>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IV Runda el. LM: APOEL Nikozja - Wisła Kraków 23.08.2011 (rewanż)

Status
Zamknięty.
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
&lt;table class=&quot;uTableBetOffer&quot; summary=&quot;[...]&quot; id=&quot;uTableGridsb.grid.betOfferType.headToHead_1314115636177&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;uTrLevel5&quot;&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;uTrLevel5&quot;&gt; &lt;td colspan=&quot;6&quot;&gt; Czy ten zawodnik otrzyma przynajmniej jedną żółtą lub czerwoną kartkę w tym meczu?
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;uTrLevel5&quot;&gt; &lt;td&gt;
R. Sobolewski Tak 3,20 1/5 Unibet

Shon19, też to właśnie zauważyłem i w momencie jak będziemy bronić pewnie przez większość meczu jednobramkowej zaliczki, to ja sobie nie wyobrażam żeby Sobol skończył mecz bez choćby jednej żółtej kartki.
&lt;/td&gt; &lt;td colspan=&quot;6&quot; class=&quot;uTdLevel2&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Postawiłem to zdarzenie, też nie wyobrażam sobie aby Sobol dzisiaj przynajmniej żółtej kartki nie dostał.
W przeglądzie sportowym pisało, że Sobol jest drugi w klasyfikacji najczęściej faulujących w tej edycji LM.
Kurs naprawdę bardzo atrakcyjny i również polecam ten typ!
Przypomnijcie sobie rewanż Wisły z Panatą, oraz mecz Polska - Niemcy na euro 2008.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Za oficjalną stroną Wisły i 90minut.pl
Melikson i Lamey w pierwszym składzie.
Także wygląda na to, że była to tylko gra psychologiczna. Szanse Wisełki rosną!
 
dacity 15

dacity

Użytkownik
Ja na dziś zagrałem że Wisła nie strzeli bramki. Jak widać po ostatnich meczach nie ma kto za bardzo tam postraszyć, z Koroną 0-0 a w pierwszym meczu z APOELem też tak na prawdę nie było żadnej &#39;setki&#39;, oprócz bramki Małego. Poza tym mecz będzie na trudnym terenie, w upalnej Nikozji. Do tego Wisła pierwszy swój mecz wygrała i tak na prawdę nie musi już strzelać bramek. Trener Maaskant to bardzo mądry gość, Wiślacy na pewno nie rzucą się do ataku.
APOEL Nikozja - Wisła Kraków
Typ: poniżej 0.5 (Wisła Kraków)
Kurs: @2.10 (Tobet)​
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Dobrym betem moim zdaniem jest under 2.5. Kurs oscyluje około 1.60. Wisła nie rzuci się do ataku. Obrona Wisły w miarę równo gra, nie traci dużo bramek. W pierwszym składzie zagra Melikson i to duży atut w kontratakach. Czy Apoel od początku ruszy do sforsowanych ataku? Raczej nie, bo mogą nadziać się na szybką kontrę. Szybka utrata bramki przez gospodarzy oznacza ich odpadnięcie, bo nie wierzę że mogą strzelić 3 bramki Wiśle..
Mecz moim zdaniem na under 2.5
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: LM
APOEL - Wisła Kraków
Wisła Kraków over 1.5 gola ⛔
4.50
Bet365


Za niespełna 30 minut rozpocznie się mecz jak to gdzieś dzisiaj przeczytałem &quot;najważniejszy w polskiej piłce klubowej w XXI wieku&quot;. Coś w tym może jest, w końcu ostatni raz klub z naszego kraju zagrał w LM jeszcze w 20 stuleciu. Ad rem. stawiam na over 1.5 gola dla Wisły Kraków z prostego powodu. Po pierwsze nie potwierdziły się plotki o tym, że Melikson nie zagra. Siła ofensywna zatem znacznie wzrasta. Po drugie zakładam scenariusz, że Wisła strzeli w tym meczu bramkę, a co za tym idzie ekipa z Cypru będzie musiała się bardzo otworzyć aby zachować jakiekolwiek szanse na awans. To może sprawić, że Wisła zada decydujący cios i strzeli drugą bramkę. Przy dwóch golach Wisły, APOEL będzie musiał strzelić aż 4. Wątpię aby udało im się wpakować tyle razy piłkę do bramki Wisły (w tym sezonie krakowianie tracili co najwyżej 1 gola na mecz). Typuję wynik 2:2. Życzę powodzenia Wiśle !
------------------------------

E: Jednego strzelili ... oni niestety trzy. Kluczowy moment: błąd Małeckiego przy pierwszej bramce (zawodnik po to stoi przy pierwszym słupku aby właśnie takie piłki za wszelką cenę wybijać). Gdyby nie ten &quot;śmieszny gol&quot; mecz mógłby wyglądać zupełnie inaczej. Wisła liczyła na obronę wyniku z Krakowa i to się zemściło. Szkoda też, że Sobol tak szybko załapał &quot;żółtko&quot; i Maskant musiał go zmienić co od razu odbiło się na naszej defensywie. Ogólnie dużo emocji aż do końca spotkania. Warto było poświęcić 90 minut na zobaczenie tego meczu. Brawo Wilk za zdobytą bramkę. Brawo Wisła za zwycięstwa ze Skonto, Loveczem i walkę z APOEL-em !
 
R 9

rakan

Użytkownik
Jeśli Wisła nie zmieni gry o ile to można nazwać grą bo praktycznie nie mogą wyprowadzić piłki i się przy niej utrzymać to za dobrze niestety nie będzie :?
 
maniaknhl 4

maniaknhl

Użytkownik
Musi wejść Iliev i jeszcze ktoś bardziej doświadczony szybko bo po prostu emocje wzięły górą i chłopaki poszli w psychike... jeśli zaczną troche utrzymywać sie przy piłce to już bedzie lepiej.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie ma co winić Wisły. Trafili na rywala o jak się okazało 2 klasy lepszy i zasłużenie dostali te 3 bramki. Apoel miał dużo sytuacji 85-90% także i tak nie ma co teraz żałować kilku minut.

I nawet nie ma co też dyskutować o personaliach lub taktyce. Apoel zasłużenie awansował, a my podbijmy poraz kolejny fazę grupową LE. Wierzę w ten zespół mimo takiej porażki
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
A ja w Wisłę nie wierze. To co pokazała to jeden groźny strzał i to wszystko. Niestety ale całkowicie zasłużenie awansował APOEL, a Wisła będzie miała problem żeby pograć coś nawet w Lidze Europejskiej z taką &quot;grą&quot; (bo trudno powiedzieć, żeby grali- trudno tak nazwać wybijanie i całkowity brak koncepcji).
Teddy Boys ja uważam, że mecze które porównujesz, ten z Bragą i Panathinaikosem były jednak inne. Wisła zasłuzyła na awans w meczu z Grekami, Lech był tylko trochę słabszy od Bragi a dzisiaj to była KOLOSALNA różnica poziomów.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Na wstępie ostrzeżenie , że głupie posty będą kasowane a skrajnie idiotycznie jednozdaniówki karane kartkami.
Teraz o meczu. Patrząc obiektywnie ogólnie w dwumeczu APOEL był drużyną dużo lepszą , imponowali techniką , taktyką ładem i składem. Ale jak to powiedział Borek na końcu tak i ja się z tym zgadzam , że liczył że dzisiejszego wieczora piłka nie będzie sprawiedliwa , ale jednak była to i APOEL fetuje awans.
Wiadomo , LM prestiż itp itd. LE za to większe szanse na ugranie czegokolwiek. Ale ja bym chyba wolał zobaczyć Wisłę w LM i nawet bilans 0-6 niż w LE i jakieś pkt.
Nie wiem , może to odszczeknę za jakiś czas ,może Braga zwojowała LE może i Wisła zwojuje , ale póki co wielka szkoda tej porażki - jedynej z 6 meczów kwalifikacyjnych.
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Teraz będą tuta posty oznajmiajace jaki to APOEL nie silny ????
Przed pierwszym meczem nikt tego nie wspomniał.

Jacy oni silni??

Panowie łatwiejszych nie będzie.
Łatwiejszej drogi jak Lech w tamtym roku i Wisła teraz też nie będzie.

Te kluby awansują grają w Lidze Mistrzów zarabiają pieniądze i się rozwijają a my toimy w miejscu .........
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
APOEL pokazał Wiśle jak sie gra w takich rozgrywkach.
Prawda jest taka...że Cypryjczycy na pewno nie będą &quot;chlopcem do bicia&quot; w LM......
Z panathinaikosem....odpadlismy moim zdaniem nie zasluzenie.....

