>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IASBET Freebet 17$

W 0

wolin

Użytkownik
Ja podawałem przy rejestracji i działa normalnie. Zauważyłem ze token sie nie odświeża i i własnie wtedy nie mozna zalogowac sie:p
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
rejestrowalem sie wczoraj 24 h minely nic nie dodali wiec pisza do nich i okazalo ze nie moge dostac bo nie spelnilem jakis kryteri czyli lipa
 
W 0

wolin

Użytkownik
Ja zarejestrowałem się w Środę, w czwartek bonusik był choć żadne powiadomienie na meila nie przyszło tylko weszłem w Free Bet a tam 12 ojro.
 
adrjan77 37

adrjan77

Użytkownik
a ja zagrałem wczoraj na konie i mam normalnie na koncie 13.20€ i co z tym dalej?
dałem withdrawa na 10€
Thank you for your withdrawal request.
Please note that your withdrawal will not be deducted from your account balance until such time as the withdrawal is processed. During this time, you will still be able to use your balance to bet with. Withdrawal requests received prior to 11 am (AEST) are processed same day (Mon-Fri), requests received after this time are processed the following bank day.
If you request a withdrawal, but change your mind within the pending period, you can reverse your withdrawal and continue betting.
To reverse a withdrawal:
1. Login to IASbet.com
2. Go to My Account page
3. Go to Balances and click on Pending Withdrawal balance. A pop-up will appear detailing your withdrawal requests.
4. Select withdrawal requests you wish to cancel and click on the SUBMIT button.
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
a ja zagrałem wczoraj na konie i mam normalnie na koncie 13.20€ i co z tym dalej?
dałem withdrawa na 10€
Thank you for your withdrawal request.
Please note that your withdrawal will not be deducted from your account balance until such time as the withdrawal is processed. During this time, you will still be able to use your balance to bet with. Withdrawal requests received prior to 11 am (AEST) are processed same day (Mon-Fri), requests received after this time are processed the following bank day.
If you request a withdrawal, but change your mind within the pending period, you can reverse your withdrawal and continue betting.
To reverse a withdrawal:
1. Login to IASbet.com
2. Go to My Account page
3. Go to Balances and click on Pending Withdrawal balance. A pop-up will appear detailing your withdrawal requests.
4. Select withdrawal requests you wish to cancel and click on the SUBMIT button.
a nie trzeba czasem tego obrócić 2x przed wypłatą??
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ma ktos problem z zalogowaniem sie?????????????????
Masz pewnie tak jak ja, wczoraj coś pisałeś, że masz tak samo.
Zagadaj na LiveChatcie to Ci powiedzą czy masz konto zablokowane i czy musisz im skan wysłać
Wysłałem wczoraj koło 20, ale dalej nic. Mają niby 24h na odpowiedź

Jest w tym buku ręczna?? Bo ja nigdzie nie widzę ;/
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Rpg Pisalem na czacie to powiedzieli mi ze mam zamkniete konto niewiem czemu nawet.Mam im wyslac Skan dowodu.Głupota z niczego.
 
szczepaniak 40

szczepaniak

Użytkownik
Jade: Welcome to Live Chat Support. How may we assist you today?
Pawel: Hi
Pawel: I can not log in into my account
Pawel: Could you check it ?
Jade: Please confirm your account number
Pawel: Z******
Jade: This bonus is not available to you, it is only for a select few members
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
To powinni wszystkim konta pozamykać jeżeli Tobie zamknęli szczepaniak !? Mam nadzieje że z moim tak się nie stanie
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Napisali przecież wyraźnie,że bonus był tylko dla części graczy,więc pewnie dla tych kilkunastu pierwszych którym się udało zarejestrować ten bonus code
 
D 0

damian_97

Użytkownik
S. Williams wygrała, więc kasa z Free Beta już dostępna, ale wypłacić nie mogę... Jeśli dobrze zrozumiałem to chyba tylko od poniedziałku do piątku robią wypłaty na MB, więc trzeba poczekać... Trzeba to jeszcze jakoś obracać? Bo nie wiem czy czasem nie anulują i trzeba będzie obrót wykonać...
 
Do góry Bottom