>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ja przegrywam, Ty wygrywasz!

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 53

Orense - Macara typ: X2
Mannucci - Grau typ: 1 (DNB)
Parana - CR Brasil typ: 1 (DNB)

Stawka: 2j
Screenshot_20200914-222233.jpg

Bukmacher: Betfan
Saldo: 96,17j


Manucci na czarną listę. To nie miało prawa nie wejść. Ale futbol, nie tylko w Peru, potrafi być brutalny.
 
Ostatnia edycja:
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 55

Al Batin - Al Taqadom typ:2
PAOK - Benfika typ: 1x
Deportes - De Concepcion typ:1

Stawka: 2j

Screenshot_20200915-105738.jpg

Bukmacher: Betfan
Saldo: 93,17j
 
Ostatnia edycja:
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 57

Volendam - NEC Nijmegen typ: 2
Curico - Coquimbo typ: 1
PAOK - Benfica typ: 1x

Stawka: 2j

Screenshot_20200915-195042.jpg

Bukmacher: Betfan
Saldo: 112,95j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +178
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Nie jest łatwo ale można. Zainspirował mnie zwycięzca konkursu z sierpnia, kolega
tomek2807 tomek2807
Trafić trzy zdarzenia po wysokich kursach to nie lada wyczyn ale przy poprawnej selekcji oraz odrobinie szczęścia jak widać można. To mój trzeci trafiony kupon dający w końcu dodatnie saldo. Warto więc próbować dalej. Może faktycznie jest to jakiś sposób na wygrywanie?☺ Czas pokaże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No właśnie, trzeba będzie nazwę tematu zgłosić do moderatora/moderatorki 🤔😜 Cieszę się, że idzie lepiej i faktycznie - przy takich kursach jest to sztuka trafić takie trzy 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
...Cieszę się, że idzie lepiej...
Trzy kupony trafione na dwadzieścia to wcale nie lepiej 🙃 Tu przede wszystkim chodzi, że jest to interesujący aspekt gry ponieważ całą pracę wykonują bardzo wysokie kursy i brak podatku w przypadku gry na rodzimym podwórku. Można nie trafić dziesięć kuponów pod rząd a gdy wejdzie w końcu ten konkretny to niweluje straty. A gdy się w krótkim odstępie czasu trafi dwa, trzy - jak dokonał tego kolega - to wynik jest ciekawy. Zresztą przełożyło się to na jego wygraną w konkursie sierpniowym.
Przy takich kursach można by nawet zastosować delikatną progresję? Tak mi przyszło do głowy, sama nie wiem.
Trzeba po prostu próbować podobnego schematu gry, przyglądać się, wyciągać wnioski. Osobiście nadal podchodzę sceptycznie bo ustrzelić kurs np.10-20 to wyższa szkoła jazdy. Zwłaszcza dla kogoś takiego jak ja. No, ale trzeba sprawdzać, próbować.
Wcale też nie powiedziane, że trzeba grać trzy zdarzenia, można jak kolega maer maer wybierać pojedyńcze zdarzenia o wysokim kursie, przynajmniej powyżej dwa i liczyć na przyzwoitą skuteczność.
Nie ma co gadać, trzeba grać, rezultaty w dłuższym czasie same dadzą odpowiedź.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 61

Vissel Cobe - Cerezo typ: x2
Sundsvall - Akropolis typ: x2
Omonia - Crvena Zvezda typ: 2

Screenshot_20200916-104114.jpg

Bukmacher: Betfan
Saldo: 106,95j
 
Ostatnia edycja:
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 62

Piast - Hartberg typ: 2
Falkenbergs - Varbergs typ: 2
Astana - Buducnost typ: X

Stawka: 2j

Screenshot_20200917-104024.jpg

Bukmacher: Betfan
Saldo: 104,95j
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Trzy kupony trafione na dwadzieścia to wcale nie lepiej 🙃 Tu przede wszystkim chodzi, że jest to interesujący aspekt gry ponieważ całą pracę wykonują bardzo wysokie kursy i brak podatku w przypadku gry na rodzimym podwórku. Można nie trafić dziesięć kuponów pod rząd a gdy wejdzie w końcu ten konkretny to niweluje straty. A gdy się w krótkim odstępie czasu trafi dwa, trzy - jak dokonał tego kolega - to wynik jest ciekawy. Zresztą przełożyło się to na jego wygraną w konkursie sierpniowym.
Przy takich kursach można by nawet zastosować delikatną progresję? Tak mi przyszło do głowy, sama nie wiem.
Trzeba po prostu próbować podobnego schematu gry, przyglądać się, wyciągać wnioski. Osobiście nadal podchodzę sceptycznie bo ustrzelić kurs np.10-20 to wyższa szkoła jazdy. Zwłaszcza dla kogoś takiego jak ja. No, ale trzeba sprawdzać, próbować.
Wcale też nie powiedziane, że trzeba grać trzy zdarzenia, można jak kolega maer maer wybierać pojedyńcze zdarzenia o wysokim kursie, przynajmniej powyżej dwa i liczyć na przyzwoitą skuteczność.
Nie ma co gadać, trzeba grać, rezultaty w dłuższym czasie same dadzą odpowiedź.
Jeśli już grać ako bez analizy to może lepiej dobierać samych faworytów i dawać np. 5 zdarzeń ? Generalnie myślę, że lepiej Ci to wyjdzie niż granie over 0,5 HT lub to co wcześniej podawałaś... Jak już ma to mieć jakiś sens to lepiej 1x2.

Ja w swoich początkach grałem co tydzień np: Bayern+Barcelona+Real+Juventus+PSG+Legia i czasami wchodziło :) Oczywiście teraz by trzeba sprawdzić kto wszedł dobrze w sezon... Nie przeszkadza też poszukać jakiś takich zespołów w innych ligach... Na dłuższą metę i tak porzuciłem taki styl gry, ale coś tam kilka razy powpadało...

Powodzenia !
 
Do góry Bottom