>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jakie piwo

trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ooo ciekawe, ale niestety nie widziałem jeszcze takiego, pewnie nie ma w LBN:-(
w LBN nie wiem bo nie byłem ostatnio ale widziałem na Podkarpaciu w Świętokrzyskim i Małopolsce .
a i jeszcze do piwoszy jak ktoś będzie miał okazje to brać skrzyniami to piwko :cool:

piwko Duńskie ponad 7% o ile się nie myle to 7.7 ale bardzo dobre.
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
a ja dalej polecam jak ktoś nie pił :
Track, tak zachwalales to piwo, wiec postanowilem sie skusic,ale nie jestem w stanie zrozumiec co w nim takiego zajebistego, piwo jak piwo, powiedzialbym ze nawet podobne w smaku do żubra, ktory do najlepszych piw nie nalezy, szału nie ma. Takie moje zdanie.
Dostac mozna w Auchanie, przynajmniej u mnie na podlasiu.
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
moze niekoniecznie to bylo dobre porownanie, w sumie to mialem na mysli taki dziwny posmak spirytusu? Kurde a mialem nadzieje ze bedzie cos rzeczywscie ekstra, nie moj gust.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
moze niekoniecznie to bylo dobre porownanie, w sumie to mialem na mysli taki dziwny posmak spirytusu? Kurde a mialem nadzieje ze bedzie cos rzeczywscie ekstra, nie moj gust.
to coś na prawdę nie tak bo ja nie kojarzę posmaku spirytusu z tym piwkiem ,napisz jakie piwka lubisz może Brok Ci spasuję orzeźwiające lekkie.
Może ktoś pił to niech oceni bo może mam skrzywiony gust ale paru znajomych piło i nie narzekało.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Perła Chmielowa
O tutaj mamy podobne gusta ;) odkryłem to piwo na nowo po x latach - naprawdę godne polecenia, u mnie na samo dno spadł Żubr - strasznie gazowany się zrobił i stracił smak.
Bardzo smakuje mi Warka dwu słodowa - super smak ????
Teraz pora na piwa miodowe - jakie polecacie :?:
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
O tutaj mamy podobne gusta ;) odkryłem to piwo na nowo po x latach - naprawdę godne polecenia, u mnie na samo dno spadł Żubr - strasznie gazowany się zrobił i stracił smak.
Bardzo smakuje mi Warka dwu słodowa - super smak ????
Teraz pora na piwa miodowe - jakie polecacie :?:
Łomża nie jest zła miodowa ale dużo się nie wypije
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Bylem nad morzem wiec sporbowalem kilku tamtejszych piw
Piwo Zywe bardzo dobre, Kozlak sredniawy, Specjal mi nie smakowal, Johannes bardzo ciekawy, wartpo sprobowac, Kaper jak na 8,7 % calkiem dobre, Grand nawet zasmakowal, ma posmak gorzkiej czekolady ????
 
kamil307 0

kamil307

Użytkownik
Ostatnio dobrze wchodzi Okocim podwójnie chmielony, perła chmielowa, warka strong, Śląskie Pils, czerwony srebrny złoty smok te piwka polecam dla piwoszy !
Track piłem ten Amber, nie wiem czy to jest to samo ale mi bardzo smakował
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Temat dobry, a jakoś ucichło wszystko. W momencie pisania tego posta piję Warnijskie. Bardzo dobre piwo, wielozbożowe (chyba jedyne takie), fajna goryczka, nie wali sztucznymi dodatkami, ale wszystko ma swoją cenę (ok. 7 zł MarcPol). Polecam z czystym sumieniem.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tak sobie myślałem i ja odkopać ten temat ;)
całkiem dobre Perła Miodowa i Trybunalskie Miodowe. Podobne piwa , z Lubelskiego browaru ;) Trochę może i słodkie ale dobrze idzie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
całkiem dobre Perła Miodowa i Trybunalskie Miodowe. Podobne piwa , z Lubelskiego browaru Trochę może i słodkie ale dobrze idzie.
w wakacje kręciły mnie te miodowe, Ciechan czy np Łomża, ale ja mogę wypić tylko jedno bo potem mam straszny niesmak. Od czasu do czasu można się jednak napić.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
w wakacje kręciły mnie te miodowe, Ciechan czy np Łomża, ale ja mogę wypić tylko jedno bo potem mam straszny niesmak. Od czasu do czasu można się jednak napić.
znaczy się tak jak z miodem ???? za dużo nie zjesz bo &quot;muli&quot;
tak jak napisałeś , ze czasem można odskoczyc , ale dobre jest
 
Do góry Bottom