>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jak grać dalej na bet365 - poradnik

K 0

karol.cydroski

Użytkownik
Założyłem dziś konto i zauważyłem, ze jest tu jakaś weryfikacja listowa. Jak to z tym jest ? Wystarczy skan dowodu + faktura za gaz lub prąd czy trzeba tą weryfikację przejść ?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Założyłem dziś konto i zauważyłem, ze jest tu jakaś weryfikacja listowa. Jak to z tym jest ? Wystarczy skan dowodu + faktura za gaz lub prąd czy trzeba tą weryfikację przejść ?
Możesz grać normalnie, jak im się coś nie spodoba, błąd przy IP etc to wtedy mogą chcieć PVC.
Aczkolwiek jak na siebie to raczej bez problemu powinno się odbyć.
 
T 0

therocket

Użytkownik
Jakie obecnie są opcje jeśli chodzi o grę w bet365 w Polsce? Jaki VPN jest najskuteczniejszy? Przejrzałem wątek, angielska karta sim wydaje się fajną opcją, ale na Allegro słabo z ofertami. Mógłby ktoś coś doradzić? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam wszystkich.
 
P 39

podstawek

Użytkownik
Mam znajomego w Szwajcarii i na niego mogę założyć konto. Czy wtedy mogę korzystać z brytyjskiej karty Sim, czy musi być szwajcarska?
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
P 39

podstawek

Użytkownik
To w takim razie jaki jest sens kupować konto z Bangladeszu nie mając ich karty? Jak to rozwiązać?

Tym bardziej, że Express VPN średni radzi sobie z betem
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Sens taki, posiadając jakiś vpn, najlepiej residential VPN - nie jakiś zwykły typu nord, express. Ale z bangla ostatnio chyba jest problem taki że z zablokowany jest transfer z netellera bangla na neteller np polski. Chyba tak jest bo to się zmienia co chwilę, i raz blokują transfery z bangladeszu czy indii a raz nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 39

podstawek

Użytkownik
Mógłbyś podać jakiś przykład? Żeby nie błądzić.

Sens taki, posiadając jakiś vpn, najlepiej residential VPN - nie jakiś zwykły typu nord, express. Ale z bangla ostatnio chyba jest problem taki że z zablokowany jest transfer z netellera bangla na neteller np polski. Chyba tak jest bo to się zmienia co chwilę, i raz blokują transfery z bangladeszu czy indii a raz nie.
Czy ten wystarczy?


A Ukraina jest dostępna do gry?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Nie wiem jaki będzie ok. Jak działałem na bg to mi taki jeden gość załatwiał, a ja o szczegóły nie pytałem. Jedynie wiem, żeby to był rezydencjonalny vpn, a nie taki zwykły od firm, gdzie może się zdarzyć że kilka osób w jednym czasie dostanie to samo IP.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Do góry Bottom