>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

II EDYCJA TURNIEJU FIFY 07

W 2

wislak

Forum VIP
yellowy sie nie licza ale kontuzja i red to 1 mecz urlopu ???? dla danego gracza oczywiscie. jesli ktos zagra bez pauzy to jak rywal to zglosi to walkowerem wygrywa!! a jak jeden jest PL a drugi ENG to nie tlyko sa inne teamy ale tez rozlacza od razu na poczatku wiec nei da sie ????
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
tak ale dodales sobie 2 gole za to wiec jak to jest dodaje sie gole czy nie graja nastepnych meczow ?to byl Vidic i podajze neville gralem potem dwojka obroncow .
 
W 2

wislak

Forum VIP
hmm dodaje sie gole za red kartki tylko jak sie rozlaczy i po rozlaczeniu sie gra w 11 zamiast w 9... wtedy sa +2 gole. a na next mecz pausa jest tak czy tak
 
M 0

maciekms

Użytkownik
Witam. Mam problem z fifa. Podczas gry fifa sama sie minimalizuje i co za tym idzie polaczenie zostaja utracone. Nie wiem co zrobic. Probowalem juz przeinstalowac gre ale to nic nie dalo. Moze ktos mial podobny problem albo wie co nalezy zrobic. pozdro
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Kilka uwag: :jezora54:

1. Poziom World Clas czy amator nie ma nic do rzeczy bo w innym turnieju grałem sobie z gostkiem i strzeliłem bramke strzałem z 40-50 m :!: a graliśmy na World Class (na 100% bo ja byłem gospodarzem i tak miałem ustawione)

2. Jak jeden ma ENG a drugi PL to NIE rozłancza na początku ponieważ to nie ma nic do rzeczy

3. Jednakże jeżeli dwie osoby grają na ENG to następuje jakby lekkie przyspieszenie gry (takie jest przynajmniej moje wrażenie ???? )

4. Można przecież zrobić screena z wydarzeń i tam są kartki, kontuzje, gole i zmiany
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
4. Można przecież zrobić screena z wydarzeń i tam są kartki, kontuzje, gole i zmiany
Tylko jak jest wynik hokejowy , a piłkarze leją sie jak na gali boksu :mrgreen: :] :] ,to jeden screen nic nieda , albo kilkac w wydarzenia na dole , albo przed meczem wlanczyc z dwa painty i poprbic prinstsceenow
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
no wlasnie:/ a jak zminimalizujesz to chyba wywali polaczenie utracone:/
Po meczu i tak połączenie jest utracone :jezora54: więc spokojnie możesz sobie robić screeny ????

Do postu Grzesia:

Wtedy po prostu zrobić dwa lub więcej screenów, a najlepiej podzielić na wydarzenia (osobno kartki, osbno gole itd.)
 
dmo-domino 0

dmo-domino

Użytkownik
1. Poziom World Clas czy amator nie ma nic do rzeczy bo w innym turnieju grałem sobie z gostkiem i strzeliłem bramke strzałem z 40-50 m :!: a graliśmy na World Class (na 100% bo ja byłem gospodarzem i tak miałem ustawione)
Moze i wpadla, ale jest roznica pomiedzy bramkarze amatorem i world class.
Tak sie gra na turniejach w Fife.
Nie wierzysz?
Przejdz sie i zagraj.
 
M 0

maciekms

Użytkownik
Moglby mi ktos pomoc ? Fifa mi sie sama minimalizuje. Zainstalowalem nowe sterowniki do grafiki kilka razy przeinstalowalem gra i nic. Nie chce robic formata wiec pomozcie mi. Co mam zrobic ?
 
W 2

wislak

Forum VIP
kiedy ci sie minimalizuje? mi sie zmniejsza okno czasami jak gram z kims i on hostuje :/ czasami jest miyszka i idze powiekszyc, czasem dzieki ALTowi idzie wybrnac ale czasami gram na malym :/
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
wiedzę, że macie problem jak rozłączy w drugiej połowie...
Po co jakieś dodatkowe 5 minut?? Po prostu gramy po rozłączenie jedną połowę i doliczamy do tego wynik sprzed rzołączenia - tak będzie najlepiej
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Te ludzie grajta te mecze w grupie B

tymczasowa tabela w grupie A (made by Grzesio)


1.Wiślak Barcelona 3 2 1 0 18:14 7 +4
2.Baros Valencia 3 2 0 1 19:11 6 +8
3.puzon Arsenal 4 1 1 2 15:20 4 -5
4.maciekms Liverpool 1 1 0 0 6:3 3 +3
5.Grzesio Bolton 2 1 0 1 8:10 3 -2
6.spider321 Manchester 4 1 0 3 16:23 3 -7
7.Benek16 Bayern 0 0 0 0 0:0 0
8.dmo-domino Lyon 1 0 0 1 6:7 0 -1

Kolejno :
Pozycja , nick , team , ilość rozegranych meczy , zwycięstwa , remisy , porażki , bramki , punkty , różnica bramek

Król strezlców - narazie
Villa - 10 goli - Valencia
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Valencia-Liverpool / 9:9 / / k. 3-2 /



Valencia:
Villa 4x
Morientes 3x
Albelda
Baraja



Liverpool:
Kuyt 4x
Bellamy 2x
Alonso
Caragher





pozdro...!
 
W 2

wislak

Forum VIP
Witam

Mam taka propozycje
w zwiazku ze juz duzo jest meczy rozegranych mozemy skrocic termin... mi np zostaaly juz tylko 3 mecze....

umowmy sie tak: do srody do 20.00, tutaj piszcie TAK lub NIE czy konczymy 12.11. Wczesniej bylo ustalone ze 19 ale o tydzien moznaby przyspieszyc. Bedzie wolny 11 bo swieto i 12 niedziela, poza tym jest jeszcze jutro i caly tydzien na granie.
W srode o 20 podlicze glosy: ile jest na NIE (czyli ze konczymy 19.11) a ile na TAK (konczymy 12.11- oczywiscie I faze.) jest nas 16, kto nie da glosu oznacza akceptacje czyli konczymy 12. zobaczymy jak to bedzie ja jestem za skonczeniem 12.11

STAN NA TERAZ: 12 lis vs 19 lis : 1:0 ????
 
Do góry Bottom