>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IV Runda el. LM: APOEL Nikozja - Wisła Kraków 23.08.2011 (rewanż)

Status
Zamknięty.
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Z informacji ogólnych ,z przedpołudnia podobno Melikson ma uraz śródstopia , natomiast P.Małecki nie zagra (nie wiadomo dlaczego ??)
Mołgbyś podać jakies info tej wiadomości.Na oficjalnej Wisły nie ma nic ze Małecki nie zagra
 
arkajol 38

arkajol

Użytkownik
Nie wydaje mi się, że w ty meczu będzie &quot;under&quot;, po pierwsze Wisła &quot;cudem&quot; wygrała w Łoweczu, także na wyjazdach w obecnym składzie nie idzie najlepiej, teraz jeszcze będzie mocniejszy rywal, po drugie, przecież Champions League to jest wielka kasa i szansa na wypromowanie się, wg mnie Cypryjczycy od razu mocno zaatakują i tutaj będzie trzeba liczyć na udaną kontrę Krakowian. Po trzecie moim zdaniem defensywa Wisły jest po prostu słaba, także nie widzę szans na zachowanie czystego konta &quot;Białej Gwiazdy&quot;....
Bezpieczny typ:
powyżej 1.5 bramki @ 1,40
Jeśli, Wisła chce awansować:
Goście trafiaj: TAK @ 1,59
 
zohan 3

zohan

Użytkownik
Wydaje mi się, że kontuzja Meliksona to jednak zasłona dymna. Gdyby jednak nie zagrał, szanse Wisły znacząco maleją( zwłaszcza, że Wisła musi skupić sie na obronie i grze szybką kontrą). Ile traci ofensywa Wisły bez Meliksona mogliśmy zaobserwować w meczu z Koroną. Co do Małeckiego i jej roli w zespole, to moja opinia na jego temat jest odmienna do większości forumowiczów. Dla mnie to przeciętny grajek i jestem zdziwiony opiniami o jego zbawiennym wpływie na grę Wiślaków. W moim mniemaniu jest zbędny także w reprezentacji zwłaszcza w obecnej formie, która jest daleka od dyspozycji z poprzedniego sezonu. W pierwszym meczu poza akcją bramkowa także nic nadzwyczajnego nie pokazał.
Większość atutów sportowych jak i pozasportowych (poza wynikiem pierwszego spotkania ???? ) jest po stronie cypryjczyków.
Stawiam więc:
Typ na awans : APOEL - 2,50 (bet365)
P.S. Oczywiście jeśli się pomyliłem, będę bardzo szczęśliwy, a postawione pieniądze stracę z przyjemnością ????
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Nie wiem o co chodzi z tą zasłoną dymną na Maora, że niby co APOEL wyjdzie z bardziej ofensywnym składzie? Przecież oni i tak muszą postawić na atak, bo mają do strzelenia przynajmniej jedną bramkę, więc sadzę, że z Maorem jednak coś jest i to już duże osłabienie, bo nie będzie w pełni sił jeżeli wyjdzie zagrać. Maor do siła napędowa do kontry i Wisła teraz dużo tu traci. Ja bym nie kombinował i postawił na Obronę Częstochowy, jeżeli udałby się dowieźć 0-0 do przerwy, to Cypryjczycy w drugiej połowie będą już pod dużym napięciem, wtedy wpuścić nawet kontuzjowanego Maora i próbować kontr. Podstawa - nie tracić gola w pierwszej połowie, jak APOEL strzeli szybko pierwszą bramkę, to obawiam się, że po LM.
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Praktycznie wszystko o meczu Wisły zostało już tutaj napisane. Strasznie ciężki mecz do typowania. W zasadzie dla mnie to jest typowe No Bet. Jednak z racji tego, że jest to mecz który może przejść do historii polskiej piłki kopanej nie chce oglądać go na sucho ;).
Informacja o Meliksonie myślę, że jest trochę zagrywką psychologiczną, bo gdyby jednak było to info prawdziwe, Wiśle dużo ciężej będzie o dobry wynik (awans). Nie odkryje ameryki jak stwierdzę, że Wiślacy zagrają z kontry. Jak wiadomo nasze drużyny w tej taktyce czują się najlepiej, i oby po jednej z takich kontr strzelili bramkę, która otworzy im, jak to wszyscy na około mówią bramy do raju :cool: Na pewno będzie o to ciężko ale mam nadzieję, że po meczu wszyscy którzy trzymają kciuki za polski zespół, będą skakać z uniesionymi wysoko rękami;)
Moja propozycja na dzisiejszy wieczór
Wisła over 0.5 @1.65
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wujo 360

wujo

Użytkownik
Nie wiem dlaczego wszyscy tak sceptycznie podchodzą do tego meczu. Apoel to nie jest drużyna górnych lotów. Faktycznie w pierwszych 20 minutach pierwszego meczu sprawiali dobre wrażenie operując ładnie gałą ale to nie przynosiło praktycznie żadnego zagrożenia bramkowego. Wisła od początku tych eliminacji gra podobnym schematem. Dużo trudniej gra im się z rywalem, który gra zachowawczo na zero z tyłu. Ale jeśli już rywal otwiera się i idzie na wymianę z Wiślakami to Wisła potrafi to szybko wykorzystać grając jak do tej pory kapitalnie z kontry. Upał tutaj nie ma żadnego znaczenia, bo 90% składu grało już w takich warunkach. Każdy kto oglądał pierwszy mecz wie, że to Wiślacy tamten mecz wytrzymali lepiej kondycyjnie, bo APOEL około 65 minuty opadł z sił... Wisła gra doskonale w tych eliminacjach pod względem taktycznym, nie podpala się. Apoel cisnął ich 20 minut, oni przetrzymali to i z dozą spokoju realizowali założenia trenera (tym mnie pozytywnie zaskoczyli). Pierwszy mecz wiadomo, mógł się skończyć równie dobrze 0:0 ale jedna kontra + błysk PM i 1:0. Dzisiejszy mecz wg mnie będzie dużo bardziej otwarty, a taką grę preferuje Wisła. Maskant na 100% nie pozwoli bronić wyniku, bo wie jak to się może skończyć. Widzę dzisiaj wymianę ciosów i kilka bramek. Wg mnie kurs 4.40 (betsafe) jest mocno przesadzony, bo Wisła ma kim strzelać dzisiaj bramki, a na wyjazdach prezentowali się do tej pory bardzo solidnie.
Proszę nie zarzucać mi hurapariotyzmu, bo jeśli chodzi o zamiłowania klubowe to fanem Wisły na polskim podwórku nie jestem.

Typ: Wisła [4.40] Betsafe
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Melikson nie zagra w wyjściowej 11. Co do Małeckiego to nie wiem skąd takie info. Z mojej perspektywy pewnym typem jest zwycięstwo APOELU. Nawet za drobne ryzykuje -1.5 po kursie 3.50. Wisła za pewne ustawi się na kontry więc APOEL cały czas będzie atakował. I tak jak wyżej piszą na pewno zaatakują od pierwszych minut. Co do tych warunków to na pewno działa na minus dla Wisły zobaczymy w jakim stopniu. APOEL gra piłką w Wiślę więcej próbowania indywidualnie więc dla tych graczy to będzie myśle duże utrudnienie. Do tego te 15 lat historyczny mecz. Jak nie teraz to kiedy ? To jest jedna wielka bzdura. Właśnie nazywanie tego historycznym meczem wcale nie pomaga graczom. Więdzą jaka to jest szansa i na psychike to uderza, tym bardziej jak zacznie się nie układać. Wiadomo zawsze że jęśli czegoś za bardzo się chce to wtedy się nie układa najlepiej. Jak dla mnie pewna 1.
 
jaquar 33

jaquar

Użytkownik
Trochę boję się o szybkiego gola APOELu, po tym mocno otwarty mecz i jakąś dramaturgię. Nieważne po jakim meczu to zrobią, ale przewiduję jednak awans Wisły. Nie wierzę mocno w temperaturę, że podetnie płuca naszym.
Obstawiam remis za małe pieniądze. Wydaje mi się, że jeśli nie będzie szybkiego odrobienia strat przez APOEL (a jeśli nawet to luz) to wynik 1:1 jest całkiem realny i spokojny do ugrania.
Jeszcze przed pierwszym meczem eliminacyjnym wydawało mi się, że Wisła jest moim faworytem do awansu. Nie zmieniam zdania i wciąż wierzę w ten cel, który mam nadzieję był nie do ugrania od 15 lat.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Znów wszędzie można przeczytać faworyzowanie Apoelu. Nie wiem na podstawie czego takie rzeczy się wypisuje. Byli lepsi przez pierwsze pół godziny w Krakowie. Ale później jak dla mnie nie pokazali nic specjalnego. Po stracie bramki znów zaczęli przeważać ale nie można się temu dziwić. Podstawowym zadaniem Wisły było nie stracić bramki u siebie i ten plan udało się zrealizować. Dziś liczę, że sztab dobrze to wszystko przemyślał i że w końcu zobaczymy nasz zespół w grupowych meczach LM.
Nie ma co zwalać winy na pogodę, duchotę nie do wytrzymania i nie wiem co jeszcze.
Przecież Slovan miesiąc temu potrafił wywieźć stamtąd bezbramkowy rezultat to dlaczego Wisła nie może?
Ok, czytałem, że Slovan miał dużo szczęścia ale przecież ono jest potrzebne.
Nie podejmuje się typowania tego meczu ale jestem za naszą ekipą, niech w końcu ktoś z Polski zagra w grupowej fazie LM ????
 
misiek111232 16

misiek111232

Użytkownik
Ja jednak spróbuje zagrać, o male pieniądzę na typ:
Kto będzie prowadził po pierwszej połowie?
X 2,15

Wydaje mi się, że to jest bardzo możliwe czemu.? Ponieważ na pewno zawodnicy z Krakowa wyjdą mocna nastawieni na obronę i tylko będą atakować z kontrataku.. Wystarczy im sił na 60-70 minut, nawet przy wielkim tępię gry dopingowanym przez własna publiczność Apoelu. Sory panowie,że tak uważam ale przy tej temperaturze żaden zawodnik Wisły nie jest przyzwyczajony grać i puca odczują dzisiaj. Jednak to jest wielka presja, WIELKIE PIENIĄDZE, wielki prestiż. Nie zalecam grania tu o duże stawki w Tym meczu &quot;Piłka jest jedna, a bramki są dwie&quot; i do każdej może wpaść xD
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
ja w meczu wisły zaryzykowałbym under 1,5 po kursie 2,75, ale to dla ryzykantów ???? w meczu prawdopodbnie bedzie obrona Czestochowy ???? i wisła bedzie liczyć na grę z kontry. Według mnie mecz skończy się 0:0 lub 1:0 dla którejś z drużyn
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Nie wiem skąd wyciągaliście wnioski, że Apoel był drużyną lepszą od Wisły. Jak dla mnie nic specjalnego nie zagrali, i Wisła mecz zasłużenie wygrała. Co do dzisiejszego meczu, nie mogę się z wami zgodzić, że Wisła będzie murowała bramkę i grała z kontry, Apoel to nie Barca i jak narzuci się im ostrego presa gubią się, poza tym chcąc grać defensywnie musielibyśmy być skoncentrowani przez 90 minut, a zbytnie cofniecie może nas zgubić dlatego Wisłą musi grać swoje o pierwszych minut. Zachwalanie gry Apoelu w poprzednich latach też nie ma sensu bo to dwie zupełnie inne drużyny z tamtej drużyny jest może ze czterech zawodników. Dlatego jestem pewien awansu Wisły
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Typowy no bet...Kibicuje Wisle i zycze jej by nie przegrywala 0-2 do przerwy po błędach w obronie,lecz zeby wyszła na prowadzenie po skladnej kontrze
 
picia 13

picia

Użytkownik
Szczypior1990, dokładnie - mówienie, że Wisła wygrała szczęśliwie w Krakowie jest mijaniem się z prawdą. To tak kilka statystyk ze spotkania w Krakowie:
Wisła Kraków - APOEL Nikozja
Bramki: 1-0
Strzały: 13-9
Strzały celne: 4-4
Interwencje bramkarzy: 4-3
Rzuty rożne: 8-5
Posiadanie piłki: 47% - 53%
Żółte kartki: 3-2
Źródło: UEFA.com
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
A co myślicie o typie na to, że Sobolewski dostanie dzisiaj :zoltakartka:. Kurs to 3.2 w Unibecie? Moim zdaniem jest to całkiem prawdopodobne, biorą pod uwagę stawkę dzisiejszego spotkania i możliwe scenariusze.
✅✅✅Sobolewski w 31 minucie:zoltakartka:
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
&lt;table class=&quot;uTableBetOffer&quot; summary=&quot;[...]&quot; id=&quot;uTableGridsb.grid.betOfferType.headToHead_1314115636177&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;uTrLevel5&quot;&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;uTrLevel5&quot;&gt; &lt;td colspan=&quot;6&quot;&gt; Czy ten zawodnik otrzyma przynajmniej jedną żółtą lub czerwoną kartkę w tym meczu?
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;uTrLevel5&quot;&gt; &lt;td&gt;
R. Sobolewski Tak 3,20 1/5 Unibet

Shon19, też to właśnie zauważyłem i w momencie jak będziemy bronić pewnie przez większość meczu jednobramkowej zaliczki, to ja sobie nie wyobrażam żeby Sobol skończył mecz bez choćby jednej żółtej kartki.
&lt;/td&gt; &lt;td colspan=&quot;6&quot; class=&quot;uTdLevel2&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Nawet w przypadku gdy to Wisła będzie musiała w tym meczu zacząć atakować i rzucić więcej sił do ataku ten typ jest bardzo możliwy ponieważ będzie się wtedy nadziewała na kontry ze strony świetnie wyszkolonych technicznie zawodników Apoelu. W każdym razie moim zdaniem kurs powinien oscylować wokół 1.6-2.2
 
T 0

thebestcyc

Użytkownik
Wg mnie brak Meliksona to naprawde katastrofa...jego obecnosc spowodowala by , ze dostalby plastra...a nawet jak nie to bylby bardzo dokladnie kryty, co otworzylo by innym gre.
Przewiduje zdecydowana wygrana gospodarzy, oraz over 1.5, a za drobne też over 2.5
Wydaje sie rozsadne granie na awans gospodarzy po jakis 15-20 minutach jezeli w tym czasie wisła nie strzeli.
Pozdrawiam
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Szczypior1990, dokładnie - mówienie, że Wisła wygrała szczęśliwie w Krakowie jest mijaniem się z prawdą. To tak kilka statystyk ze spotkania w Krakowie:

Wisła Kraków - APOEL Nikozja
Bramki: 1-0
Strzały: 13-9
Strzały celne: 4-4
Interwencje bramkarzy: 4-3
Rzuty rożne: 8-5
Posiadanie piłki: 47% - 53%
Żółte kartki: 3-2

Źródło: UEFA.com
gdzie do 60 gdzieś tak minuty to Wisła miała większe posiadanie piłki(52-53%), w momencie bramki 50:50, dopiero po bramce zaczęła tracić, wiem bo śledziłem to akurat na stadionie, bo na telebimie często było w trakcie pokazywane.

Wg mnie decydują rolę będzie miała dyspozycja obrony Wisły, jeżeli będzie taka jak w meczu wyjazdowym z Liteksem ciężko może być, jeżeli jak w meczach domowych, myśle, że ta LM będzie. Na pewno bramka również zdecydowanie te szansę by zwiększyła. Wydaje mi się, że APOEL nie będzie szaleńczo atakował, będzie miał na pewno lepsze posiadanie, stwarzać sytuacje, ale nie zabójcze, gdyż też muszą uważać, aby nie stracić bramki, która może ich całkiem wykluczyć, dopiero w 2 połowie wraz z końcem przyśpieszą znacząco tempo, gdzie mam nadzieje, uda się ta jedna zabójcza kontra. Potem się totalnie rzucą i w okolicach 90min straci Wisła na 1:1 i tak to się zakończy ;). TRZEBA WIERZYĆ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom