>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ja przegrywam, Ty wygrywasz!

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czerwiec/ kupon nr 8

Słowacja - Hiszpania
typ: Hiszpania @1.23

Portugalia - Francja
typ: remis lub Francja @1.32

Niemcy - Węgry
typ: Niemcy @1.23

Kurs łączny: 2
Stawka: 100j
EWK: 200j
Bukmacher: Totalbet
Też mi Niemcy uwaliły taśmę. Szkoda nawet for fun bawić się w te taśmy bo nie bez powodu buki prześcigają się w promocjach (obrót bonusem, bez podatku) żeby tylko ludzie zagrali triple lub więcej... A nie spojrzeliśmy, że remis też dawał Niemcom wyjście z grupy. I bet po 1,20 uwala cały kupon - klasyka... ;)
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
...nie spojrzeliśmy, że remis też dawał Niemcom wyjście z grupy.
Myślałeś, że Niemcy muszą wygrać? Nie analizujesz grup, możliwych rozwiązań, kto na co musi liczyć? To niedobrze, powinieneś zanim zagrasz kupon sprawdzić takie rozwiązania. Ja doskonale wiedziałam, że cztery punkty, (czyli remis z Węgrami) wystarczą Niemcom do awansu, ale byłam pewna, że chłopaki Löwa przejadą się po Madziarach. Zwłaszcza po meczu z Portugalią, gdzie pokazali swoją starą szkołę. Pomyliłam się, ale nie ma tragedii, bo Euro uznaję za mój sukces, kilka stówek wyciągnęłam, co nie zdarza się często w moim przypadku. Gdyby jeszcze Polacy weszli dalej... Pozdrowionka i życzę sukcesów w 1/8. 🙃
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Myślałeś, że Niemcy muszą wygrać? Nie analizujesz grup, możliwych rozwiązań, kto na co musi liczyć? To niedobrze, powinieneś zanim zagrasz kupon sprawdzić takie rozwiązania. Ja doskonale wiedziałam, że cztery punkty, (czyli remis z Węgrami) wystarczą Niemcom do awansu, ale byłam pewna, że chłopaki Löwa przejadą się po Madziarach. Zwłaszcza po meczu z Portugalią, gdzie pokazali swoją starą szkołę. Pomyliłam się, ale nie ma tragedii, bo Euro uznaję za mój sukces, kilka stówek wyciągnęłam, co nie zdarza się często w moim przypadku. Gdyby jeszcze Polacy weszli dalej... Pozdrowionka i życzę sukcesów w 1/8. 🙃
Wiesz to był bet fot fun za grosze i głównie skupiłem się na analizie Szwecji (DNB) a te Niemcy to wrzuciłem bez sensu. Ale to dobry przykład na to, ze taśmy są bardzo zwodnicze bo takie rzeczy często się dzieją, że uwala coś kupon po 1,20. :)
 
Do góry Bottom