>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jakie piwo

dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Z polskich piwo żywe zdecydowanie. Koźlak również nie jest zły tak samo jak i mazowieckie. Zupełnie nie rozumiem zachwytów nad okocimem pszenicznym - nie byłem w stanie dokończyć butelki. Polecam oczywiście piwa belgijskie i niemieckie, z tych drugich zwłaszcza pottenstein, ktory czasem można dorwać w Warszawie na koszykowej.

Acha i z tanich piw zdecydowanie przoduje Piast niepasteryzowany, ale ten niestety na Mazowszu nie występuje. W wrocławiu za 2 zł.
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
Ja to pijam ostatnio dużo regionalnych piw to są prawdziwe piwa które zawierają Chmiel a nie to co z wielkich Compani piwiarskich są robione ze Słodu Jęczmienęgo
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
ktoś wymienił piwa belgijskie. Pominę fakt że 90% marek to chemia nie piwo... ich nie obowiązuje iso i stąd. Z resztą syntetyki są łatwo wyczuwalne sensorycznie przez palenie w przełyku, trwałe uczucie posmaku i inne. Stosowanie wzmacniaczy przyspiesza metabolizm (oprócz samego alkoholu)


Smakowo zdecydowania Tatra mocna i Żywiec. Regionalnego shitu (z paroma wyjątkami) nie pije ze względu na znajomość ich linii technologicznych

Ten desperados jest trochę za słodki no ale taki ma być. Całkiem całkiem dla odmiany można się napić
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
Moja znajoma prowadzić sklep alkoholowy i ma piwa regionalne nie jakiś dużych koncernów jak Ciechan a takie np Miodowe ciemnie lepsze od Ciechana lub Lubuskie ?
 
V 8

vengo

Użytkownik
Ja to pijam ostatnio dużo regionalnych piw to są prawdziwe piwa które zawierają Chmiel a nie to co z wielkich Compani piwiarskich są robione ze Słodu Jęczmienęgo
Kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz.
Każde piwo,pomijając wynalazki,robione jest ze słodu jęczmiennego, a chmiel jest jedynie przyprawą w każdym przypadku.

Osobiście sam robię sobie piwko.
Kosztuje mnie to 1 zł za 0,5 litra.
Mam taki zestaw :
http://allegro.pl/browar-na-23l-piwa-piwo-termometr-butelki-prezent-i1456317479.html

Zalety:
-lepszy smak
-niepasteryzowe
-nieklarowane
-naturalny CO2
-...i ta cena

+ frajda,jak to wszystko bulgocze :cool:
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Tatra mocna wchodzi.. no i cenowo elegancko. Leżajsk też mi ostatnio siada. Żywiec natomiast nieeeee, mi nie podchodzi strasznie..
 
Do góry Bottom