>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

ranczo0123 455,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Chyba się da, ale musisz wybrać inny kraj i pozniej na maila wysłać zdjecie dowodu i numer telefonu i oni recznie pozniej go wprowadzaja. Najlepiej zapytaj na czacie.
Niestety juz sie tak nie da. 1xbet, betwinner, doublebet... Nie przyjmuja juz graczy z Polski. Jedyny klon ktory oficjalnie przyjmuje Polakow i pozwala sie rejestrowac z Polski to 22bet. To jest oczywiscie to samo co 1xbet. Konto zakladacie normalnie z Polski na Polskie dane i gracie bez zadnego vpn. Dostepne zlotowki. Portfele ecopayz i psc. Do tego normalnie karta.
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Niestety juz sie tak nie da. 1xbet, betwinner, doublebet... Nie przyjmuja juz graczy z Polski. Jedyny klon ktory oficjalnie przyjmuje Polakow i pozwala sie rejestrowac z Polski to 22bet. To jest oczywiscie to samo co 1xbet. Konto zakladacie normalnie z Polski na Polskie dane i gracie bez zadnego vpn. Dostepne zlotowki. Portfele ecopayz i psc. Do tego normalnie karta. Dzialajacy link http://bit.ly/3nnIAfw
Mozna. Tak jak wyzej. Zakladasz na inny kraj a potem piszesz do nich i zmieniają na Polske
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Mozna. Tak jak wyzej. Zakladasz na inny kraj a potem piszesz do nich i zmieniają na Polske
Kolego, przeciez pisalem wyzej ze od tego roku juz sie tak nie da. Zablokowali dostep dla Polakow. Gram tam juz dlugo i wiem co mowie bo mam tam kilkadziesiat kont. Wczesniej robilem tak jak piszesz ale teraz juz to nie przechodzi. Napisz do nich to Ci powiedza. Jedyny ruski buk ktory przyjmuje teraz Polakow to 22bet.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Kolego, przeciez pisalem wyzej ze od tego roku juz sie tak nie da. Zablokowali dostep dla Polakow. Gram tam juz dlugo i wiem co mowie bo mam tam kilkadziesiat kont. Wczesniej robilem tak jak piszesz ale teraz juz to nie przechodzi. Napisz do nich to Ci powiedza. Jedyny ruski buk ktory przyjmuje teraz Polakow to 22bet.
To dziwne bo 3dni temu zakladalem konto w 1xbet. Także daj sobie przemówić
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
No to nie wiem. Probowalem na 1xbet i betwinner i wszedzie mi to samo pisali. Nie zmienia danych na Polske bo Polakow juz nie przyjmuja. Kraj i nr kierunkowy telefonu tez Ci normalnie na Polski zmienili?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
No to nie wiem. Probowalem na 1xbet i betwinner i wszedzie mi to samo pisali. Nie zmienia danych na Polske bo Polakow juz nie przyjmuja. Kraj i nr kierunkowy telefonu tez Ci normalnie na Polski zmienili?
Tak. Wysylalem skan dowodu i zmienili na Polske. Betwinner tez. Nawet strone dla Polakow znowu otwarli bez vpn
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Dodatkowo w ciągu tygodnia zalozylem na pozostałych 10 klonach konta i wszedzie wyplacili kase. Choc w kilku klonach chcieli selfie i screen wplaty
Kolego, no jest tak jak pisalem. Nie przyjmuja juz graczy z Polski. Na screenie masz to co mi odpisali. Rozmowa sprzed chwili. Kolega tez probowal i dostal taka sama odpowiedz. Masz na drugim screemie. Graczy z Polski juz nie przyjmuja.
 

Załączniki

Do góry Bottom