>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
GKS Bełchatów - Widzew II Łódź IV Liga Łódzka
Typ: over 6.5 ŻK
Kurs: 2.35
Iforbet

Forbet dał ciekawe możliwości zakładów na ten mecz. Derby województwa łódzkiego, GKS wraca od IV ligi, przed tym sezon pościągał wychowanków grających w całej Polsce, przez co są głównym faworytem do awansu. Skład oparty na wychowankach, ludzi z miasta gwarantuje pełne zaangażowanie w każdym meczu, a dodatkowe emocje budzi starcie z głównym rywalem. Skład Widzewa to w większości młodzi chłopcy+Mąka, którzy również nogi nie odstawiają i będą się dzisiaj na pewno na boisku "naparzać". Z tego co mi wiadomo na stadionie będzie sporo osób, więc atmosfera będzie na pewno gorąca. Rzadko jest możliwość stawiania kartek w takich ligach, ale jak już jest taka okazja to trzeba spróbować. 7 kartek w niższych ligach w meczu derbowym to nie jest żadne since fiction, a jak najbardziej realna linia do zrealizowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +806
donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
GKS Bełchatów - Widzew II Łódź IV Liga Łódzka
Typ: over 6.5 ŻK
Kurs: 2.35
Iforbet

Forbet dał ciekawe możliwości zakładów na ten mecz. Derby województwa łódzkiego, GKS wraca od IV ligi, przed tym sezon pościągał wychowanków grających w całej Polsce, przez co są głównym faworytem do awansu. Skład oparty na wychowankach, ludzi z miasta gwarantuje pełne zaangażowanie w każdym meczu, a dodatkowe emocje budzi starcie z głównym rywalem. Skład Widzewa to w większości młodzi chłopcy+Mąka, którzy również nogi nie odstawiają i będą się dzisiaj na pewno na boisku "naparzać". Z tego co mi wiadomo na stadionie będzie sporo osób, więc atmosfera będzie na pewno gorąca. Rzadko jest możliwość stawiania kartek w takich ligach, ale jak już jest taka okazja to trzeba spróbować. 7 kartek w niższych ligach w meczu derbowym to nie jest żadne since fiction, a jak najbardziej realna linia do zrealizowania.
10 żółtych kartek
 
Otrzymane punkty reputacji: +259
H 6,3K

HarryHole

Użytkownik
Elana Toruń - Lech Rypin 1 1.50 Fortuna

Gospodarze u siebie mają 2/2 zwycięstwa. 3-0 z Notecianką Pakość oraz 2-1 ze Sportisem Łochowo, kiedy to od stanu 1-1 około 50minut grali w dziesiątkę. Z kolei Lech Rypin gra bardzo przeciętnie i jest w przebudowie. Dla mnie czysta 1. Bukmacherzy dobrze wystawili kursy na pozostałe spotkania tej grupy Tłuchovia 1.26, Wda 1.55, Brodnica 1.42.

Wilga Garwolin-Piaseczno 2 1.42

Info z terenu, że gospodarze mają problemy finansowe. Czy ktoś z forum to potwierdzi?

Dodaję Baniochę i Mińsk z Mazowsza oraz Znicz Biała Piska z warmińsko-mazurskiej. Typy na podstawie wyników, info z terenu oraz własnego oglądania niektórych zespołów.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dla mnie pierwszy mecz nie do gry ,grali z tragiczną notecianką ,Rypin zgadza się zmienił dużo ,ale ten zespół jest nieobliczqlny pokazał to w spotkaniu z Kujawianką ,równe spotkanie z Wdą,gładka wygrana z Łabiszynem.Elana też dużo zmieniła i z tego co słyszałem to pościagali "dziadków", może i wygrają ale 1.5 to dla mnie za mało.Rewelacji żadnej nie grają i nie jest to kandydat do awansu
 
H 6,3K

HarryHole

Użytkownik
Weekend tragiczny (-200zl) Wiem, że Elana nie jest do awansu, ale nie posciagali dziadków. Dużo jest młodzieży, czy wychowanków. Elana prowadziła 1-0, potem niestety kontuzja bardzo utalentowanego Marcina Kościeleckiego (rocznik 2006, pytała o niego Legia, 18 bramek wiosną) i 1-2. Najlepsze, że jak nic nie napiszę, to zwykle siada. Mógłbym wstawić kilkadziesiąt kuponów z tego roku z 3 i 4 ligi, nawet z AKO powyżej 100 a tu jak zwykle do tyłu.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
200 To jeszcze nie tragedia, liga będzie niebliczalna i niektóre drużyny poszczególnych spotkań nie będą chciały wygrać. 90% drużyn z czołówki nie będzie chciało wejść do 3 Ligii,więc sami pomyślcie że nie ma sensu grać kursów poniżej 1.6- 1.7
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Szybko, bo czasu mało (pierwszy mecz już o 11:00).
W ofercie BETFAN dojrzałem 2 "perełki".

Powiślanka Lipsko - Gryf Policzna
typ: Powiślanka ✅

kurs: 1.90

Widzę duże szanse na powodzenie tego typu. Co prawda goście wysoko w tabeli, bo dość sensacyjnie plasują się na 2 miejscu ale ta pozycja mocno na wyrost. Powiślanka fajnie zaprezentowała się w środowym spotkaniu regionalnego PP z Oskarem Przysucha. Przegrali minimalnie 0-1 mając do przerwy kilka dobrych okazji do objęcia prowadzenia. W swoim składzie mają kilka ciekawych nazwisk z regionu świętokrzyskiego. Z bardziej znanych nazwisk jest doświadczony Jakub Cieciura (niegdyś kapitan Radomiaka) czy bramkarz Norbert Wnukowski.
1663402253334.png
W minionym sezonie w h2h dwukrotnie lepsza Powiślanka.

Poniżej propozycja kuponu:
1663402814855.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2319
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Proponuję nie grać tych ochłapow po 1.2 -1.3 ,bo zapewne któryś nie wejdzie .
Typ z 3 Ligii wydaje się dosyć pewny
Świt Skolwin - Vineta
Świt po ostatnim remisie dziś powinien wrócić na wlasciwe który, vineta personalnie nie ma podjazdu do gospodarzy .W tym spotkaniu nie powinno być cudów, spotkanie do jednej bramki.
Superbet -1.5 handicap 1.75
Można spróbować z grosze -2.5 2.8
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Granie Odry Nietków z Ilanką Rzepin po 1,25 to rzeczywiście mało opłacalne. Odra i tak nie awansuje (bo nie chce w sumie to w tym sezonie nie wiem kto chce awansować :unsure: ) a Ilanka miała trudny terminarz a Odra nabiła punkty i bilans z dołem tabeli. 8, 13, 15, 16, 17, 18 - z tymi drużynami Odra odnosiła zwycięstwa (Ilanka jest 14), drużyn w lidze jest 18... a 8 syrena zbąszynek to gra jak się jej podoba i jak ma zawodników dostępnych ;)
 
O 232

oli2424

Użytkownik
Szybko, bo czasu mało (pierwszy mecz już o 11:00).
W ofercie BETFAN dojrzałem 2 "perełki".

Powiślanka Lipsko - Gryf Policzna
typ: Powiślanka

kurs: 1.90

Widzę duże szanse na powodzenie tego typu. Co prawda goście wysoko w tabeli, bo dość sensacyjnie plasują się na 2 miejscu ale ta pozycja mocno na wyrost. Powiślanka fajnie zaprezentowała się w środowym spotkaniu regionalnego PP z Oskarem Przysucha. Przegrali minimalnie 0-1 mając do przerwy kilka dobrych okazji do objęcia prowadzenia. W swoim składzie mają kilka ciekawych nazwisk z regionu świętokrzyskiego. Z bardziej znanych nazwisk jest doświadczony Jakub Cieciura (niegdyś kapitan Radomiaka) czy bramkarz Norbert Wnukowski.
Pokaż załącznik 21514
W minionym sezonie w h2h dwukrotnie lepsza Powiślanka.

Poniżej propozycja kuponu:
Pokaż załącznik 21515
Brawo! Wszystko weszlo. Zostaly tylko Łużyce, ktore prowadza do przerwy 2:0 👏
 
M 1,5K

mattor

Użytkownik
Nie ma to jak odradzać granie ,a samemu podając padło :)) także następnym razem radzę nie odnosić się do typów innych tylko pilnować swoich
 
Otrzymane punkty reputacji: +162
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Po wczorajszym udanym dniu dziś coś takiego.
W swojej przygodzie bukmacherskiej zawsze z tyłu głowy mam, że po dobrym dniu następny z reguły jest słabszy.
Dlatego delikatniej.

Kupon "klejony" głównie pod typ na Lipno Stęszew.
Na stronie ich dzisiejszych rywali sporo można wyczytać o problemach kadrowych (kontuzjach) i głównie w tym upatruję przewagi beniaminka.
1663494000054.png
1663494099977.png

1663493703811.png

Bezpieczniejsza opcja w Betclic DNB po 1.70. Niestety tam kursy na "dokładki" niższe + brak meczu Sparty Szepietowo. Waham się jeszcze czy dołożyć coś poniższego.
1663494275353.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +142
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Oferta dziś biedna. Także próbuję poszukać czegoś w Regionalnym Pucharze Polski.
Oferta mocno okrojona u większości buków. Najszerszą obecnie znalazłem w Betfan.

1664354345169.png

Generalnie, praktycznie każdy z tych pojedynków to różnica minimum jednej klasy. Głównie idę w okręg radomski, bo tam już faza ćwierćfinałowa, a więc nikt nie będzie "odpuszczał" w walce o półfinał.

KS Warka (5. miejsce, klasa okręgowa) - LKS Promna (1. miejsce, 5. liga)
1664355393649.png

Szydłowianka (4. miejsce, klasa okręgowa) - Energia Kozienice (3. miejsce, 5. liga)

Drogowiec Jedlińsk (2. miejsce, 5. liga) - Oskar Przysucha (10. miejsce, 4. liga)
Oskar dziś w optymalnym zestawieniu. Z tego co mi wiadomo wystąpić mają od pierwszej minuty Karwowski i Kornacki, którzy w weekend pauzować będą za kartki w meczu ligowym w Karczewie.

Skalnik Sulejów (8. miejsce, 4. liga) - Pilica Przedbórz (5. miejsce, klasa okręgowa)

Polonia Przemyśl (11. miejsce, 4. liga) - Sokół Sieniawa (9. miejsce, 3. liga)

Orzeł Miedary (1. miejsce, klasa okręgowa) - Olimpia Boruszowice (13. miejsce, klasa okręgowa)

Zastanawiałem się jeszcze nad rezerwami Radomiaka z Mazowszem Grójec, ale rezerwy w PP okrojonym składem w porównaniu z tym co mogą wystawić w lidze.

Ponadto FINAŁ na Małopolsce wygląda ciekawie Beskid Andrychów vs Orzeł Ryczów. Obie drużyny całkiem niedawno mierzyły się w lidze i 4-0 wygrał Ryczów. Kusi to 2.15 na gości. Jedyny minus, że nie grają na neutralnym boisku... tylko w Andrychowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +195
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
PRZYSUCHA - PRZASNYSZ
TYP: PRZASNYSZ
KURS: 5.15

iFORBET

1665213455013.png
Bardzo zdradziecki kurs na Przysuchę. Także przestrzegam przed dokładaniem ich do kuponu. Sam delikatnie spróbuję na Przasnysz po 5.15. Obejrzałem sobie skrót ich ostatniego meczu z Ząbkovią (0-0) i wyglądali bardzo fajnie. Spokojnie mogli wygrać to spotkanie.


Przysucha przystapi do tego meczu bez najlepszego strzelca - Tomasza Bogołębskiego (pauza za kartki). Ponadto bardzo wątpliwy jest występ Przemysława Wicika (w ostatnim meczu zszedł z kontuzją w 34 minucie) oraz Piotra Kornackiego.
1665213734875.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +999
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Kluczevia - Hutnik 1 1.45

Kluczevia jest ekipą czołową tam, Hutnik stracił przed sezonem gwiazdę drużyny, normalnie by tu była 1 a tu dochodzi jeszcze 4-5 osłabień gości głównie z powodu kartek po derbach w poprzedniej kolejce.

Wikielec - Olimpia2 1 1.3

Wikielec topowa ekipa ligi, która ma jakość na awans a Olimpia2 młodzieżą, wzmocnienia nierealne przez to że 1zespół gra w tym samym czasie wyjazdowe spotkanie.

Trzebinia - Skałki 1 1.4

Trzebinia ok jakość spokojnie na utrzymanie, połowa tabeli. gdyby nie fakt, że na 7 spotkań 6 rozegrali na wyjeździe ten kurs by oscylował między 1.1 a 1.15 a tak mamy niezłe 1.40 goście odstają nie mając podjazdu do nikogo rozsądnego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +630
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Dziś bez pomysłu na kupon z Ligi Mistrzów.

Do głowy przychodzi mi jedynie typ na Barcelonę, która zwyczajnie jest postawiona pod ścianą i musi wygrać z Interem. Dodatkowo Simone Inzaghi dalej nie będzie mógł skorzystać z dwóch kluczowych piłkarzy w postaci Marcelo Brozovicia i Romelu Lukaku. Występ Joaquina Correi stoi pod znakiem zapytania.

Pozostałe typy to rozgrywki Regionalnego Pucharu Polski.
Tygrys z Mazovią zmierzą się w ramach FINAŁU Pucharu Polski na szczeblu OZPN Siedlce. Różnica klas powinna zadecydować. Mazovia to ekipa "skazana" na awans do trzeciej ligi. Ściągnięto tam zawodników, którym z tego co słychać w środowisku płacą po 7-9k, co jest jakimś absurdem jak na ten poziom rozgrywkowy. No, ale kto bogatemu zabroni. Spółka Trochim, Broż czy Ksonz nie powinna dziś zostawić złudzeń ekipie Tygrysa.

Oskar Przysucha w walce o finał Pucharu Polski na szczeblu OZPN Radom powalczy z Energią Kozienice. Ostatnio typowałem porażkę przysuszan i się nie zawiodłem. Po tym spotkaniu nastąpiło małe trzęsienie ziemi w Przysusze. Rezygnację złożył trener Łukasz Wiśnik. W poniedziałek wszyscy w klubie spotkali się raz jeszcze i po długich rozmowach trener postanowił zostać i dokończyć rundę jesienną. Także w środę wszystkie ręce na pokład w walce o awans do finału. W porównaniu z meczem ligowym dziś dostępny powinien już być Tomasz Bogołębski (w sobotę pauzował za kartki). Do kadry powinien też wrócić Przemysław Wicik. Co do Energii Kozienice, miałem okazję oglądać ten zespół w ostatnim domowym spotkaniu z Mazovią II Miński Mazowiecki. Kozieniczanie męczyli się niemiłosiernie z mińską młodzieżą (5 pkt w 9 meczach piątej ligi), wygrywając 2-1 i mając furę szczęścia w końcówce spotkania. Zresztą sami zobaczcie na skrócie.

Ostatni mecz, to drugi półfinał rozgrywek PP na szczeblu OZPN Radom. Tutaj mój pogląd zdecydowanie najsłabszy=najmniej informacji. Widać jednak gołym okiem, że w ostatnich latach rezerwy Radomiaka poważnie podchodzą do rozgrywek pucharowych. W zeszłym sezonie doszli do finału (porażka z Oskarem Przysucha). W obecnych rozgrywkach nie pozostawili złudzeń m.in. liderowi LO Orłowi Wierzbica, pokonując ich aż 7-0! Bardzo dobrze funkcjonuje ofensywa młodego zespołu zielonych z Jakubem Podsiado na czele. W superbet na Radomiaka już tylko 1.55.
1665561015260.png


1665555723082.png 1665561792836.png
Do gry w betfan i superbet.
 
Do góry Bottom