wiem co robic bo nie chce stracic 76zl ????
aha no faktycznie, sorki za błąd, sam musiałem przelać 26zł jeszcze do wypłaty bo 50 wpłaciłem, z tego co czytałem na forach to oni oskubali tylko kilka osób ale na dużą kwotę typu kilka tysięcy zł, więc myślę że że nie będą robić problemu z nami jeżeli chcą jeszcze żeby ktokolwiek do nich wpłacił
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Słyszałem o kilku osobach, które czekają na kase. Sam czekam. Mam do wypłaty sumę z przedziału 500-1000 pln. Może uda się wypłacić taką sumę. Rozmawiałem na czacie z Panią Anią. Powiedziała mi, że wypłata to &quot;kwestia ilku dni&quot;. Wszedłem tam kiedyś na livebetting. Mają tam czat podobny do bwina. Zaptytałem tam graczy czy ktoś wypłacił kasę od nich ostatnio. Każdy powiedział, że czeka...
 
blackhorse 0

blackhorse

Użytkownik
Ja wypłacałem w tym tygodniu ponad 200 pln i ku mojemu zdziwieniu pieniądze pojawiły się na moim mb już następnego dnia po zleceniu wypłaty.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Słyszałem o kilku osobach, które czekają na kase. Sam czekam. Mam do wypłaty sumę z przedziału 500-1000 pln. Może uda się wypłacić taką sumę. Rozmawiałem na czacie z Panią Anią. Powiedziała mi, że wypłata to &quot;kwestia ilku dni&quot;. Wszedłem tam kiedyś na livebetting. Mają tam czat podobny do bwina. Zaptytałem tam graczy czy ktoś wypłacił kasę od nich ostatnio. Każdy powiedział, że czeka...
Może się przydać komuś to info. Dziś dostałem kasę. Chyba szybciej nawet dostałem niż to się ma w bwinie.

W sumie miło. Bo jakoś tam miałem kasę ale nie bardzo liczyłem że ją wypłacę. Dodatkowo przed wypłatą zagrałem jeszcze i pomnożyłem o 240%.
Wydaje mi się, że sumy powyżej 1000 PLN mogą być kwotą zaporową.
Jak macie hajs to chyba jednak lepiej wypłacić ;)
Może ratami jakoś...
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Pomocy!
Mam taki problem. Kiedyś podczas rejestracji w Jetbull podałem nieaktualny czasowy adres zameldowania. Czy istnieje możliwość zmiany adresu podanego w Jetbull ? Nie mam jak potwierdzić danych, bo w dokumentach mam adres stałego zameldowania. Co robić?
 
minimal 0

minimal

Użytkownik
konto zablokowane, czyli bankructwo badz sa oszustami. Jesli beda jeszcze dzialac to nie polecam tego amatorskiego buka! Najlepiej niech ci co maja tam kase zwijaja hajs i papa jetbull. Dodam, ze okroili mnie na 800zl :/
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Jak widać blokowanie konta to u nich w chwili obecnej zjawisko lawinowe, mnie również zostało zablokowane konto z jakiej przyczyny ? Tego sam nie wiem, pewnie dlatego, że chciałem wypłacić kasę. Nie dostałem żadnego maila, dlaczego nie mogę zalogować się na konto - z pewnością ich wymyślny proces weryfikacyjny przy wypłacie się nie powiódł. Wysłałem do supportu maila, co myślę o ich postępowaniu, ale wątpię by przyniosło to jakikolwiek rezultat. Całe szczęście, że suma jaką chciałem wypłacić nie jest duża, aczkolwiek ich stosunek do klienta jest poniżej krytyki ...
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Dokładnie. Ogólnie cała ta firma jest jakaś dziwna. Ostatnia moja rozmowa z Live-Chat&#39;em całkowicie to potwierdza. Pani Ania na moje pytanie w sprawie weryfikacji konta poleciła załatwiać sprawę dwutorowo. Mam &quot;Nagrać dokumenty&quot; i dodatkowo wysłąć maila na adres supportu, jakby nie można było tego załatwić z poziomu Live-Chatu. :zoltakartka: Kolejny haczyk to Happy-Hours, które możemy bardzo szybko rozmnożyć na koncie. Tylko co nam to da, jeżeli jutro nasze konto może nie istnieć? ???? A ostatnio to już w ogóle przegięli z tym bonusem do kasyna. Kto wpłaci tam tyle kasy jest po prostu jeleniem. :kwasny4565: Nie ma co ukrywać.
 
minimal 0

minimal

Użytkownik
Dostalem od nich mejla i napisali, ze nie dostarczylem skanu karty visa. Szkoda ze usuwam mejle, bo mi wczesniej przyslali, ze panski proces weryfikacji powiodl sie pozytywnie, a tu nagle jeszcze oprocz dowodu chca karte, amatorzy i tyle. Wysle im skan i zawijam od nich
 
baz 25

baz

Użytkownik
Witam, pisałem kilka dni temu, że dostałem od Jetbull maila że jak w ciągu 3 dni nie napisze im czemu niby mam więcej niż jedno konto (co oczywiście jest bzdurą) to mi moje zablokują, stwierdziłem że mam ich w gdzieś ???? i nic im nie wysyłałem !! kilka dni po tym zleciłem wypłatę i ku mojemu zdziwieniu i konto mam dalej odblokowane i kasa doszła na konto bankowe, tak że już nie wiem o co im chodzi
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Ja rowniez cos takiego dostalem, wiadomosc o tym ze mam wiecej niz jedno konto (na dodatek - nigdy nie robilem do nich depozytu - nigdy nie wyplacalem) - ale po angielsku - napisalem wiec do polskiego suportu o co chodzi -tak z czystej ciekawosci a ci nie wiedzieli co jest grane ????
dziwne rzeczy sie tam dzieja...
z 2 tyg temu to bylo ( konto oczywiscie mieli zablokowac a jest aktywne - smieszne ???? )
 
Do góry Bottom