>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jetbull

T 10

tosiek

Użytkownik
&quot;Strachy na lachy&quot;. Nie zamierzam robić tam depozytu. Do dzisiaj miałem tam sporo pieniędzy i się tego pozbyłem. Nie będę inwestował 78 złotych żeby później nie dostać nic z powrotem. Jeżeli tyle osób wypowiada się negatywnie na temat tego bukmachera to rzeczywiście musi być z nimi coś nie tak. Zapewne tymi listami próbują straszyć ludzi w pewien sposób nimi manipulując (przynajmniej tak im sie zdaje). Robią wielki błąd i posuwają się za daleko. Niedługo wszyscy zapomną o Happy-Hours i skończy się 5-minut Jetbull w branży bukmacherskiej.
 
deyjey 0

deyjey

Użytkownik
Przeczytałem sporą część tematu, ale nie doszukałem się treści nt. zwrotu depozytu... Czy jest on możliwy, że np. wpłacę te 76 zl na konto moje i zlecę wypłatę i gdyby nie chcieli mi wypłacić, bo będą pisać śmieszne informacje tak jak do innych że mam multi lub coś w tym rodzaju. To zwrócą depozyt czy może od razu zablokują konto i tym samym okradną mnie z 76 zl + kasy którą ugrałem z 1 HH czyli ponad 200 zl.?
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Bardzo ciekawe pytanie. Teraz się wyjaśni czy w ogóle warto poświęcić chociaż 5 minut tej firmie. Podbijam i czekam na odpowiedź.
 
K 0

kicek25

Użytkownik
Nie wypłacisz 76zł bo minimum wypłaty jest 152 zł.
Wypłacić można tylko tym sposobem którym się wpłacało kase.
Ja nie mam żadnych problemów z wypłatami. Bez problemów sa do 2 dni na koncie moneybokers. Jedynie miałem problem z ip bo uważali że mam 2 konta ale wyjaśniłem im o co kaman i nie było żadnych innych problemów.
Jak narazie jestem bardzo zadowolony z nich,kasa jest wypłacana szybko.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie wypłacisz 76zł bo minimum wypłaty jest 152 zł.
Wypłacić można tylko tym sposobem którym się wpłacało kase.
Ja nie mam żadnych problemów z wypłatami. Bez problemów sa do 2 dni na koncie moneybokers. Jedynie miałem problem z ip bo uważali że mam 2 konta ale wyjaśniłem im o co kaman i nie było żadnych innych problemów.
Jak narazie jestem bardzo zadowolony z nich,kasa jest wypłacana szybko.
Od zawsze byłem podejrzliwy... ale jak widzę osobę która założyła konto na forum i pierwsze co robi to pisze post pozytywny o buku, który obecnie ma prawie same negatywne opinie to mam uzasadnioną wątpliwość co do wiarygodności takiej osoby...
Pozdrawiam
 
K 0

kicek25

Użytkownik
Od zawsze byłem podejrzliwy... ale jak widzę osobę która założyła konto na forum i pierwsze co robi to pisze post pozytywny o buku, który obecnie ma prawie same negatywne opinie to mam uzasadnioną wątpliwość co do wiarygodności takiej osoby...
Pozdrawiam
A co to ma za znaczenie kiedy założyłem konto na forum? forum mogłem przeglądać od dawna a widząc że nikt nie odpowiada jak jest z Jetbull to założyłem i odp. Co do wiarygodności osoby można mówić gdy się ma jakiekolwiek dowody że kłamie ... a niby po co miałbym zchęcac do tego buka?
jest ich na tyle że każdy może sobie wybrać co chce i gdzie straci lub zyska swoje pieniądze
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Przeglądałeś forum przez tyle czasu i nie założyłeś sobie konta tylko teraz specjalnie się zarejestrowałeś aby powiedzieć nam, że Jetbull jest ok. Dowodów nie ma, ale podejrzenia są.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A co to ma za znaczenie kiedy założyłem konto na forum? forum mogłem przeglądać od dawna a widząc że nikt nie odpowiada jak jest z jetbull to założyłem i odp. Co do wiarygodności osoby można mówić gdy się ma jakiekolwiek dowody że kłamie ... a niby po co miałbym zchęcac do tego buka?
jest ich na tyle że każdy może sobie wybrać co chce i gdzie straci lub zyska swoje pieniądze
Przeglądałeś forum przez tyle czasu i nie założyłeś sobie konta tylko teraz specjalnie się zarejestrowałeś aby powiedzieć nam, że Jetbull jest ok. Dowodów nie ma, ale podejrzenia są.
Czasami są bardzo oczywiste dowody. Jako moderator &quot;widzę więcej&quot; niż user.
Swego czasu na forum występowała w tym temacie i w temacie o promocji osoba pracująca dla Jetbull. Tyle, że ani razu o tym nie wspomniała oficjalnie. Nawet userzy domyślili się, że to osoba pracująca dla Jetbulla.
Inaczej traktuje się wypowiedź osoby, która jest pracownikiem bukmachera a inaczej zwykłego usera.
Obecnie już sprawa Jetbulla jest dość głośna. Okazuje się, że okradają graczy którzy wygrali większe sumy. Powyżej 1000 zł.
Ja sam napisałem tutaj i wkleiłem screen, że dostałem kasę. Wypłata z przedziału 500-1000 zł. I sam sugerowałem żeby wypłacać sumy poniżej 1000 PLN.
Pozdr.
 
minimal 0

minimal

Użytkownik
6 dni. Tyle juz czekam co w sprawie mojego zablokowanego konta i za kazdym razem prosza o skany karty kredytowej, nastepnie skan rachunkow na potwierdzenie wiarygodnosci adresu zamieszkania, nastepnie ze sprawa jest w toku, teraz mi chyba automat odslal, ze polscy pracownicy supportu pracuja od 9 do 17 i prosza czekac. Niby pracuja do tej 17 a na wiadomosc wyslana o 12 odpowiadaja na drugi dzien. To jest amatorski i syfiasty buk, jak ktos chce tam zalozyc konto, a potem bawic sie w wysylanie skanow kazdego &quot;dokuentu&quot; po to by tylko skorzystac z błaznowatych promocji, to szkoda czasu i nerwow.
Najlepiej niech Polacy oleja ten syf i graja w lepszych markach. To tyle.
 
L 0

leszczu.

Użytkownik
W tej chwili mam na koncie 74zł. Warto wpłacić im jeszcze te 78 złotych, żeby po tych kilku dniach wypłacić wszystko? Depozyt robiłbym z moneybookers. Ktoś coś poradzi?
 
minimal 0

minimal

Użytkownik
Konto odblokowane, ale skur*****y zaje***y mi caly hajs co mialem. Jak nie oddadza to niewiem co zrobie, wplacic 100 i ich ograc na konkretny hajs. zeby sie szmaty nauczyly...

Ogolnie olac tego prymitywnego buka

Wnosze apel, aby Polacy niegrali u tego bukmachera!! Zablokowali mi konto, a wczesniej wyslalem im skan, mialem na koncie 800zl, po odblokowaniu wyzerowali mi konto. Niewiem o co im chodzilo, ale jestem pewien, ze w ciagu tygodnia wygralem za duzo i sie bali ze jeszcze ich bardziej ogram.
Wyslalem im zalacznik przedstawiajacy moja sprawe, po czym odpowiedzieli ze zalacznik nieczytelny.... no k***a czy tam pracuja jakies ułomy i nie potrafia sobie powiekszyc....
 
pitruss 0

pitruss

Użytkownik
a właśnie mam zamiar wpłacić do nich...ponoć dają 400zł bonusu...możnaby nieźle zarobić na nich, tylko kwestia czy faktycznie blokują konta...
 
