>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

II EDYCJA TURNIEJU FIFY 07

baros 12,4K

baros

Użytkownik
Baros
Valencia
6044266
Hamachi teraz już niemam i wole grać normalnie bez hamachi ! a ip się zmienia więc podam jak już bedę grał
 
W 2

wislak

Forum VIP
@ Baros - zaloz hamachi i podaj IP! sprawdzony sposob jest na granie przez hamaka to po co ludzia w glowie mącic!

@ zaszkiins - podaj IP, co ma byc jasne... baza danych lepiej zeby byla aktualna.

i PS&gt; gramy po 23! zeby nie bylo ze ktos chce wczesniej bo sa za duze lagi a granie ma wylonic najlepszego w fafe ????
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
Wiślak nie dramatyzuj tak :p

gramy wtedy kiedy lagi będą małe, a to nie jest równe temu że to nastąpi po 23ej :] grałem już wcześniej, do południa też już i było dobrze - zależy od łącza i troszkę szczęścia
 
W 2

wislak

Forum VIP
no ale szczescia! ja obojetnie kiedy gram przed 23 to sa lagi. a potem miodeczek! ogolnie to ja mam radiowke wiec to sie tyczy tylko tych co maja radiowki.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
no ale szczescia! ja obojetnie kiedy gram przed 23 to sa lagi. a potem miodeczek! ogolnie to ja mam radiowke wiec to sie tyczy tylko tych co maja radiowki.
jaka tam radiówka :p radiowo to ty masz tylko sygnał do swojego kompa (i to nie jest fajne rozwiązanie); ja tam widzę u Ciebie Internet DSL od tepsy, ciekawe na ile osób jest 1 MBit :]
 
dmo-domino 0

dmo-domino

Użytkownik
nick: dmo-domino (na hamachi: domino_gg7030168)
klub: Lyon
GG: 7030168
IP Hamachi: 5.59.29.205

Wiślak, proponuje sciagnac regulamin od regulaminu Mistrzostw Polski Fifa 07, bo w przypadku rozlaczenia gry maja dobre rozwiazania.
Pozdrawiam i czekam na pierwsze mecze ????
 
dmo-domino 0

dmo-domino

Użytkownik
Hmm...
Wlasnie chcialem go skopiowac, a tu patrze: zmienil sie od zeszlego roku ????
W kazdym badz razie w poprzednim roku bylo tak:
jezeli mecz zostaje przegrany, to:
&gt;20min- mecz powtorzony bez bramek
20-69min - mecz powtorzony, liczy sie rezultat przed przerwaniem meczu
70-90min - powtarzana tylko druga polowa - liczy sie rezultat uzyskany przed przerwaniem meczu

Tak mniej wiecej to wygladalo w tamtym roku ????
Niestety w tym roku nie moglem tam byc, gdyz mialem wlasny mecz... Ale moze sie przejade gdzies, chociaz P-ń mialem najblizej...
 
W 2

wislak

Forum VIP
dokaldnie. jak sie w pierwszych 20 min rozlaczy o wynik przechodzi i gramy od poczatku. a dokladniej jest napisane w I edycji. i tak tez bedzeimy grac tylko gole w pierwszych 15 minutach przechodza dalej!
 
W 2

wislak

Forum VIP
W przypadku utracenia połączenia w:
- 1-45 minuta - powtórka meczu z uwzględnieniem bramek strzelonych do 45 minuty
- 45 minuta - Dogrywamy drugą połowe spotkania
- 46-90 minuta - łączymy się ponownie i rozgrywamy czas pozostały do końca meczu + 5 minut
Jeśli przed utraceniem połączenia jeden z graczy otrzymał czerwoną kartke, przyznawany jest gol dla przeciwnika.

Moze nastapic wyjatek od tych zasad, jesli mecz z jakichs powodow zostanie przerwany, gracze moga go wznowic w dowolny sposob za porozumieniem... Gdy owego porozumienia nie bedzie, nalezy stosowac sie wyzej wymienionych zasad.
 
Do góry Bottom