>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak zostać piłkarzem?

edyyy 0

edyyy

Użytkownik
tamte wypowiedzi pochodziły od osób które z polską piłką klubową nie mają nic do czynienia, co najwyżej kibicują komuś i oglądają mecze... ale o graniu w jakiejkolwiek lidze nie mają zielonego pojęcia ;)
 
sonia 0

sonia

Użytkownik
mam osiagnięcia 3 miejsce na remes cup:jezora:
To raczej osiągnięcie twojej drużyny a nie twoje, bez pomocy kolegów byś tego na pewno nie osiągnął.
Ja osobiście niedawno ze swoją kapelą zdobyliśmy MISTRZOSTWO POLSKI ministrantów :jezora: które odbywały się w Łodzi w dniach 1-2 maja w kategorii szkół średnich :-D
 
A 0

auri

Użytkownik
Bananeq nawet niewiesz jak gram to nie osądzaj
Ale odrazu widać ze jesteś &quot;Podwórkową gwiazdą&quot; i myślisz że pójdziesz do 5 ligowego klubu i odrazu będziesz grał w 1 składzie, ale się grubo mylisz bo będziesz tak odstawał od reszty motorycznie i technicznie że wkoncu Cie psychika wymęczy i sam zrezygnujesz...Pzdr powodzenia
 
L 0

lech-poznan

Użytkownik
llllllll
co tu sie będziemy kłócic i tak 50% polskich talentów skończy pod sklepem albo będą po prostu robić coś innego ..Szkoda tylko ze w Polsce trudno zostać piłkarzem na klasę światową .Byłem raz we włoszech z klubem byli tam niemcy ,holendrzy ,austryjacy wszyscy grali tak samo jak w polsce a nawet troche gorzej tylko holendrzy zamiatali ,a np.w niemczech jest więcej możliwośzci na zostanie zawodowcem .Please nie kłućcie sie:cry::-|:-? ???? :-D
 
A 0

auri

Użytkownik
A kto tu sie chce kłócić, większość kończy pod sklepem bo poprostu się im nie chce trenować i pracować nad sobą a myślą że jak będą chodzić na disco, pić, palić i ćpać to znajdą sobie extra dziewczynę , ojciec ustawi robotę i życie i czego chcieć więcej? Dlatego sprawy trzeba wziąść w swoje ręce i jechać na testy do klubu 1-2 ligowego...
 
J 0

jaga

Użytkownik
temat do zamkniecia
Edit: Skoro tak to zamykam. Nie czytałem co tu się działo. Jak ktoś chce otworzyć temat to pisać na PW.
Vader
 
M 0

mangozwa

Użytkownik
siemka all
siema,jestem 1 raz na forum,chciałbym sie dowiedzieć czy zaczynając od wieku 13 lat mam jakieś szanse na zostanie piłkarza w jakimś polskim klubie 1-ligowym??:-|
 
K 0

krolik1908

Użytkownik
siema,jestem 1 raz na forum,chciałbym sie dowiedzieć czy zaczynając od wieku 13 lat mam jakieś szanse na zostanie piłkarza w jakimś polskim klubie 1-ligowym??:-|
Wiesz to jest tak trenujesz od 13 roku życia, kończysz juniora w wieku 19 lat i odrazu przyjeżdzają scouci innych klubów i cie biorą do Cracovii...joke ;)

Nie mówcie, że OE jest słabą ligą. To nie jest gra podworkowa że grasz cały czas do przodu, założenia taktyczne trenera nieraz nie pozwalają ci pokazać swoich umiejętności. Wielu z was nie połapało by się o co tam chodzi. Aby się dostać na boiska pierwszo ligowe, trzeba mieć duże szczęście, aby ktoś cie kiedyś zobaczył.

Śmieszą mnie posty: &quot;Mam ogromny talent, jestem szybki dobrze wyszkolony technicznie&quot;. Kogo kiwasz? Kumpla który nigdy nie grał w piłke idzie na raz, machasz nogą i już jesteś technik? Jesteś szybszy bo młodego wyprzedasz? ????
 
M 0

mangozwa

Użytkownik
ej ale na serio.bardzo mi zależy na grze-z początku w jakims a-klasowym klubie a potem przejścia do floty świnoujscia ????HELP!!!!!!
 
M 0

mangozwa

Użytkownik
oczywiście wiem że na to wszystko trzeba porządnie sie zapracować i wogule,ale myśle że po wielkim wysiłku da sie załatwić.jaka jest wasza opinia??
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wszystko jest możliwe. Pracuj i w ogóle. Jeśli będziesz wartościowym graczem to na pewno ktoś na Ciebie zwróci uwagę.
powodzenia.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
A jaka może być nasz opinia :-? To chyba normalne ze mając 13 lat można jeszcze zostac piłkarzem i znając życie jest to tez marzenie setek tysiecy chłopaków. Jeśli bedzie sie do czegoś przykładać mając tyle lat to w wielu kierunkach można sie rozwinąć, ba mozesz nawet księdzem zostać, wszystko kwestia motywacji i talentu.
 
K 0

krolik1908

Użytkownik
oczywiście wiem że na to wszystko trzeba porządnie sie zapracować i wogule,ale myśle że po wielkim wysiłku da sie załatwić.jaka jest wasza opinia??
Po A-klasach to oni nie jeżdżą, a w ogóle w tych ligach to więcej przypadku przez boiska(większość nierówne).
 
S 0

spike90

Użytkownik
No napewno najlepszym rozwiązanie za młodu to pójść do młodzieżowego klubu, a potem to nie ma co do B klasy, lepeij odrazu do a klasy spróbuj.
Ni i nie pij alkoholu :p

Nie zniechęcaj się że są od ciebie o wiele lepsi gracze, sam znałem jednego kolesia z naprawde bajeczną techniką - niestety imprezki, alkohol i solarium zniszczyły kariere ;p
 
Do góry Bottom