>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV Runda

Status
Zamknięty.
S 0

samtron

Użytkownik
Masakra :/

BNEI YEHUDA -PSV 2 +
GUINGAMP - HAMBURGER 2 +
SIVASSPORT - SZACHTAR D 2 +
BREDA - VILLARREAL 2 +
PAOK - HEERENVEEN 1 -
GENOA - ODENSE 1 +

Stawka 2 zl
Kurs 69.83
Maks Wygrana 125.70 zl

1 błąd a pewniak jak ....
 
D 0

durex

Użytkownik
panowie grałem grubo lecha + galatasaray ładne weszło dzięki... no właśnie nie wiem dzięki komu chyba mocniej zawiało przy tej wrzutce peszki i jakoś to weszło. gratulacje dla lecha za grę do końca i wielka walke jednak piłkorsko moim zdaniem różnica była widoczna i umiejętnośći belgów (duże zaskoczenie dla mnie) są naprawdę spore i moim zdaniem wystarczą na lecha w meczu u siebie. czekam na kursy ale spodziewam się na brugge ok. 2.3 - 2.5 jeśli tak będzie napewno zagram belgów drużyne zdecydowanie nie zasługującą na porażkę.
PS. jestem pod wrażeniem zawodnika nr 10 VARGAS świetna technika, przegląd gry

moje zdanie takie, lech będzie walczył ale dalej przejdą belgowie, pozdro ????
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
kurde :/ najpierw przez ten man united nie wygralem 100 a wczoraj przez rome 120 nie wpadło... ale i tak 3 świetne dni przynajmniej z mojego punktu widzenia, bo w lidze mistrzow i europejskiej mogły się wyniki naprawde podobać, ja jestem najbardziej dumny z mojego typu - Tolouse 3.25 (postawilem to po tym jak przeczytalem na typach dnia opinie który na trabzon stawia, no i oczywiscie Gignac i wszystko jasne ???? ) no i Bilbao gdzie po bramce na 1:2 wku****** poszedlem spac :p
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
  1. Stawka zostaje zwrócona zawierającemu zakład w przypadku, gdy wybrane wydarzenie nie odbyło się lub zostało niedokończone w przypadku wydarzenia z określonym czasem jego zakończenia. W zakładzie wielokrotnym takie wydarzenie ocenia się kursem 1, a zakład jest ważny. Jeżeli jednak obstawione wydarzenie odbędzie się przy niezmienionych warunkach zakładów w ciągu dwóch następnych dni kalendarzowych, to zakład jest ważny. Za rozstrzygający uważa się czas, gdzie wydarzenie ma miejsce.

Rozliczą Ci ten mecz po kursie 1,00 jeśli nie zagrają w ciągu dwóch dni.
 
P 0

piotrunnio

Użytkownik
A co ciekawe w STSie uznano wynik 2:0 dla Slovana Liberec. Moim zdaniem jest to niepoważne, ale cóż pewnie przemawia przeze mnie gorycz porażki ????
 
S 0

samtron

Użytkownik
Panowie mam pytanie kiedy będą podane mecze następnej kolejki i typy ? bo ciężko mi się zdecydować na jakieś mecze a tu zawsze znajduje odpowiedz ????
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
27.08. rewanże , a kursy u niektórych buków już wystawione są.na pierwszy rzut oka można ładnie zarobić na Lechu .......ciekawy rewanż się szykuje
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Na Lechu mówisz?? Mam nadzieje oczywiście ze na ich porażce bo ja na pewno na ich wygraną oraz awans nie licze! Gdyby nie ich szczęście w pierwszym meczu jak zwykle niestety byłby remis albo wygrana Brugge we Wronkach!
 
S 0

samtron

Użytkownik
Poniżej 2.5 bramki :p Albo Avans lecha to mogę zagrać lech odpuścił spotkanie ligowe zeby być gotowym na Brugge więc myślę że dadzą radę ???? o 22 jest szybka piłka na Tvp 2 zobaczymy co powiedzą o lechu :p
 
V 0

vevs

Użytkownik
No tez tam mysle ale chyba mowisz o porazce lecha 2 bramkami to ladny kurs jest ???? bo 2,8
A teraz tak z zapytaniem poniewaz jestem poczadkujacym i prosil bym o skomentowanie co sadzicie o meczach
Austria - metalurg oczywiscie na 1
Dinamo moskwa - csk sofia tez na 1
oba mecze sa po kursach 1,45 a chcial bym zagrac cos za grubsza kase jakies tysiac.
mile oczekiwane wasze propozycje ????
 
d910 0

d910

Użytkownik
Poniżej 2.5 bramki :p Albo Avans lecha to mogę zagrać lech odpuścił spotkanie ligowe zeby być gotowym na Brugge więc myślę że dadzą radę ???? o 22 jest szybka piłka na Tvp 2 zobaczymy co powiedzą o lechu :p
Jakby odpuścił grałby rezerwami...
Stilić nie grał z powodu kontuzji więc to nie był zaplanowany odpoczynek.
Mimo wszystko nie będę grał przeciwko Polakom, bo wierzę w ich awans.
Jak dla mnie zawodnicy FC Brugge rzucą się na Lecha od 1 minuty, a ten ich skontruje, potem się cofną i utrzymają wynik.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
na moje oko Lech ma 40% szans na awans przy podobnej postawie jak wczoraj z cracovia daje im 15% a po tym co grali to mam watpliwosci co do ich gry nawet jesli totalnie odpuscili
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Najlepiej nie ruszać tego meczu. Kto by dawał Cracovii szanse ze ugra choc punkt z Lechem?? Chyba nikt a ugrali cale 3 ???? Stilic nie w dawnej formie jedynie Peszko gra dobry futbol cały czas pod bramka to tu to tam. On i Murawski(juz nie) to jedyne dobre osoby w tym klubie. Kasprzik miałbyc mocnym punktem a nie jest no ale to lepsze niz nic. Dla mnie Brugge z x to &quot;pewniak&quot;.! Po tym jak zobaczylem jak we Wronkach grał Akpala to jest w formie ????
 
d910 0

d910

Użytkownik
Wczoraj również Club Brugge się nie popisało remisując w swojej lidze u siebie z Kortrijk które nie jest jakimś czołowym zespołem. Bramki dla Brugge strzelali Akpala i Odjidja.
Będzie walka ;)
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
mam pytanie posiada ktoś Informacje jakim składem prawdopodobnie będą grać druzyny(np link do strony jakiejś wiem ze są) . Głównie chodzi mi o Galatasaray bo dla mnie ciekawy bardzo kurs i chce za większy hajs puścić!?
 
makaveli23 251,4K

makaveli23

Użytkownik
Hearts - Dinamo Zagrzeb Typ: 2 @ (2.80) bet365
Hearts jest w tym sezonie bardzo slabe. Dinamo Zagrzeb powinno wygrac drugie spotkanie nawet grajac bez swych najlepszych postaci, dlatego dobre value w tym kursie widze. Zauwazylem ze Serca maja klopoty w srodku pola, gdzie traca duzo pilek. Dinamo powinno to wykorzystac wystarczy dobrze bronic te cienkie ataki skrzydlami Szkotow i bedzie dobrze. Co do tego nie mam watpliwosci, Hearts nawet grajac w przewadze jednego zawodnika w drugiej polowie tworzylo mniej szans niz oslabieni Rangersi, tak wiec jezeli Dinamo dogra mecz bez czerwonej kartki, gospodarze nie powinni zbyt duzo prykac w ataku a tacy zawodnicy jak Papadopulos, Morales czy Mandzukic w Dinamo pod warunkiem ze zagraja powinni tworzyc zagrozenie dla slabej obrony Hearts praktycznie zawsze wtedy kiedy beda przy pilce. Biorac pod uwage forme Hearts, nawet nie wierze ze beda oni chcieli godnie pozegnac sie z Europa bo w lidze po dwoch kolejkach maja 0 punktow, co innego Dinamo ktore w swojej lidze radzi sobie koncertowo i moze sobie zagrac na luzaku.Takze w tym przypadku o wyniku zadecydują raczej umiejetnosci, te z pewnoscia wieksze posiada Dinamo ktoremu bardzo latwo bedzie opanowac srodek pola dlatego tez mysle ze to bedzie jednostronny mecz.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Uważajcie na mecz Shakhtar - Sivasspor, ponieważ gospodarze graja w piatek mecz o Superpuchar Europy z Barceloną, wiec w dzisiejszym meczu na pewno nie zagrają najmocniejszym składem, sam trener Lucesu to potwierdził na konferencji przedmeczowej. Natomiast w zespole gości jest sporo absencji: Petkovic, Sedat Bayrak, Mehmet Yıldız, Sezer Badur, Hayrettin Yerlikaya, Ersen Martin, İbrahim Şahin, Musa Aydın, Faruk i Murat Erdoğan. Na razie proponuje wstrzymac sie z obstawianiem tego meczu i poczekac, aż zostaną podane oficjalne składy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom