>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

IHF Women's World Championship-Denmark 2015

Status
Zamknięty.
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
Moim zdaniem ciężko wyciągać wnioski z meczu Koreanek z Rosjankami, z naszymi mecz będzie wyglądał zupełnie inaczej.
Były dwa fragmenty kiedy Koreanki pokazały jak trzeba grać przeciwko Rosjankom, gdy postawiły agresywną, wyższą obronę, tylko w żaden sposób nie jestem zrozumieć dlaczego robiły to przez tak krótko (jestem świadomy, że jest to bardzo wymagające fizycznie, ale pod koniec meczu Koreanki wcale nie wyglądały na wykończone, no i to jest gra o ćwierćfinał MŚ do cholery), bo przez ten okres spokojnie zrobiły +5. Zamiast tego stały jak na ścięcie w płaskiej obronie, gdzie sporo wyższe Rosjanki robiły sobie kanonadę, sensu to nie miało zupełnie.
Z Polkami tak dużej przewagi fizycznej mieć już nie będą i moim zdaniem trudniej będzie Rosjankom obronić handicap, aczkolwiek będzie to zależało od tego czy obrona będzie wyglądała tak jak dzisiaj, czy tak jak w fazie grupowej.
W każdym razie nie uważam, żeby Polki miały mniejsze szanse niż Koreanki, więc jestem nieco zdziwiony tym handicapem.
Na Holenderki szykuje się masówka, a bukmacherzy wystawiając kursy rzędu @3 byli doskonale świadomi, że po dwóch tak okazałych zwycięstwach Pomarańczowych publika będzie kierowała się w ich stronę. Co prawda te kursy wystawiał bet, a nie pinek, jednak jeśli oni też wyjdą z podobnymi i jeśli będą spadać to na pewno pomyślę nad zagraniem w stronę Francuzek.
Holenderki wyglądają bardzo dobrze, ale tak na dobrą sprawę nie miały jeszcze godnego rywala, poza Szwedkami, którym pozwoliły doprowadzić do remisu, mając mecz w garści. Polek w fazie grupowej nie liczę.
Francuzki natomiast dzisiaj pokazały charakter, wydzierając Hiszpankom zwycięstwo. Mają przetarcie po kilku meczach z dobrymi zespołami. Jeżeli uda im się narzucić swój styl gry, a do tej pory udawało im się to w każdym meczu, to Holenderki mogą się w tym nie odnaleźć.
Zobaczymy co się będzie działo z kursami, w każdym razie na promocję ze strony bukmacherów (ogólnie nie wierzę w podobne zjawiska) po tylu meczach w turnieju bym nie liczył, a wystawione kursy przypominają mi nieco te z meczu Brazylia - Rumunia, gdzie również ciężko było racjonalnie uzasadnić dlaczego linia wygląda jak wygląda.
Jeśli każda osoba uważa granie na Holenderki za doskonały pomysł to automatycznie zapala mi się lampka ostrzegawcza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Przecież ostatni kwadrans Sborna już grała wyraźnie na pół gwizdka i nic się dla niej nie stało, ze z +9 skończyła na +5. Pełna kontrola to była.
Poza tym widzisz nasze brioniące skutecznie 5-1 (to może jeszcze jako tako) lub nawet 4-2 mieszane z każdy swego jak Koreanki? One miały w tym ostatnim kwadransie właśnie kilka ciekawych pomysłów (dużo za późno z tym sie zgadzam), ale po pierwsze było juz po meczu, a po drugie raczej nasze są ciut za ślamazarne (w porównaniu do azjatek w każdym razie) na takie bronienie. Już widzę te mismatch&#39;e w obronie i łatwe wjazdy na koło jak zaczniemy takie eksperymenty.
Pozostaję przy swoim zdaniu, że to będzie prawie mission impossible.
Musi sie w zasadzie wydarzyć kilka czynników na raz:
1. super początek naszych i jakiś odjazd jak z Wegierkami (ale nie oszukujmy się, nie trafimy znów 9 z 10 pierwszych rzutów, no way)
2. jakiś dzień konia bramkarek (drugi raz z rzędu Wysokińska nie odbije 47%, nie ma bata)
3. jakiś totalny blackout i zespołu i Trefiłova (akurat tego nie wykluczam jakby pierwszy raz im coś nie szło przez dłuższy czas i Trefilov zaczął besztać dziewuchy aż do łez. W tym turnieju nie miał ku temu dotąd powodów/okazji)
4. nadzludzka mobilizacja naszej drużyny, a często tak mamy grając z Ruskimi czy w ręczną, czy siatkę. Choć po filmikach na fejsie można odnieść wrażenie, że Polki już sa tak happy tym ćwierćfinałem (co zresztą zrozumiałe), że na Rosję nie będą gotowe mentalnie.

Otwarcie przez buki tak jak się spodziewałem na -5.5. Nic tu nie drgnie raczej i nie będzie gry czuję.

Co do Holenderek, to ten pociąg w końcu z torów wypadnie. Zobaczcie co sie stało z podobnie grającą Szwecją. Trafiła na super zorganizowaną Duńską obronę i została tak sparaliżowana, że oddała 34 rzuty przez 60 minut! Tu też na przeciwko Holandii stanie wysoki mur doświadczonych Francuzek i nie zdziwię się jak z szybkiej gry Oranje zostaną wspomnienia i wtopią jakieś 19-23 po meczu kar, zapasów i błędów. Jeśli przejdą Francję, to znaczy, że są już gotowe na grę z każdym przeciwnikiem, o każdym stylu i mogą nawet zdobyć złoto.

Tu juz mamy korektę z +1.5 na +0.5 i chyba to jest prawidłowe.

Dunki -2 chyba w miarę akceptowalne. Rumunki czuję podobny problem jak nasze, Swoje zrobiły i może być chillout. Bez presji się czasami wygrywa, ale może być też trochę braku zaangażowania, a to na gospodynie nie wystarczy. Tu może nawet bym szedł w kiedunku jakiegoś podwyższonego handi za dobrą cenę (-3 @2.70?).

Osobiście jeśli bym coś miał grać z ćwierćfinałów, to chyba Czarnogórę (jak ml wzrośnie na 3.50+ i +2 będzie po sensownym 1.90).
Od wygranej z nimi w finale ME 2012 nie trafiały na Norweżki. Myślę, że spokojnie są w stanie zabetonować się z tyłu jak np. z Danią i rozszarpać Norwegię kontrami plus Katariną. Bliżej mi tu +0.5, max +1 niż prawie +2.
Co myślisz?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Na Holenderki szykuje się masówka, a bukmacherzy wystawiając kursy rzędu @3 byli doskonale świadomi, że po dwóch tak okazałych zwycięstwach Pomarańczowych publika będzie kierowała się w ich stronę. Co prawda te kursy wystawiał bet, a nie pinek, jednak jeśli oni też wyjdą z podobnymi i jeśli będą spadać to na pewno pomyślę nad zagraniem w stronę Francuzek.
Holenderki wyglądają bardzo dobrze, ale tak na dobrą sprawę nie miały jeszcze godnego rywala, poza Szwedkami, którym pozwoliły doprowadzić do remisu, mając mecz w garści. Polek w fazie grupowej nie liczę.
Francuzki natomiast dzisiaj pokazały charakter, wydzierając Hiszpankom zwycięstwo. Mają przetarcie po kilku meczach z dobrymi zespołami. Jeżeli uda im się narzucić swój styl gry, a do tej pory udawało im się to w każdym meczu, to Holenderki mogą się w tym nie odnaleźć.
Popieram. Prawdziwy test dopiero przed Oranje. Do tej pory nie dostały naprawdę silnej ekipy za przeciwnika. Swoją drogą Francja to też nie jest top topów, ale jak zagrają swoje to jest to czołówka. Zauważyłbym, że u Trójkolorowych powoli odpalają rozgrywające. O Lacrabere i Pineau nie wspomnę, wcześniej dobrze grała Nze Minko, a dzisiaj odpaliła Niombla, która dostała nawet MVP. Ta czwórka może zrobić robotę w ataku, do tego solidna pierwsza linia, no i bramka, gdzie Francuzki mają niezły duet. Holenderki to głównie jedna młoda bramkarka, która przecież nie zawsze musi mieć swój dzień. W ataku szybkie, ale jak trafią na taką obronę, jaką potrafią zaprezentować Francuzki, to już tak łatwo jak np. z Polkami mieć nie będą.
Osobiście jeśli bym coś miał grać z ćwierćfinałów, to chyba Czarnogórę (jak ml wzrośnie na 3.50+ i +2 będzie po sensownym 1.90).
Też wydaje mi się, że tutaj kurs jest przesadzony. Dwie mocne defensywy, ale w ataku nie ma aż takiej przewagi Norweżek. Skrzydła podobne, koło z przewagą Skandynawek, różnica może być na rozegraniu, chociaż i tu dzięki pojawieniu się Jauković zespół z Bałkanów wygląda nieźle. W obu ekipach mocniejsza prawa połówka, jednak u Norweżek Mork+Sulland, a u Adzicia &quot;tylko&quot; Bulatović. Na pierwszy rzut oka 3+ przesadzone, ale jutro jeszcze dokładniej przyjrzę się wszystkim ćwiartkom.
 
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
Oczywiście zgadzam się, że Rosjanki mają sporo większy margines błędu i jak najsłuszniej można być pod wrażeniem ich gry, jednak ciągle nie wiem czy to +5.5 nie jest lekko przesadzone.
Kwestia, która może mieć duże znaczenie to opanowanie stresu. Polki plan główny już wykonały, teraz wszystko co uda im się zrobić to dodatkowy bonus. Moim zdaniem to dobrze: podejdą do meczu bez zbędnej presji, a że to mecz z radzieckimi to motywacji nie powinno braknąć. Pomaga też komunikacyjny sposób prowadzenia zespołu przez Kima, który jest w mojej opinii dużo bardziej odpowiedni dla takich sytuacji niż pohukiwania Trefiłowa, które, w razie słabszego początku Rosjanek, mogą je dodatkowo sparaliżować. Wiadomo, to kobiety są, na to też trzeba brać poprawkę.
Myślę, że najlepiej będzie zobaczyć jak będzie wyglądał meczu - jeśli Polki nie wyjdą należycie zmotywowane, a rosyjska maszyna ruszy z kopyta od pierwszego gwizdka to jedynymi rzeczami, jakie będzie można zbierać, będą ujemne handicapy. Natomiast jak nasze wyjdą bez stresu, ale z silnym zamiarem zadania Rosjankom bólu, a one źle wejdą w meczu to może być różnie.
Bardzo możliwe, że moja opinia jest nieco życzeniowa, dlatego zapewne nie odważę się na jakikolwiek typ ze względu na możliwy wpływ emocji dla mojej oceny.
Jeśli chodzi o mecz Norweżek to uważam, że każda dodatkowa bramka w takim pojedynku jest bardzo cenna i jakby wzrosło +2 na Czarnogórki to z chęcią bym to przyjął. Póki co to Czarnogórki bardziej imponowały swoją żelazną defensywą, a Norweżki tak dosyć niezauważenie, jak na siebie, przeszły przez fazę grupową (możliwe też, że po prostu ja po przegranej z Rosją na inaugurację nieco straciłem je z radaru), jednak jak przyszło do poważniejszych rzeczy to mecz z Niemkami zamknęły w pierwszej połowie.
Nie spodziewam się też fajerwerków w tym pojedynku i jak tylko przeanalizuję tempo, w którym grają obie drużyny, zastanowię się nad underem. Tak na pierwszy rzut oka, linia jest taka sama jak na mecz Czarnogórek z Dunkami i spodziewam się dość podobnego do tego spotkania.
Co do ostatniego pojedynku, to przyznam szczerze, że nie mam w tym momencie pomysłu, gdyż nie mogę do końca rozgryźć Rumunek. Grałem na Dunki w poprzedniej rundzie, jednak był to bardziej typ przeciwko przeszacowanym Szwedkom niż w kierunku Dunek. Tutaj również się wydaje, że Dunki powinny sobie poradzić, zaczekam jednak na informacje o ruchach kursów, chciałbym najpierw zobaczyć gdzie wpływają pieniądze. Tak naprawdę linia nie jest specjalnie zmieniona w stosunku do tej z meczu Rumunek z Brazylijkami, gdyż dochodzi tu doliczenie przewagi własnego parkietu.
 
master. 1K

master.

Użytkownik
Polska vs Rosja
Polska @ 9 ✅ ✅ ✅ Kocham te dziewczyny!

W meczu ćwierćfinałowym gram na nasz Polki przyzaje, że czysto intuicyjnie. Nie obchodzą mnie żadne statystyki i nie będe nic analizował. Wyczuwam podobną sytuacje jaka miała miejsce w Katarze. Polacy mieli przegrać ze Szwedami, Chorwatami i Hiszpanami... w żadnym z nich nie byli faworytami a każdy wygrali. To co było w grupie to było a dzisiaj jest dzisiaj. Jeżeli Polki zagrają konsekwentnie w ataku, a pokazały wczoraj, że potrafią i w offensywie jak chociażby pierwsze 15 minut meczu z Węgierkami to moim zdaniem mogą wygrać a tym turnieju z każdą reprezentacją. Wierze w nasze Polki i kurs 9 biore z uśmiechem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
chamberlain 493,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Polska - Rosja
Ilina Ekaterina over 4.5 bramki @ 1.86 ⛔
Polki tracą sporo bramek z 9 metra, choćby w wygranym ostatnio meczu z Węgierkami 13 z 23 straconych bramek, straciły właśnie z tej odległości. Zawodniczki Rosji na pewno będą próbować tego, a dużo rzutów z tej pozycji oddaje właśnie Ekaterina, która na turnieju trafiła z 9 metra 10 bramek, a łącznie 29 goli. Obok Vyakherevy to Ilina powinna być drugą najgroźniejszą zawodniczką, dlatego próbuję takiego overu.
Norwegia - Czarnogóra
Jovanka Radicević over 4.5 bramki @ 1.70 ✅
Nie skreślałbym Czarnogórek w meczu z Norweżkami, ale o tym tutaj. Podobnie jak w meczu Polek, stawiam tu na over zawodniczki. Jovanka jest najskuteczniejszą zawodniczką w swojej drużynie, jak dotąd trafiła aż 43 bramki z niewiarygodnie dobrą, 80% skutecznością, według mnie ona razem z Bulatović będzie rządzić ofensywą Czarnogórek, a jak już pokazała w tym turnieju, 5 bramek w jej wykonaniu wcale nie jest trudne.
Kursy wzięte z Betsafe, no ale to samo można również zagrać w Betssonie.​
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Dobre. ????
Wpadają tu na forum czasami propagandziści lokalnych firm?
realny - 8 postów 35 postów/Macko18
Patrząc na ruchy kursów, całkiem nomen omen realne(y) wydaje sie jutro @2 do złapania. ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Poszedłem tropem stsu i znalazłem tam ciekawe kwiatki w ofercie.
Holandia-Francja 3/9 słaba skuteczność Niombli i underek siedzi IZZI
Niombla under 4.5 gola 1.85[1.63]✅✅✅ 3

Linia wyraźnie pod wpływem ostatniego meczu, gdzie Niombla dostała MVP rzucając 8 bramek. We wcześniejszych meczach kolejno 2,1,4,2,2. Faktem jest, że ostatni wyczyn jest też zasługą ilości minut spędzonych na parkiecie przez Gnosniane, bo w meczu z Hiszpankami dostała ponad 45 minut, a w fazie grupowej grała po 30-40, jednak główną przyczyną takiej zdobyczy była po prostu forma dnia. Trener to zauważył i postawił właśnie na nią. Czy powtórzy się to w meczu z Holenderkami? Nie wiem, jednak patrząc na wyczyny tej zawodniczki widać, że te 8 bramek to mógł być wyjątek. Dla porównaia betsafe proponuje linię 2.5.
Norwegia-Czarnogóra 1/3 IZZI
Loke under 6.5 gola 1.80[1.58]✅✅✅ 1

Kolejna linia ewidentnie poruszona przez ostatni mecz. Tam Heidi zanotowała z Niemkami 9 trafień. Sytuacja jest jednak prosta. Jest wyższa obrona, to i kołowa może sobie pograć. Jeśli rywalki grają jednak płaskie, mocne 6-0 to tyle miejsca już nie ma. Widać to wyraźnie w liczbach Loke. Z Rumunkami 1 trafienie na 2 próby, z Hiszpankami 2/3. Defensywę podopiecznych Adzicia porównywałbym bardziej własnie do drużyny Neagu, bądź Hiszpanek, niż Niemek(9/11), czy Kazaszek(6/7). Zastanawia mnie tylko 5/6 z Rosjankami, ale nawet tyle trafień nie pokryłoby tej linii. Heidi to podstawowy wybór na kole i raczej będzie grała cały mecz. Mimo to linię 6.5 uważam za bardzo wysoką i dla przykładu betsafe ma 4.5 na wyrównanych kursach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
No niezupelnie kolego. Dobrze kombinujesz , tylko nie w tym kierunku. Niestety nie mamy jeszcze kwalifikacji do turnieju kw IO. Jesli zajmiemy 8 miejsce , co jest wielce prawdopodobne....a NOR bedzie Mistrzem Swiata co jest prawdopodobne , to obejdziemy sie smakiem. Wtedy nie 2 druzyna MS pojedzie na IO , tylko 2 druzyna ME...czyli HISZ. A miejsce HISZ w turnieju kwalifikacyjnym nie zajmie 8 zespol MS , tylko 2 zespol z ME ktory nie zdobedzie kwalifikacki z MS....czyli 6 WEG...niestety.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Liczba kar 2 minutowych
Holandia-Francja Over 7,5 1,7✅ 9
Dania-Rumunia Over 7,5 1,8✅ 9
ako 3,06 sts
✅

Biorę taką kombinacje z przyjemnością, Francja gra twardo w defensywie, Holenderki w 1/8 złapały az 6 kar natomiast Francja 5 wydaje się,żę linia 8 jest do osiągnięcia, natomaist Dania i Rumunia obie ekipy po 4 kar w sumie 8 w playoff, jednakze gramy na duńskiej ziemi więc liczę na pomoc sędziów i twardą grę do końca
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Poszedłem tropem stsu i znalazłem tam ciekawe kwiatki w ofercie.

Holandia-Francja
Niombla under 4.5 gola 1.85[1.63]


Linia wyraźnie pod wpływem ostatniego meczu, gdzie Niombla dostała MVP rzucając 8 bramek. We wcześniejszych meczach kolejno 2,1,4,2,2. Faktem jest, że ostatni wyczyn jest też zasługą ilości minut spędzonych na parkiecie przez Gnosniane, bo w meczu z Hiszpankami dostała ponad 45 minut, a w fazie grupowej grała po 30-40, jednak główną przyczyną takiej zdobyczy była po prostu forma dnia. Trener to zauważył i postawił właśnie na nią. Czy powtórzy się to w meczu z Holenderkami? Nie wiem, jednak patrząc na wyczyny tej zawodniczki widać, że te 8 bramek to mógł być wyjątek. Dla porównaia betsafe proponuje linię 2.5.

Norwegia-Czarnogóra
Loke under 6.5 gola 1.80[1.58]


Kolejna linia ewidentnie poruszona przez ostatni mecz. Tam Heidi zanotowała z Niemkami 9 trafień. Sytuacja jest jednak prosta. Jest wyższa obrona, to i kołowa może sobie pograć. Jeśli rywalki grają jednak płaskie, mocne 6-0 to tyle miejsca już nie ma. Widać to wyraźnie w liczbach Loke. Z Rumunkami 1 trafienie na 2 próby, z Hiszpankami 2/3. Defensywę podopiecznych Adzicia porównywałbym bardziej własnie do drużyny Neagu, bądź Hiszpanek, niż Niemek(9/11), czy Kazaszek(6/7). Zastanawia mnie tylko 5/6 z Rosjankami, ale nawet tyle trafień nie pokryłoby tej linii. Heidi to podstawowy wybór na kole i raczej będzie grała cały mecz. Mimo to linię 6.5 uważam za bardzo wysoką i dla przykładu betsafe ma 4.5 na wyrównanych kursach.
Ładnie wynalazłeś;-) ja pogralem te bramki na zawodniczki w fortunie ciut mniejsze kursy po 1,7 i 1,8 Ale patrzę w Stsie już te kwiatki są po 1,5 a i jeszcze mogą spaść albo linię zaraz zmienią

PS. na marginesie dodałem z siatki halbank.. Zenit jedzie osłabiony(brak Leona) i zamelduje się ok 3godz przed meczem, a Belgorode to powinna być formalność 182,5 pkt po kursie 1,27.. Polecam

W sumie dwa kupony pograne
 
F 52

fejser

Użytkownik
Moim zdaniem nie ma dziś co kombinować. Mam na dziś 3 fajne typy:
Holandia - Francja under 48,8 1,72
Norwegia - Czarnogóra under 49,5 1,65
Polska - Rosja 1 h+7 1,6
Mam problem z Meczem Dania- Rumunia. Rumunki sa nie obliczalne. Jesli udało im się rozmontować drużynę Brazylii to dlaczego by nie Dunki. Chyba sobie ten mecz odpuszcze.
Do każdego typu podajemy tutaj argumenty i do tego buka, z którego pochodzą dane kursy./Macko18
 
yaszura 55

yaszura

Użytkownik
Ładnie wynalazłeś;-) ja pogralem te bramki na zawodniczki w fortunie ciut mniejsze kursy po 1,7 i 1,8 Ale patrzę w Stsie już te kwiatki są po 1,5 a i jeszcze mogą spaść albo linię zaraz zmienią

PS. na marginesie dodałem z siatki halbank.. Zenit jedzie osłabiony(brak Leona) i zamelduje się ok 3godz przed meczem, a Belgorode to powinna być formalność 182,5 pkt po kursie 1,27.. Polecam

W sumie dwa kupony pograne
Lipa, bo na fortunie już nie ma tych underów, na betsson linia całkiem inna wystawiona...
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Holandia - Francja under 48 1.87 2.5/10 p i n n a c l e ⛔
28-25

Najszybciej podczas tych mistrzostw rozgrywająca akcje w ataku Holandia spotyka się z obok Konga i Brazylii najwolniej przechodzącą z obrony do ataku Francją.
Przy czym strasznie wysoką średnią rzutów na mecz Holandii (aż 57.2) wywindowały mecze z Kubą i Chinami. Z &quot;normalnymi&quot; ekipami nie było już takiego szaleństwa. Francja zawsze wolno i średnio 38.5 rzutu/mecz.
Co bardzo ciekawe Holandia ma najlepszą bramkę (41.8% obronionych/mecz), Francja 4-ta pod tym względem z 38.8% średnio na mecz.
Zespoły spotykały się w MŚ 2013, gdzie Francja wygrała 23-19 (10-10), przy linii totala 49.0 (under) i oddanych 83 rzutach.
W ME 2014 znów Francja górą 20-18 (7-9), przy totalu 50.5 (under) i 90 rzutach.
Tutaj spodziewam się też meczu z max 90 rzutami.
Jeśli bramkarki podtrzymają formę (a to największa i najtrudniejsza zmienna przy szacowaniu totala), to nie zdziwi mnie wynik w okolicach 45 bramek lub niżej.
Właśnie 45.5-46.0 oceniam tu jako prawidłową linię i wchodzę w under 48 upatrując 2-2.5 goli przewagi nad bukami.

Polska - Rosja over 53.5 1.93 2.5/10 p i n n a c l e ⛔
21-20

Tutaj zgoła odmiennie. Linia z otwarcia na 54.5 zeszła o gola w dół i zdecydowałem się wejść.
Rok temu w ME Polki wygrały 29-26 (13-11), total tak jak dziś 53.5 (over). Wystarczyło do overa 85 strzałów.
Rosja w MŚ to po Holandii zespół oddający najwięcej strzałów (53.6), Polska na 10 miejscu z przyzwoitymi 48.2 strzałami na mecz.
Co mnie skłania ku overowi to słabe bramkarki (wykluczam praktycznie drugi dzień konia z rzędu Wysokińskiej, a Sedoykina jest dla mnie ogólnie co najwyżej przeciętna). 28.6 i 31.8 procenty Polek i Rosjanek (średnio na mecz) nie powalają.
Zakładam tutaj minimum 95 strzałów i przy poziomie obron może nawet poniżej 30% skłaniam się ku stwierdzeniu, że mecz może się zakręcic nawet w okolicach 56-57 goli (zwłaszcza jeśli Rosja odjedzie na kilka trafień).

Totale w meczach Dania - Rumunia oraz Norwegia - Czarnogóra zgodne z moimi wyliczeniami i tam nic nie ruszam, ani na live specjalnie się nie nastawiam.

I jeszcze parę słów o spreadach.

Polki mają już +6 po 1.86, ale pozostaję przy swojej teorii, że tu raczej będzie w plecy i nawet może być mocno. Pooglądam, pokibicuje. Niech sypią dużo goli, a sensacja będzie przyjemna oczywiście.
Holandii z Francją nie ruszam jeśli chodzi o hcp i 1X2, bo raczej wystawione correct w 100%.
W końcu Dania z Rumunią. BYł moment, że -1.5 w p i n n a c l e skoczyło na 1.93, ale nie zagrałem, a teraz znów 1.87 i biję sie dalej z myślami.
Jeśli wzrośnie powyżej 1.90, to zapewne w końcu zagram.

Powodzenia życzy
HH
 
D 15

dondiego

Użytkownik
Przed spotkaniem z Węgierkami naszych zbytnio szczerze powiedziawszy szans nie widziałem na awans lecz miło się zaskoczyłem a dziewczyny udowodniły coś nam a zarazem sobie.
Najważniejsze aby dziś Polki nie miały przestojów bezbramkowych takich jak z Węgierkami a powinno być dobrze.
Kurs na Polki w fortunie poleciał łeb na szyje wczoraj jeszcze widziałem 7.20 dziś tylko 4.85..
Rosjanki jak dla mnie od samego początku główne kandydatki na finalistki grają rewelacyjnie wypadałoby im chociaż zagrać jeden mecz gorzej i oby to nastąpiło dziś, niemal równo rok temu Polki wygrały z Rosjankami 29-26..
Liczę dziś na formę Kudłacz-Gloc over +5.5 1.80 rzuciła 5
Która jak dotąd ma 38 bramek (średnia 6,3)

Również jak na moje oko korzystnie prezentuje się linia w spotkaniu Holandia - Francja na zawodniczkę Groot C. +3.5 1.80 przy średniej 4,3 rzuciła 5

Norwegia - Czarnogóra
Radicevic J. +5.5 1.80 (43 bramek, średnia 7,1) rzuciła 6
K. Bulatovic +5.5 1.80 (40 bramek, średnia 6,6) rzuciła 3
buk fortuna
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Holandia-Francja 28-25
Francja 1-3 bramkami 3.10 b365
⛔
Stawiam tutaj na solidność francuskiej defensywy. Fakt, Holenderki są bardzo szybkie w ataku, potrafią wykorzystać mocną obronę i przejść do kontry, jednak widzę tutaj reprezentację Trójkolorowych w roli lekkich faworytek. Zdecydowanie przemawia za nimi doświadczenie całego zespołu. Oranje dopiero wdzierają się do czołówki i tylko poszczególne piłkarki są ograne na tak wysokim poziomie. U Francuzek cały skład solidny, ma kto tam odpalić i z drugiej linii, jak i na skrzydłach. Z kołem też potrafią zagrać. Pomarańczowe przy mocnej obronie nie powinny już się tak rozstrzelać. Spodziewam się tutaj jednak także zaciętego meczu, gdyż praktycznie tylko takie rozgrywają tutaj Francuzki. Nie widzę ich odjazdu na kilka bramek. Często gonią wynik, a jeśli prowadzą, to starają się szczególnie skupić na tyłach, a w ataku nie szarżują. Widzę w tym kursie pewne value, a samo 1.9 na zwycięstwo Pineau i koleżanek mnie nie przekonuje.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Szczerze to wyglada to tak jakby mecz byl ustawiony bo to nie jest najslabszy mecz na tych MS Rosjanek ale prawdopodobnie najslabszy ich mecz w historii tej dyscypliny ????
Jakby mi ktos powiedzial ze mozliwe jest zdobycie 9 bramek przez 30 minut przez Rosjanki to z nami to bym pomyslal ze wariat i to taki w zaawansowanym stadium ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom