>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

djkruko 76,7K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Chodzi mi też o podejście do gry drużyn które już albo nie mają szans na awans albo już zapewniły sobie utrzymanie. W tym także czy grają tu np. drugim składem czy dają szansę młodym że szkółek?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Niezłe jaja w końcówce sezonu się dzieją. Piast Iłowa problem ze skompletowaniem 11, bramkarz gra w polu a w okręgówce jedna drużyna w 9 gra i 12-0 dostaje xd za tydzień ostatnia kolejka w 4 lubuskiej, część drużyn może olać całkowicie to spotkanie. W 3 lidze Bielsko-Biała puściła mecz Brzegowi u siebie, przynajmniej trener Warty Gorzów tak mówił wprost xD
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Polonia Słubice po 3 miejscu rok temu, chcę spróbować awansować do 3 ligi. Sparing z jednym z 3 ligowców zakończony wynikiem 1-1. Warto się przyglądać tej drużynie w kontekście walki o awans (końcówka sezonu). To chyba jedyna drużyna, która mówi głośno o chęci awansu.
 
jozzy22 559,8K

jozzy22

Użytkownik
IV liga Małopolska

Orzeł Ryczów - Niwa Nowa Wieś

Typ: X2 Kurs: 2.44

STS

Żaden pewniak bo jak wiadomo takich nie ma ale ja spróbuje pograć na Niwe.
Beniaminek z Nowej Wsi faworytem nie będzie w Ryczowie ale z tego co czytam w składzie większych zmian nie ma więc ekipa zgrana która zrobiła 2 awanse z rzędu. Dodatkowo trenerem jest Bartłomiej Dudzic który trochę poważnego futbolu liznął więc wie o co tu chodzi.
W Ryczowie jak dla mnie większe roszady i na początku sezonu mogą przydarzyć się problemy z racji braku zrozumienia.
Wiadomo, że beniaminkowie często grają po awansie jeszcze "na euforii" więc kto wie co się wydarzy.

e: Orzeł miażdży od początku. 30 min i 3:0


Myślę , że jeszcze można zatrzymać się przy tym meczu

Beskid Andrychów - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

Typ: 1X Kurs: 2.09

STS

Zastanawia mnie skąd takie faworyzowanie gości z Kalwarii. Obie ekipy sezon zakończyły obok siebie dodatkowo na wiosne to właśnie Beskid na własnym terenie okazał się lepszy mimo , że Kalwarianka wiosnę miała wybitną.
Przypuszczam , że wszystko można powiazać z duetem trenerskim jaki będzie kierował ekipą Kalwarianki (Ł.Burliga i R.Boguski)
W moim przekonaniu zdecydowanie większe roszady po stronie gości i tu będzie widać brak zgrania. Dodatkowym atutem Beskidu będą ich fanatyczni kibice tak więc ja tu obstawiam , że Beskid tego meczu nie przegra.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
4 liga kuj pom typy na luźno bez analiz:

Brodnica - Łokietek Brześć x2 2.10 2:2

Lider Włocławek - Noteć Łabiszyn 2 2.45 1:4

Inowrocław - Pruszcz 1 1.80 3:5

Łokietek jako beniaminek będzie groźny na początku sezonu, co pokazał mecz z Labiszynem . Ci drudzy jadą do przywróconej do ligi drużyny Lidera i też będą faworytem. Cuiavia powinna pokonać Pruszcz.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Łokietek będzie groźny ,a Sparta jest słaba wg Twojego rozumowania .Stary dziadek Billy 😅Sparta win.
Z tego co widziałem to w 1 meczu defensywa łabiszyna wyglądała tragicznie.
Lider może i słaby będzie i Noteć wygra ,ale to wróżenie z fusów.

Co człowiek nie poda tu to się sp...li
Na farcie łokietek zremisował🤣
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Łokietek będzie groźny ,a Sparta jest słaba wg Twojego rozumowania .Stary dziadek Billy 😅Sparta win.
Z tego co widziałem to w 1 meczu defensywa łabiszyna wyglądała tragicznie.
Lider może i słaby będzie i Noteć wygra ,ale to wróżenie z fusów.
Mam wrażenie, że Twoje argumenty opierają się tylko na negacji - to nawet nie jest analiza krytyczna :) Brodnica dla mnie zespół który gra bez ciśnienia, jak wstaną tak grają - 3 im nie grozi, dużo dziadków co już wszystko widziało w tej lidze. Goście jeszcze na świeżości, typowej dla beniaminka - sama remontada z 0;2 na 5:2 z Notecią jest godna uwagi . 1.6 na Brodnicę, dla mnie to żaden pewniak ale wszystko zależy od strategii gry. Ja nie gram takich kursow w takich meczach.

Łabiszyn jak Łabiszyn, fusy jak fusy, ale 2.45 to za dużo i widzę tu value. Na przeciwko młodzieżowcy, którzy spadli w zeszłym sezonie, a ten zagadkowy dla Ciebie Łabiszyn jednak się utrzymał. Za 1.6 (jak Ty Brodnicę) bym tego nie wziął, ale 2.45 jest tu moim zdaniem adekwatne do ryzyka. Znowu kwestia strategii.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Liga jest dość wyrównana więc ,ciężko znaleźć pewniaki .Mówisz dużo dziadków tzn kogo masz na myśli? .Domżalski jedynie jest dziadkiem który robi róźnicę ,następnie kilku graczy w przedziale wieku 33-36 ,reszta młodzież i w miarę solidny bramkarz .Sparta wygląda dobrze fizycznie i nie wierzę żeby Łokietek znów tak łatwo strzelał bramki jak w ostatniej kolejce ,gdzie obrona Łabiszyna była tragiczna.
 
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Liga jest dość wyrównana więc ,ciężko znaleźć pewniaki .Mówisz dużo dziadków tzn kogo masz na myśli? .Domżalski jedynie jest dziadkiem który robi róźnicę ,następnie kilku graczy w przedziale wieku 33-36 ,reszta młodzież i w miarę solidny bramkarz .Sparta wygląda dobrze fizycznie i nie wierzę żeby Łokietek znów tak łatwo strzelał bramki jak w ostatniej kolejce ,gdzie obrona Łabiszyna była tragiczna.
Zobaczymy, Brodnica faworytem ale liczę na niespodziankę . Over 30 to dla mnie dziadki w tej lidze, co innego jak przychodzą z wyższych lig niżej typu Dąbrowski teraz do Lubinianki czy w historii było wiele takich zawodników, ale jak się duszą w tej 4 lidze, o śmiesznym poziomie na tle kraju to po 30 już sportowe dziadki, ale to znowu kwestia interpretacji.

W tym roku Świecie do awansu, Chemik raczej nie ma siana i ta 3 liga tam średnio potrzebna. Zobaczymy, typ dnia dla mnie w tej lidze to Łabiszyn, reszta for fun.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
4 liga kuj pom typy na luźno bez analiz:

Brodnica - Łokietek Brześć x2 2.10 2:2

Lider Włocławek - Noteć Łabiszyn 2 2.45 1:4

Inowrocław - Pruszcz 1 1.80 3:5

Łokietek jako beniaminek będzie groźny na początku sezonu, co pokazał mecz z Labiszynem . Ci drudzy jadą do przywróconej do ligi drużyny Lidera i też będą faworytem. Cuiavia powinna pokonać Pruszcz.
Szkoda strzępić ryja na totalbet, w 4 lidze polskiej im się drużyny pierdolą z tego samego miasta i chociaż kursy rynkowe do zdarzenia, które było grane, to /potem?/ po wygranej inna nazwa drużyny (która w ogóle nie gra w lidze) i co im zrobisz? 1.0.

Oczywiście jeśli ta nazwa była pre inna, to też mogłem to zauważyć, ale to tylko pokazuje podejście tego typu firemek - nawet we własnym ogrodzie nie ogarniają, a po fakcie przerzucają to na gracza. Kurs był rynkowy, Lider im się z Wloclavia pomylił, ale kurs jak dla Lidera z Łabiszynem (Wloclawia nie gra w tej lidze).
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
IV liga kuj pom wtorek - 3 seria gier

Słabe pary, ale typuję tak (kursy sts)

Pomorzanin - Lider 2 2.75 (11:00) 2:1

W zeszłym sezonie Pomorek był lepszy a Lider słabszy - było 1:1. Gospodarze grają w tym roku młodzieżą i raczej spadną, goście w zeszłym roku grali młodzieżą i też spadli, ale wrócili bo wycofał się lokalny rywal. O dziwo w weekend wyszli z 3 dobrymi wzmocnieniami na każdej z pozycji (przegrali 1:4, a akcje bramkową na 1:0 zrobiły nowe nabytki). Do tego nie wiadomo co się działo przez te kilka dni u nich, bo nie informują o tym - może jeszcze kogoś zarejestrowali do gry? Mecz o 11 na sztucznej przy 30+, młodzież się zajedzie (obu drużyn), typuję że jednak goście to wezmą .

Rypin - Serock 1 2.10 (12:00) 0:0 Podobno milion okazji Rypina i zero skuteczności

Rypin powinien zapunktować u siebie - raczej skłaniam się do 3 punktów. Plusem tam zawsze była dobra pomoc, co nie jest bez znaczenia w takiej temperaturze o godzinie 12 - kontrolować grę w środku pola. Z tego co pisał niezawodny kolega zikos, jest tak jednak pewien problem z sytuacją kadrowa w ataku. Myślę jednak, że pomoc przeważy dzisiaj i Rypin wygra.

W innych meczach raczej faworyci: Wda Świecie (1.25) , oraz Inowrocław z Chelmnem (1.30) 0:0. Unikać meczu Chemika Bydgoszcz (może być niespodzianka), Brodnicy. Pogoń Mogilno powinna wygrać w Brześciu (1.85), ale moje zdanie na temat beniaminka znacie - może robić jeszcze niespodzianki i była 0:0. Ja dzisiaj nie gram tego co napisałem, ale może komuś się to przyda.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Spróbuję dla jaj

4 liga sts start 11
live
/76-80/

Pomorzanin - Lider 2 2.90
Lider over 2.5 gola 3.95
Lider over 1.5 gola 2.05
Lider gole 4+ 9.48
1. połowa Lider gol 1.85

/2:1 FT po przerwie nawet strzału nie oddali goście - dopiero w doliczonym 1, nie wiem o co tam chodzi ale trzeba ich się wystrzegać.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Na razie w Pomorku 1:1 HT' ze statow na remis, chociaż home gol z karnego, a goście Kowalski, jedno z trzech wzmocnień i jeden co tam grać potrafi - jak będzie mieć siły to jeszcze coś wkula imo będzie ciekawie xD na ruski dali 4 pre na Lidera, a przy 1-0 już 9 śmigało :)
Post automatycznie złączony:

Polonia Bydgoszcz - Wda świecie over 2.5 Świecia 1.90 HT' 0:1

Też chyba do gry, potencjał tam jest na kilka goli, teraz kontry i powpada.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Podsumowując dzisiaj niespodzianki w IV lidze kuj pom - dużo remisów - w tym 0:0, co w tej lidze jest niczym jeti. Chyba upały zdecydowały.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Część buków już niemal z kompletną ofertą na weekendowe spotkania niższych klas rozgrywkowych - także próbujemy, póki kursy "grywalne".
Pierwsze 2-3 kolejki udowodniły mi, że nie ma co czekać na pełną ofertę wszystkich bo kursy są systematycznie "zabijane" w kilkadziesiąt minut po pojawieniu się oferty.

Poniżej propozycja kuponu z BETFAN, i "odpowiednik" z STS:

1692339855187.png 1692341342314.png

Kilka argumentów.

Bodzentyn, bo... buki przespały (chyba) info z środy o transferze do Łysicy Rafała Kujawy. Ponadto w zespole tym mamy kilka innych doświadczonych zawodników m.in. Marcina Kaczmarka (ex. Star Starachowice, a niegdyś Korona Kielce, ŁKS, czy Widzew). Kursy od 2.2 do 2.6.
1692340340850.png

Ryki, bo...
mecz ułożony (sobota godz. 11) pod występ pierwszej drużyny z Puław w II lidze (sobota 16:30 w Kaliszu).
Zatem goście bez spadów.
W ubiegłym sezonie 3-3 w Puławach (gdzie Wisła mogła liczyć na spady) i 5-3 w Rykach.

B. Koszalin (1.40), B. Gdynia (1.45), KS Wasilków (1.50) głównie pod poszukiwania value.
W STS na powyższy tripel odpowiednio już 1.20, 1.35, 1.40.

Czekam wciąż na pełną ofertę z Superbet (ale tam póki co 8 województw). Z fartem!
 

Załączniki

robson11 862

robson11

Użytkownik
Stal Brzeg @1.4 ➕ 3:1 ➕ - po spadku główny kandydat do awansu. Będą mocni, kadrowo wyglądają okej. Kurs byłby niższy, gdyby Chróścice ostatnio nie pokonały innego spadkowicza w ostatniej kolejce - Polonii Nysa. Nysa jednak po spadku to głównie młodzież, kilku kluczowych graczy z tamtego sezonu odeszło, m.in. własnie do Brzegu. Ja spróbuję 1X w meczu Fortuny Głógówek z Nysą. Kurs w granicach ~1.8. IV opolska. ➕ 1:0 ➕

Wolibórz @1.25 ➕ 3:1 ➕ - jeden z dwóch, trzech kandydatów do awansu. Kadrowo niesamowicie mocni, wszystko co solidne z regionu tam jest. Szeroka kadra, mocna ławka. Ogólnie powinni regularnie wygrywać. Ostatnio ogolili 6:0 (!!!) Piasta Żmigród. Piasta, który dwa lata temu grał w III lidze. Już rok temu wygrali lV dolnośląską wschodnią, z Karkonoszami (mistrz grupy zachodniej) polegli po wyrównanych starciach w barażach. Nikt praktycznie nie odszedł z kluczowych graczy, a wzmocnili się wyjmując solidnych grajków z innych zespołów. Kurs niski, wyjazd, ale takie mecze muszą wygrywać. Rywalem Górnik Złotoryja, który o czołowe lokaty w tej lidze walczył nie będzie.

Pozostałe mecze w IV lidze dolnośląskiej w ten weekend to dla mnie nie do grania. 1.20 jutro na Oławę w Łomnicy to kurs adekwatny do ryzyka, bo powinni wygrać spokojnie, ale to jednak Moto-Jelcz, solidny, ale też wg mnie nie do gry o awans. Jutro na siłę można szukać czegoś w kierunku Międzyborza, jakbym mial coś wrzucać z tego meczu to X2, ale kurs też mało satysfakcjonujący.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +343
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Ciekawe propozycje panowie, większość z sukcesem. W IV lidze kuj pom ten weekend bez niespodzianek - nie podawałem nic, bo jedyny kurs do gry to był Rypin 1.50 z Mlodzikami z Torunia - wymęczone 2:1, w Rypinie skuteczność tragiczna w dalszym ciągu i ewentualnie remis wielkich derbów gminy Pruszcz po 3.80 i faktycznie padł remis 1:1 - wyrównanie dla gości w 100 minucie meczu, wcześniej gospodarze od 20 minuty z redem a i tak było blisko wygranej. Zobaczymy co za tydzień, postaram się coś podać pre, ale zależy od kursów, czy będą grywalne.
 
G 695

gienia87

Użytkownik
IV liga podlaska

1. KS Śniadowo - Dąb Dąbrowa Białostocka 1 1.65 Superbet 2:1

Gospodarze w tamtym sezonie bardzo dobrze radzili sobie na własnym boisku. Trzon zespołu został utrzymany, moim zdaniem największym osłabieniem było odejście trenera Narolewskiego. Natomiast goście z roku na rok są w coraz gorszej sytuacji. Moim zdaniem w tym roku może sie juz nie udać uniknąc spadku z ligi.

2. Hetman Tykocin - Cresovia Siemiatycze 1 1.9 Superbet 0:2

Gospodarze to beniaminek oparty głównie na młodzieży z białostockich akademii plus kilku doświadczonych "podlaskich wyjadaczy". Natomiast goście w bardzo podobnej sytuacji co zespół z Dąbrowy Bialostokiej. Do tego dochodzi długa jak na standardy 4 ligowe podróż, warunki atmosferyczne, które mam nadzieję lepiej wytrzymają młodzi zawodnicy Hetmana.
 
Ostatnia edycja:
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Oskar Przysucha - Sokół Serock
typ: Serock 5.5 lub Serock DNB 4.20 superbet

1693030906804.png

1693030878209.png

Kompletnie niezrozumiałe kursy na gości.

Buki jakby nie uwzględniły kilku faktów:
* mecz rozgrywany na neutralnym boisku w Szydłowcu;
* Oskar przystąpi do meczu z wieloma brakami kadrowymi (kontuzje). Szczególnie posypała im się defensywa (z gry wypada 1 bramkarz, i 2 obrońców, a to czy zagra kapitan okaże się przed samym startem meczu;

Do gry również overy, jeśli mecz pojawi się gdzieś na live (ostatnio był na bet365).
Obie drużyny tracą sporo bramek, co pokazuje tabela.
1693031139031.png

Pozostałe ciekawe bety na tą kolejkę:
Victoria Września 2.65 lub DNB 1.85
Wissa Szczuczyn 1.28
Blonianka Błonie 1.38
KTS Weszło 1.42
Star Starachowice (III liga) 1.55
 
Otrzymane punkty reputacji: +154
Do góry Bottom