>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV Runda

Status
Zamknięty.
T 0

typerexpert

Użytkownik
Szachtar – Sivasspor – wtorek, 25 sierpień 18:00
Szachtar – Sivasspor – wtorek, 25 sierpień 18:00
Typ:Szachtar(-1,5)
Kurs:1.93 @ Betfair
Stawka:2/10

W Sivasspor nie ma kto grać.Same kontuzje! Goście przyjeżdżają z 15 zawodnikami. Co ciekawe na 15 zawodników jest 2 bramkarzy i 5 Napastników. Grzech nie spróbować ????
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Jak dla mnie dobre typy to Levadia-Galatasaray 2 dobry kurs a galata pokazała też już ze w rewanżach nie odpuszczają np z Maccabi gdzie po pierwszym meczu już wszystko się rozstrzygnęło ale nikt nie odpuścił ???? Galata ma inponujący atak oraz bilans ost. spotkań same zwycięstwa ????
FC Levadia Tallinn - Galatasaray 2 w BAH 1.5

Drugi typ który uważam za słuszny to na pewno FK Aktobe - Werder Bremen. Aktobe Nastraszyło Maccabi Haifa grając na wyjeździe prowadzili 0:3 aby przegrac 4:3 ???? A Maccabi ma dziś szanse na LM w co wierze! Werder aby awansować musi strzelić jedną bramkę i nie stracić żadnej. Werder w formie pierwszy mecz nieco ich zaskoczył więc sądzę że nie wchodzi w grę nic innego jak wygrana Werderu który wyjdzie na pewno w najmocniejszym składzie o co obawiam się Galatasaray no i dla ryzykantów handi ????
FK Aktobe - Werder Bremen 2 w BAH 1.5
Dubelek w sam raz ????
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
bombello jak masz pisac bzdury to zaloz bloga lub cos w tym stylu, a nie na forum bedziesz je uskutecznial. Zeby nie bylo, ze nie na temat to dodam, ze warto sie zastanowic nad x2 z Guingamp, jako powod przytocze dwumecz z Randers, za drobne chocby warto sprobowac. Generalnie pewna wydaje sie mi Toulouse, Trabzonspor moze i obecny mistrz Turcji, ale ostatnio graja niezla kiche, a gospodarze z Gignaciem na czele prezentuja naprawde dobry i skuteczny futbol i powinni odprawic z kwitkiem Turkow. Roma, Villareal, Fenerbahce i Villa wydaja sie pewne, ale kursy zenujace sa, ale pewnie je wezme, bo under/over w ich wypadku raczej trudno mi wypatrzyc. Za to zdecydowaniem kurs i typ tej kolejki LE, ktory wydaje mi sie bardzo prawdopodobny to x2 na Broendby. Hertha absolutnie nic nie pokazuje, w obronie sa nieporadni, a w ataku wprost zalosni i jesli goscie dobrze rozegraja to spotkanie taktycznie to najpewniej go nie przegraja.
 
maslak88 0

maslak88

Użytkownik
Jeżeli chodzi o mecz Club Brugge - Lech Poznań to jak wiadomo do Belgii nie poleciał Peszko z powodu kartek, narzekający na urazy po niedzielnym meczu z Cracovią Kikut, Rengifo i Bosacki będą zdolni do gry. Co do wyniku chciałbym aby awansowali Lechici, jednak wydaje mi się ze będzie ciężko, wszczegulności jezeli zagrają tak jak przed tygodniem.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Szkoda Peszki, a co do Kikuta to w pierwszym składzie i tak by nie wybiegł także bardzo dobrze że nie zagra bo co on robi to śmiech na sali. Ja zagrałem typ na awans Lechitów, jak stracą szybko bramkę to fakt będzie ciężko, czuję że mecz może wyglądać tak że Belgowie będą atakować a Lech będzie się bronił, no obym się milił, Brugia to nie jest trudna drużyna, ale ostatnio forma Poznańczyków błaga o pomstę do nieba, przegrana z Cracovia, Polonia... no postanowiłem zagrać na awans po kursie 1.57 i mam nadzieję że to zobaczymy Lecha w fazie grupowej dawnego pucharu UEFA ;)
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Ja szczerze nie stawiałbym na Lecha może awans ale na pewno nie wygraną! Oglądałem mecz we Wronkach i Lech to nie jest już ten sam Lech co w tamtym sezonie. Odszedł klasowy gracz Murawski, a Peszko który według mnie był najlepszym graczem gospodarzy w I meczu LE nie zagra teraz. Czytałem ost. artykuł że głównym problemem w grze Lechitów jest konflikt jaki jest w szatni piłkarzy a i czasem ujawnia się jak np. na ost. treningu gdzie Stilic omało co nie pobił się z Bosackim za krytykę jego gry powiedzianą w przerwie meczu z Brugge. Stilic jesy pupilkem Jacka Zielińskiego który stawia go za wzór więc zagra na pewno w meczu co może spowodować słabe zgranie się zespołu, sądzę ze to będzie miało wpływ a wiec nawet zaryzykuje i postawie za grosze handi na Club Brugge z dobrym kursem 2.9!;)
 
