>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jetbull

akarin 0

akarin

Forum VIP
akselek, miałem coś takiego jak Ty kilka razy. W tym buku założyłem konto tylko dla hh, ale jak troche pograłem, to uznałem, że może wpłace. zdecydowałem sie jednak na dalszą grę na bet365 i jak widzę dobrze zrobiłem.
sprawdziłem skrzynkę z ciekawości i również zauwazyłem takiego maila. zdolne chłopaki, nie mam tam nic kasy, nie logowałem sie od wieków, a oni mi takiego maila przysyłają. Dwa dni potem przysłali maila &quot;że się niby pomylili&quot;. Śmiechu warte.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Marudzicie... kolega kicek25 napisał, że są OK. A skoro kolega kicek25 założył specjalnie konto na forum, żeby o tym napisać i już nigdy na to konto się nie logował to musiał mieć racje... ;)
A tak na marginesie. Ja już od dawna we wszystkich bukach robię skany kuponów jakie zagrałem. Z wielu powodów...
 
P 0

pavlinho

Gość
Marudzicie... kolega kicek25 napisał, że są OK. A skoro kolega kicek25 założył specjalnie konto na forum, żeby o tym napisać i już nigdy na to konto się nie logował to musiał mieć racje... ;)
A tak na marginesie. Ja już od dawna we wszystkich bukach robię skany kuponów jakie zagrałem. Z wielu powodów...
Ale co po tych skanach kuponów? Kiedyś ghs nam zaprezentował co można zrobić ze skanem kuponu...
http://img255.imageshack.us/img255/368/kuponir5.gif
A tego meila o dziwo z Jetbull nie dostałem, a mam tam dwa konta.
 
deyjey 0

deyjey

Użytkownik
Dzisiaj wyjaśniłem na czasie sprawę z moim &quot;multi kontem&quot;. Po wysłaniu 3 mail do supportu i risku ( w dwóch językach) w ciągu 14 dni nie otrzymałem odpowiedzi... Za to pani na czacie rozwiązała rzekomo mój problem z kontem w ciągu ok. 20 min, napisała że jeszcze tylko muszę przesłać odpowiednie skany dokumentów, screen konta na stronie (to wszystko x2) + minimalny depozyt 76 zł i moja kasa zostanie wypłacona :-| Zastanawiam się teraz czy warto dla kwoty ok. 360 zl ryzykować 76 zl + tożsamość... :-? Z jednej strony chciałbym kaskę wypłacić a z drugiej blokują mnie argumenty wasze oraz moja niepewność i ryzyko utraty kasy. Jestem w .
Co radzicie mi żebym zrobił? krok do przodu z dawką ryzyka czy do tyłu (sorry, ale nara)
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
hehe czytałem o wałach ze strony Jetbull ...ale mimo to ostatnio z 4 zł wpierw straciłem i zostało 1.30 zł ugrałem ponad 590 zł...nigdy tam nie robiłem depozytu ponieważ jakoś nie miałem tam ochoty grać...tylko zabawa w hh...wyplacił ktoś stamtąd kase z hh :&gt; jeśli tak to prosiłbym o wskazówki dotyczące...
a) czy trzeba depozyt wplacić a nastepnie bezstresowo wypłacać całośc kaski ?
b) mam zeskanowany dowód (2 strony) więc są 2 obrazki .jpg...jak mam im to wrzucić skoro tam jest tylko opcja dla 1 obrazka jakby ?...dla mnie dziwne...nie chce przerabiać w programach (nie wiem chociażby połączyć te 2 obrazki w jeden) gdyż mogą czasem walnąc, że dokumenty były edytowane czy coś i już po koncie i kasie...
Prosiłbym o rady kogoś kto już stamtąd kaskę wypłacił...support niestety niedostepny więc nie bardzo do nich napisze...ogólnie buk jakoś mało wiarygodny ale jednak szkoda takiej kaski...już by było na grillowanko hehe, Prosiłbym o pomoc w tejże kwestii.
Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
jarosh 0

jarosh

Użytkownik
hehe czytałem o wałach ze strony Jetbull ...ale mimo to ostatnio z 4 zł wpierw straciłem i zostało 1.30 zł ugrałem ponad 590 zł...nigdy tam nie robiłem depozytu ponieważ jakoś nie miałem tam ochoty grać...tylko zabawa w hh...wyplacił ktoś stamtąd kase z hh :&gt; jeśli tak to prosiłbym o wskazówki dotyczące...
a) czy trzeba depozyt wplacić a nastepnie bezstresowo wypłacać całośc kaski ?
b) mam zeskanowany dowód (2 strony) więc są 2 obrazki .jpg...jak mam im to wrzucić skoro tam jest tylko opcja dla 1 obrazka jakby ?...dla mnie dziwne...nie chce przerabiać w programach (nie wiem chociażby połączyć te 2 obrazki w jeden) gdyż mogą czasem walnąc, że dokumenty były edytowane czy coś i już po koncie i kasie...
Prosiłbym o rady kogoś kto już stamtąd kaskę wypłacił...support niestety niedostepny więc nie bardzo do nich napisze...ogólnie buk jakoś mało wiarygodny ale jednak szkoda takiej kaski...już by było na grillowanko hehe, Prosiłbym o pomoc w tejże kwestii.
Pozdrawiam :spokodfhgfh:
żeby wypłacić kasę trzeba tam wpłacić conajmniej 76 zł. dokładnie pisze tam wszystko w dziale wypłaty...
 
