>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak grać dalej na bet365 - poradnik

ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Zrobiłeś jakiś wałek i potem się dziwisz, że nie rozliczyli Ci zakładu... Podejście godne politowania.

Co do 1xbet mogę Ci pokazać przykładowo dzisiejszą wypłatę na kwotę 1500 euro która doterła do mnie na eco w 10min a pewnie w tym twoim super bet365 była by po 3h :D
Nigdy zadnego walka nie robilem ani nie zagralem zadnej niszy. Gram tylko popularne ligi. Wejdz sobie w opinie o 1xbet i sobie zobacz co tam ludzie o nich wypisuja i nie jest to tylko moje zdanie. Wpisani sa na czarna liste w SBR tez nie bez powodu. Chcesz sie bawic u ruska to sie baw ale nie namawiaj innych ludzi do tego a juz na pewno nie porownoj tego gowna z najlepszym internetowym bukmacherem jakim jest bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie zakładałem konta tam. Możesz kogoś polecić, kto sprzedaje?

ja ci moge sprzedac konto z limitem 0zl jak chcesz, na bank nie przegrasz :) dodatkowo licz sie z tym, ze twoje dane beda lataly u wszystkich klonow ruskiego buka a limity beda przeniesione. na poczatku mozesz sobie spokojnie wygrywac i wyplacac nawet bez weryfikacji. jak bedziesz regularnie wygrywal to zaczna sie limity i zwiekszona marza. po kazdym zakladzie kursy beda spadac, ale tylko u ciebie. jak to nie pomoze to albo dostaniesz limit 0zl jak ja albo dostaniesz maila, ze po wnikliwie przeprowadzonym sledztwie stwierdzilismy, ze lamiesz zasady bla bla bla.... blokujemy konto i odmawiamy dalszego kontaktu - tak mialem u jednego klona hehe

nie bralem zadnych bonusow, nie lamalem regulaminu, po prostu regularnie wygrywalem i tyle.

https://1x2017.xyz/pl/ - to jest ich aktualny link, wchodze tam tylko, zeby sprawdzac staty na zywo. jest polski czat jesli chcesz to sie ich zapytaj czy mozesz sie zarejestrowac, ale robisz to na wlasna odpowiedzialnosc.
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Nie słuchaj ich. Najlepszy bukmacher internetowy jaki istnieje to 1xbet nie ma buka z lepsza oferta. Nikt nie powie, że np. Logował się z innego up w uczelni a potem okaże się że jeszcze 10 takich było a potem zdziwko ze coś nie halo. . Ja gram wygrywam i wyplacam
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie słuchaj ich. Najlepszy bukmacher internetowy jaki istnieje to 1xbet nie ma buka z lepsza oferta. Nikt nie powie, że np. Logował się z innego up w uczelni a potem okaże się że jeszcze 10 takich było a potem zdziwko ze coś nie halo. . Ja gram wygrywam i wyplacam
jeden komputer jedna osoba jedno ip... w sumie to wiadomo ile ruski pozwala netto wygrac mniej wiecej zanim nalozy limity, wiec mozna sobie ocenic kto w jakim miejscu jest.

darekldz chcesz to sie rejestruj, milego spacerowania zima w sandalach xd
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Jutro zapytam Henia, on Wieśka. Wiesiek wie sporo.
Sądzę, że każdy może mieć własne doświadczenia i opinie ale trzeba przyznać, że przewaga negatywnych głosów odnośnie bukmachera z Rosji jest przytłaczająca.
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
ja ci moge sprzedac konto z limitem 0zl jak chcesz, na bank nie przegrasz :) dodatkowo licz sie z tym, ze twoje dane beda lataly u wszystkich klonow ruskiego buka a limity beda przeniesione. na poczatku mozesz sobie spokojnie wygrywac i wyplacac nawet bez weryfikacji. jak bedziesz regularnie wygrywal to zaczna sie limity i zwiekszona marza. po kazdym zakladzie kursy beda spadac, ale tylko u ciebie. jak to nie pomoze to albo dostaniesz limit 0zl jak ja albo dostaniesz maila, ze po wnikliwie przeprowadzonym sledztwie stwierdzilismy, ze lamiesz zasady bla bla bla.... blokujemy konto i odmawiamy dalszego kontaktu - tak mialem u jednego klona hehe

nie bralem zadnych bonusow, nie lamalem regulaminu, po prostu regularnie wygrywalem i tyle.

https://1x2017.xyz/pl/ - to jest ich aktualny link, wchodze tam tylko, zeby sprawdzac staty na zywo. jest polski czat jesli chcesz to sie ich zapytaj czy mozesz sie zarejestrowac, ale robisz to na wlasna odpowiedzialnosc.
Jakaś koncepcja dlaczego nie działa mi ta strona na telefonie a na kompie już tak? Dnsy googlowskie ustawione
Post automatycznie złączony:

Dziwna sprawa bo dziś tam wbiłem i konto jak nowe a miałem limity plus obniżone kursy, a na nich osobiście narzekać nie mogę bo wypłacali sporo bez weryfikacji
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jakaś koncepcja dlaczego nie działa mi ta strona na telefonie a na kompie już tak? Dnsy googlowskie ustawione
Post automatycznie złączony:

Dziwna sprawa bo dziś tam wbiłem i konto jak nowe a miałem limity plus obniżone kursy, a na nich osobiście narzekać nie mogę bo wypłacali sporo bez weryfikacji
1595855078900.png

no to u mnie bez zmian... nie wiem dlaczego nie dziala na telefonie, sprobuj tego https://1xmob1pl.top/pl/line/ dobra jak ktos chce sobie poczytac opinie o ruskim to tutaj jest temat

https://forum.bukmacherskie.com/threads/1xbet-opinie.119012/page-123 nie chce mi sie juz tego zasmiecac xd
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
O ile mi wiadomo nie można grac w zł u tego buka wiec pewnie w tym problem a nie ze buk jest zły.

Kto nie kombinuje polecam tego buka naj ever buk
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
1595864228955.png

zmienilem walute, bo mozna, wplacilem pieniadze, zeby nikt nie myslal, ze sciemniam. nie polecam, ale kazdy gra na wlasna odpowiedzialnosc i za wlasne pieniadze. kazdy buk mnie limituje a nie kombinuje, wiec sie przyzwyczailem. 1xbet robi to w sposob perfidny i tyle. reszta praktyk tez niespotykana u innych bukmacherow.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
co za bzdury...mozna grac w złotówka normalnie tak samo jak bardzo czesto mozna wpłacać PayPalem z prowizja. Co do opinii to ...wiadomo tulu graczy i tyle opinii każdy ma swoje doświadczenia.Na pewno trzeba na nich uważać bo czasem jak sie za duzo wygra to...mozna wysyłać doksy na kreml na pewno wypłaty szybkie i oferta ogromna kusi graczy ale... do czasu .Jak za duzo sie ich ogra to mogą byc problemy jak nie to mozna grac i najlepiej wypłacać to na bieżąco- mogą i robią bardzo duzo dziwnych spraw ruchów... wykluczyć cie z totalizatora zmieniać kursy albo nałożyć limity 0
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Ciekawe skąd tyle jadu do buka który jest gigantem. Seria A sponsor 1xbet i tyle w temacie... Kto zdrowo myslacy uważałbym ze buk złodziej będzie miał możliwość reklamy pod banderą 1 klasy rozgrywkowej we Włoszech.

Jeden pisze, że można grac w PLN walucie gdzie nie mozna i inne tego typu a potem się dziwią ze buk ich banuje
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ciekawe skąd tyle jadu do buka który jest gigantem. Seria A sponsor 1xbet i tyle w temacie... Kto zdrowo myslacy uważałbym ze buk złodziej będzie miał możliwość reklamy pod banderą 1 klasy rozgrywkowej we Włoszech.

Jeden pisze, że można grac w PLN walucie gdzie nie mozna i inne tego typu a potem się dziwią ze buk ich banuje
z doswiadczenia, ktorego nie masz.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Mam pytanie, czy 365 dopuszcza możliwość rejestracji na kraj Belgia? Nie moge odpalić beta przez opera vpn i sprawdzic. I jeszcze jedno czy weryfikują konta bankowe czy jest np konto z Belgii Holandii itd..Czy można np podać konto euro z takiego revoluta ? Papiery na pierwszy kraj mam , pracowało sie tam legalnie kiedys.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanie, czy 365 dopuszcza możliwość rejestracji na kraj Belgia? Nie moge odpalić beta przez opera vpn i sprawdzic. I jeszcze jedno czy weryfikują konta bankowe czy jest np konto z Belgii Holandii itd..Czy można np podać konto euro z takiego revoluta ? Papiery na pierwszy kraj mam , pracowało sie tam legalnie kiedys.
Nie ma Belgii.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kolejne posty nawiazujace do ruskiego scama w tym dziale i glupie dyskusje nienawiazujace w zaden sposob do tematu tego dzialu beda kasowane i odpowiednio nagradzane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
Do góry Bottom