>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

II EDYCJA TURNIEJU FIFY 07

baros 12,4K

baros

Użytkownik
Baros
Valencia
6044266
Hamachi teraz już niemam i wole grać normalnie bez hamachi ! a ip się zmienia więc podam jak już bedę grał
 
W 2

wislak

Forum VIP
@ Baros - zaloz hamachi i podaj IP! sprawdzony sposob jest na granie przez hamaka to po co ludzia w glowie mącic!

@ zaszkiins - podaj IP, co ma byc jasne... baza danych lepiej zeby byla aktualna.

i PS&gt; gramy po 23! zeby nie bylo ze ktos chce wczesniej bo sa za duze lagi a granie ma wylonic najlepszego w fafe ????
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
Wiślak nie dramatyzuj tak :p

gramy wtedy kiedy lagi będą małe, a to nie jest równe temu że to nastąpi po 23ej :] grałem już wcześniej, do południa też już i było dobrze - zależy od łącza i troszkę szczęścia
 
W 2

wislak

Forum VIP
no ale szczescia! ja obojetnie kiedy gram przed 23 to sa lagi. a potem miodeczek! ogolnie to ja mam radiowke wiec to sie tyczy tylko tych co maja radiowki.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
no ale szczescia! ja obojetnie kiedy gram przed 23 to sa lagi. a potem miodeczek! ogolnie to ja mam radiowke wiec to sie tyczy tylko tych co maja radiowki.
jaka tam radiówka :p radiowo to ty masz tylko sygnał do swojego kompa (i to nie jest fajne rozwiązanie); ja tam widzę u Ciebie Internet DSL od tepsy, ciekawe na ile osób jest 1 MBit :]
 
dmo-domino 0

dmo-domino

Użytkownik
nick: dmo-domino (na hamachi: domino_gg7030168)
klub: Lyon
GG: 7030168
IP Hamachi: 5.59.29.205

Wiślak, proponuje sciagnac regulamin od regulaminu Mistrzostw Polski Fifa 07, bo w przypadku rozlaczenia gry maja dobre rozwiazania.
Pozdrawiam i czekam na pierwsze mecze ????
 
dmo-domino 0

dmo-domino

Użytkownik
Hmm...
Wlasnie chcialem go skopiowac, a tu patrze: zmienil sie od zeszlego roku ????
W kazdym badz razie w poprzednim roku bylo tak:
jezeli mecz zostaje przegrany, to:
&gt;20min- mecz powtorzony bez bramek
20-69min - mecz powtorzony, liczy sie rezultat przed przerwaniem meczu
70-90min - powtarzana tylko druga polowa - liczy sie rezultat uzyskany przed przerwaniem meczu

Tak mniej wiecej to wygladalo w tamtym roku ????
Niestety w tym roku nie moglem tam byc, gdyz mialem wlasny mecz... Ale moze sie przejade gdzies, chociaz P-ń mialem najblizej...
 
W 2

wislak

Forum VIP
dokaldnie. jak sie w pierwszych 20 min rozlaczy o wynik przechodzi i gramy od poczatku. a dokladniej jest napisane w I edycji. i tak tez bedzeimy grac tylko gole w pierwszych 15 minutach przechodza dalej!
 
W 2

wislak

Forum VIP
W przypadku utracenia połączenia w:
- 1-45 minuta - powtórka meczu z uwzględnieniem bramek strzelonych do 45 minuty
- 45 minuta - Dogrywamy drugą połowe spotkania
- 46-90 minuta - łączymy się ponownie i rozgrywamy czas pozostały do końca meczu + 5 minut
Jeśli przed utraceniem połączenia jeden z graczy otrzymał czerwoną kartke, przyznawany jest gol dla przeciwnika.

Moze nastapic wyjatek od tych zasad, jesli mecz z jakichs powodow zostanie przerwany, gracze moga go wznowic w dowolny sposob za porozumieniem... Gdy owego porozumienia nie bedzie, nalezy stosowac sie wyzej wymienionych zasad.
 
Do góry Bottom