>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IASBET Freebet 17$

rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ile Ci to weryfikowali??
Bo ja wysyłałem skan dowodu 50h temu ale wtedy jeszcze nie było nic o tych 100 punktach i dalej niby weryfikują
 
D 0

damian_97

Użytkownik
Wysłałem im to koło 15 i bodajże już koło 18 odpisali, ale nie było mowy o punktach, więc na chacie zapytałem jak z tymi moimi IDpunktami.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
kurcz no nie wiem na co zagrać, bo np. LM kończy się w maju :/ co według was jest warto zagrać, jak najszybciej ?
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
Po wysłaniu dokumentów, o których mówiłem (zewnętrzna strona prawa jazdy i dowodu oraz dwie strony karty) moje ID jest Ok. Pytałem na live chacie i mam już ponad sto punktów, więc można wykorzystać mój sposób na zdobycie tej setki. ???? Pozdrawiam.
po wysłaniu skanów napisali, że wszystko ok i moge juz w pelni uzywac konta, po tej Williams zrobilem juz ponad 2X obrot, ale jak mowisz ze 100$ trzeba postawic, to jeszcze musze pare dolcow puscic ????
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Witam przyslali mi przed chwila meila i wchodze na konto mogłem sie normalnie zalogowac a wczesniej nie mogłem.Jest git 21 Euro na konci tylko co dalej?
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
pkt4. &quot;If successful, your free bet winnings must be turned over two (2) times completely within 90 days and the events must be settled. If these turnover requirements have not been met prior to withdrawal&quot;.

a to nie znaczy ze trzeba za kazdym razem za calosc konta obracac?
 
S 0

sskriss

Użytkownik
Wysłałem im dokumenty dowód, prawko i karta visa, i odpisali mi coą takiego, pomoże ktoś co mam zrobić ?:

Thank you for sending us the requested documentation.



Please note that your documents were not accepted as it has not met the required criteria and your account will remain closed.



You are welcome to send us certified copies of all your documents and we will review it and reconsider the decision made if all is in order.



Should you require any further information, please feel free to contact us. We are available 24 hours a day, 7 days a week for your convenience.



Kind regards,
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
piszą , że twoje dokumenty nie zostały zaakceptowane według podanych kryteriów i twoje konto zostanie (prawdopodobnie) zamknięte and your account will remain closed.
...
 
S 0

sskriss

Użytkownik
Edmund: you can send certified copies if you want we can can reconsider our decision.

Edmund: you can only send certified copies as we have declined the documents that you have sent us.

Co mam im wysłać?
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
1. wysłałeś obie strony karty visa? (oczywiscie zakrywa sie 8 srodkowych liczb)
2. wszystkie twoje dokumenty są podpisane i są na nich twoje zdjęcia (oprocz karty)?
3. wysłałeś obie strony dowodu (tez tą drugą stronę z adresem?)
 
S 0

sskriss

Użytkownik
Witam, powie mo ktoś co to są te certified copies

Pan na Live pisał mi:

Did you send us certified copies?
We have already declined all of the documents and we only accept certified copies.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
A jakie dokumenty im wysłałeś, z Twoich wcześniejszych wypowiedzi wynika że chodzi im o jakieś poświadczenie tych dokumentów.
 
D 0

darkog

Użytkownik
mam podobny problem że domagają się &quot;certified copies&quot; cokolwiek to jest i rachunku poświadczającego adres co jest dla mnie sporym problemem b mieszkam z rodzicami i rachunki sa wystawione na nich, a jak gadałem z gosciem z supportu przez tel. to nie może być rachunek wystawiony np. na ojca...
 
S 0

sskriss

Użytkownik
Czyli identycznie to samo co u mnie, też chciali rachunki, tylko zastanawia mnie co to są te ich &quot;certified copies&quot;? Jakieś poświadczenie autentyczności dokumentu?
Szkoda czasu na tego buka...
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
gadalem z suportem i 17$ jest juz nieaktualne ale gadalem o bonusie 100$ free bet od depozytu. Koles niebardzo chyba zna warunki obrotu itd wogole jakis nie mily byl koles Jason:/. Patrzcie co mi napisal w live chatcie:


Please wait for a site operator to respond.
You are now chatting with &#39;Jason&#39;
Jason: Welcome to Live Chat Support. How may we assist you today?
Piotr: Hello
Piotr: I have a question
Piotr: I&#39;m not registering in iasbet but I think about this.
Piotr: Can you tell me do you get the free bet 17$??
Piotr: for free?
Piotr: bonus code it was B25
Piotr: do you have that promotion yet?
Piotr: or maybe its too late?
Jason: no you cannot claim this thanks
Piotr: ok
Piotr: so if I registering and deposit 50$ so then I will get the 100$ free bet?
Jason: you may claim this if you wish
Piotr: ok I wish that
Piotr: but if I deposit 50$ so then I will get 100$ free bet or maybe only 50$ free bet?
Jason: 100
Piotr: excelent
Piotr: so I have to deposit 50$
Jason: yes\
Piotr: bet the 50$ in match with 1.01 odds
Piotr: then I will get the free bet 100$
Jason: yes
Jason: Is there anything else we can assist you with?
Jason: Can you please confirm your full name, date of birth, email address, telephone number and mother&#39;s maiden name?
Piotr: I bet free bet 100$ in odd 1.01
Piotr: And then I will can withdraw all money?
Piotr: 150$?
Jason: if you wish yes
Piotr: so
Piotr: only 2 betts I have to do?
Piotr: first 50$
Piotr: second 100$ free bet
Jason: its up to you
Piotr: and then I can withdraw all money 150$?
Jason: please read our full terms and conditions to get a further understanding thank you
Piotr: no no I asking you
Piotr: In the withdraw I will have to send to you and documents?
Jason: yes
Jason: we will need them
Piotr: how documents?
Piotr: Id?
Piotr: passport
Piotr: ?
Jason: yes as per our requirments on our website
Piotr: but I will have to send only passport?
Piotr: becouse I dont have yet ID
Piotr: I have 18 years
Piotr: from december 1990
Piotr: and I dont have yet but I have a passport
Piotr: can be only passport?
Jason: thats fine
Jason: Is there anything else we can assist you with?
Piotr: ok I will registering to you and deposit 50$ for free bet 100$
Piotr: Thanks for information.
Piotr: BYe
Jason: Thank you for using the Live Chat Support. Good Bye.
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
wie ktos moze jak z wypłatą po chce dać wyplate na karte a tam takie coś:
&quot;Funds deposited from a credit card are required to be sent back to the same card when a withdrawal is made from your account&quot;
czyli co w koncu trzeba robic depozyt przed wyplatą???
czy mozna jakos inną drogą wyplacic bez depozytu?
 
Do góry Bottom