Ale dzisiaj......BEZ APELACYJNIE pozamiatali nas pieknie...
Szkoda tylko jednego...ze nie dali rady do koncowego gwizdka wytrzymac.....

Bravo Wisła Za ambicje...ale to za mało...
PUCHAR UEFA....hmmm szanse na pewno sa na wyjscie z grupy.

Teraz będą tuta posty oznajmiajace jaki to APOEL nie silny ????
Przed pierwszym meczem nikt tego nie wspomniał.

Jacy oni silni??

Panowie łatwiejszych nie będzie.
Łatwiejszej drogi jak Lech w tamtym roku i Wisła teraz też nie będzie.

Te kluby awansują grają w Lidze Mistrzów zarabiają pieniądze i się rozwijają a my toimy w miejscu .........
Ale pomyliles pojecia chyba.....
Nie mowimy ze sa silni.....
Ale byli po prostu DUZO LEPSI od nas....Zreszta jak sledzisz mecze to widziałbys ze rok temu APOEL zabierał punkty druzynie z Atletico Madryt...jak i rowniez 2 lata temu Chelsea.....nie ma porownan z dzisiaj...
Zagrali po prostu tak jak mieli zagrac.
 
maniaknhl 4

maniaknhl

Użytkownik
Powiedzcie mi czemu wisła zamiast brać na cypr kucharza nie wzięła psychiatrów. Co jak co ale moim zdaniem taktyka wisły była zła dopiero przegrywając 2-0 zaczęli &quot;grać&quot; po prostu psychicznie przegrali ten mecz... Apoel był do ogrania ale wiśle zabrakło czegoś takiego co ma lech ogrania z silnymi drużynami jak manu c. Psychika i tyle przegrali już w szatni przed meczem...
 
19polonista11 2

19polonista11

Użytkownik
Swoja droga to odetchnalem z ulga gdy APOEL strzelil 3 bramke. Wyobrazcie sobie Wisle na Camp Nou, Stamford Bridge, Old Trafford, czy Santiago Bernabeu.. 0:4? 0:5? Czy moze 0:6, albo 0:7? W pierwszej polowie gra byla zalosna, Wisly nie dalo sie ogladac. Malecki i Melikson glupie straty i wybijanie pilki na oslep. I tak niezle sie skonczylo, bedzie Liga Europejska, troche nizszy poziom, ale czy oby nie za wysoki jak na polskie realia?
 
hama 11

hama

Użytkownik
Na wstępie ostrzeżenie , że głupie posty będą kasowane a skrajnie idiotycznie jednozdaniówki karane kartkami.

Teraz o meczu. Patrząc obiektywnie ogólnie w dwumeczu APOEL był drużyną dużo lepszą , imponowali techniką , taktyką ładem i składem. Ale jak to powiedział Borek na końcu tak i ja się z tym zgadzam , że liczył że dzisiejszego wieczora piłka nie będzie sprawiedliwa , ale jednak była to i APOEL fetuje awans.

Wiadomo , LM prestiż itp itd. LE za to większe szanse na ugranie czegokolwiek. Ale ja bym chyba wolał zobaczyć Wisłę w LM i nawet bilans 0-6 niż w LE i jakieś pkt.

Nie wiem , może to odszczeknę za jakiś czas ,może Braga zwojowała LE może i Wisła zwojuje , ale póki co wielka szkoda tej porażki - jedynej z 6 meczów kwalifikacyjnych.
Mam podobne zdanie.

Tłumacze sobie, że Liga Europejska to większe szanse an wyjście z grupy itd itp, ale prawda jest taka, że każdy wolałby zobaczyć polski zespół w grupowej fazie Ligi Mistrzów, w LE już się napatrzyliśmy w ostatnich sezonach na świetną grę Lecha, ale jednak to nie to samo co Liga Mistrzów.

Prawda też jest taka , że jeżeli dziś Wisła przeszłaby to uznałbym piłkę nożną za grę hazardową ???? Przez pierwszą połowę nie zagrali praktycznie nic.

Kolejny raz okazuje się, że najlepszą obroną jest atak, jak wisła po przerwie zaczęła atakować (a juz w ogóle po bramce na 2-0) to przynajmniej stwarzali sobie okazje, a taka gra typu wszyscy na swoim polu karnym i jak dostaniemy piłke to wybijamy zamiast próbować kontratakować (czytaj wybijamy=dostarczamy darmową piłkę do kolejnej szarży APOELU) to bez sensu...



Dobra nie ma co płakać, teraz będziemy kibicować Wiśle w Lidze Europy, na pewno z sporo bardziej osiągalnymi zespołami i realnymi szansami na awans z grupy przy dobrym losowaniu, chociaż jak pokazał Lech nawet przy fatalnym losowaniu można dać radę ????
No i liczę, że Legia i po jakimś 3-0 również Wrocławianie do Wisły dołączą ????
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Teraz o meczu. Patrząc obiektywnie ogólnie w dwumeczu APOEL był drużyną dużo lepszą , imponowali techniką , taktyką ładem i składem. Ale jak to powiedział Borek na końcu tak i ja się z tym zgadzam , że liczył że dzisiejszego wieczora piłka nie będzie sprawiedliwa , ale jednak była to i APOEL fetuje awans.

Wiadomo , LM prestiż itp itd. LE za to większe szanse na ugranie czegokolwiek. Ale ja bym chyba wolał zobaczyć Wisłę w LM i nawet bilans 0-6 niż w LE i jakieś pkt.

Nie wiem , może to odszczeknę za jakiś czas ,może Braga zwojowała LE może i Wisła zwojuje , ale póki co wielka szkoda tej porażki - jedynej z 6 meczów kwalifikacyjnych.
Nie oglądałem dziś niestety całego meczu ale pewnie nie mam czego żałować ;)
Obejrzałem od 10 do 25 minuty i Wisła w tym czasie mi się podobała, pewnie w obronie, wyprzedzali rywali, ci ich często faulowali.
No i Małecki miał świetną okazję to zamiast podać w pole karne (nie pamiętam kto tam był ale na pewno bez obrońcy) to podał bramkarzowi na aut bramkowy..

Też bym wolał ich w LM nawet gdyby tam nic nie mieli ugrać zamiast LE i czegoś tam ugranego.

Końcówka to już ogólnie jakaś porażka. Ta bramka to nie wiem jak można było stracić. Bramkarz Wisły w fragmentach, które widziałem nie potrafił złapać piłki. O wznowieniach gry nie mówię bo to co widziałem to szło w trybuny.
Co jeszcze mi się nie podobało - od 87 minuty do końca mamy kilka minut a gry było może 90 sekund. Nie wiem czemu sędzia tak postąpił. Zmiana trwała chyba z dwie minuty, gość jakiś leżał pewnie z kolejne dwie.
Ok, Wisła może nic z tego by nie zrobiła ale mimo wszystko wyglądało to beznadziejnie.

Kolejna szansa ogromna została zaprzepaszczona. Pamiętam doskonale jak było kilka lat temu w Atenach, teraz przegrywamy ale w stylu pewnie jeszcze gorszym (chodzi mi o grę bo z tego co czytam Wisła nic nie pokazała).
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Swoja droga to odetchnalem z ulga gdy APOEL strzelil 3 bramke. Wyobrazcie sobie Wisle na Camp Nou, Stamford Bridge, Old Trafford, czy Santiago Bernabeu.. 0:4? 0:5? Czy moze 0:6, albo 0:7? W pierwszej polowie gra byla zalosna, Wisly nie dalo sie ogladac. Malecki i Melikson glupie straty i wybijanie pilki na oslep. I tak niezle sie skonczylo, bedzie Liga Europejska, troche nizszy poziom, ale czy oby nie za wysoki jak na polskie realia?
JA sobie wyobrażam , a właściwie przypominam co się działo jak Lech jechał na City of Manchester Stadium , czy do Turynu. Czy jak grał z Feyenordem. Każdy prześcigał się w analizach i żelaznymi argumentami popierające handi na City czy Juve. Ba , handi 2,3,4 bramkowe.

Wiem , że MU, FCB , CFC , czy RMFC to nie City czy Juve , ale jak nie spróbujemy to się nei dowiemy. Barcelona już przy Reyomnta poległa raz.

I zgadzam się z tym kto coś wcześniej napisał , że takie kluby jak APOEL , grają wygrywają awansują i się rozwijają , my niestety nie.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Swoja droga to odetchnalem z ulga gdy APOEL strzelil 3 bramke. Wyobrazcie sobie Wisle na Camp Nou, Stamford Bridge, Old Trafford, czy Santiago Bernabeu.. 0:4? 0:5? Czy moze 0:6, albo 0:7? W pierwszej polowie gra byla zalosna, Wisly nie dalo sie ogladac. Malecki i Melikson glupie straty i wybijanie pilki na oslep. I tak niezle sie skonczylo, bedzie Liga Europejska, troche nizszy poziom, ale czy oby nie za wysoki jak na polskie realia?
Takie posty jak Twój powinno od razu się wywalać i w nagrodę dawać ostrzeżenie bo z wypowiedzi aż bije &#39;miłością&#39; ale i nierozgarnięciem.
Czemu nie napiszesz od razu 0:19 ? Przecież to bardziej realne.
W LM grały wg mnie drużyny znacznie gorsze niż Wisła a jakoś nikt nie dostawał takiego lania.
Może i wszystkie pojedynki by przegrali ale wg mnie i tak byłby to krok do przodu.
A tak co? Zostaje Ci pompowanie się co wymyśli Wojciechowski i później kolejny płacz, że jesteście w .. każdy sobie może dokończyć.

Nie kibicuje Wiśle, Polonii, Legii itd ale chcialem, by w końcu ekipa z Polski zagrała w grupie nieważne czy była dziś gorsza czy nie.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Swoja droga to odetchnalem z ulga gdy APOEL strzelil 3 bramke. Wyobrazcie sobie Wisle na Camp Nou, Stamford Bridge, Old Trafford, czy Santiago Bernabeu.. 0:4? 0:5? Czy moze 0:6, albo 0:7? W pierwszej polowie gra byla zalosna, Wisly nie dalo sie ogladac. Malecki i Melikson glupie straty i wybijanie pilki na oslep. I tak niezle sie skonczylo, bedzie Liga Europejska, troche nizszy poziom, ale czy oby nie za wysoki jak na polskie realia?
Moim zdaniem piszesz głupoty totalne.
Dzisiejsza gra Wisły była uzależniona tym, że zdecydowanie od początku starali się obronić zaliczkę z Krakowa.
Jeżeli graliby w LM to moim zdaniem wyglądałoby to zupełnie inaczej, to nie Wisła była by z przodu, nie miałaby czego bronić, nikt by na nich nie stawiał i graliby moim zdaniem z Realem czy Manchesterem paradoksalnie mniej spięci niż dzisiaj...
A tak nawiasem czy przypadkiem nawet przegrani z LM (w grupowej 3) nie idą do LE hee , więc zastanów się co piszesz, bo jak widzimy jesteś za Polonią, ale ja też nie jestem za Wisła ale głupot o nich nie piszę, no ale skoro 3 bramka Apoelu sprawiła ci przyjemność to się delektuj... (uwielbiam taką zawiść - porażka)
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
JA sobie wyobrażam , a właściwie przypominam co się działo jak Lech jechał na City of Manchester Stadium , czy do Turynu. Czy jak grał z Feyenordem. Każdy prześcigał się w analizach i żelaznymi argumentami popierające handi na City czy Juve. Ba , handi 2,3,4 bramkowe.

Wiem , że MU, FCB , CFC , czy RMFC to nie City czy Juve , ale jak nie spróbujemy to się nei dowiemy. Barcelona już przy Reyomnta poległa raz.

I zgadzam się z tym kto coś wcześniej napisał , że takie kluby jak APOEL , grają wygrywają awansują i się rozwijają , my niestety nie.
Też to pamiętam. Na każdym forum oczywiście loża szyderców z obozu klubów polskiej ligi nie związanych z Lechem i pompowanie bańki ile to się wygra na grupowych meczach stawiając przeciw Lechowi.
O handi już nie wspomne bo to był już dla nich raj.

A dostali mocnego pstryczka w nos i słusznie ????

Lech mimo bodajże najmocniejszej grupy zdołał walczyć i to z jakim skutkiem.
Tutaj przecież nie wiadomo nawet na kogo Wisła by trafiła. Może akurat teoretycznie słabsze ekipy, gdzie o punkty wówczas byłoby łatwiej.
Ale lepiej oczywiście śmiać, cieszyć się z awansu Apoelu. W sumie nie dziwne - bo to .. takie polskie :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom