>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV Runda

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Villareal jedzie do Holandii bez zawieszonego Sebastaina Egurena i kontuzjowanych Marcano i Soriano NAC bez czolowego snajpera M.Amoahy ktory gra w repr. Ghany
NAC to tylko Holenderski sredniak i ostatnio wlasnie wyjazdy lepiej notuja, przy odrobinie szczescia Villareal powinien wygrac, NAC zaczeli sezon ale dopiero sa po 3 kolejkach wiec nie sa w pelnym cyklu...ponadto Hiszpanie potrafia grac na wyjezdze i sa pilkarsko daleko nad rywalem, jezeli NAC zagra offensywnie to nie widze ich w tym spotkaniu musza zagrac ostroznie ...co do wczorajszego meczu mozna sobie pozwolic na drobna wypadkowa poniewaz w zeszlej edycji LM Villareal takze wygral w Grecji a Panathinaikos jak dla mnie jest nie bo lepsze niz NAC....ryzko jest no ale kurs przyzwoity
 
T 0

typerexpert

Użytkownik
FK Sarajevo – CFR Cluj 20 sierpień 20:15
FK Sarajevo – CFR Cluj 20 sierpień 20:15


Bardzo zła sytuacja w drużynie FK Sarajevo. Wszyscy są zrozpaczeni złymi wynikami – 2 pkt w 3 meczach nie napawają optymizmem.Mecze z Trnava oraz Helsingborg były bardzo szczęśliwe (2,3 strzały na bramkę w meczu). Piłkarze narzekają na coraz gorszą infrastrukturę , boją się o swoje wypłaty. Kibicie narzekają na cały zarząd klubu , tak więc o doping na trybunach jest coraz gorzej.
Sam przeczuwam, że prezydent klubu już niedługo straci posadę ,a za nim trener Janjos , który wydaję się być lekko nierozgarnięty w swoich poczynaniach.Dodatkowo nie zagra najlepszy piłkarz : Alen Škoro.
Nie daje nawet 15 % szans na wygraną FK Sarajevo dzisiaj , a Cluj to najlepsza drużyna w Rumuni na tą chwilę.
Kursy już lecą z 2.85 , ale na Betfair jeszcze możemy złapać 2.62 (Na Bwin np tylko 2.05 !)
Gram to za 3 jednostki i wynik wliczam do statystyk.

FK Sarajevo – CFR Cluj 20:15
Typ:CFR Cluj
Kurs:2.62 @ Betfair
Stawka:3/10
 
K 0

kamil1987

Użytkownik
Witam to moje pierwsze typy na forum

sion - fenerbahce 2 1,7

zespół fenerbahce bardzo ładnie wszedł w nowy sezon
zwycięstwo w meczu o superpuchar z besiktasem oraz dwie wygrane w lidze bilans bramek 5-1.zespół fener w poprzedniej rundzie łatwo odprawił z kwitkiem węgierski honved budapeszt. Po ostatnim nieudanym sezonie zatrudniono nowego trenera christophera dauma, który bardzo dobrze poukładał zespół. Teraz troszke o gospodarzach po 6 kolejkach w tabeli ligowej mają 8 punktów kolejno 2 wygrane 2 remisy i 2 porazki. Patrzac na skład gospodarzy najbardziej w oczy rzuca sie nazwisko belgijskiego napastnika emile mpenza. Myśle ze guiza, alex, r.carlos, k.richards, deivid, emre, senturk i spółka zapewnią sobie awans już w pierwszym spotkaniu. Typ grany za 150euro w realu
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Dzisiaj niektóre typy są naprawde godne uwagi i moim zdaniem przy odpowiednich stawkach i doborze można zarobić pare groszy. Najlepszym typem wg mnie jest pewna wygrana Galatasaray Stambuł.
Galatasaray - Levadia Tallin | 1 (-1) @ 1.52 5:0✅
Dzisiaj wygrana Galaty jest moim zdaniem przesądzona tylko powstaje pytanie jaką różnicą bramek? Myślę, że Turcy wygrają co najmniej dwoma golami. Jak gra się w Stambule przy żywiołowych kibicach przekonywały się największe marki europejskie a czego ma tam szukać kopciuszek z Tallina? Pogromcy Wisły po tym feralnym dwumeczu są moim zdaniem zbytnio chwaloną drużyną i przez kibiców i bukmacherów, a w moim mniemaniu to i tak bardzo kiepska drużyna na poziomie średniaka I ligi polskiej. Drużyna Galatasaray ma na ten sezon bardzo ambitne cele o czym świadczą transfery takich piłkarzy jak Elano, Baros, Keita, Franco czy Meira. W sezon weszli dobrze pewnie wygrywając dwa pierwsze mecze w lidze. Jak dla mnie murowane handi -1.
Po za tym polecam: Steaua 1.23✅, Fulham 1.40✅, Ajax -1 1.77✅ i Twente -1 1.67✅. Wszystkie kursy by tobet.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Nacional Madeira - Zenit St Petersburg ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 21.30 polskiego czasu w portugalskiej Madeirze turecki arbiter Cuneyt Cakir rozpocznie spotkanie IV rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej UEFA, w którym miejscowy Nacional podejmować będzie zespół Zenitu Sankt Petersburg.
Faworytem dwumeczu niewątpliwie jest zespół z Rosji, ale o zwycięstwo już w pierwszym spotkania łatwo na pewno nie będzie.
Podopieczni Manuela Machado, którzy grę w eliminacjach zawdzięczają wywalczonej w poprzednim sezonie 4. lokacie w Liga Sagres, nie mają raczej wielu argumentów, które pozwoliłyby uwierzyć ich kibicom w to, iż zobaczą ich w fazie grupowej. Jednym z nich mógłby na pewno być rewelacyjny napastnik Nene - absolutna gwiazda Nacionalu w zeszłym sezonie. Ale klub z Madeiry nie był w stanie zatrzymać Brazylijczyka u siebie i w efekcie sprzedał go włoskiemu Cagliari. Nawet remis w premierowej ligowej kolejce ze Sportingiem Lizbona nie stanowi raczej żadnej przesłanki ku temu, by sądzić, iż gracze Machado są w stanie wyeliminować tryumfatora Pucharu UEFA z 2008 roku.
Z kolei ekipa z Sankt Petersburga, która w ostatnim czasie pożegnała się z trenerem Dickiem Advocaatem, również była zmuszona pogodzić się ze stratą kluczowego zawodnika - nawet dwóch: napastnika Pavla Pogrebnyaka (Stuttgart) i pomocnika Anatolija Tymoszczuka (Bayern Monachium), w których miejsce udało się pozyskać jedynie Alessandro Rosinę z włoskiego Torino.
Mimo, iż Zenit nienajlepiej radzi sobie w lidze (stąd przedwczesne zwolnienie Advocaata), to, moim zdaniem, ze względu na widoczną gołym okiem różnicę klas, zwycięsko z tego pojedynku wyjdą właśnie Rosjanie, dla których rewanż w Sankt Petersburgu będzie już wówczas tylko formalnością. Awans do fazy grupowej na pewno poprawi nastroje w klubie, a przede wszystkim &quot;udobrucha&quot; kibiców.
Mój typ: skromne 1:0 dla gości.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Lazio - IF Elfsborg Typ:1 Kurs 1.40✅

Lazio to klasowa drożyna włoskiej Serie A, której na drodze do awansu stanął szwedzki klubem piłkarski, który nie jest jakimś trudnym przeciwnikiem w drodze do awansu dla włoskiego klubu, więc Lazio powinno sobie z łatwością poradzić z nim na własnym stadionie. Klub z Włoch to zajął 10 miejsce w Serie A, ale z dobył Pucharu Włoch, co pozwoliło mu wystąpić w tym spotkaniu i myślę, że mają większe aspiracje i będą chcieli w końcu pokazać się w Europie zwłaszcza, że maja ku temu okazje gdyż Szwedzi nie są drużyną, która mogła by im przeszkodzić, po pierwsze w ostatnich 5 latach gry w lidze szwedzkiej tylko raz udało im się wywalczyć mistrzostwo(2006) i raz wicemistrzostwo(2008 ) , no i mogą pochwalić się super pucharem Szwecji(2007), ale ni jak ma się to do realiów Serie A gdzie grają o wiele lepsze więc Rzymski klub może pochwalić się spotkaniami z Interem czy Milanem, które wiele wnoszą do gry samego Lazio.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Lazio (-1) - Elfsborg 1 @ 2.37
under 2.5 @ 1.80
Pierwsza ruda elimincji. Lazio na wlasnym boisku zawsze lepiej gralo niz na wyjazdach, a tym razem to boisko bedzie mialo jeszcze wieksze znaczenie - szwedzi u siebie graja na sztucznej murawie, poza tym dzis temperatura w Rzymie siega 40 stopni (dokladniej z tego co widze 37), szwecka druzyna moze nie byc przyzwyczajona do takich temperatur ...
Sprawa skladow ma sie nastepujaco - gospodarze bez Ledesmy , Pandeva i De silvestriego wiec najpewniej zagra sklad taki jak z Interem w superpucharze z ta roznica ze Cruz od pcozatku za Rocchiego. Sklad wydaje sie oslabiony, ale druzyna wcale zle nie grala, malo bledow w obronie, Muslera w formie, atak dosyc dzialal.
W Elfsborgu keane i Nordmark zawieszenie do tego Anders Svennson i Bajrami maja kontuzje, nie znam tej druzyny ale z tego co czytam to wazni zawodnicy.
Wyglada na to ze i sklady i boisko przemawiaja za Lazio takze IMO wyglada to na 2-0 chociaz postawie under osobiscie.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Lazio jest na tyle nieobliczalną druzyną ze az strach sie bac postawic za 1.4 zreszta Efsborg wbrew pozora to nie sa leszcze sezon w szwecji trwa na dobre sa po 19 kolejce Lazio z tego co mi wiadomo od 3 miesiecy gralo 2 sparingi i wygrali superpuchar z Interem..chyba w chinach grali albo gdzies w tych rejonach..niepamietam do 21:00 temperatura spadnie
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Taka ciekawostka, jeżeli chodzi o mecz Partizan - Zilina. Dzisiaj (w dniu meczu!) z pełnienia swojej funkcji zrezygnował jeden z wiceprezesów Partizana. Może to świadczyć o jakichś kłopotach wewnątrz klubu. Oprócz tego belgradzka drużyna będzie sobie musiała dziś radzić bez swojego super strzelca Diarry. Jeśli chodzi o Ziline wydaje mi się ona być słaba w ataku. Wszystko powyższe skłania mnie do zagrania Under 2.5 gola.
Kolejnym spotkaniem którego temat chciałbym poruszyć jest mecz Genoa - Odense. Powstrzymałbym się od grania tutaj na Włochów. Jak wiemy Genoa w lecie wybrała się na konkretne zakupy. Odszedł ofensywny trzon drużyny (Milito,Motta). Doszło wielu ciekawych zawodników:Floccari ( Atalanta), Crespo ( Inter), Bolzoni ( Inter), Kharja ( Siena), Tomovic ( Red Star Belgrade), Forestieri ( Vicenza), Pelè ( Portsmouth), Troest ( Parma), Moretti ( Valencia), Palacio ( Boca Juniors), Zapater (m, Real Zaragoza), Amelia (g, Palermo). Wzmocnienia wyglądają bardzo fajnie, ale czy taka liczba nowych zawoników jest w stanie szybko się ze sobą zgrać? Oprócz tego dziś zabraknie takich piłkarzy jak Floccari, Jankovic, Palladino, a Crespo podobno przez ostatni tydzień trenował bardzo lekko-ma zagrać ale raczej nie jest w pełni sił. W skandynawii panuje ogólne przekonanie że Odense jest obecnie najlepszym klubem w tym regionie. Mają wielu ciekawych grajków, a samo to że występują tam znani z Man Utd Djemba-djemba i Roy Carrol skłania mnie do tego aby liczyć się z tą drużyną. Jeżeli miałbym coś stawiać to handi +1.5 na Odense.
Warto za to spróbować dziś zagrać zwycięstwo Fulham. Na swoim stadionie Craven Cottage są bardzo mocni. W poprzednim sezonie mieli bodajże czwarty bilans w całej Premiership! W okienku transferowym nie było żadnych większych ruchów transferowych, ale moim zdaniem to tylko ustabilizuje sytuacje w klubie. Sezon ligowy zaczęli od wyjazdowej wygranej w Porstmouth. Fulham słynie przede wszystkim z bardzo solidnej defensywy. O tyły jestem spokojny,a z przodu tacy piłkarze jak Bobby Zamora, czy Andy Johnson na pewno coś ustrzelą. Poza tym piłkarze z Rosji przebyli na ten mecz około 3500km. Różnica czasu wynosi 5 godzin. Klub z gór Uralu ma w tym roku duże problemy w lidze. Nie zbyt dobrze dźwigają wagę sukcesu z poprzedniego roku. Moim zdaniem &quot;1&quot; w miarę pewne.
Kolejny mecz jaki wziąłem na tapetę to Sion - Fenerbahce. Spotkanie zostanie rozegrane w Genevie. Tureccy kibice mają zająć połowę stadionu! Fener na pewno nie odczuje tego że gra na wyjeździe, a tym bardziej Sion nie ma żadnej przewagi z gry &quot;u siebie&quot;. Obrona szwajcarskiej drużyny jest dziurawa podobnie jak ser z tych okolic ???? . Fener co prawda bez Alexa, jednak potencjał drużyny i apetyty aby w tym sezonie zdziałać coś w Europie są wielkie. Warto zagrać &quot;2&quot;
Mam nadzieje że nie zawiedzie Hamburg. Z tego co widze 3/4 forum gra ten mecz. Ja również. Jak ktoś już wspomniał w Guingamp nie zagrają Wilson Oruma i Eduardo Dos Santos. Ten drugi to moim zdaniem z 30% wartości drużyny. W poprzednim sezonie głównie dzięki niemu udało się zdobyć puchar. Guingamp z pewnośćią będzie zaciekle się bronić licząc na kontry. W takim systemie właśnie doskonale czuje się Eduardo dos Santos-bez niego nie daje większych szans Francuzą.
Skłaniam się ku Under 2.5 gola w meczu Dinamo Zagrzeb - Hearts. Nie zbyt dużo wiadomo mi o dużynie z Chorwacji. Jeśli chodzi o Hearts to po tym co pokazało w pierwszym meczu ligi Szkockiem uważam że przynajmniej na początku sezonu są słabi. Jeżeli gdzieś będą szukać swojej szansy to w meczu u siebie, a w Zagrzebiu myślę że będą chcieli mecz &quot;przeczekać.
 
K 0

kierbec

Użytkownik


TRABZONSPOR - TOULOUSE FC
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.09
Bukmacher: Betsafe
Stawka: 6/10​
Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie IV rundy LE, w którym na przeciw siebie staną drużyny z Turcji i Francji. Faworytem Bukmacherów jest drużyna Trabzansporu, moim zdaniem tylko dlatego iż jest gospodarzem tego spotkania. Mój typ opiera się głownie na poczynaniach obu klubów w lidze. Tranzespor w 2 kolejkach zainkasowł 3 pkt. Niezdołał pokonać na własnym stadionie Diyarbakirsporem. Liga Turecka dopiero się rozpoczyna, podobnie jak Francuska więc drużyna może nie jest w szcytowej formie, ale porażka przed własną publicznością moze dawać do myślenia kibicą, którzy z obawą mogą oczekiwac na dzisiejsze spotkanie. Drużyna Toulousy jest w fantastycznej formie. W poprzednim spotkaniu z AS Saint Etienne pokazała kawał dobrego futbolu. Grała widowiskowo a co najważniejsze skutecznie. Jeżeli zaprezentuje choć 70% tego co w Ligue 1 to na trudnym terenie rywala powinna spokojnie wygrać to spotkanie.Liczę tu w szczególności na Gignaca i Machado, którzy zaprezentowali już siłę swojego uderzenia. Ta broń może przydać się w razie skomasowanej obrony gospodarzy. Jednak była drużyna Mirka Szymkowiaka jest nieobliczalna, moze zremisowac to spotkanie, wątpię żeby zdołała tu wygrać, dlatego postanowiłem zagrać DNB.

Kadra na mecz:

Toulousa:

Bramkarze: Vidal, Blondel, Pele
Obrońcy: Ebondo, Cetto, Fofana, M&#39;Bengue, Nounkeu, Tabanou, Congré, Cesar.
Pomocnicy: Capoue, N&#39;Diaye, Braaten, Sirieix, Didot, Mansaré, Devaux, Sissoko, Machado.
Napastnicy: Gignac, Pentecôte, Soukouna.

Absencje: Larsen, Luan, Berson.


Trabzon:

TFC: Pelé, Blondel, Vidal - Ebondo, Cetto, Fofana, M&#39;Bengue, Nounkeu, Tabanou, Congré, Cesar - Capoue, N&#39;Diaye, Braaten, Sirieix, Didot, Mansaré, Devaux, Sissoko, Machado - Gignac, Pentecôte, Soukouna.
 
R 10

radziopb

Użytkownik
hahaha dobrze że później do domu wróciłem i nie postawiłem nic na Romę ????
Kto widział mecz, ten pewno wie o czym mówię ????Ale już dawno nie widziałem meczu, w którym Faworyt tak odstawiał nogi.. Niespodzianka stała sie faktem :-|
 
simons 646

simons

Forum VIP
Lazio jest na tyle nieobliczalną druzyną ze az strach sie bac postawic za 1.4 zreszta Efsborg wbrew pozora to nie sa leszcze sezon w szwecji trwa na dobre sa po 19 kolejce Lazio z tego co mi wiadomo od 3 miesiecy gralo 2 sparingi i wygrali superpuchar z Interem..chyba w chinach grali albo gdzies w tych rejonach..niepamietam do 21:00 temperatura spadnie
Elfsborg na pewno nie sa leszcze, ale w Lazio sie troche zmienilo od ostatniego niewypalu europejskiego, chociaz liga im zawsze szla jakos srednio to puchary - zwlaszcza wloch - niezle. Do tego warto zaznaczyc ze sie trener zmienil, na lepsze.
1.4 na pewno smiech na sali ... pamietam kurs byl 1.8 ale po zwyciestwie nad Interem zaczelo spadac. W Szwecji sezon w pelni, we Wloszech zaczyna sie w sobote, ale jak tez powiedziales Lazio mialo 2 tyg temu dosc istotne spotkanie z Interem w Chinach.
Tempretaura spadnie ... nigdy nie bylem w szwecji ale bylem w Polsce i we wloszech (okolice rzymu) to jednak lato jest tam gorzej przezyc (dla niektorych [starszych] doslownie) niz u nas. Normlanie bym nie bral tego zbytnio pod uwagi, ale synoptycy zapowiadaja przez ten okres jakies powietrze z afryki (czy jak to tam sie zwie, geografi nie studiuje ???? ) i ma byc pogoda w afrykanskim stylu.
Chociaz nie ukrywam ze pierwszy typ z sympatii do gospodarzy ???? chociaz ciagle mysle ze boisko i braki ( o ile sa na prawde istotne jak pisza) zrobia swoje ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Lazio (-1) - Elfsborg 1 @ 2.37✅
under 2.5 @ 1.80⛔
Wyglada na to ze i sklady i boisko przemawiaja za Lazio takze IMO wyglada to na 2-0 chociaz postawie under osobiscie.
Pomylilem sie o jedna bramke 3-0 ... chociaz moglo byc wiecej. Ogladalem 1 polowe i Lazio dosyc gladko gralo. standardowe zagrania Zarate, tylko szkoda ze nei trafil jednej sam na sam. Ogolem niezly mecz Elfsborg wielkiego meczu nie zagrali (bynajmniej z 1 polowy sadzac, bo pozniej mnie wieszajacy sie stream wkurzyl :p). Z kolei Cruz cieniutko cieniutko ...
Ballardini niezle pracuje z zespolem ... oby tak dalej :spokodfhgfh:
niestety ale ja wiedziałem napewno że lazio wygra i wygrywa jak ostatio patrzyłem hehehe
A ja wiem ze zaraz Twojego postu nie bedzie xD
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Na poczatek dzieki Lechowi za uratowanie kuponu ????
A teraz ocena na gorąco ich gry.
Niestety bardzo przeciętna nie napisałem słaba bo nie stracili gola.
Ale fani LEcha , którzy na początku nie byli fanami Smudy czuje , że jeszcze za grą w takim stylu zatęsknią.Brugia bardzo dobrze zorganizowana taktycznie : małe różnice między formacjami, gra na jeden dwa kontakty , szybkie przejscie z obrony do ataku...Lechici niemal odwrotnie.
Na rewanż myśle , że trener powinien pójsc po rozum do głowy i wspomóc Bandrowskiego w środku Injacem a Kikuta dac na obrone . PRzy akcjach szczegolnie prawa strona Brugii gdy spojrzymy kto zabezpieczal srodek byl tam tylko Bandrowski czasem przeciwko dwóm zawodnikom. Peszko , który dzieki jednemu pieknemu golowi w lidze według Kołtonia jest w &quot; życiowej formie &quot; no to gratuluje. Zapędzał sie do przodu bez powrotu po stracie piłki(u Smudy niedopuszczalne) niemal jak trzeci napastnik. Uff, dobrze , że najwieksze zagrożenie dla Lecha było po jego lewej stronie tam gdzie w mojej ocenie grał piłkarz meczu Gancarczyk .
Taki jest futbol to tylko jeden gol ale diametralnie odmienia on sytuacje bo to Fc Brugge musi strzelic gola i sie odkryc nie Poznaniacy.
Mawia sie , że klasowy zespol potrafi wygrac mecz grając źle i brzydko oby tak było , oby Lech na tle Brugge był na tyle klasowym zespołem żeby awansował do fazy gr. Le. Niezależnie od okolicznosci i stylu wszak wynik jest sprawą pierwszorzędną.
Na koniec przypominam nigdyś słowa Smudy , którego drużyny &quot; trzymały sie na nogach&quot; nie wykonując do przesady duże ilsoci wślizgów. Ponieważ Franz twierdził , że piłkarz jest groźniejszy w odbiorze gdy stoi twardo na nogach i ma nad swoim ciałem 100% panowania...zwrócie uwage ile dzis bylo takich niepotrzebnych zagrac w samej pierwszej polowie np. Stillica , który za conajmniej jeden mógł ujrzec żółtko.
Oby po awans.
pzdr
 
gost3k 0

gost3k

Użytkownik
Fulham - Amkar​

Ekipa z Craven Cottage znajduje się w dobrej dyspozycji, świadczą o tym niedawne potyczki z Vetrą. Litwini w dwumeczu nie mieli zupełnie nic do powiedzenia. Efektowna wygrana pokazuje zaangażowanie Fulham. Fakt debiutu ekipy z Londynu w europejskich pucharach sprawi, że będą chcieli jak najlepiej się zaprezentować. Amkar nie będzie traktować LE jako priorytetu, ze względu na trudną sytuację w lidze. Walka o utrzymanie jest napewno ważniejsza. Fulham u siebei pewnie wygra, bo w Rosji różnie być może.

Fulham - Amkar 1,50✅✅
No i ładnie weszło ???? :spokodfhgfh:
Poza Romą brak większych niespodzianek ;]
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
a co jest z Dynamem Bukareszt? wie ktoś o co k&#39;mon? kupon mi zamyka więc się ucieszyłem gdy przy 0-1 w 83 min nagle anulowano, ale czy wie ktoś dlaczego?
EDIT: już widze że przegrali 0-2 ???? tylko czemu na livesports &quot;anulowano&quot; i na kuponie jeszcze nie rozliczone :|
 
K 0

krakk

Użytkownik
Dla mnie żadnych niespodzianek, no może jednak niespodzianka jest to ze nie ma niespodzianek.. wyniki bardzo pewne, faworyci wygrywali spotkania minimum dwoma bramkami
 
gibakrk 0

gibakrk

Użytkownik
piękna runda, wszystkie mecze weszły (nie stawialem Romy) i dzisiejszy dzień +420zł ✅✅✅:spokodfhgfh:

zaimponowała mi forma Lazio, do tego dobra Genoa, Ajax, Benfica i Galata - pewki.
In plus zaskoczył mnie Szakhtar :spokodfhgfh:
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
ja tez dośc dobrze do przodu ale jak ktoś postawił Athletic Bilbao i oglądał mecz to ładnie sie nawqrwiał .....Niedość ze zaczeli najpózniej to zapewnili mega nerwy do końca . ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom