>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

II EDYCJA TURNIEJU FIFY 07

grzesio 46,6K

grzesio

Forum VIP
eee to za malo bedzie meczy..... to kazdy zagra 6 meczy w grupie tylko i potem max 4 (1/2 i final)
ja mysle ze lepiej zrobic tak jak pisalem, to bedzie kazdy grac po 14 meczy + ew 6 meczy w play offach... i kazdy sobie pogra. ale zrobimy tak zeby duzo czasu dac... np 3 mecze tygodniowo czyli faza grupowa bedzie trwac kolo miesiaca... zeby kazdy mogl na luzie grac bez duzej straty czasu. :mrgreen:
Świetny pomysł

A jest jakaś nagroda za 1st miejsce ?? , jakiś Bon do BAHu może ???? :] :jezora54:
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Bardziej mi się podoba system 4 grupy i po 2 wychodzą ale jak wam się podobają takie wielkie grupy to się dostosuje

Wiślak

Ja jestem w grupie C i mam 6 wygranych i 0 porażek i pierwsze miejsce w grupie :spokodfhgfh:
 
W 2

wislak

Forum VIP
No to ok gramy tak jak bylo mowione ???? 2x8 :mrgreen: a co do nagrody to benek musi sie wypowiedziec albo marcin ???? :mrgreen: fajnie by bylo zawsze to cos ???? albo moze cos innego- troszku wiekszego ????


@ Mooserix
ps. ja gram w gr E juz mam 9win i 2lose i pewny juz awans ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
taaa ja organizatorem :mrgreen:
ja tylko przejalem paleczke bo benek nie ma czasu ???? ja moge w nagrode wyslac sliczne emotikonki dla winnera ;D
 
W 2

wislak

Forum VIP
zaczniemy jak sie I edycja skonczy! i wtedy nie trzeba bedzie tej jednej osoby bo bedzie najwyzej jedno miejsce wolne a w grupie 7 osob na poczatek to i tak bedzie mozna grac, a jak sie ktos dopisze to nadrobi!
 
M 0

maciekms

Użytkownik
Nick: adrianz
Klub: Roma
GG: 4224224
IP Hamchi: 5.49.157.188


Zapisuje kolege bo chwilowo sam nie moze. Klub podam pozniej jak on bedzie w domu bo nie chce decydowac za niego.

Edit: Zdecydowal sie grac Roma ???? To kiedy zaczynamy ?
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
kurde chcetnie by zagrał z wami w fife 07 ale jej nie mam ma ktos moze linki na rapid Share badz megaupload jezeli by ktos miał to jak moze niech przesle na PW
 
W 2

wislak

Forum VIP
NO to dobra! Zaczynamy! Terminarzu nie ma co robic, gramy kazdy z kazdym mecz i rewanz. Sa 2 grupy po 8 osob. Razem 14 meczy gra kazdy! Wszsytkie mecze musza byc rozegrane do 19 listopada, zeby kazdy na lajcie zdarzyl. Po 4 osoby wychodza z grup i tworzymy 2 ligi: Superlige (8 najlepszych) i Lige spadkową (pozostali userzy). I potem znow gramy kazdy z kazdym w obu ligach: wtedy bedzie wyrownanny poziom w obu :mrgreen:
mysle ze to ciekawy pomysl - nikomu sie nie pali mozemy skonczyc w srodku grudnia ???? chociaz kazdy sobie zagra po 28 meczy! najpierw liczymy pkt (3 win, 1 draw i 0 lose) potem mecz miedzy danymi userami a na koncu bramki. zasady takie jak w poprzedniej. rozlaczenia tez, tyle ze jesli w pierwszysch 15 minutach sie rozlaczy to wynik przechodzi!

PODZIAŁ NA GRUPY:

GRUPA A:

Wiślak FC Barcelona
Grzesio Bolton Wanderers
Benek16 Bayern Monachium
spider231 MAN UTD
Baros Valencia
puzon Arsenal
dmo-domino Lyon
maciekms Liverpool

GRUPA B:

Mooserix Real Madryt
Patrolinho Werder Brema
M4ciek Inter Mediolan
Marcin-Odra Ac Milan
mucios Chelsea Londyn
zaszkins Juventus
rebi Atletico Madryt
adrianz Roma
 
A 0

adrianaz

Użytkownik
witam biore udzial w turnieju wczesniej mnie zapisal kolega tylko podal adrianz a ja jestem zalogowany jako adrianaz ale mysle ze nie ma problemu pozdro:]
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
tak sobie jeszcze pomyślałem czy sensownym jest robienie turnieju z osobami które ledwo się zarejestrowały i/lub mają 0 postów ? w końcu to turniej tego forum... :p
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
przypomne niektore zasady grania bo żeby niektórzy nie zapomnieli :zoltakartka:

- gramy na angielskiej wersji jezykowej (czyli posiadacze polskiej zmieniaja jezyk na poczatku)
- na koniec gry screen ze statystykami (kartki, strzelcy)
- kontuzje spisujemy (bo chyba nie sa wyswietlane)
- gramy w trybie okna (co by szybciej sie &quot;synchronizowac&quot; przy tworzeniu gry i latwiej porozumiec w przypadku ew.lagow,zerwan itd.)

aby grac w oknie (pisalem to juz 2x na tym forum ale napisze po raz trzeci): tworzymy plik LOCALE.INI a w tresci wpisujemy WINDOWED=1 i zapisujemy w katalogu z gra :!:
 
dmo-domino 0

dmo-domino

Użytkownik
i powinnismy jeszcze umowic sie na WORLD CLASS!
bo potem bramkarze szmaty w ch... wpuszczaja tak jak w moim meczu z spiderem...
takze niech Wislak sie wypowie co do tego.
A nie wiem dlaczego mamy grac na ang. ver jezykowej?
 
W 2

wislak

Forum VIP
wersja jezykowa jest do uzgodnienia. jak obaj maja PL to luzik. zawsze przed meczem ja np pytam PL czy ENG. i luz
World Claass musi byc! jak wy gracie bez?! przeciez logiczne ze gramy na nim bo sie do dupy gra na pro czy nizszym bo szmaty wchodza a tak to sie gra super.
ten plik tworzymy w notatniku tak dla malo kapujacych :mrgreen:
no i jesli chodzi o kontuzje- tez sa wyswietlane tam gdzie kartki gole i zmiany.
pozdro 4all
 
grzesio 46,6K

grzesio

Forum VIP
Bo jak grałęm ja to mój przeciwnik miał Polską a ja angielską .
Gdy wybirałem Bolton , a on wybierał Liverpopol , to widziałem jak zamiast Liverpoolem gra Fulham i zdecydowaliżsmy sie grać na Polskiej wersji.
Więc widzisz zależy od wersji językowej w jakiej kolejności ustawione są drużyny .
Najlepiej to jednak angielska wersja , chociaż ligi są też w innej kolejności ułorzone.

- na koniec gry screen ze statystykami (kartki, strzelcy)
Mam pytanie chyba czepiamy sie czerwonych katek to nigra w kolejnym meczu , a jak uzbiera odpowienioa ilośc yellow cardów to tyż niegra ???
 
Do góry Bottom