>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jetbull

deyjey 0

deyjey

Użytkownik
Spoko, dzięki ;) mnie już wypłacili czekałem nie całe 2 dni robocze. ???? Co prawda sumka nie mega duża (450zl) ale myślę że problemów już nie robią.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Po przejściowym czasie gdzie każdego podejrzewali o multikonto teraz uspokoili się.
Głośno w sieci zrobiło się i jakoś dali sobie spokój.
Teraz póki co nie ma problemów.
Chyba można zaryzykować ;)
 
P 0

piotr85

Użytkownik
Po przejściowym czasie gdzie każdego podejrzewali o multikonto teraz uspokoili się.
Głośno w sieci zrobiło się i jakoś dali sobie spokój.
Teraz póki co nie ma problemów.
Chyba można zaryzykować ;)
dzieki za info a mam takie pytanie czy szybko blokują jak sie gra single ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
dzieki za info a mam takie pytanie czy szybko blokują jak sie gra single ????
Blokują? Blokują konta za rzekome naruszenie regulaminu bukmachera.
Jeśli masz na myśli limity to limitują konta jeśli za dobrze sobie radzisz to nie zagrasz za więcej niż za 10 złotych...
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Chcę tam wpłacic 400 zł i obrocic w celu otrzymania bonusu,
piszcie czy warto,przeczytałem cały temat i nie jest najlepiej, czy coś się zmieniło?
 
R 0

rafi1

Użytkownik
Podobno trochę się ogarnęli - wpłaciłem nawet trochę kaski przez MB na próbę w sobotę.... W sobotę kasy brak - problemy techniczne. W niedzielę to samo. W poniedziałek po południu jest ... ale 1/10 wpłaty ! Sam oceń czy warto.

Edit: około 16 kasa dotarła więc może nie jest z nimi tak źle.
 
G 0

gosc1970

Użytkownik
20 dni temu założyłem konto na jetbull. Wpłaciłem pieniądze niestety przekazem pocztowym, do tej pory nie mam ich na koncie po mimo weryfikacji za pomocą danych adresowych. Co robić ??
 
K 0

krzysztof76

Użytkownik
tak maja obsluge w jezyku polskim i napewno sa w 100% wyplacalni,mam u nich kilka kont i ze wszystkich jak do dzis kaske wyplacilem,polecam tego buka w 100%
 
N 0

neokhatarsis

Użytkownik
Czesc,
po pierwsze - mozesz wyplacic minimun 160 zl, uprzednio jednak wplaczajac ok 80 . Obsluge online maja tylko w jezyku angielskim.
Kolego, przeczysz sam sobie, mowiac, ze masz tam kilka kont,skoro mozna miec jedno.
Jetbull nie polecam, sprobuj lepiej z bet-at-home czy gamebookers.
Pozdrawiam
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
pytanie
napisalem do nich e-maila po polsku a odpisali po angielsku czy nie maja obslugi po polsku mozna o wiecej szczegolow a w gamebookers juz gralem....
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Być może coś się zmieniło. Ale mają tam pracowników Polaków. Na czacie można było porozmawiać po polsku z panią. Co prawda trudno było zastać ich na czacie... ale udawało się czasami. Tak było jeszcze gdzieś 2-3 miesiące temu. Od tej pory nie miałem styczności z supportem.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Ugrałem w Jetbull 70zł, (nigdy nie wpłacałem ani grosza, hh) i teraz chciałbym to wypłacić. Więc muszę im przelać 82zł, tylko czy potem będę musiał wykonać jakiś obrót nawet po minimalnym kursie czy od razu będę mógł wypłacać ? Z tego co czytam trzeba odczekać tylko 24h.
 
U 2

ufo21

Użytkownik
Udało się komuś na dniach wypłacić kasę? Ja wcześniej nie wpłacałem kasy, wysłałem dowód i czekam na weryfikacje. Zauważyłem również czeski błąd w mojej dacie urodzenia i ciekawy jestem czy to ma jakieś znaczenie, chociaż wątpię żebym się pomylił przy zakładaniu konta. Z tego co tu czytam to aż strach wpłacać te 20 euro
jak takie historie odchodzą :/
 
U 2

ufo21

Użytkownik
A wiec zmieniłem swoją datę urodzenia jak to juz ktoś wcześniej pisał trwało to chyba ok 2h. Weryfikacja w ten sam dzień co wysłanie skanu. Wpłaciłem te 20euro i kasa na MB na następny dzień... ciec wszystko poszło prawidłowo kasa jest
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom