>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

B 901

beat-a-bookies

Użytkownik
4liga świętokrzyska

Orlęta Kielce - Wierna Małogoszcz 2 @4 forbet

Orlęta, które są beniaminkiem zdobyły do tej pory 13pkt z czego 12 w pierwszych 4 meczach w następnych 6 odnotowali 5 porażek i 1 remis. Wierna ostatnio nie zachwyca, ale do składu wracają po kontuzjach Rogula i Rejowski czyli 2 czołowi strzelcy Wiernej jak i całej tej ligi. Kursy co najmniej równe powinny być. Dla mnie value.
Pozdrawiam.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Arka2 - Luzino 2 1.50

liga w której są różnice jakości między górą a dołem tabeli.

powód do gry prosty Arka2 bez posiłków z jedynki a te nie powinny mieć miejsca jest bardzo zwyczajnym zespołem i każdy co coś prezentuje w tej lidze ich łatwo ogrywa

ich wyniki z top8:
0:2 Grom (D),
1:3 Gryf W. (D),
0:3 Jaguar (W),
0:4 Pomezania (W).

Luzino bez 2 wykartkowanych (Siemaszko i Maszota) ale mimo wszystko jakość i tak jest i jak nie przykombinują jakoś na siłę z ilością juniorów to ograją Arkę2 spokojnie. do tego w tygodniu grali na tej sztucznej z rezerwami Bałtyku mecz regio PP więc ta nietypowa nawierzchnia nie powinna być problemem.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
1666512213922.png

Grane głównie pod różnice z innymi bukami. Podobny zestaw w STS to już tylko niecałe AKO 5.0.
1666512576030.png

Błękitni II nieprzypadkowo układają spotkania po "seniorach". Z wczorajszej ławki 3-ligowej zapewne ktoś spadnie. 1666512688518.png

Identyczna ma się sprawa z rezerwami Wisły Płock.
1666512777963.png

Neptun Końskie ma idealną szansę na przełamanie wyjazdowej serii spotkań bez zwycięstwa. Pamiętam ten zespół z letniego sparingu z Oskarem Przysucha, gdzie zmietli rywali na ich terenie 5-0! W swojej kadrze posiadają dwóch ciekawych graczy, którzy powinni zrobić różnicę w spotkaniu z beniaminkiem: kolumbijczyk Kevin Castillo czy napastnik Patryk Kwiecień już niebawem powinni zakotwiczyć w wyższej klasie rozgrywkowej. 1666512874867.png

Łomża bez komentarza=różnica klas. Nie mogą gubić punktów z takimi zespołami, aby trzymać dystans nad "peletonem".
1666513057365.png

Rasel Dygowo, to od lat zespół własnego podwórka. Podobnie jak... ich dzisiejszy rywal, który kompletnie nie radzi sobie w delegacjach. Bilans 0-1-4 i bramki 4-14. Dostali w łeb od ostatniego Dębu (1-4) czy przedostatniej Gavii (1-4)!
1666513219336.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +813
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Lublinianka - Podlasie 1 @2,90 STS

Podlasie zdecydowanie w dużym dołku. Obecnie grają chyba najgorszą piłkę w lidze. Na domiar złego za kartki wypadli Kozłowski (podstawowy obrońca, grał praktycznie wszystko) oraz Podstolak. Zwłaszcza strata tego drugiego będzie bardzo dużym osłabieniem, bowiem gra Białej Podlaskiej była uzależniona w znacznym stopniu od tego gracza. Co prawda do gry wrócą Andrzejuk i Kot, ale to już nie ta klasa. Ktoś powie, że Lublinianka też w nienajlepszej formie. Niby tak, ale u nich widać z kolei tendencję zwyżkową. Kartkowo w porównaniu do ostatniej kolejki wypadł dziadek Brzyski, ale wraca Michota, który na pewno obecnie daje więcej jakości. Poza tym pomimo niższej pozycji w tabeli, mają więcej jakości piłkarskiej i wielu piłkarzy, którzy z powodzeniem grali w 1-2 lidze. Organizacja lubelskiego klubu też wychodzi powoli na prostą, o czym świadczy pozyskanie nowego sponsora jakim zostało PKP.

Po tych kursach (wystawianych pewnie po tabeli) na pewno warto próbować gospodarzy.
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
IV liga zachodniopomorska
Gwardia Koszalin - Rasel Dygowo 1 @1.14
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 2 @1.47
Flota Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 @1.47
Biali Sądów - Kluczevia Stargard 1X @2.65
Błękitini II Stargrad - Iskierka Szczecin 1 @2.50

Ako: 16.09 (sts, fortuna, totalbet ako w okolicach 10-11)
Bukmacher: Superbet (dodatkowo przy stawce 20 zł. otrzymujemy freebet 23 zł. więc wiele nie ryzykujemy)


Gwardia Koszalin - Rasel Dygowo
O Gwardii i jej transferach pisze cała Polska. Póki co jednak niewiele z tego wynika, bo zarówno sparingi, jak i PP kiepsko, również sama gra wygląda nieciekawie. Dziś jednak wygrana jest obowiązkiem, bo na Fałata przyjedzie Rasel Dygowo. Drużyna "domowa", która słabiej czuje się na wyjazdach do tego "syta", bo tak oceniam ich wysoką lokatę po jesieni. W Dygowie zmiany niewielkie, choć transfery raczej na górnę połowę okręgówki niż na IV ligę. Nie widzę tu innej opcji niż wysoka wygrana napompowanej Gwardii.

Chemik Police - Bałtyk Koszalin
Bałtyk wygląda na mądrze zarządzany i dobrze poukładny zespół. To zasługa głównie trenera Korszańskiego, który jest w tym klubie od lat. Po derbowej wygranej z Gwardią morale na pewno wysokie i dziś również powinno być dobrze, bo rywal na poczatek ująłbym to "wygodny". Policzanie plasują się w dolnej części tabeli. W sparingach zaskakiwali zarówno na plus, jak i na minus, jednak ciężko im będzie zagrozić faworytowi tego spotkania. Bałtyk jest drużyna stabilniejszą, równiejszą i lepiej poukładaną, do tego dobry wynik z Gwardią w zeszłym tygodniu. To wszystko powinno się dziś przełożyć na inauguracyjną, wiosenną wygraną.

Flota Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Absurdalny kurs według mnie i zdecydowanie wystrzelony względem innych bukmacherów (1.20 w stsie i fortunie). Flota krok po kroku pnie się w gorę ligowej hierarchii celem powrotu na szczebel centralny. Na jesień najrówniejsza i najstabilniejsza ze wszystkich drużyn. Według mnie zagrozić może tylko Bałtyk Koszalin, jednak strata jest na tyle duża, że może być ciężko. Zmiany w kadrze niewielkie, sparingi jak to sparingi - średnie. Dziś jednak inna bajka, Flota zgarnia pełną pulę. Rywalem Wybrzeże mające duże ambicje, jednak jak dla mnie zbyt dużo kombinujące. Tam jest wieczna karuzela transferowa, odchodzą zawodnicy zasłużeni, ściągani są nowi choć jakościowi (Sawicki, Chyła). Takie budowanie zespołu jednak niekoniecznie jest dobre i póki co ambicjami Rewala może być środek tabeli, nic więcej. W sparingach podobnie , jak Flota - raz lepiej raz gorzej. W starciu o stawkę nie daję im szans i stawiam, że gospodarze zwyciężą, choć nie jakoś bardzo wysoko.

Biali Sądów - Kluczevia Stargard
Mocno przeszacowany kurs na Kluczevię i jak dla mnie kompletnie nie do gry, a ja nawet próbuję tu Białych z podpórką. Choć oba kluby dzieli 10 miejsc w ligowej tabeli to myślę, że dziś nie będzie tego widać, a Kluczevii ciężko będzie utrzymać drugą lokatę na koniec rozgrywek. Złudna może być niska przegrana w pucharowym starciu z Błękitnymi, jednak w tym meczu wygrana faworyta nie była ani na chwilę zagrożona, bo Kluczevia rzadko potrafiła zagrozić ich bramce. Dziś będzie inny mecz, bo to Kluczevia musi, a Biali mogą, do tego mają własny stadion i bronią się przed spadkiem, tu każdy punkt z takim rywalem będzie doceniony. Wyczuwam w Sądowie dziś małą niespodziankę.

Błękitini II Stargrad - Iskierka Szczecin
Typ bardziej przeciwko Iskierce niż na Błękitnych. Stawiam, że ekipa ze Śmierdnicy obniży loty na wiosnę, bo poprzeczkę ustawili sobie bardzo wysoko i choć lubię tę ekipę to tu idę w kierunku gospodarzy, bo nie przekonuje mnie pucharowa męczarnia z Regą Trzebiatów, czy remis w próbie generalnej przed rozgrywkami z Kastą Majowe. Błękitni również nie zachwycają, ale w tej drużynie jest wiele jakości co pokazywali w niektórych meczach rundy poprzedniej. Liczę, że dobrze zaczną kampanię rewanżową i w sobotnie popołudnie popsują humory kibicom Iskierki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Pomorzanin Serock-Noteć łabiszyn 2 3.8 value 0-0🙄

Mecz będzie rozgrywany w Bydgoszczy ,co za tym idzie kursy powinny być bardziej wyrównane, Serock w tygodniu dodatkowo 120minut w PP ,Noteć już "grała " półówkę zaległego spotkania tam gładko przegrali,ale jeszcze nie mogli skorzystac z nowych graczy .
Zrobili ciekawe transfery i powinni wyglądać lepiej w tej rundzie .
 
Ostatnia edycja:
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
IV liga Lubuska, godz. 15.00
Lechia II Zielona Góra win 1,78 , 1.75
Podobno mają być zrzuty z pierwszej drużyny,ale co i jak niestety nie wiem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +690
Tenis by Dawid 849,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Potwierdzam informację na temat Lechii II Zielona Góra (IV liga Lubuska).
Na superbet przed chwilą widziałem kurs 1,8. Na pozostałych bywa znacznie mniej.

Wrzucałem u siebie już w wątku i chciałem też tutaj, ale widzę, że kolega wyżej mnie uprzedził. Informację mam prosto z zespołu, ale dokładnie nie wiem ilu zawodników z pierwszej drużyny zagra w II, ale myślę, że i tak warto spróbować. Gospodarze są pewni swego. Boisko zweryfikuje. Wiem, że nie powiedziałem nic odkrywczego, ale być może to dobra okazja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +637
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zrzuty będą pewnie dlatego, że wczoraj mecz Lechii odwołany w 3 lidze z powodu złego stanu murawy. Lechia 2 gra na tym samym boisku...

Post automatycznie złączony:

sorry, na bocznym grają rezerwy


Lechia II Zielona Góra
-​
Spójnia Ośno Lubuskie
12 marca, 15:00​
na bocznym boisku

Post automatycznie złączony:

Kolejka 18 - 11-12 marca





Dąb Przybyszów
-​
Polonia Słubice
19 kwietnia​
w pierwotnym terminie (11 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Kożuchów
-​
Lubuszanin Drezdenko
19 kwietnia​
w pierwotnym terminie (11 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lechia II Zielona Góra
-​
Spójnia Ośno Lubuskie
12 marca, 15:00​
na bocznym boisku
Odra Nietków
-​
Odra Bytom Odrzański
19 kwietnia​
w pierwotnym terminie (11 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Żagań
-​
Syrena Zbąszynek
19 kwietnia​
w pierwotnym terminie (11 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Promień Żary
-​
Budowlani Lubsko
19 kwietnia​
w pierwotnym terminie (11 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Świebodzin
-​
KP Piast Iłowa
19 kwietnia​
w pierwotnym terminie (11 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ilanka Rzepin
4-1
Pogoń Skwierzyna
11 marca, 13:00​
w Słubicach
Meprozet Stare Kurowo
-​
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
19 kwietnia​
w pierwotnym terminie (11 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska





Kolejka 19 - 18-19 marca



prawie cała kolejka w lubuskiej odwołana...

edit: może komuś się to przyda na przyszłość

" Utrzymanie tej pozycji z pewnością nie będzie łatwe, bowiem zaledwie punkt mniej od Syreny mają na swoim koncie bytomianie, którzy otwarcie mówią o zamiarze awansu do III ligi. " w Bytomiu Odrzańskim dostali hajs z polskiego ładu i budują tam ośrodek szkoleniowy co jak Arłamów.

edit2: pod balonem na sztucznej grają bez kibiców jakby co

 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Lechia II gra ? Na tym bocznym ? Ktoś zna wynik
1-0 dla Lechii po 6 minutach
Post automatycznie złączony:

1-0 dla Lechii po 6 minutach
2-0 po 26 minutach

 
Tenis by Dawid 849,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Potwierdzam informację na temat Lechii II Zielona Góra (IV liga Lubuska).
Na superbet przed chwilą widziałem kurs 1,8. Na pozostałych bywa znacznie mniej.

Wrzucałem u siebie już w wątku i chciałem też tutaj, ale widzę, że kolega wyżej mnie uprzedził. Informację mam prosto z zespołu, ale dokładnie nie wiem ilu zawodników z pierwszej drużyny zagra w II, ale myślę, że i tak warto spróbować. Gospodarze są pewni swego. Boisko zweryfikuje. Wiem, że nie powiedziałem nic odkrywczego, ale być może to dobra okazja.
Piękna sprawa. 6-0 ☑
 
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
Ja bym chciał wiedzieć co ludzie widzą w STS takiego super, że tylko tam grają? Osiołki wystawili kursy na część meczy w 4 Lidze i pelikany rzuciły się do ataku na jakieś śmiesznie zbite kursy żeby jeszcze bardziej je zbić? Naprawdę nikt nie zauważył jak te dzbany z STS zniszczyły rynek niższych lig? Wszyscy kopiują kursy z STS i wystawiają w piątek to co oni w piątek, a do piątku to kursów już nie będzie.
Chciałbym również zwrócić uwagę, że na polskim rynku bukmacherskim na całe szczęście są inne firmy niż STS.
Pozdrawiam pelikany!
 
Otrzymane punkty reputacji: +162
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ja bym chciał wiedzieć co ludzie widzą w STS takiego super, że tylko tam grają? Osiołki wystawili kursy na część meczy w 4 Lidze i pelikany rzuciły się do ataku na jakieś śmiesznie zbite kursy żeby jeszcze bardziej je zbić? Naprawdę nikt nie zauważył jak te dzbany z STS zniszczyły rynek niższych lig? Wszyscy kopiują kursy z STS i wystawiają w piątek to co oni w piątek, a do piątku to kursów już nie będzie.
Chciałbym również zwrócić uwagę, że na polskim rynku bukmacherskim na całe szczęście są inne firmy niż STS.
Pozdrawiam pelikany!
Robisz tak... dajesz stawkę z kosmosu... i napier... ile wlezie w sts... po x razach odrzucania (odrzucają za wysokie stawki) spotkania wywalają mecz, który Cię interesuje z oferty z oferty ;) całą oferty u nich na wybory tak wywaliłem xd działa też na innych dyscyplinach. Wtedy sts nie ma meczu w ofercie i nikt go nie skopiuje.
Post automatycznie złączony:

Najlepiej to z kolegami robić i niekoniecznie w tą stronę, w którą chcesz... tak wiem... kto normalny daje stawki ponad limit... przecież to głupie...
Post automatycznie złączony:

Analitycy muszą zarządzać ryzykiem czy jak to się nazywa... jak dostają sygnały, że coś jest nie tak to wywalają mecz z oferty i tyle.
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Widzew II Łódź - GKS Belchatów
Typ: over 5.5 żk @2,25 (forbet, 10/10) (5)
Typ: over 6.5 żk @2,90 (forbet, 7/10) (5)
Typ: Czerwona kartka @3,50 (forbet, 4/10) (0)

4. liga łódzka, to może być decydujące starcie w walce o awans do 3. ligi. Widzew jest liderem i ma dwa punkty przewagi właśnie nad odradzającym się GKSem Bełchatów. Właściwie to między tymi zespołami rozstrzygnie się kwestia awansu (awansuje jedna druzyna) bowiem 3. zespół ligi traci odpowiednia 13 i 15 punktów do w/w dwójki.
Mecz z wieloma podtekstami, ja wiadomo oba kluby delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą i już przed sezonem wiadomo było, że będzie gorąco w meczach bezpośrednich. Tak było na jesień w Bełchatowie gdzie górą byli goscie wygrywajac 2:0 a ekstraklasowy sędzia Paweł Malec pokazał aż 9 żółtych kartek. Niemniej gorąco jest teraz jeszcze długo przed meczem, a to terminem meczu (piątek, godzina 15⁰⁰) a to doborem sędziego - Paweł Pskit ze Zgierza posedziuje ten ważny pojedynek, bełchatowianie nie są zadowoleni z doboru arbitra który wg. nich może sprzyjać Widzewowi, a ich samych już wiele razy w tym sezonie krzywdził (ale to oczywiście wersja GKSu.)

"To jeden z tych arbitrów, których kibice GKS-u Bełchatów powinni znać doskonale, bowiem w tym sezonie już trzykrotnie miał okazję pracować przy meczach z udziałem naszej drużyny. Ostatni raz… dwa tygodnie temu w spotkaniu z KS Kutno. Gdy był rozjemcą, „Brunatni” dwa razy wygrywali (z LKS Kwiatkowice 4:1 i KS Kutno 4:2) i raz zremisowali (z AKS SMS Łódź 0:0). W trakcie tych spotkań 16 razy sięgał po żółte kartki i aż 4 razy po czerwone. Z tego powodu w piątkowym meczu na ławce trenerskiej GKS-u zabraknie asystenta trenera, Adriana Teodorczyka, który pod koniec starcia z KS Kutno został ukarany „czerwienią”."

Nie mam wątpliwości, że powinno być ostro, tak też gram. Nie wiem czy jeszcze jakiś bukmacher wystawił już kursy na kartki, ale są w forbecie więc gram już dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +133
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Ja bym chciał wiedzieć co ludzie widzą w STS takiego super, że tylko tam grają? Osiołki wystawili kursy na część meczy w 4 Lidze i pelikany rzuciły się do ataku na jakieś śmiesznie zbite kursy żeby jeszcze bardziej je zbić? Naprawdę nikt nie zauważył jak te dzbany z STS zniszczyły rynek niższych lig? Wszyscy kopiują kursy z STS i wystawiają w piątek to co oni w piątek, a do piątku to kursów już nie będzie.
Chciałbym również zwrócić uwagę, że na polskim rynku bukmacherskim na całe szczęście są inne firmy niż STS.
Pozdrawiam pelikany!

Zgadzam się w 100% .Zacofani ludzie grający w sts ,chcą zarobić 200-300 PLN więcej na kuponie brną w filozofie zabijania rynku .
Niestety d....le i tak później umoczą te marne grosze na innym kuponie.
Pora się obudzić ludzie i nie zabijać kursów ,bo powoli obstawianie 4 ligii mija się z celem.
Nie pozdrawiam grających w tej dziadowskiej firmie !!
 
Tenis by Dawid 849,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
08.04. (sobota)

IV liga dolnośląska (zachód)

👉 BKS Bolesławiec wygra lub remis @1,5 ✅ lub BKS Bolesławiec wygra @2,5 ✅ (vs. Mewa Kunice) tło tego pojedynku jest następujące. Mewa zabiegała o przełożenie tego meczu, co z góry daje do myślenia czyli mają jakieś problemy, raczej kadrowe, bo ostatnio złapali za dużo kartek. Tłumaczyli się złym stanem boiska, ale prezes gości sprawdził osobiście stan murawy i ponoć wszystko jest w porządku. Czysto sportowo lepiej wyglądają goście. Smaczku dodaje fakt, że są to bezpośredni rywale w walce o utrzymanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +402
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Wda Świecie-Pogoń Mogilno 2 2.9
Patrząc na składy obu ekip jak dla mnie faworytem są goście. Mecz za chwilę .
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
IV liga zachodniopomorska

Rasel Dygowo - MKP Szczecinek
MKP Szczecinek wygra mecz @3.00 Betfan
Ważny mecz dla obu drużyn, gdyż zarówno Rasel, jak i MKP cały czas są w gronie drużyn walczących o utrzymanie albo miejsce w barażach. Typ bardziej przeciwko Raselowi niż na Szczecinek, choć ostatni remis ze świetnie dysponowaną Kluczevią wlał na pewno w szczecineckich kibiców piłki kopanej trochę optymizmu. Mam nadzieję więc, że goście pójdą za ciosem.
Co do Dygowa wielu tu starych, ligowych wyżeraczy, jednak ogólnie problemy kadrowe ciągnące się już od zimy i raczej średnie perspektywy na przyszłość. Straszny zjazd na wiosnę. Po jesieni szóste miejsce w tabeli, a dziś przychodzi im się bronić przed barażami, a jeśli w nich wylądują to bardzo możliwe, że w sierpniu zagrają w okręgówce. Jakby tego było mało ogromny deficyt młodzieżowców na tyle duży, że w ostatnim meczu z Mechanikiem Bobolice kontuzji doznał etatowy młodzieżowiec - Dominik Sypek i od 10 minuty Rasel grał w dziesięciu. Dominik wypadł do końca sezonu, więc kolejny kłopot dzisiejszych gospodarzy o którym niekoniecznie wiedzą buki, bo to mało istotna ingormacja, ale według mnie mająca duże znaczenie jeśli chodzi o końcowy rezultat dzisiejszych zawodów.


Olimp Gościno - Akademia Piłkarska Gavia Choszczno
Olimp Gościno wygra mecz @1.52 Betclic
Tu krócej, bo też wiele się nie ma co rozpisywać. Typ raczej do jakiegoś dubla, ale uważam go jako dośc pewnego. Gavia to poziom okręgówki, awansowali do IV ligi z najsłabszej okręgowej grupy i zostali szybko zweryfikowani. Olimp natomiast gra dobrą rundę, wydostał się z dna tabeli i spokojnie dogrywa sezon. Przedostatni mecz u siebie, z outsiderem ligi, no i chęć zmazania plamy za lanie w Koszalinie. Późna, niedzielna pora, dobra forma Gościna na wiosnę, mecz u siebie po wysokiej porażce. Jakakolwiek strata punktów gospodarzy bardzo mnie zdziwi, spodziewałem się raczej kursów w okolicach 1.25, bo Gavia na wyjazdach na 15 meczów zdobyła całe 8 punktów.
 
Ostatnia edycja:
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Kujawianka Izbica -Pomorzanin Serock 2 3.1
Kujawianka gra jeszcze o pieniądze z pjs,w składzie co tydzień wychodzi sporo młodzieżowców,w tym spotkaniu powinni dostać jeszcze więcej minut .Obie drużyny o nic nie walczą,ale Serock personalnie jest lepszy .Nie powinni odpuścić i wierzę, że wygrają.

Mogilno -Elana 2 +Obie strzelą 2.7 paddypower

Elana kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Pora na kolejne zwycięstwo na trudnym terenie .Pogoń u siebie potrafi grać i ma ofensywnie graczy którzy potrafią strzelać .Pora żeby bramkarz gości wpuścił choć jednego gola .
Myślę 1-3 dla Elany .


Dramat
Okazejszyn czerwień 🤣
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom