>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Witam. Przy wypłacie na ecopayz mam taki komunikat. Miał ktoś podobnie? Jaki czas oczekiwania po wysłaniu tych zdjęć? Screenshot_20200712-171429.png
 
A 0

agata.konieczna112

Użytkownik
Ja chciałam rozpocząć swoją przygodę właśnie od 1xbet, ponoć mają już znacznie lepszą obsługę a przynajmniej tak wynika z zestawień jakie znalazłam np. edit by admin . Czy to dobry wybór jeżeli chodzi o pierwszego bukmachera?
 
Ostatnio zmieniony przez al_capone:
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja chciałam rozpocząć swoją przygodę właśnie od 1xbet, ponoć mają już znacznie lepszą obsługę a przynajmniej tak wynika z zestawień jakie znalazłam np. edit by admin. Czy to dobry wybór jeżeli chodzi o pierwszego bukmachera?
Polecam renomowanych bukmacherow takich jak Unibet czy Betsson. Ruska nie polecam.
 
Ostatnio zmieniony przez al_capone:
Otrzymane punkty reputacji: +8
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Mnie zlimitowali do 1-2 Euro na zakład dość szybko. Jeżeli chodzi o wypłaty z 1xbet to nie było problemu nigdy. Jedynie któryś z klonów nie wypłacił mi 1,7k
Zaznaczam że nigdy nie biorę żadnych bonusów oprócz oferty powitalnej, a i to nie zawsze. Nigdy nie wziąłem w 1xbet bonusu za depozyt w środy (albo poniedziałki dokładnie nie pamiętam) i piątki.
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
Ja chciałam rozpocząć swoją przygodę właśnie od 1xbet, ponoć mają już znacznie lepszą obsługę a przynajmniej tak wynika z zestawień jakie znalazłam np. edit by admin . Czy to dobry wybór jeżeli chodzi o pierwszego bukmachera?
co masz na mysli piszac ,,obsluga''? , kontakt z konsultantami?, informacje uzyskasz tylko w sprawach ogolnych, roszczenia i reklamacje sa z reguly olewane, finalnie dostajesz link do regulaminu, gdzie maja znajdowac sie wszystkie odpowiedzi i nastepuje koniec rozmowy z ich strony

maja kiepski system skladania depozytow, wiele transferow jest obarczonych prowizjami w obie strony, czyli przy wplacie i wyplacie

bezwzglednie nalezy tez sprawdzic czy 1xbet nie ma przypadkiem ograniczen jezeli chodzi o kraj zamieszkania grajacego, moze byc tak ze z dnia na dzien utracisz dostep do strony bukmachera a poniewaz ,,uzytkownik ponosi pelna odpowiedzialnosc...'' to po prostu juz wiecej sie nie zalogujesz (przynajmniej nie z wlasnego kraju zamieszkania)

w sumie szkoda bo 1xbet to najwyzsza czolowka jesli chodzi o kursy ale poczatkujacemu rzeczywiscie polecalbym raczej bet365 lub betsson, chocby dlatego ze maja polska obsluge
 
D 0

dadinho

Użytkownik
Serio? Przeciez od kilku lat takie info podaja. A co chwile daja wersję lustrzane. U mnie mobilna strona i apka działa bez problemu
nie wiem co kombinuja jedynie przytoczylem odpowiedz jaka uzyskalem
Post automatycznie złączony:

i nie zgodze sie ze co chwile daja strony lustrzane bo od ponad roku dzialala 1x2017.xyz/pl/
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ostatnia edycja:
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
podbijam pytanie.Poprosze o działającą lustrzankę 1xbet
Zablokowana została cała geolokalizacja na Polskę ze strony 1xbet (nie mam pojecia dlaczego- może zaczeli się jakoś do nich dobierać), przez żaden mirror nie wejdziesz. Natomiast konta pozostają aktywne (Ci co już mieli oczywiście) ale trzeba kombinować- np 1x2017.xyz czy 1x-bet04769.com działają normalnie poprzez Ukraiński czy Rosyjski VPN- jest pełno dodatków do chrome czy Firefoxa gdzie dostępne są darmowe proxy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
D 0

danielasek

Czesc
Czesc. Unibet, bah,betsson,betsafe nie mają wogule lub mają ale w okrojonej wersji rynki w tenisie które mnie interesują. Zostaje mi 1xbet, betwinner,22bet oraz zigzagsport. Który z tych buków będzie nanajbezpieczniejszy? (O 1x dużo naczytalem się negatywnych opinii)
 
Do góry Bottom