>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Jak zostać piłkarzem?

soniaczek 0

soniaczek

Użytkownik
A więc pytanie jak w temacie. Czy, żeby grać w jakimś klubie B-klasowym, albo wyżej trzeba się przejść na trening jakiejś drużyny i do trenera zagadać czy jak? No i od ilu lat można grać?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
A więc pytanie jak w temacie. Czy, żeby grać w jakimś klubie B-klasowym, albo wyżej trzeba się przejść na trening jakiejś drużyny i do trenera zagadać czy jak? No i od ilu lat można grać?
No musisz sie dowiedziec.czy sa jakies testy czy cos takiego.to wiesz w danym klubie moze byc inaczej.Spokojnie napewno od 16 lat mozna grac bo pewnie mniej nie masz.
 
R 0

rzesza7

Użytkownik
Oczywiście aby zostać piłkarzem, musisz wstąpić do jakiegoś klubu i rozpocząć swoją karierę. Ciężko pracować no i może się uda. Powodzenia !
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
znając sytuacje klubów B-klasowych wystarczy przyjść do klubu i powiedzieć tam trenerowi że chcesz z nimi grać... a oni na pewno cię przyjmą bez żadnych problemów ;)
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
Ale znając życie będą chcieli 50 złoty co miesiąc, bo to Polska. Ale zależy jaka drużyna, jeśli B klasa to raczej składek nie ma.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
W B-Klasie po prostu przychodzisz na trening, zagadujesz, że chcesz grać, jeśli jesteś dobry to trener Cię weźmie do składu na ligę. I możesz grać od 16 lat, poniżej to juniory, trampkarze i takie tam. Do klubów z wyższej półki, to już musi Cię ktoś wytypować, albo co jakiś czas są organizowane testy sprawnościowe w bazach treningowych owych klubów.
 
soniaczek 0

soniaczek

Użytkownik
A są jakieś szanse, żeby z klubu B-klasowego wyszperał nas ktoś do jakiejś ligi powyżej A-klasy. Oczywiście wiem, że talent i umiejętności to warunek numer 1, ale jeszcze inne kluby muszą wykazać zainteresowanie ludźmi z B-klasy. No więc czy ktoś może nas znaleść w takim klubie, czy raczej B-klasa traktowana jest jak &quot;wyjdź na boisko i się wyżyj biegając za skórzanym kapciem&quot;?
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Jeśli chcesz z B klasy przejść np do Okręgówki lub IV Ligi to musisz się gdzieś pokazać lub zawitać na kilku treningach takich drużyn. Jeśli jesteś napastnikiem strzelasz dużo bramek i sami cię znajdą, jeśli grasz na innej pozycji musisz sie pokazać na jakiś ważnych meczach lub turniejach. Dobrą taką okazją są turnieje typy Puchar Wójta:-D lub coś podobnego. Jak masz znajomego w jakieś lidze co cię interesuje to zagadaj z nim żeby cie wkręcił na trening.
 
soniaczek 0

soniaczek

Użytkownik
Mówisz o wkręceniu na trening okręgowki czy B-klasy. Z B-klasą nie będzie problemu ale z okręgówką to już gorzej :p
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Często transfery następują po towarzyskich lub pucharowych meczach w regionie. Powiedzmy wioska z okręgówki, gra z nieopodal wioską z IV ligi sparing i jak komuś się spodobasz z &#39;lepszej&#39; wioski to jakoś tam się dogadują.
 
soniaczek 0

soniaczek

Użytkownik
Ok dzięki za wszystkie wiadomości. Zobaczymy co będzie dalej ???? W czwartek mam pierwszy trening drużyny Huzar Raszówka.
 
P 0

pavlinho

Gość
Ok dzięki za wszystkie wiadomości. Zobaczymy co będzie dalej ???? W czwartek mam pierwszy trening drużyny Huzar Raszówka.
Ta Raszówka koło Legnicy :?:
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
dobrym jeszcze sposobem na trafienie do jakiejś drużyny z okręgówki bądź IV ligi jest przejście do rezerw tego klubu, bo zazwyczaj rezerwy takich klubów grają w B-klasie... a wiadomo że mecze rezerw zawsze ktoś ogląda z pierwszej drużyny i znacznie łatwiej się przebić ;)
 
soniaczek 0

soniaczek

Użytkownik
Pavlinho, tak to ta Raszówka z okręgu Legnickiego ????
A co do podpisu edyyy&#39;ego to chyba jeszcze jedną datę trzeba dodać :jezora:
 
