>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak zostać piłkarzem?

princeas 11

princeas

Użytkownik
wiesz, nie można żyć cały czas marzeniami. piszesz, ze celem jest gra w reprezentacji. ale mając juz 25 lat na karku i zaczynając w jakimś klubie założmy 3 ligowym ciężko się przebić. załóżmy, że ten klub odniesie jakis sukces, czyli awansuje wyzej i wyzej. ale takie akcje to nie zdarzają się co roku! (są drobne wyjątki, ale to inna sprawa).
idąc tym tropem - wędrówka w górne strefy polskiej piłki zajmie kilka lat, osiągamy wiek 30 lat i co dalej? niby najlepszy czas na gre w piłke, ale... no wlasnie, za pozno troche. owszem, moznabyc dobrym, nastzrelac bramek i wyjechac do Rosji (Piechna). Wrócił i co? słyszał ktoś coś o w/w?
troche za pozno w wieku 25 lat, poza tym nie mozna rzucić wszystkiego i opierac sie na tym, ze MOŻE kiedys zagram w reprezentacji, to moj cel. a jak nie? to kto mi odda te 10 lat zabawy z piłką? a gdzie jakas alternatywa? studia skonczone (AWF), ale co dalej?

moze zbyt chaotycznie sie rozpisalem, ale generalnie powinniscie zrozumieć.

grunt to dobrze wybierac sciezki, zeby gdzies sie nie zapasc lub nie zgubić. niestety w naszym futbolu jest o to łatwo.
ja mojego dzieciaka jak skonczy 4 lata zapisze do piłkarskiej szkółki. przez kolejne lata zobacze jak bedzie sie rozwijał. jak bede widzial, ze ma do tego smykalke - niech się rozwija dalej i moze kiedys zostanie wielkim reprezentantem naszego kraju;) dla mnie juz za pozno:p
 
januask 48

januask

Użytkownik
Jeżeli mam Cię pocieszyć, to w wieku 25 możesz zostać zawodowcem. Największe szanse masz idąc na AWF. Ze studiów sportowego typu masz równie duże szanse być zauważony co w młodszym wieku w klubie...
...Piłka nie ma być twoją pracą tylko twoim przyjacielem...
Człowieku, co Ty wypisujesz...w jakim Ty świecie żyjesz?
&quot;...w wieku 25 możesz zostać zawodowcem...&quot; - prawda jest taka,że jeśli w tym wieku nie grasz od kilku sezonów co najmniej w ekstraklasie to ogórek z Ciebie a nie piłkarz.
&quot;...Piłka nie ma być twoją pracą tylko twoim przyjacielem...&quot; - a słyszałeś kiedyś o połączeniu przyjemnego z pożytecznym?
Fajnie, że masz swoje wyidealizowane poglądy na świat piłki nożnej, ale proszę Cię zachowaj je dla siebie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
co wy dajcie niema ograniczeń wiekowych żeby grać w piłkę a jak masz niespotykany talent i szybko się rozwijasz w tym kierunku to nic nie stoi na przeszkodzie / według mnie niema rzeczy niemożliwych ,a tak na marginesie to być zawodowcem to nieznaczny że grasz w Barcelonie, czy Milanie
 
T 0

tsubasa10

Użytkownik
No właśnie. W każdym wieku można się &quot;wybić&quot;, a odnośnie tego co napisał/a princeAS albo januask: tak może mówić, ktoś kto zamiast działać tylko marzył. Jest wielu, którzy nie zaszli daleko, ale w piłce nożnej powinno chodzić nie o zajście jak najwyżej, ale o dobrą zabawę. Żeby w wieku 40-50lat powiedzieć sobie oglądając mecz, nie zaszedłem daleko ale jestem szczęśliwy bo grałem. Prawdziwy piłkarz to nie GWIAZDA, ale każdy komu piłka nożna sprawia radość. Ja mam 15 lat i jestem świadomy, że nie jest łatwo zajść wyżej. Ale mam marzenia i sens życia. Dopóki będę mógł biegać nie rozstanę się z piłką. Bo nie jest ważne gdzie grasz, ale jak i czy grasz....... To jest najważniejsze w piłce nożnej......... A jeśli chodzi o reprezentację to chodziło mi o to, że jeżeli myślisz o zajściu wysoko w tym świecie to największym celem nie powinno byś granie w jakimś klubie typu FCB, bo klub może być albo go nie być, a reprezentacja na jakim poziomie by nie grała, to jest, i jest najważniejszym zespołem w kraju i dla każdego piłkarza powinna być na pierwszym miejscu......... nie chodzi o życie marzeniami, ale o to żeby marzyć. W marzeniach zawarty jest cel, a bez marzeń nie ma sensu życia...... Marzeniami nie można tylko żyć, ale trzeba je także realizować.......
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
wiesz, nie można żyć cały czas marzeniami. piszesz, ze celem jest gra w reprezentacji. ale mając juz 25 lat na karku i zaczynając w jakimś klubie założmy 3 ligowym ciężko się przebić. załóżmy, że ten klub odniesie jakis sukces, czyli awansuje wyzej i wyzej. ale takie akcje to nie zdarzają się co roku! (są drobne wyjątki, ale to inna sprawa).
idąc tym tropem - wędrówka w górne strefy polskiej piłki zajmie kilka lat, osiągamy wiek 30 lat i co dalej? niby najlepszy czas na gre w piłke, ale... no wlasnie, za pozno troche. owszem, moznabyc dobrym, nastzrelac bramek i wyjechac do Rosji (Piechna). Wrócił i co? słyszał ktoś coś o w/w?
troche za pozno w wieku 25 lat, poza tym nie mozna rzucić wszystkiego i opierac sie na tym, ze MOŻE kiedys zagram w reprezentacji, to moj cel. a jak nie? to kto mi odda te 10 lat zabawy z piłką? a gdzie jakas alternatywa? studia skonczone (AWF), ale co dalej?

moze zbyt chaotycznie sie rozpisalem, ale generalnie powinniscie zrozumieć.

grunt to dobrze wybierac sciezki, zeby gdzies sie nie zapasc lub nie zgubić. niestety w naszym futbolu jest o to łatwo.
ja mojego dzieciaka jak skonczy 4 lata zapisze do piłkarskiej szkółki. przez kolejne lata zobacze jak bedzie sie rozwijał. jak bede widzial, ze ma do tego smykalke - niech się rozwija dalej i moze kiedys zostanie wielkim reprezentantem naszego kraju;) dla mnie juz za pozno:p
obyś tylko nie stał się tatusiem takim któremu samemu grać nie wyszło, to dziecko zmusza i chce z niego za wszelką cenę zrobić piłkarza ... ;)
 
L 0

labintatlo

Użytkownik
byl taki jeden piechna wybil sie zarobil kase mimo ze w najwyzszych ligach gral nie jako mlodzieniaszek
jako 20 latek w powaznym klubach nie gral a jednak wybil sie
 
h8dominik 0

h8dominik

Użytkownik
Ja grałem w juniorach Chelsea ale niestety kiedy przyszedł Roman Abramovicz to mnie sprzedal ;( a właściwie to wszystkich mniej wyróżniających się 16 latków, a sciągnał ruskich. Teraz mam 22 lata i jestem hydraulikiem ale czasami pokope sobie ze znajomymi, dla przyjemności. A wy młodzi grajcie. Macie szanse na kariere!
 
januask 48

januask

Użytkownik
No właśnie. W każdym wieku można się &quot;wybić&quot;, a odnośnie tego co napisał/a princeAS albo januask: tak może mówić, ktoś kto zamiast działać tylko marzył. Jest wielu, którzy nie zaszli daleko, ale w piłce nożnej powinno chodzić nie o zajście jak najwyżej, ale o dobrą zabawę. Żeby w wieku 40-50lat powiedzieć sobie oglądając mecz, nie zaszedłem daleko ale jestem szczęśliwy bo grałem. Prawdziwy piłkarz to nie GWIAZDA, ale każdy komu piłka nożna sprawia radość. Ja mam 15 lat i jestem świadomy, że nie jest łatwo zajść wyżej. Ale mam marzenia i sens życia. Dopóki będę mógł biegać nie rozstanę się z piłką. Bo nie jest ważne gdzie grasz, ale jak i czy grasz....... To jest najważniejsze w piłce nożnej......... A jeśli chodzi o reprezentację to chodziło mi o to, że jeżeli myślisz o zajściu wysoko w tym świecie to największym celem nie powinno byś granie w jakimś klubie typu FCB, bo klub może być albo go nie być, a reprezentacja na jakim poziomie by nie grała, to jest, i jest najważniejszym zespołem w kraju i dla każdego piłkarza powinna być na pierwszym miejscu......... nie chodzi o życie marzeniami, ale o to żeby marzyć. W marzeniach zawarty jest cel, a bez marzeń nie ma sensu życia...... Marzeniami nie można tylko żyć, ale trzeba je także realizować.......
Życzę Ci chociaż 1/4 tego co ja osiągnąłem podczas mojej krótkiej kariery...
Niestety obawiam się, że z takim podejściem daleko nie zajdziesz, może i będziesz szczęśliwy w tym co robisz, ale pamiętaj z ligi okręgowej nikt nigdy nie powoła Cię do reprezentacji kraju :jezora:
Masz 15 lat tak wiec wciąż masz szanse... Zamiast pisać na forum weź piłkę i idź potrenuj, a jak pogoda nie dopisuje weź ciężarki i ćwicz...
Powodzenia
 
A 0

artus

Użytkownik
Witam
mam 12 lat gram w klubie około 5 lat ale niestety klub nie gra w żadnej lidze przez 5 lat nie opusciłem żadnego treningu które są 3 razy w tygodniu po 2,5godz czy jest jakaś szansa żeby grać n.p w francuskiej II lub III lidze to jest oczywiscie przykład około miesiąc temu graliśmy turniej sołect było 6 drużyn wygraliśmy to a ja zostałem nagrodzony nagrodą najlepszego piłkarza turnieju czy jest jakas możlliwość zostania piłkarzem??
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jest możliwość. Musisz jednak być dobrej myśli, że wyrwiesz się ze swojego teraźniejszego klubu jak najszybciej... Inaczej będzie bardzo ciężko.
 
A 0

artus

Użytkownik
No tak ale ja mam najbliżej do takieko klubu to jest 50km to jest Górnik Zabrze chciałbym tam chodzić ale to jest jednak kawał drogi chodziłbym gdybym miał jakiś transport to znak że w moim terazniejszym klubie nie mam szans na kariere a jeszcze dodam że gramy TYLKO sparnigi ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W takim wypadku daleko nie zajdziesz. Chyba, że ktoś Ciebie zauważy, jakiś scout. Albo będziesz jeździł te 50km albo skończysz na amatorskim futbolu. Przemyśl wady, zalety.
Poza tym czemu nie spróbujesz w tym Górniku :?: Byłeś tam na jakimś treningu :?: Może coś da się załatwić... Trzeba próbować, a nie siedzieć w fotelu i czekać na cud.
 
T 0

tsubasa10

Użytkownik
Racja New User. Według mnie, w każdym większym klubie powinno być to zapewnione, a znam nawet małe kluby, które mogą Ci to zapewnić. A co do tematu scoutów i scoutingu. Wiem jak pomóc szczęściu i nie liczyć tylko na to, że przypadkiem Cię ktoś zauważy. Polecam: pilkacv.pl jeżeli ktoś słyszał........... pożyteczna stronka...........
 
G 52

grekuu

Użytkownik
siemanko ja mam do was takie zapytanie mam 19 lat i przeprowadzam się do poznania nie długo i chciałem się dowiedzieć czy mam jaką szanse że przyjmą mnie jeszcze do jakieś szkoły piłkarskiej albo do jakiegoś klubu jestem teraz w tragicznej formie piłkarskiej ale swojego czasu grałem w zagłębiu parę meczy dry.gif w zeszył roku miałem robioną łękotkę i od tego czasu za bardzo nie mogę się wstrzelić chodź teraz już nigdzie nie gram tylko na boisku szkolnym dry.gif w zeszłym roku na tym szkolnym przed operacją jako tako mi szło na 200 meczy strzeliłem ponad 100 bramek teraz na ponad 200 meczy zaledwie 10 goli sad.gif
 
S 0

santi96

Użytkownik
klub się rozpad bo został zbudowany orlik i teraz pieniądze idą straszych kolegów co grają mają oni po 17,19,21.lat
chociaz jak nie będe aktywny gg to tak piszcie będe odpisywał
Heja mam 13 lat i szukam z województwa kujawsko pomorskiego klubu!!!,mój poprzedni klub to Gwiazda Bukowiec,przychodząc do klubu mowion zę mogę byc gwiazdą i tak było w 5 rozegranych meczach strzeliłem 4 gole w jednym nie strzeliłem bo mnie nie było na tym meczu. szukam klub moje GG to 9873452. piszcie!!! aha klub się rozpad i niema gdzie grac moja pozycja to napad lub praw lub lewa pomoc. piszczie nagg chociaz jak nie bede aktywny piszcie proszę
 
Do góry Bottom