>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IASBET Freebet 17$

19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Podobna sytuacja jak u Damiana. W pierwszym poście pisze że wygraną trzeba obrócić 1 raz po minimalnym kursie 2.0. Więc spróbujemy.Ciekawe czy obędzie się bez depozytu na MB
 
D 0

damian_97

Użytkownik
Trzeba spytać supportu... Tylko teraz są chyba niedostępni. Jednak są... zaraz spytam...
No to tak, dowiedziałem się, że wygraną z Free Beta trzeba obrócić dwukrotnie... Ale nie ma minimalnego kursu na obrót, więc jest ok. ????
I obrót już zaczynam: na Bryanów poszło za większą połowę... :p
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
ja też postawiłem na Williams. Wchodze na konto a tam: Account Balance: $-1.00 ???? ???? ???? a w transakcjach jestem na + 29,75 ???? chore ????
Gadałęm z gościem na czacie i mam dosłac jeszcze jeden dokument potwierdzający adres i aktywują moje konto, bo podobno jest nieaktywne. Wyśle. Zobaczymy
 
D 0

damian_97

Użytkownik
Można rozbić. Pogadałem na live chacie i depozytu robić nie trzeba... Przynajmniej tak mi powiedziano... Ale co do tych punktów to się zgadza. A jeśli nie da rady ich dostarczyć, bądź nie zrobi się tego w określonym czasie to konto lub środki na nim mogą chyba zablokować. Grałem na Williams i z tego co mi wyliczył typ, z którym rozmawiałem muszę postawić za łączną sumę ok. 100$. Tylko lipa z tymi punktami... Ja wysłałem im skan karty, prawa jazdy i dowodu, ale nie wiem czy za dowód liczą punkty. Paszportu nie mam, a akt urodzenia też chyba nie w każdym domu jest... Jak odpiszą mi maila ile mam tych punktów za dokumenty, o których napisałem wyżej to dam znać. Jeden obrót już wykonałem, więc jeszcze trochę mi zostało do wypłaty...
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
Damian 97 ja też stawiałem na William i co teraz muszę postawić za 100$ żeby obrót wykonać?? to jak jest w końcu trzeba 2 razy obrócić czy co??
Wie ktoś gdzie się sprawdza te punkty???
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
Można rozbić. Pogadałem na live chacie i depozytu robić nie trzeba... Przynajmniej tak mi powiedziano... Ale co do tych punktów to się zgadza. A jeśli nie da rady ich dostarczyć, bądź nie zrobi się tego w określonym czasie to konto lub środki na nim mogą chyba zablokować. Grałem na Williams i z tego co mi wyliczył typ, z którym rozmawiałem muszę postawić za łączną sumę ok. 100$. Tylko lipa z tymi punktami... Ja wysłałem im skan karty, prawa jazdy i dowodu, ale nie wiem czy za dowód liczą punkty. Paszportu nie mam, a akt urodzenia też chyba nie w każdym domu jest... Jak odpiszą mi maila ile mam tych punktów za dokumenty, o których napisałem wyżej to dam znać. Jeden obrót już wykonałem, więc jeszcze trochę mi zostało do wypłaty...
i co odpisali ci ile masz punktow?
 
D 0

damian_97

Użytkownik
Po wysłaniu dokumentów, o których mówiłem (zewnętrzna strona prawa jazdy i dowodu oraz dwie strony karty) moje ID jest Ok. Pytałem na live chacie i mam już ponad sto punktów, więc można wykorzystać mój sposób na zdobycie tej setki. ???? Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom