>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Spoko, gadałem z piłkarzem. Wiadomo Janki poszedł do Pomorka. Sami piłkarze mówili, że nie trawili Suchomskiego. Co do Cuiavii to widziałem ich sparingi i wzmocnienia. Efekty: trafione 4-1 z Chelmnem 1.65, 1.90 z Gniewkowem. Rypin 1.88 z Brodnica siadł. Wszystko trafione. Pomorzanin mocniejszy jak mówiłem i co? Dwa zwycięstwa 2 golami. Ale fakt bzdury. Daruj sobie.
Bzdury.Rypin nie jest mocny typowy sredniak i nic nie osiągnie, kupę szczęścia mieli że Spartą ,bo piłkarsko odstawali.Wzmocnien przed sezonem praktycznie żadnych więc nie pisz farmazonow ludziom.Dzis osłabieni niby grali.
 
H 6,3K

HarryHole

Użytkownik
Nie zrozumiałeś. Nikt nie pisze o osiągach. Nikogo to nie obchodzi. Interesuje nas tylko trafiony typ. Warto na nich stawiać ze słabszymi i unikać gier z czołówką. Ponadto chciałem zaznaczyć aby zbyt pochopnie nie grać przeciwko Pomorzaninowi.

Edit: Granica Kętrzyn - Błękitni Orneta 6-0
NoteciankaPakość-Chełmianka Chełmno 1-0

Cuiavia remisuje z Wdą.

Pomorzanin-Rypin 1-1 sprawiedliwie.

Wszystkie moje "przeczucia" sprawdziły się.

Zamiast po mnie cisnąć, zaproponuj coś a wszyscy skorzystają. No offence!
 
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
Jak ktoś chce to można na live spróbować pograć na Motor Lubawa z Jeziorakiem.
STS 3.3.
Widać że Jeziorak madalej problemy kadrowe.sklad w stosunku do meczu z Dobrym Miastem praktycznie nie zmieniony wrócił tylko Kressin. 4 młodzieżowców w składzie..
W Dobrym Mieście jeziorak wyszedł 5 młodzieżowcami w podstawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Jak ktoś chce to można na live spróbować pograć na Motor Lubawa z Jeziorakiem.
STS 3.3.
Widać że Jeziorak madalej problemy kadrowe.sklad w stosunku do meczu z Dobrym Miastem praktycznie nie zmieniony wrócił tylko Kressin. 4 młodzieżowców w składzie..
W Dobrym Mieście jeziorak wyszedł 5 młodzieżowcami w podstawie.
Nic nie grają Niestety,jak wygrają to fartownie .
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Nie zrozumiałeś. Nikt nie pisze o osiągach. Nikogo to nie obchodzi. Interesuje nas tylko trafiony typ. Warto na nich stawiać ze słabszymi i unikać gier z czołówką. Ponadto chciałem zaznaczyć aby zbyt pochopnie nie grać przeciwko Pomorzaninowi.

Edit: Granica Kętrzyn - Błękitni Orneta 6-0
NoteciankaPakość-Chełmianka Chełmno 1-0

Cuiavia remisuje z Wdą.

Pomorzanin-Rypin 1-1 sprawiedliwie.

Wszystkie moje "przeczucia" sprawdziły się.

Zamiast po mnie cisnąć, zaproponuj coś a wszyscy skorzystają. No offence!
Jak nikogo nie obchodzi co osiągną to słabe twoje rozumowanie, antki po prostu są drużynką na tylko 4 ligę i nic się nie zmieni ;)
W tygodniu nie ma co się napalac na podawanie czegokolwiek, bo pseudo gracze co próbują grać i ogrywać sts są po prostu zalosni.Jeden -dwa zakłady i kurs leci na szyję, logiki nie ma tam zadnej ,pseudo firma która zabija kursy i oby jak najszybciej wypadli.z rynku;)
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Lubuska 4 liga:

Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Budowlani Murzynowo 1 2.00 (sts) sobota godzina 15. 9.5/10

Mi udało się to pograć jeszcze po kursie 2.20 (wczoraj). Kurs stopniowo idzie w dół, trzeba się spieszyć, bo ten kurs dalej jest błędnie oszacowany. Powinno być 1.15 maks 1.20.

Budowlani Murzynowo - przed rundą wiosenną stracili wszystkich czołowych piłkarzy. Stało się tak, bo ze sponsorowania drużyny wycofał się...piłkarz Dawid Kownacki.
Z drużyny aspirującej do czołówki ligi nie zostało tu nic. Grają tu głównie juniorzy wsparci kim popadnie. Więcej o tym klubie i problemach można przeczytać tutaj:


Wystarczy zobaczyć jak Murzynowo gra na wiosnę:

KS Stilon Gorzów Wielkopolski
6-0
Budowlani Murzynowo


Promień Żary
6-0
Budowlani Murzynowo
19 marca, 15:30​


Budowlani Murzynowo
0-8
Carina Gubin
30 marca, 16:30​


Murzynowo to obecnie obok Czerwieńska najsłabsza drużyna całej ligi. Nie ma co się sugerować tabelą, bo Budowlani punkty zdobyli wiosną grając zupełnie innym składem.

Celuloza to solidna drużyna - zajmuje 12 miejsce w lidze. http://www.90minut.pl/liga/1/liga11827.html
Kadrowo są o klasę lepsi niż ich rywale z Murzynowa, chociaż kursy tego nie wskazują.

Ze słabym Murzynowem jednak gospodarze sobie spokojnie poradzą i skończy się w okolicach 2:0/3:0.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +696
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
4l.warminsko_mazurska
Mrągowo-Concordia Elblag
Typ. Concordia 1.7 fortuna

Dokonane zimą transfery w klubie z Elbląga pokazują, że celem Concordii w tej kampanii jest awans do III ligi. Do zespołu dołączyli m.in. dwaj ograni w wyższych ligach Brazylijczycy – Edil i João Criciúma oraz ukraiński bramkarz Wołodymyr Melnyczenko.
Kursy wystawiony po ostatnim meczu czyli derbach Elbląga(0:0) gdzie w Olimpia była wzmocniona sześcioma graczami występującymi w II lidze(
Łukasz Sarnowski, Sebastian Milanowski, Marcin Czernis, Jakub Branecki, Patryk Winsztal czy Dominik Kozera)
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
4l.warminsko_mazurska
Mrągowo-Concordia Elblag
Typ. Concordia 1.7 fortuna

Dokonane zimą transfery w klubie z Elbląga pokazują, że celem Concordii w tej kampanii jest awans do III ligi. Do zespołu dołączyli m.in. dwaj ograni w wyższych ligach Brazylijczycy – Edil i João Criciúma oraz ukraiński bramkarz Wołodymyr Melnyczenko.
Kursy wystawiony po ostatnim meczu czyli derbach Elbląga(0:0) gdzie w Olimpia była wzmocniona sześcioma graczami występującymi w II lidze(
Łukasz Sarnowski, Sebastian Milanowski, Marcin Czernis, Jakub Branecki, Patryk Winsztal czy Dominik Kozera)
Powodzenia!
Typu nie neguje,ale najpierw polecam luknąc czy Ci gracze coś grają w pierwszej drużynie;)Praktycznie nic ,czyli to nie były wzmocnienia.
 
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
Typu nie neguje,ale najpierw polecam luknąc czy Ci gracze coś grają w pierwszej drużynie;)Praktycznie nic ,czyli to nie były wzmocnienia.
"Na sobotni mecz do Ornety Concordia pojechała niemal w komplecie. Zagrać nie mogli jedynie: Edil de Souza Barros (trwają formalności związane ze zgłoszeniem do gry), Adam Skierkowski (drobny uraz) i Iwo Rudziński (sprawy rodzinne). W wyjściowym składzie znalazł się za to debiutant – ukraiński bramkarz Volodymyr Melnychenko"
Joao
w Ornecie bramkę strzelil,czyli w pierwszym meczu po przerwie.
EDIL debiut w derbach.Czyli jak nic nie grają? Mają w pierwszym meczu po 10 goli strzelić?
TRANSFERY DO KLUBU: Edil de Souza Barros (Polonia-Stal Świdnica), Volodymyr Melnychenko (Okean Kerch), Joao Augusto Fortunato Mariano (Saham Club), Jakub Ignaciuk (Pomowiec Gronowo Elbląskie), Igor Kucharzewski (powrót z wypożyczenia do Olimpii II Elbląg)

"Do pierwszego, wiosennego meczu ligowego został już tylko tydzień. Czas więc zaprezentować nowych zawodników Concordii. Na pierwszy ogień mamy prawdziwy hit transferowy w zimowym okienku forBET IV ligi! Szeregi pomarańczowo-czarnych zasilił 29-letni napastnik João Criciúma. Brazylijczyk ma za sobą występy w polskiej I, II i III lidze, m.in. w Olimpii Grudziądz i Wigrach Suwałki. Na poziomie centralnym, w ciągu 4 ostatnich lat zdobył 48 bramek w 119 meczach"-czyli to nie jest wzmocnienie?
Staram się głupot nie pisać i sprawdzać informacje. Co poświęca mi to dużo czasu.przez takie posty i jakieś sprostowania odechciewa się dodawać typu na Forum i poświęcać swój czas.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +714
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
W Gumiakach nie chodzę,, chlopie"
Dla mnie były.
Chyba większość już przyzwyczajona do Twoich kontr i wcale się nie dziwię ze odpuszcza.
 
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
Olimpia-Stał Rzeszow
Kozera zagrał 63min.
Milanowski 27
Czernis 78min
Winsztal 12 min
Branecki 12
Sprawdź "chlopie" info a później komentuj.
Gość co 12 min zagra na poziomie 2ligi ogrywa się.. Na 4lidze zrobi różnice..
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Porostu staram się przekazać swoją wiedzę, dla mnie to nie były wzmocnienia jeśli ktoś gra ogony w pierwszej drużynie.Oby typ wszedł i życzę powodzenia!!
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
IV dolnośląska, wschód:

Bielawianka - AKS X2 ~1.8 +++ 0:1

Bielawianka trzeci mecz w ciągu siedmiu dni. Kadra wąska. AKS pierwsza runda bardzo słaba, teraz wygląda to już lepiej, znacznie lepiej. To zespół, który rok temu grał o czołowe miejsca. Dziś trochę uwikłani w walkę o utrzymanie, ale przypuszczam, że chwila-moment i zapewnią sobie utrzymanko. W rundzie jesiennej AKS tylko jedna porażka - minimalnie 0:1 z liderem z Dzierżoniowa. Bielawianka wiosną niepokonana - wygrane jedną bramką przeplatane remisami. Dziś to będzie na pewno znacznie bardziej wyrównany mecz niż wskazują na to kursy.

Sokół - Wierzbice X2, ~2.3 --- 3:1

Wierzbice na wiosnę tylko jedna porażka, wzmocnili się i chcą się utrzymać. Zadanie nie będzie łatwe, ale remisy przeplatane z wygranymi na wiosnę dają sporą nadzieję. Sokół po dość stabilnej rundzie jesiennej, na wiosnę gra gorzej, znacznie gorzej. Młody zespół, który wygrał wiosną tylko raz. Do tego trzy porażki, reszta remisy. Po raz kolejny zaniżony kurs na gospodarzy i na boisku powinno być znacznie bardziej wyrównanie niż wskazują na to kursy.

Ja próbuję ten dublecik.
 
Ostatnia edycja:
robson11 862

robson11

Użytkownik
IV dolnośląska, wschód:

Bielawianka - AKS X2 ~1.8 0:1 +

Bielawianka trzeci mecz w ciągu siedmiu dni. Kadra wąska. AKS pierwsza runda bardzo słaba, teraz wygląda to już lepiej, znacznie lepiej. To zespół, który rok temu grał o czołowe miejsca. Dziś trochę uwikłani w walkę o utrzymanie, ale przypuszczam, że chwila-moment i zapewnią sobie utrzymanko. W rundzie jesiennej AKS tylko jedna porażka - minimalnie 0:1 z liderem z Dzierżoniowa. Bielawianka wiosną niepokonana - wygrane jedną bramką przeplatane remisami. Dziś to będzie na pewno znacznie bardziej wyrównany mecz niż wskazują na to kursy.

Sokół - Wierzbice X2, ~2.3 3:1 -

Wierzbice na wiosnę tylko jedna porażka, wzmocnili się i chcą się utrzymać. Zadanie nie będzie łatwe, ale remisy przeplatane z wygranymi na wiosnę dają sporą nadzieję. Sokół po dość stabilnej rundzie jesiennej, na wiosnę gra gorzej, znacznie gorzej. Młody zespół, który wygrał wiosną tylko raz. Do tego trzy porażki, reszta remisy. Po raz kolejny zaniżony kurs na gospodarzy i na boisku powinno być znacznie bardziej wyrównanie niż wskazują na to kursy.

Ja próbuję ten dublecik.
 
F 392

fredryk

Użytkownik
Jutro kilka ciekawych meczy. Stawiam zwycięstwo gości w dwóch meczach: Lechia Tomaszów mazowiecki- Polonia Warszawa 2
Tomasovia Tomaszów lubelski - Unia Tarnów 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Adrian Klimczak reprezentujący do tej pory barwy ŁKS Łódź został nowym zawodnikiem czwartoligowej Wieczystej Kraków.
24-letni obrońca podpisał z krakowskim klubem trzyletnią umowę z opcją przedłużenia o kolejny rok.
 
Do góry Bottom