>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jak zostać piłkarzem?

ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Żeby zostać piłkarzem, trzeba się z tym &quot;czymś&quot; urodzić a potem to wytrenować i wyszlifować:-D Znam chłopaczka ma 16 lat, grał w moim klubie w juniorach, przeszedł do jakieś szkółki, gdzieś na turnieju w Chorzowie zagrał dobre zawody i już odezwała się Korona Kielce... Z takiej Korony start dobry do lepszych klubów, jeśli podpisałby kontrakt to zostanie zawodowym graczem.
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Ja złamałem Nogę w 2003 roku w dwóch miejscach...

Kość Piszczelową i Strzałkę w kolanie ???? .... wsadzili mi dwie śruby w kolano....( potem oczywiscie wyciągneli) ...

I tak się skonczyla moja przygoda...dokładnie 6 lat temu...

W piłkę grywam, ale już rekreacyjnie...nie będęryzykował gry w klubie...

Zdrowie jest najważniejsze.....

A najmłodszym polecam.....zamiast biegać po drzewach i bawić się w chowanego to bierzcie piłkę wyjdźcie przed blok i trenujcie.....

Na pewno się opłaci......(gdyby tak cofnąć czas....:-|) heh

Pozdrawiam
 
M 0

mangozwa

Użytkownik
thx za podpowiedzi.Ale jak coś jak to ma wyglondać??coś w stylu żę jakiś trener zauważy moje amibicje,działania,technike,wygibasy na boisku itp.i co podejdzie do mnie i zaproponuje mi gre w klubie,czy jak??
 
S 0

spike90

Użytkownik
No tak właśnie może wyglądać..
Najlepiej to ograj się trochę w A-klasie, potem jak już zobaczysz postęp to przed rozpoczęciem nowego sezonu pójdź do jakiegoś IV ligowego klubu na trening - jak się wykażesz to cię wezmą, a potem to już jakoś poleci dalej.
Ehh też żałuje, że nie zaistniałem ???? byłby polskim Iniestą
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Prawidłowych danych o zarobkach w OE nigdy się nie dowiesz ze źródeł takich jak internet czy gazeta. To są tylko przypuszcznia.

A co do tematu, jak zostać piłkarzem.
Nie można z dnia na dzień powiedzieć ze zostane piłkarzem, bo co po niektórych wypowiedziach można tak wnioskować. Trzeba grać w piłke od małego dziecka ! Innego sposobu niema.
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Prawidłowych danych o zarobkach w OE nigdy się nie dowiesz ze źródeł takich jak internet czy gazeta. To są tylko przypuszcznia.

A co do tematu, jak zostać piłkarzem.
Nie można z dnia na dzień powiedzieć ze zostane piłkarzem, bo co po niektórych wypowiedziach można tak wnioskować. Trzeba grać w piłke od małego dziecka ! Innego sposobu niema.

I co najwazniejsze....trzeba miec nie byle jakie umiejętności... ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No wg mnie to przede wszystkim to trzeba kondycję wyrobić żeby mieć siły zasuwać, nawet na b klasie, bo czasem pójdę bo kumple grają, od przyszłego sezonu też chyba zaczynam, to jak patrzę na tych super gwiazdorów co przed meczem fajeczka 10 minut pobiegają i już prawie żygają z wysiłku no to sory, ale tak się nie da. Wiadomo pewnych braków technicznych nie da się przeskoczyć ale walką i zaangażowaniem da się wiele nadrobić, więc kondycja i kondycja przede wszystkim wg mnie.
Wcześniej grałem w kosza i mieliśmy w drużynie tak naprawdę 2 może 3 grajków z prawdziwego zdarzenia, ale trenerka nas tak wytrenowała że na meczu nie było opcji żeby ktoś krycie czy jakąś piłkę odpuścił i dzięki temu naprawdę bardzo wiele zyskiwaliśmy. Po prostu jeszcze raz powtórzę kondycja i zaangażowanie.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
A więc pytanie jak w temacie. Czy, żeby grać w jakimś klubie B-klasowym, albo wyżej trzeba się przejść na trening jakiejś drużyny i do trenera zagadać czy jak? No i od ilu lat można grać?
B-klasa? oni tu mowia o ekstraklasie ...
Hehe :jezora:
P.S. Idealny temat ???? Czy jak go będę czytał to zostanę prawdziwym piłkarzem ?:eek: Hah ! ????
pozdROWienia ????
 
M 0

mangozwa

Użytkownik
to co,w B-klasie dostają 30 zł za wygranom,to jak to jest ze w czwartoligowym Orle Wałczu płaci sie 5 dych co jakis czas?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
to co,w B-klasie dostają 30 zł za wygranom,to jak to jest ze w czwartoligowym Orle Wałczu płaci sie 5 dych co jakis czas?
Stawki nie zaleza bezposrednio od ligi tylko od klubu, i juz w tych nizszych klasach zdarza sie tak ze jeden bedzie dostawal wiecej a drugi mniej w tym samym klubie.
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Stawki nie zaleza bezposrednio od ligi tylko od klubu, i juz w tych nizszych klasach zdarza sie tak ze jeden bedzie dostawal wiecej a drugi mniej w tym samym klubie.
Jeden dostanie wiecej, drugi mniej, a trzeci w ogole, jesli klub nie ma pieniedzy :-D
Piłke trzeba miec we krwi, ja trenowalem bodajże 6 lat, ale odpuscilem bo slaby bylem, poza tym szkola itp. Troche czasem zaluje, ale trudno ;)
 
Do góry Bottom