kader 0

kader

Użytkownik
Najpierw dodajesz jedną stronę dowodu, pojawia się komunikat, że przyjęto i dodajesz później drugą stronę. U mnie po 3-4 dniach przyszedł e-mail, że dokumenty zatwierdzone, ale to było przed ich oszustwami.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jak byście dzisiaj ocenili tego buka?
Nie wiem czy wpłacać tam kasę czy nie.
Proszę o informacje.
Jak chcesz/musisz tam grać to spróbuj nie mieć więcej niż 500-700 zł na koncie. Taką kwotę mogą Ci ewentualnie wypłacić.
Sam dziś skusiłem się drobną wpłata do nich bo mieli mega wysoki kurs podczas gdy inni mieli zdecydowanie niższy.
Jak mecz siądzie to pomyślę o wypłacie.
Ale nikomu tam nie radzę mieć więcej kasy niż to co napisałem powyżej.
 
babyboy 0

babyboy

Użytkownik
Vader wielkie dzięki ????
Myślałem o wpłacie max 100 PLN,ale patrzę teraz na wypłaty to minimalna to 40 Euro czyli ponad 150 PLN podczas gdy w innych bukach można wypłacać od 40-50 PLN.
ALe nie w tym problem,pierwszy raz będę mieć styczność z JetBullem dlatego wolałem spytać Was,czy warto.
Ale już mniej więcej wiem.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli chodzi o wypłatę to:
Do przeprowadzenia wypłacenia potrzebujecie przynajmniej 152 PLN.
Niestety mecz nie siadł. Także nie będzie dane mi teraz wypłacić od nich. Ale trzeba przyznać, że czasami zaskakują kursami. Różnica o 0,4 od tego co jest na rynku to sporo. Dlatego dziś się skusiłem na lekką wpłatę. Ale generalnie lepiej za dużo nie ryzykować z nimi.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Udało mi się ugrać z hh parę złotówek i zastanawiałem się czy wpłacić te 76 PLN, po chwili namysłu wpłaciłem i nie żałuje, kasa była na mb po 19 godzinach od zlecenia wypłaty. Dodam, że wyplata nie była zbyt wielka i posiadam tylko jedno konto u tego bukmachera, czyli zero kombinacji.


 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Szanowany (zaufany) user wczoraj napisał na innym forum, że wypłacili mu wczoraj 900€ (ok. 3800 PLN). Pokazał screen z wypłaty na MB. Trudno powiedzieć czy zmienili politykę. Ale wydaje się, że po burzy na forach bukmacherskich zaczęli traktować klienta nie jak złodzieja tylko jak gracza. Ciekawe czy na długi czas...
 
T 0

tolik2

Użytkownik
Witam. Żebym czytał forum Wasze to nie miałbym teraz żadnego problemu. Wpłaciłem do tych złodziei 254 zł i w tytule wpłaty zamiast literki J poszła literka I i zaczęły się problemy. 13 lipca poszła kasa. Wysyłam emaile do supportu , wchodzę na live czat ( obsługa dramatyczna!). Próbują celowo wprowadzić mnie w błąd że:
1. Gdy wpisałem numer konta poprawnie a jedną literkę w tytule źle to pieniądze nie trafiły na konto do nich , tylko ZNIKNĘŁY.
2. Przesłałem im skan dowodu wpłaty ale żądają potwierdzenia z banku ( bank ma tylko oryginał dowodu wpłaty ) to samo im wysłałem!
3. Gdy wysłałem skany , twierdzą , że są niewidoczne ale gdy zrugałem ich trochę , skany od razu stały się lepiej widoczne!
4. Gdy teraz ich zrugałem , chcą potwierdzenie , że przelew był robiony ( pewnie coś przekręcę w nazwach ) z banku na konto między narodowe ale przelewałem kasę na konto w PKO ( tak jak pisało na stronie!) numer rachunku standardowo zaczyna się na 53.
Teraz ciągle upierają się przy potwierdzeniu wykonania wpłaty z banku. Dla pewności byłem , pytałem , nic takiego dać mi nie mogą , bo bank tego nie posiada. Jedyne co ma to oryginał , który już wysłał. Może miał ktoś podobną sytuacje? Może ktoś wie jak wyrwać moją kasę od tych prymitywów? Z góry dzięki za każdą pomoc!
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
ehh tolik2 dziwna sytuacja mam nadzieje ze jakos to wyjasnisz z nimi i ze u mnie nie bedzie takich jazd bo wlasnie dzis rano wplacilem do nich 152zl przelewem do Pekao wlasnie...
bede pisal co dalej dzieje sie z kasa jak do nich dojdzie i czy uda sie wyplacic
 
Do góry Bottom