dawidek_23r 0

dawidek_23r

Użytkownik
a właśnie mam zamiar wpłacić do nich...ponoć dają 400zł bonusu...możnaby nieźle zarobić na nich, tylko kwestia czy faktycznie blokują konta...
Jesli nie masz podwojnych kont, nie kombinowales przy bonusie z HH to raczej nie powinni sie przyczepic do Ciebie. Ostatnio byly problemy z blokowaniem uzytkownikow, ale prawdopodobnie tylko w przypadkach, gdy znalezli jakies niescislosci. Wyplacalem od nich 2 razy kase. Za pierwszym podejsciem wyplata trwala ok 2 tygodni, no ale w koncu sie udalo, chociaz myslalem, ze juz sie moge z kasa pozegnac. Przy drugim podejsciu trwalo to troche krocej. Mimo wszystko liczy sie fakt, ze przynajmniej mi wyplacili.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Mi dzisiaj przysłali, że ich departament bezpieczeństwa wykrył u mnie dwa konta i mam to wytłumaczyć w ciągu 3 dni.
Konto mam tylko jedno, nie wiem o co im chodzi, ale i tak nie miałem tam żadnej kasy.
Lepiej opuścić tego buka, bo kombinują coś.
 
B 0

bullek

Użytkownik
Mi także przysłali maila, że niby mam dwa konta i mam to wytłumaczyć w ciągu 3 dni.Od razu napisałem im, że mam jedno konto, nie łamie żadnych przepisów i musiała zajść jakaś pomyłka.Dzisiaj odpowiedzieli, że mail był wysłany omyłkowo i z risk działu powinienem otrzymać wyjaśnienie i przeprosiny.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
&quot;Dear Jetbull Customer,
On 30th of June 2009 we have sent you an email with the subject line
stating:
&quot;
Jetbull Multiple Account Notification&quot;
This email was generated and sent to you due to a technical error which
has occurred in our email routing system.
Please disregard this notice completely, as it has been sent to you in
error!
Having good relations with our clients is of a paramount concern to us
here at
Jetbul l.com
We would like to assure you that a similar mishap will never happen
again.
On behalf of the whole Jetbull Team please accept our sincere apologies
for any inconvenience caused to you by this email.
We thank you for your understanding and look forward to our mutual
co-operation in the future.
Best regards
Head of Customer support team&quot;

Że niby błąd systemu, i przez przypadek wysłali ;]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Trochę śmiechowa sytuacja... Widać, że próbują się ratować jakoś przez wykręcanie się. Czytałem też na innych forach, że właśnie wysyłają takie info.
Ciekawe, że nagle tylu osobom wysłali to przypadkowo.
Ściema i tyle... Nadal trzeba być ostrożnym z tym bukiem.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Skoro mowa o Jetbull . Także dostałem ten list, a oprócz tego miałem jeszcze dziwną sytuację. W piątek postawiłem kupon jestem tego pewien 2 100%, na następny dzień patrze na swoje konto, a takiego kuponu nie ma w historii. Kolejnego dnia stawiałem Haas + Karlovic, a tu, po rozliczeniu patrze, że jest tylko Haas. Widać, że buk nieźle w kulki sobie leci.
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Skoro mowa o Jetbullu. Także dostałem ten list, a oprócz tego miałem jeszcze dziwną sytuację. W piątek postawiłem kupon jestem tego pewien 2 100%, na następny dzień patrze na swoje konto, a takiego kuponu nie ma w historii. Kolejnego dnia stawiałem Haas + Karlovic, a tu, po rozliczeniu patrze, że jest tylko Haas. Widać, że buk nieźle w kulki sobie leci.
Ja na Twoim miejscu teraz robiłbym skany kuponów i jakby znowu taki numer odwalili to bym im wyslał z ,,nawiązką&quot; owe skany oraz napisał,żeby zwrócili pieniądzę itp. ????
 
Do góry Bottom