>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

II EDYCJA TURNIEJU FIFY 07

mooserix 0

mooserix

Użytkownik
- 46-90 - proponowałbym rozegrać całą drugą połowe
nie moze byc.... przeciez jak dostajesz jednym golem to 5 min przed koncem tez sie mozesz rozlaczyc i masz polowe na wygranie! :zy3ou:
Już kiedyś tłumaczyłem na jakiej zasadzie działa szarpanie. Będziesz exploatował gości na full i będziesz miał kondycje 0, a będziesz prowadził jedną bramką i przerwiesz połączenie na 15 min przed końcem, a po wznowieniu pełnymi siłami będziesz mógł się spokojnie wybronić bo nie będzie różnicy kondycji. Poza tym takie granie na raty to nie jest gra tylko kpina z futbolu.
 
W 2

wislak

Forum VIP
no i co z tego! ale moze masz z tym racje, ale przeciez moze sie zawsze ktos ciagle rozlaczac przed koncem i upatrywac swoja szanse w dodatkowej polowie! ja tego twojego nie widze w grze :/ nie sadze zeby sie to przyjelo...
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Popatrz na to z drugiej strony. Ktoś wyzerował sobie kondycje, prowadzi tylko jedną bramką, a przeciwnik naciera a do końca zostało aż/tylko 10 min więc rozłancza się. Zaczyna grać te 15 min z full kondychą i wiadomo, że się obroni. Każdy kij ma dwa końce. Poza tym turniej powinien wygrać najlepszy. Jeżeli jesteś lepszy to choćby rozgrywać drugą połowe 5 razy to i tak za każdym razem wygrasz.
 
W 2

wislak

Forum VIP
no tu sie znow z toba nie zgodze.. ja ty maciek i kilku innych z ktorymi gralem gramy na tym samym poziomiem! zalezy od szczescia, dnia i poczatku meczu kto wygrywa.. nie ma zdecydowanie lepszego co by 5 polow wygral!! :mrgreen:
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Jeśli to ty jesteś na serwerze 3 (a raczej to ty bo taki sam nick w hamachi i takie same preferencje klubowe ????) to może spotkamy się w kolejnym turnieju ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
AKTUALNA LISTA UCZESTNIKÓW:

Wiślak FC Barcelona
spider231 MAN UTD
Marcin-Odra Ac Milan
mucios Chelsea Londyn
Mooserix Real Madryt
M4ciek Inter Mediolan
zaszkins Juventus
Benek16 Bayern Monachium
Baros Valencia
puzon Arsenal
dmo-domino Lyon
rebi Atletico Madryt
Grzesio Bolton Wonderers
Patrolinho Werder Brema
maciekms Liverpool

JESZCZE 1 WOLNE MIEJSCE! MOZNA GRAC NP ROMĄ! GO GO GO :mrgreen:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Nazwa Serva: II edycja turnieju fify 07 forumbukmacherskie.com

Hasło: forumisthebest

all jest tak jak napisalem, musicie dokladnie napisac z malych i duzych i odstepami itd zeby sie wbic!
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
moze byscie sobie pogadali na gg co ?

Jak chcecie zrobic grupy ?Ja mysle ze fajnie by bylo 2 grupy po 8 osob bylo by duzo meczy grupowych a i by wyszlo 4 osoby z grupy i pozniej play offy ??
 
W 2

wislak

Forum VIP
eee to za malo bedzie meczy..... to kazdy zagra 6 meczy w grupie tylko i potem max 4 (1/2 i final)
ja mysle ze lepiej zrobic tak jak pisalem, to bedzie kazdy grac po 14 meczy + ew 6 meczy w play offach... i kazdy sobie pogra. ale zrobimy tak zeby duzo czasu dac... np 3 mecze tygodniowo czyli faza grupowa bedzie trwac kolo miesiaca... zeby kazdy mogl na luzie grac bez duzej straty czasu. :mrgreen:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
O z tO z tymi meczami np 3 w tyg to jest swietny pomysl, bo tak to np ja mam sporo nauki w tym cholernym LO i codziennie nie dam rady, a tak to mysle, ze kazdemu przypasi ????
 
Do góry Bottom