_teo 1

_teo

Użytkownik
Napewno łatwo nie będzie w jutrzejszym meczu poznańskiego Lecha. Mój typ pójdzie na X2 ???? Lech pokazał, że potrafi grać i walczyć w Europie. Martwić mogą ostatnie mecze ale mam nadzieję, że wynikało to z przygotowań na ciężki rewanżowy mecz. Kolejne zmartwienie to rzekomy konflikt w Kolejorzu ale w tak ważnym meczu jak czwartkowa potyczka takie niesnaski o ile są poważne odchodzą w cień i każdy będzie chciał dać z siebie wszystko i awansować.

Club Brugge KV - KKS Lech Poznan X2 [1.90] Expekt
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Amkar Perm - Fulham
Pierwszy mecz zakończony wygraną Fulham 3:1 jakie to ma znaczenie w kontekście rewanżu? Manager Hodgson zapewne nastawi drużynę na to co jest jej największą bronią - skuteczna gra w obronie. Paintsil,Hughes,Hangeland czy Baird to twardziele, którzy nie są łatwą formacją do przejścia dla żadnej drużyny Premiership, a więc dlaczego grający słaby sezon w lidze rosyjskiej Amkar Perm miałby przełamywać tą formację kilkukrotnie? Nie widzę takiej opcji. Amkar nie ma w swojej drużynie klasowych zawodników, a wręcz jest to drużyna złożona z rzemieślników piłkarskich i ich styl gry to także przede wszystkim twarda gra w defensywie. Fulham nie będzie szalenie atakować tym bardziej, że niejako trzyma awans w swoich rękach i raczej go z nich nie wypuści. Amkar nie jest drużyną, która może odrobić taką stratę, ale i z drugiej strony jakoś wysoko też przegrać nie powinien. Under 2,5 wydaje się być ciekawą propozycją.
Mój typ: under 2,5 - 1,80 w Unibet [5/10]
AS Roma - Koszyce
Prowadzenie 3-1 i ostatecznie wynik 3:3... prowadzenie w Genui 2:1 i przegrana 2:3. Oj nie dziwię się zafrasowanej minie trenera Spalettiego podczas tych spotkań. Teraz jednak czas najwyższy do powrotu na zwycięską ścieżkę. Efektowne wygrane w poprzedniej rundzie z Gent nie były dziełem przypadku. Koszyce wielką drużyną nie są, jedyne co mogą w tym meczu osiągnąć to strzelenie bramki. Do składu Romy powraca Vucinić, jest bramkostrzelny na starcie sezonu Totti. Obrona kompletnie nieposkładana, wypadł z niej dodatkowo Andreolli, a Burdisso w pucharach póki co nie może grać. Zanosi się na szaloną ofensywę Romy kilka bramek, ale może i także jedną stracą. Over 2,5 wydaje się być ciekawą opcją.
Mój typ: over 2,5 - 1,40 w Unibet [6/10]
 
K 0

kaczmi

Użytkownik
Hertha Berlin v Brondby

Hertha wydaje się słabo przygotowana do sezonu, o ile dobrze wyglądają z tyłu, o tyle z przodu straszą chyba samych siebie - niedokładnością i brakiem pomysłowości. Można zaryzykować 2 typy:

Remis - nie ma zakładu na Brondby - 3,50 w bet365
Liczba goli - poniżej 2.5, 3 - za 1,71 w bet365

Club Brugge v Lech Poznań

Tu za jakieś drobne pobawię się w dość ryzykowny typ, który np ugrałem, gdy Kolejorz zmierzył się z Udinese. Dziś co prawda nie musimy atakować od początku, ale liczę na kontrę, która da bramkę do przerwy, a w drugiej połowie ciężka bitwa o awans, mam nadzieję, że w takim wypadku strzelą nam max 1 bramkę więcej, niż my...

Do przerwy/koniec meczu - Lech Poznań - Club Brugge - 26,00 w bet365
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Hertha Berlin v Brondby

Hertha wydaje się słabo przygotowana do sezonu, o ile dobrze wyglądają z tyłu, o tyle z przodu straszą chyba samych siebie - niedokładnością i brakiem pomysłowości. Można zaryzykować 2 typy:

Remis - nie ma zakładu na Brondby - 3,50 w bet365
Liczba goli - poniżej 2.5, 3 - za 1,71 w bet365

Club Brugge v Lech Poznań

Tu za jakieś drobne pobawię się w dość ryzykowny typ, który np ugrałem, gdy Kolejorz zmierzył się z Udinese. Dziś co prawda nie musimy atakować od początku, ale liczę na kontrę, która da bramkę do przerwy, a w drugiej połowie ciężka bitwa o awans, mam nadzieję, że w takim wypadku strzelą nam max 1 bramkę więcej, niż my...

Do przerwy/koniec meczu - Lech Poznań - Club Brugge - 26,00 w bet365
Awizowany skład Herthy: Drobny – Pejcinovic, Friedrich, von Bergen, Stein (Piszczek) – Ebert , Kacar, Cicero, Nicu – Raffael, Wichniarek

Ja wiem że mało kto uważa Wichniarka za snajpera wszechczasów ale żeby pisać że straszy samego siebie...? Uważam że duet z Raffaelem stanowią całkiem groźny. A co do przygotowania do sezonu to może istotnie nie popisują się jakąś wybitną formą ale grali dopiero 3 mecze a przegrali tylko te na wyjeździe. Dziś grają u siebie i uważam że to może być ich atutem... No a odnośnie Brondby to jeśli oglądałes mecz z Wojskowymi [których po pierwszych meczach sezonu również możnaby ocenić nisko] to widziałeś że ich awans wisiał na włosku i szczerze mówiąc piłkarsko byli słabsi - mieli więcej szczęścia boiskowego. Myślę że to ich ostatni przystanek w tej edycji LE.

Odnośnie Lecha to również bym nie ryzykował nawet złotówki na ten typ bo tam może paść kolejny under. Ale jak już się bawić to proponuję X/1 albo X/X ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Hetha gra w Berlinie ale nie na swoim stadionie podobno plyta nie jest w odpowiednim stanie po rozgrywanych lekkoatletycznych mś
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Hetha gra w Berlinie ale nie na swoim stadionie podobno plyta nie jest w odpowiednim stanie po rozgrywanych lekkoatletycznych mś
No to ciekawa informacja ale skoro mecz jest i tak w Berlinie tylko na innym stadionie to kibiców będzie tyle samo co na stadionie Herthy, więc odnośnie 12-ego zawodnika jest bez zmian.
 
maslak88 0

maslak88

Użytkownik
Nikt nie pisze o ciekawym, przynajmniej jak dla mnie meczu Cluj - FK Sarajevo. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1:1 choć mógł wyższym, obie drużyny stwarzały sobie dogodne sytuacje na strzelenie następnych goli. Cluj już w pierwszej połowie mógł prowadzić dwiema bramkami jednakże drugi gol strzelony przez klub z Rumunii nie został uznany. Wydaje się ze dziś Cluj poradzi sobie z klubem ze stolicy Bośni i Hercegowiny, co prawda kurs nie wysoki, oscyluje w granicach 1,4 z tendencją spadkową, ciekawym również typem wydaje się być over w tym meczu, jeżeli oba zespoły poprawią skuteczność powinno paść więcej niżeli 2,5 bramki, kurs 1,8.
Co do meczu Lecha myśle ze ciężko będzie się grało dziś poznaniakom, jednak mam nadzieję ze awansują do fazy grupowej. W tym meczu widzę jednobramkowe zwycięstwo belgów, po głowie chodzi mi wynik 2:1, który daje Lechowi awans.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No to ciekawa informacja ale skoro mecz jest i tak w Berlinie tylko na innym stadionie to kibiców będzie tyle samo co na stadionie Herthy, więc odnośnie 12-ego zawodnika jest bez zmian.
stadion olimpijski w berlinie moze pomiescic z tego co pamietam ok 75.000 na tym co graja 20k..
PS:nie sugeruje niespodzianek
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ja bym za drobne zagral zwyciestwa Vorskliej✅ i Crvenej Zvezdy✅. Obie druzyny praktycznie juz nie maja szans na awans, ale obie bardzo pewnie i skutecznie graja u siebie. Benfica po zwyciestwie 4:0 ma prawo juz czuc sie w kolejnej rundzie i mysle, ze pozwoli Ukraincom na jakies jednobramkowe zwyciestwo, natomiast Crvena chyba troche za wysoko przegrala w Pradze i powinna to udowodnic kibicom na belgradzkiej Maracanie.
 
lukaszek69 0

lukaszek69

Użytkownik
Odnosnie polskiego meczu, to bardzo chciałbym aby Lech zagrał w fazie grupowej LE.
Pozostaje mi tylko wiara, bowiem wszystko wskazuje na to ,że niestety tak sie nie stanie .
Dziś nie zagra zdobywca bramki z pierwszego meczu Sławomir Peszko [pauzuje za kartki]. Ponadto wspomina się o niepełnej dyspozycji takich zawodników jak Marcin Kikut, Manuel Arboleda czy Semir Stilic.
Ewentualna strata dwóch ostatnich byłaby najbardziej odczuwalna.
W zespole gospodarzy nie zagra tylko Ryan Donk.
Po tym co zobaczyłem w pierwszym meczu we Wronkach + ostatnie poczynania Kolejorza w ekstraklasie oraz atut wlasnego boiska Belgów widze jedno rozwiązanie - win i awans gospodarzy.
Serce mówi co innego i rozum co innego zobaczymy po czyjej stronie jest racja ;)
 
M 0

morbid

Użytkownik
Odnosnie polskiego meczu, to bardzo chciałbym aby Lech zagrał w fazie grupowej LE.
Pozostaje mi tylko wiara, bowiem wszystko wskazuje na to ,że niestety tak sie nie stanie .
Dziś nie zagra zdobywca bramki z pierwszego meczu Sławomir Peszko [pauzuje za kartki]. Ponadto wspomina się o niepełnej dyspozycji takich zawodników jak Marcin Kikut, Manuel Arboleda czy Semir Stilic.
Ewentualna strata dwóch ostatnich byłaby najbardziej odczuwalna.
W zespole gospodarzy nie zagra tylko Ryan Donk.
Po tym co zobaczyłem w pierwszym meczu we Wronkach + ostatnie poczynania Kolejorza w ekstraklasie oraz atut wlasnego boiska Belgów widze jedno rozwiązanie - win i awans gospodarzy.
Serce mówi co innego i rozum co innego zobaczymy po czyjej stronie jest racja ;)
Ja tylko dodam, że po ostatnim meczu z Cracovią, piłkarze Lecha zostali wezwani na dywanik prezesa, gdzie mieli wytłumaczone co i jak. A dodatkowym motywatorem dla Kolejorza jest 500 tysięcy PLN do podziału dla drużyny za awans do fazy grupowej, a to w końcu niezła sumka.
Ja stawiam na remis, a dlaczego? Brugge będzie atakowac od pierwszych minut, a to doskonała szansa na kontratak dla Lecha. Spodziewam się podobnego scenariusza jak w Udine, czyli szybka bramka dla Lecha z kontry, a potem już bez głupiej straty przez Kikuta (nie będzie grał na obronie, tylko w pomocy) i 1:1 jak nic. Choć bardziej &quot;czuję&quot; że będzie 2:2. (ale to tylko takie przeczucie hehe).
Podsumowując motywacji nie zabraknie Lechowi na pewno, a dodatkowo tylu skautów ogląda, warto sie pokazać. Typ x i awans Lecha
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
za sam awans klub dostaje milion euro wiec w takich przypadkach to standard choc wlasciciel bardziej mogl sie postarac druga kwestia a mianowicie remisu to stawka meczu jest awans nie ladny wynik skaut w tym wypadku to faktyczny motor napedowy to nie mecz z Sandecja
predzej Lech wygra niz zremisuje a Brugge u siebie to mimo wszystko wiele lepszy zespol a nawet we wronkach radzili sobie dobrze Lech u siebie standardowo mial farta w koncowce
co do poczynan w ekstraklasie to ktos zapomniales o pojedynku z Cracovia gdyby celowniki pasow byly nastawione mogli by stracic tyle bramek co strzelili w Kielcach
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Club Brugge na tle Lecha w pierwszym meczu wypadło świetnie, ale tak na dobrą sprawę co gra w swojej lidze? Drużyny z dołu tabeli strzelają na ich stadionie po dwie bramki tak jak w poprzedniej kolejce, także jeśli Lech zagra lepiej na co stać piłkarzy tej drużyny to awans powinniśmy mieć. Typować jednak nie mam zamiaru.

sandomingo ciekawie kombinujesz z tą Worsklą. Benfica nie sądzę aby forsowała tempo po pierwszym 4:0. Owszem są drużyny, które dwukrotnie chcą udowodnić swoją wyższość nad przeciwnikiem, ale akurat jeśli chodzi o Benficę to oni dwukrotnie wygrywać nie muszą, a Worskla wygrać mecz na pewno będzie chciała.

Szerokim łukiem omijałbym pojedynki austriacko-ukraińskie tj. Austria Wiedeń - Metalug Donieck oraz Metalist Charków - Sturm Graz. Tam może paść na prawdę każdy wynik.

Myślę, że swoją wyższość nad rywalem po raz drugi powinna udowocnić Valencia. Jestem natomiast ciekaw postawy Aston Villi czy uda się sforsować mur postawiony przez defensywę Rapidu Wiedeń ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom