>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak grać dalej na bet365 - poradnik

G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Ja miesiąc temu byłem na 2 tygodnie w Anglii u znajomych. Kupiłem tam kartę SIM, założyłem konto na bet365, zrobiłem weryfikację na tamtejszy adres. Kartę SIM wziąłem ze sobą do Polski i na zapas kupiłem i aktywowałem tam jeszcze 3 w razie czego 😀
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Gra ktoś w b365 w NL? Nie mogę się do końca zweryfikować jednego dokumentu. Udało się komuś?
 
Otrzymane punkty reputacji: +356
S 163

santi90

Użytkownik
Tak ja gram w NL i jestem w pełni zweryfikowany od 2 msc jaki jest problem ?
Post automatycznie złączony:

Szukam dobrego vpn z dedykowanym ip z holandii do gry w Bet365. Ktos pomoze ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +161
basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Jest tu może ktoś, kto kupuje hiszpańskie karty sim przez internet do gry? Bardzo byłbym wdzięczny za minutę poświęconego czasu
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Może ktoś pomoże :) Jak to obejść? Mianowicie zależy mi na dodawaniu zdarzeń ulubionych ( gwiazdki) ,żeby nie przewijać pełnej listy spotkań, ale działa to tylko po zalogowaniu się na konto. Mam jakieś stare konto bałkańskie, ale przy próbie zalogowania się i włączeniu vpn na inny kraj pojawia się błąd ( nie pisałem do nich na czat w tej sprawie bo nie wiem czego by ode mnie tam z danych wymagali - a pewnie czegoś nie mam albo nie znam :). Nie wiem jak to przeskoczyć, mogę skupić jakieś pewne ,zlimitowane , już dla kogoś może bezużyteczne konto ( nie zależy mi na grze) tylko jak wspomniałem do dodawania ulubionych zdarzeń po udanym zalogowaniu się na konto.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Może ktoś pomoże :) Jak to obejść? Mianowicie zależy mi na dodawaniu zdarzeń ulubionych ( gwiazdki) ,żeby nie przewijać pełnej listy spotkań, ale działa to tylko po zalogowaniu się na konto. Mam jakieś stare konto bałkańskie, ale przy próbie zalogowania się i włączeniu vpn na inny kraj pojawia się błąd ( nie pisałem do nich na czat w tej sprawie bo nie wiem czego by ode mnie tam z danych wymagali - a pewnie czegoś nie mam albo nie znam :). Nie wiem jak to przeskoczyć, mogę skupić jakieś pewne ,zlimitowane , już dla kogoś może bezużyteczne konto ( nie zależy mi na grze) tylko jak wspomniałem do dodawania ulubionych zdarzeń po udanym zalogowaniu się na konto.
tak, ja mam pytanie, nie możesz się zarejestrować na dowolne dane, byle jakie i po prostu na takie wchodzić na bet365 czy nie można się rejestrować w bet365? Zakładam, że skoro masz możliwość wejścia na bet365 to przycisk register też jest dostępny. W końcu i tak nie będziesz weryfikował tego konta wystarczy logowanie🤷‍♂️
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
tak, ja mam pytanie, nie możesz się zarejestrować na dowolne dane, byle jakie i po prostu na takie wchodzić na bet365 czy nie można się rejestrować w bet365? Zakładam, że skoro masz możliwość wejścia na bet365 to przycisk register też jest dostępny. W końcu i tak nie będziesz weryfikował tego konta wystarczy logowanie🤷‍♂️
No właśnie w tym jest problem ,że tak wygląda ekran po kliknięciu rejestracja ;)
1667033441980.png
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
No właśnie w tym jest problem ,że tak wygląda ekran po kliknięciu rejestracja ;)
Pokaż załącznik 22600
:unsure: a na mobilnej wersji strony? albo w innym języku niż polski? Tak samo to wygląda?

edit: a nie masz zablokowanych wyskakujących nowych okienek?

"

  1. Firstly, players will need to go to the bet365 website and click the “Join Now” button. This will open a new window with the bet365 sign up form.
  2. They should start inserting all the required details (personal, contact information).
  3. Afterward, they must provide their bet365 account login information.
  4. In case they have a bonus code, they can apply it in the appropriate field.
  5. Finally, accept the operator’s terms and click “Join bet365.” This is all it takes to create a bet365 account.
edit2: albo przez appke się zarejestruj


Also, it’s worth noting that players can download the bet365 mobile apps which are available for both Android and iOS devices.

The steps for obtaining them are different, but opening the bet365 account is the same. Here’s how to finish the bet365 create account process in the mobile app.

  1. Launch the brand’s site in the mobile browser.
  2. Follow the prompts to download the appropriate app.
  3. Launch the app once it installs.
  4. Tap the registration button and proceed to create a bet365 new account.
Android players will need to download the app directly from the brand’s site. On the other hand, iOS users can find it in the dedicated store. Also, those who have already registered with this operator will merely need to use their bet365 account login details to access their betting accounts.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +180
Do góry Bottom