>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

II EDYCJA TURNIEJU FIFY 07

W 2

wislak

Forum VIP
Witam. W związku że w tym tygodniu zakończymy Turniej w FIFĘ myślę ze mozna zacząc zapisy do II edycji. Myśle ze chetni się znajda. mucios88 juz pisał ze by zagrał. Mysle ze ci co grali w I edycji tez się zgłoszą. Fajnie się grało i mysle ze znowu mozna zagrac, a lepiej zeby zacząc zapisy wczesniej zeby kazdy mogl zdarzyc a nie dzien przed.
UWAGA: mecz gramy zazwyczaj po 22.30 bo wtedy gra sie swietnie- nie ma lagów, rzadko rozlacza, a w godiznach poludniowych i wieczorncyh 18-21 sa laagi takie ze nie idzie grac nawet jak obaj gracze maja dobre łącza. A wiec jak komus nie pasuje poznym wieczorem bo za pozno to niech sie nie zapisuje bo jak sie gra na max lagach to wogole nie odzwierciedla klasy zawodnikow- bedzie moment bez lagow- gracz A strzeli gola i gracz B juznie ma szans!
I to by było na tyle.

ZAPISY MAJA WYGLADAC TAK:

Nick
Klub
GG
IP Hamchi

Mój zapis:

Wiślak
FC Barcelona
3223289
5.76.125.20
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Pare uwag:

1. W bezpłatnej sieci może być max 16 osób
2. Proponuje przerwać mecz i rozegrać w innym terminie jeśli są lagi
3. Mecz &quot;na raty&quot; to też nie mecz, po przerwaniu połączenia radziłbym zagrać cały mecz od nowa doliczając wynik przed przerwaniem
4. Wydłużyć czas meczu do 10 min bo 8 to troche za krótko
 
W 2

wislak

Forum VIP
Pare uwag:

1. W bezpłatnej sieci może być max 16 osób - no i co ????
2. Proponuje przerwać mecz i rozegrać w innym terminie jeśli są lagi - jak sa masakryczne to tak, ale jak idzie grac i tylko momenty sa slabsze to nie- lagi byly sa i beda! jedynie po polnocy nie ma ????
3. Mecz &quot;na raty&quot; to też nie mecz, po przerwaniu połączenia radziłbym zagrać cały mecz od nowa doliczając wynik przed przerwaniem - to by nie mialo sensu... powiedzmy ze prowadze z toba 3:0 i jest 70 min. ty sie celowo rozlaczasz, no bo nie masz juz sznas, a w drugim meczu sa zawodnicy pelni sil, nowe morale itd wiec mecz calkiem inny moze byc i wtgrasz 5:1 i wygrales 5:4! poza tym w tabeli potem jak beda sie gole liczyly to bedzie glupio bo jeden user mogl grac 3 mecze bez przerwan a drugi tez ale z przerwaniami i 10 razy od nowa zaczynal to moze na lajcie wiecej goli wbic!
4. Wydłużyć czas meczu do 10 min bo 8 to troche za krótko - 8 wystarczy! 16 minut mecz to i tak juz duzo, z przerwami to jest 25min a jak wywali to znowu laczenie itp to czasem z 40 min leci a niestety nie kazdy ma czas, chociaz ja mam :jezora54:
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Pare uwag:

1. W bezpłatnej sieci może być max 16 osób - no i co ????
2. Proponuje przerwać mecz i rozegrać w innym terminie jeśli są lagi - jak sa masakryczne to tak, ale jak idzie grac i tylko momenty sa slabsze to nie- lagi byly sa i beda! jedynie po polnocy nie ma ????
3. Mecz &quot;na raty&quot; to też nie mecz, po przerwaniu połączenia radziłbym zagrać cały mecz od nowa doliczając wynik przed przerwaniem - to by nie mialo sensu... powiedzmy ze prowadze z toba 3:0 i jest 70 min. ty sie celowo rozlaczasz, no bo nie masz juz sznas, a w drugim meczu sa zawodnicy pelni sil, nowe morale itd wiec mecz calkiem inny moze byc i wtgrasz 5:1 i wygrales 5:4! poza tym w tabeli potem jak beda sie gole liczyly to bedzie glupio bo jeden user mogl grac 3 mecze bez przerwan a drugi tez ale z przerwaniami i 10 razy od nowa zaczynal to moze na lajcie wiecej goli wbic!
4. Wydłużyć czas meczu do 10 min bo 8 to troche za krótko - 8 wystarczy! 16 minut mecz to i tak juz duzo, z przerwami to jest 25min a jak wywali to znowu laczenie itp to czasem z 40 min leci a niestety nie kazdy ma czas, chociaz ja mam :jezora54:
1. Może być tylko 8 nowych (chyba że starzy się wypiszą)
2. No sorki ale w pewnym meczu czasami przycinało ale przez lagi straciłem dwie bramki
3. Bez specjalnych rozłączeń tylko jak coś przerwie to raz, a dwa przy równej liczbie pkt można przecież rozegrać dwumecz o miejsce, a trzy że ktoś szarpie zawodników przez cały czas, strzeli na 2-0 i ma zerową kondycje. Potem po rozłączeniu ma znowu kondycje na full i spokojnie może się bronić, a tak będzie bardziej sprawiedliwie. Jak ktoś jest lepszy to i tak wygra a jak ktoś strzelał przypadkiem to boisko to zweryfikuje.
4. jw. wumusza to mądrą gre przez cały mecz, a nie rzucanie się bo &quot;a nuż się uda&quot;
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
3 punkt z wislakiem sie zgodze !!
2.Jak sa lagi mocne to przerywamy i gramy w pozniejszym terminie chyba ze sa lekkie to gramy..
3. 8 minut starczy
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
3 punkt z wislakiem sie zgodze !!
2.Jak sa lagi mocne to przerywamy i gramy w pozniejszym terminie chyba ze sa lekkie to gramy..
3. 8 minut starczy

3. Nie zdziwiło cię że dwa mecz które przegrałem to te w których rozłanczało? To przez to że gościu szarpał strzelił bramke i mu kondycja siadła. Potem rozłączyło i miał kondyche na full i się obronił. To nie jest zbyt sprawiedliwe
2. Tylko że wystarczy chwilowy lag pod bramką i można brameczke stracić (vide mecz z M4ckiem
4. Jak chcecie ale to promuje grających na afere a nie tych bardziej technicznych
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
jeszcze jedna propozycja do regulaminu: gramy w trybie okienkowym!
tworzysz plik locale.ini w kat.z gra a w tresci wpisz sobie

WINDOWED = 1
VIDEO = 0
 
Do góry Bottom