F 0

footballer77

Użytkownik
korzystając z tematu, ja mam prawie 19 lat i od jakiś 2 lat nie mogę się zmusić aby pójść do klubu, czy nie jest jeszcze za późno? Jestem pewien że mam talent tylko żeby sie pokazać światu muszę gdzieś grać, w moim mieście są 2 kluby: Elana Toruń (3 liga polska) i Pomorzanin Toruń (5 liga). Kolega mi mówił że do Pomorka dostane się na spokój ale z Elaną będzie trudniej bo nigdy nie grałem w juniorach. Czy istniałaby możliwość że np. w okresie przygotowawczym przed nowym sezonem przyjęliby mnie na okres próbny czyli na kilka treningów?
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
korzystając z tematu, ja mam prawie 19 lat i od jakiś 2 lat nie mogę się zmusić aby pójść do klubu, czy nie jest jeszcze za późno? Jestem pewien że mam talent tylko żeby sie pokazać światu muszę gdzieś grać, w moim mieście są 2 kluby: Elana Toruń (3 liga polska) i Pomorzanin Toruń (5 liga). Kolega mi mówił że do Pomorka dostane się na spokój ale z Elaną będzie trudniej bo nigdy nie grałem w juniorach. Czy istniałaby możliwość że np. w okresie przygotowawczym przed nowym sezonem przyjęliby mnie na okres próbny czyli na kilka treningów?
jak masz talent to teraz będzie program &quot;mam talent &quot; na TVN , zgloś się ????

a tak na serio to 19 lat to trochę dużo ???? jeżeli wcześniej nigdzie nie grałeś to będziesz mia problemy z motoryką , taktyką i przygotowaniem fizycznym.Na Twoim miejscu zaczął bym od treningów samemu ( dużo biegania ) i w lato zgłosił się do klubu (jak organizują letni obóz to pojedż ,potrenuj ) i na jesieni zaczynają się rozgrywki.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
korzystając z tematu, ja mam prawie 19 lat i od jakiś 2 lat nie mogę się zmusić aby pójść do klubu, czy nie jest jeszcze za późno? Jestem pewien że mam talent tylko żeby sie pokazać światu muszę gdzieś grać, w moim mieście są 2 kluby: Elana Toruń (3 liga polska) i Pomorzanin Toruń (5 liga). Kolega mi mówił że do Pomorka dostane się na spokój ale z Elaną będzie trudniej bo nigdy nie grałem w juniorach. Czy istniałaby możliwość że np. w okresie przygotowawczym przed nowym sezonem przyjęliby mnie na okres próbny czyli na kilka treningów?
Jeśli nie grałeś wcześniej lub miałeś dłuższą przerwę to będzie ciężko. Nie nastawiaj się że bez pracy coś osiągniesz, będziesz musiał nadrobić elementy fizyczne i techniczne. Inne są mniej ważne które nadrobisz w klubie. Zacznij trenować sam i ćiężko pracuj. Aha i moja rada na boisku musisz walczyć, walczyc i jeszcze raz walczyć. Trenerzy uwielbiają jak zawodnik walczy do upadłego, nie możesz odpuszczać ania na sekundę jak pokażesz walkę już zaistniejesz w ich oczach.
 
F 0

footballer77

Użytkownik
Wy mnie chyba do końca nie rozumiecie, ja niemal codziennie gram w piłkę na podwórku, czuje że jestem w bardzo dobrej dyspozycji, kondycyjnie jestem bardzo dobrze przygotowany. Moimi głównymi cechami są technika i wielka szybkość więc nie ma problemu żebym się pokazał z dobrej strony, pytaniem jest czy klub zgodziłby się mnie przyjąć na okres próbny. Mój kolega jest w podobnej sytuacji co ja, też chce chłopak iść do klubu, podobno rozmawiał przez GG z jednym z zawodników Elany i powiedział mu że jeśli nigdy w przeszłości nie grał w jakimś juniorskim zespole to nie ma na co liczyć i to mnie bardzo zmartwiło.
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
no i ma chyba troche racji.. bo jeżeli nigdy nigdzie nie trenowałeś.. a trenowanie a granie na podwórku to zupełnie co innego.. to musiał byś być mega super talentem żeby chociaż jednego z tych chłopaków wygryźć chociaż z ławki rezerwowch, którzy trenują zapewne od jakiegoś 10 roku życia a ty w wieku 19 lat raczej szanse masz zerowe.. może się myle ???? ale życzę powodzenia :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom